Siódemka Denarów, czyli przerwa na kawę.

pents07

Karta pochodzi z talii TAROT MARSYLSKI, którą możesz nabyć TUTAJ >>

Siódemka Denarów to karta przerwy na kawę. Symbolizuje te momenty, które nadchodzą po wysiłku, gdy przystajemy, by złapać oddech i się rozejrzeć. To przystanek, na którym rozmyślamy o owocach swej pracy, mogąc jed­nocześnie skorzystać z nich już teraz.

Karta ta zwraca uwagę na to, że oprócz pracy i zarabiania pieniędzy ważna jest duchowość. Każdy z nas otrzymuje do życia i rozwoju wszystko co jest mu potrzebne, ale jeśli chce więcej to musi sobie na to zapracować i mieć odpowiedni do tego stosunek. Energia tej karty jest przekorna. Osoba, której bardzo zależy na bogactwie, ale nie wie jak je zdobyć i utrzymać, będzie miała problemy z osiągnięciem swoich celów. Natomiast ktoś, kto nie przywiązuje nadmiernej uwagi do stanu posiadania, cieszy się tym co już ma i nie dąży do sukcesu materialnego za wszelka cenę, będzie wzrastał w bogactwo i nie będzie miał problemu z jego utrzymaniem.

Karta pochodzi z talii TAROT SNÓW, którą nabędziesz TUTAJ >>

Siódemka denarów uczy cieszenia się nawet z cząstkowego sukcesu i wiary, że przyjdzie jeszcze właściwy czas na realizację planów. podkreśla wagę wytrwałości i konsekwencji w działaniu. Przypomina o tym jak ważne jest Boże błogosławieństwo, o które należy zawsze prosić. Jednocześnie przestrzega zaś przed lenistwem i stwierdzaniem, że „tak chce Bóg.”

W sesjach Siódemka Denarów może wskazywać nagrodę, która do Ciebie przychodzi, zwłaszcza jako efekt Twoich własnych wysił­ków. Pochwyć tę nagrodę i ciesz się nią.

Karta ta również symbolizuje czas na ocenę rzeczy. Gdy jesteśmy zajęci, nie mamy czasu na analizę tego, co robimy i dlaczego. Czy wciąż trzymamy obrany kurs? Czy osiągamy rezultaty, których pragniemy? Mogą rozwinąć się poważne problemy, jeśli teraz nie przemyślimy wszystkiego. Karta ta sugeruje, byś wziął trochę wolnego, aby upewnić się, że wciąż dążysz do realizacji swych celów.

34723496adbbcaff855d3618b13ff36d

Karta pochodzi z talii BOSKI TAROT, którą możesz nabyć TUTAJ >>

Siódemka Denarów może również wskazywać rozdroża. W życiu często żyje­my według rutyny. Wcale nie jest tak łatwo ruszyć w nowym kierunku. Sió­demka Denarów może prosić Cię, byś przemyślał potencjalną zmianę kursu albo też całkowity zwrot akcji. Nie poświęciłeś się jeszcze konkretnej ścież­ce, ale wkrótce możesz tak zrobić. Zmiana wciąż jest możliwa.

Siódemka Denarów NIE jest kartą zakończeń czy ostatecznych decyzji. Gra nie jest jeszcze skończona, a jedynie chwilowo wstrzymana. Gdy złapiesz już oddech i przemyślisz swą strategię, będziesz mógł ponownie rzucić się w wir akcji, z większą niż wcześniej siłą.

Znaczenie w położeniu prostym: szansa dalszego rozwoju, zadowolenie z tego co się posiada, korzystne sploty wydarzeń prowadzące do wzbogacenia się, zyski większe niż się zakładało, uzyskiwanie dochodów z tego co lubi się robić, świadomość własnej wartości, życie dniem dzisiejszym.

Znaczenie w położeniu odwróconym: słabe wyniki w pracy wynikające z niezadowolenia tego co się robi, poczucie zubożenia, odwlekanie podjęcia działania i tłumaczenie sobie, ze brak jest na to Bożej zgody – odrealnienie, niespełnione obietnice, dochody z podejrzanych źródeł, życie ponad stan, ciągłe szukanie pomocy u innych, niskie poczucie własnej wartości, uwikłanie się w sytuacje bez wyjścia.

Praktyczny kurs TarotaWpis napisany został w oparciu o książkę „Praktyczny kurs tarota. Kompletny podręcznik”, która świetnie nadaje się do nauki posługiwania się tymi kartami, a nabyć możesz ją TUTAJ >>