Wędrówka duszy w rozkładzie Tarota

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...

Wędrówka duszy i reinkarnacja to bardzo zajmujące tematy. Wielu pragnie poznać swoje poprzednie wcielenia i dowiedzieć się, kim wcześniej byliśmy, co robiliśmy, czy ktoś z obecnie bliskich nam osób już wówczas był naszą bratnią duszą i jakie było nasze zadanie na czas tamtej reinkarnacji. Możliwe, że duża część poszukiwaczy duchowej prawdy o swojej misji życiowej ma nadzieję, że byli wcześniej kimś znanym, wielkim, uduchowionym, kto czynił dobro i zmieniał świat na na lepsze… Jest to, oczywiście, możliwe. Ale z drugiej strony nie zapominajmy, że skoro narodziliśmy się na tym świecie ponownie, skoro nie wyrwaliśmy się z Koła Samsary, to jeszcze przed nami jest coś do zrobienia.

Jeśli jesteś gotowy do postawienia sobie pytania o wcześniejsze wcielenie i przyjęcia odpowiedzi, której udzielą Ci karty, sięgnij po swoje karty Tarota i skorzystaj z poniższego rozkładu Sashy Graham z książki „365 rozkładów Tarota”.

Wędrówka duszy w rozkładzie Tarota

Po wykonaniu czynności wstępnych wybierz z talii 10 kart. Rozkład nie ma karty Sygnifikatora, ale jeśli Ty czujesz taką potrzebę, bądź podejmiesz się interpretacji tego rozkładu dla innej osoby, to jak najbardziej użyj tej karty, kładąc ją na środku rozkładu. Rozłóż karty w sposób przedstawiony poniżej i użyj klucza interpretacji do każdej z dziesięciu pozycji.

1. Kim byłem w poprzednim wcieleniu?
2. Gdzie mieszkałem?
3. Czy byłem szczęśliwy?
4. Kto był moją bratnią duszą?
5. Czy to jest ta sama osoba, która jest moją bratnią duszą w tym życiu?
6. Czy mieliśmy dzieci?
7. Czym się zajmowałem?
8. Jak umarłem?
9. Jakiej lekcji nauczyłem się w tamtym życiu?
10. Czego muszę się nauczyć w tym życiu?

Ten rozkład zagłębia się w Twoje przeszłe wcielenia, aby odkryć, kim byłeś i co robiłeś. Możesz go powtarzać dla niezliczonej liczby wcieleń. W jednym rozłożeniu kart pytaj o jedno wcielenie.

Bardzo wskazane jest, abyś zanotował swoje rozkłady z dopisaniem, na które wcielenie rozkład był wykonany, aby móc wrócić do swoich notatek w późniejszym czasie. W jaki sposób ustalisz oznaczanie rozkładów do poszczególnych wcieleń (np. „pierwsze przed aktualną inkarnacją”, „drugie przed aktualną inkarnacją”, itd.), to już zależy wyłącznie od Twojej inwencji.

Wędrówka duszy w literaturze

Jeśli interesuje Cię temat wędrówki dusz poprzez kolejne wcielenia, poniżej znajdziesz kilka tytułów o tej tematyce. W prosty, ciekawy sposób odkrywają przed czytelnikiem tajniki życia po życiu:

Wędrówka duszKsiążka Wędrówka duszy >>, dr Michael Newton. To przełomowy tytuł, która zgłębia tajemnicę życia między wcieleniami, obecnie uznawana za klasykę w swojej dziedzinie.

Odważne dusze Dar duszyKsiążki Odważne dusze >> oraz Dar duszy >> – ich autorem jest Robert Schwartz. W książkach Roberta znajdziesz to, czego dowiedział się podczas wieloletnich poszukiwań z wywiadów i sesji z medium channelingowym. Jednym z wniosków będących owocem jego pracy jest to, że jedynie najodważniejsze dusze wybierają życie na Ziemi.

dziecięce dusze christina nightingaleKsiążka Dziecięce Dusze >> – autorka, Christina Nightingale, opisuje sposoby nawiązabnia kontakt z duszą dziecka, które jeszcze nie przyszło na świat.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...