Medytacja z Kartą przy użyciu postrzegania ponadzmysłowego

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...

Najlepiej jeśli zaczniesz od zapewnienia sobie odpowiednich warunków. Najważniejsze jest miejsce gdzie nie będziesz niepokojona/niepokojony przez jakiekolwiek hałasy z zewnątrz. Zmniejsz dopływ światła (lub zacznij swoja medytacje wieczorem), zapal świecę, kadzidełko jeśli lubisz. Załóż cos luźnego, tak żeby było ci ciepło ale żebyś nie czuła/ nie czuł ubrania.

Gdy już jesteś gotowa/gotowy usiądź wygodnie ze swoja talia Tarota . wybierz kartę, z która chcesz pracować, najlepiej jeśli Tarot sam podsunie ci te kartę, bo wtedy w medytacji, która za chwile będziesz robić uzyskasz odpowiedzi, które właśnie teraz najbardziej potrzebujesz usłyszeć.

Masz już kartę. Połóż ja przed sobą tak by ja dobrze widzieć, jeśli wolisz weź ja do ręki.

To co teraz zrobisz będzie włączeniem postrzegania ponadzmysłowego, owego tajemniczego PSI .

Oczywiście dokładnie wytłumaczę jak to zrobić, ale bardzo proszę byś miała/miał świadomość, ze każdą rzecz, która będziesz za chwile robić, dzieje się NAPRAWDĘ, jest rzeczywista i zgodna z twoja wola i zamiarem. Bardzo cię proszę o skupienie, bo za chwile pokierujesz swoimi myślami, oddechem i energia w swoim ciele. I choć dziać się to będzie wewnątrz ciebie pamiętaj, ze dzieje się to naprawdę.

A teraz do meritum…

Rozluźnij się całkowicie. Niech twój oddech stanie się głęboki i spokojny. skup się na nim i zamknij oczy. Zobacz jak wdech wraz ze świeżym powietrzem wlewa do twoich płuc świetlista energie. Na wydechu natomiast z płuc rozlewa się ona po całym ciele wraz z nurtem natlenionej krwi.

Pozwól płynąć swojemu oddechowi naturalnie, tak by cale ciało napełniło się tlenem i energia.

Teraz przenieś swoja uwagę do punktu pomiędzy brwiami. Wyobraź sobie w tym miejscu symbol nieskończoności [ ? ]. Niech krzyżujące się linie znajda się dokładnie pośrodku na wysokości tego punktu.

Teraz weź nieco głębszy oddech. Zatrzymaj na chwile powietrze w płucach. W swoich myślach uformuj z energie zawartej w powietrzu kształt skondensowanego świetlistego strumienia. Poprowadź ten strumień w gore prosto do miejsca miedzy brwiami. Zobacz jak wznosi się zgodnie z twoim rozkazem w gore i trafia dokładnie w skrzyżowanie linii w znaku nieskończoności. Zobacz jak energia napełnia cały kształt. Ten zaczyna święcić od napływającej energii. Każ krążyć energii wzdłuż linii symbolu nieskończoności, coraz szybciej i szybciej.

Wdech ? nabierasz energie; wydech ? wysyłasz ja do miejsca miedzy brwiami, ładując symbol.

 

Możesz czuć pulsowanie lub ciepło w tym miejscu. To całkowicie naturalne objawy i oznaka, ze to co robisz, robisz dobrzeJ

Otwórz oczy i wpatrz się w kartę, zapamiętaj dobrze obraz jaki na niej jest.

Teraz w myślach umieść kartę w skrzyżowaniu linii symbolu nieskończoności pomiędzy twoimi brwiami.

Zobacz to wyraźnie, ciągle śląc na wydechu nowe porcje energii.

Wycisz wszystkie myśli, zobacz tylko kartę w znaku, odpręż się głęboko i poczekaj chwile.. wtedy zaczną napływać odpowiedzi, skojarzenia symbole. Zaczynają się pojawiać na powierzchni twojej świadomości, czyli po prostu zdasz sobie z nich sprawę, niektóre będą przypomnieniem rzeczy, które już wiesz inne będą zupełnie nowe i bardzo odkrywcze.

 

Efekty i możliwości mogą cię zaskoczyć.

Wiec życzę owocnej eksploracji.J

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...