Oczyszczanie talii i symptomy zabrudzenia energetycznego

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...

Istnieją co najmniej trzy symptomy zabrudzenia energetycznego:

sięgnięcie po talię wywołuje w Tobie negatywne odczucia i niepokój

wróżby ciągle są niezbyt optymistyczne lub wręcz złe, straszące

ciągle wyciągasz ?ciężkie? karty takie jak na przykład Diabeł, Wieża, Śmierć lub inne których nie lubisz

często pojawia się w rozkładach VIII Mieczy

Pierwszy z tych symptomów to najczęściej pospolita kotwica NLP. Gdy przeżywasz intensywne emocje, biorąc karty do rąk kodujesz i utrwalasz sobie ten stan, który później wraca, odtwarza się jak zdarta płyta ? wzięcie kart jest tylko spustem wyzwalającym owe nieprzyjemne doznania. Może nie brzmi to jakoś magicznie, ale tak działa nasz umysł. Wzięcie kart do rąk staje się dla Twojej podświadomości sygnałem by odtworzyć wcześniejszy negatywny stan emocjonalny…

Nie będę wdawać się w szczegóły NLP, powiem jedynie że kotwic doświadczasz częściej niż myślisz ? przypomnij sobie choćby sytuację gdy słyszysz jakąś specjalną piosenkę i nagle jak żywa przypomina Ci się związana z nią sytuacja z przeszłości, wraca ów specyficzny nastrój. 🙂 Albo gdy poczujesz gdzieś zapach perfum ważnej dla Ciebie osoby…

Drugi i trzeci symptom również po części ma związek z kotwicą (negatywny stan emocjonalny sprzyja negatywnym projekcjom), ale nie da się powiedzieć, że nie ma tu niczego więcej…

Na pewno gdy zauważysz, że w Twoich kartach podejrzanie często pojawiają się trudne tematy, z rozkładów wręcz wieje czarnymi wizjami, możesz być pewien że warto niezwłocznie oczyścić talię. Z biegiem czasu będziesz bez problemu rozpoznawał ten moment, być może karty będą dawały Ci znać w jakiś specjalny sposób ? u mnie na przykład zwykle podczas tasowania wypada VIII lub IX Mieczy, dodatkowo zaczynają się pojawiać w rozkładach w towarzystwie Wieży, Eremity, czasem VIII Kielichów.

Oczyszczanie energetyczne krok po kroku

Zadbaj aby nikt Ci nie przeszkadzał, wyłącz telefon. Jeśli chcesz, możesz włączyć jakąś specjalną uspokajającą muzykę do medytacji.

Zapal białą świecę, możesz także zapalić kadzidełko, do oczyszczania najbardziej nadaje się szałwia biała (kadzidła z szałwii stosujemy do wszelkich rytuałów oczyszczeń aury, pomieszczeń i przedmiotów).

Zamknij oczy, przez chwilę skup się na swoim oddechu. Wyobraź sobie i poczuj, że wokół Ciebie jest kokon białego światła. Oddychaj tym światłem, wizualizuj sobie że jest to oczyszczająca energia, która chroni Cię i wzmacnia.

Gdy już będziesz gotowy, weź do rąk swoją talię. Trzymając ją poczuj i zobacz, jak przez Twoje ręce przechodzi czyste białe światło, wypłukując z talii wszystkie nagromadzone emocje, myśli, tą złą energię… zupełnie jakbyś włożył ją pod kran i odkręcił wodę. Rób ten oczyszczający zabieg tak długo, aż poczujesz że wystarczy.

Na koniec trzy razy przeciągnij swoją talię nad płomieniem świecy.

To właściwie powinno wystarczyć. Robiąc ów nieskomplikowany zabieg pozbywasz się nie tylko złej energii, ale też neutralizujesz kotwicę o której mówiłam parę akapitów wyżej.

Oczyszczanie fizyczne jest daleko mniej skomplikowane, po prostu trzeba od czasu do czasu przetrzeć wszystkie karty lekko zwilżoną szmatką.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...