Świat

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...

Dotyczyć to może zarówno nowych rejonów kuli ziemskiej ( czyli podróże zagraniczne), jak i rejonów twojej świadomości; możesz np. odkryć w sobie talenty których posiadania nawet się nie spodziewałeś, a związane to będzie z eksploracja tych stron twojego ja, których dotąd nie znałeś, zaczniesz robić rzeczy, których dotąd nie robiłeś. Możesz inaczej zacząć patrzeć na otaczająca cię rzeczywistość, a przez to zaczniesz inaczej się zachowywać. Na pewno spojrzysz inaczej na swoje ograniczenia i z radością stwierdzisz, ze nie ma już dla ciebie żadnej granicy, a to co cię ograniczało straciło swoja moc.Świat to tez otwarcie na nowe dziedziny życia, co jest rezultatem zmian w tobie samym. Możesz znaleźć nowe źródła dochodów, dziedziny, w których będziesz realizował siebie i kreował swoja nowa rzeczywistość.Przez wyzbycie się granic jesteś uwolniony od powtarzania starych dramatów życiowych i kręcenia się wciąż w kolko w swoich ograniczeniach. Teraz nareszcie spotka cię cos nowego. Coś, na co dawno czekałeś, albo cos, czego w ogóle się nie spodziewałeś, bo nie wiedziałeś nawet o istnieniu tego czegoś.O to nowy świat stanął dla ciebie otworem. Jak się zachowasz? Osiągniesz pełną wolność czy wybudujesz tu nowe granice tak, jak robiłeś to dotąd?

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...