Która talia jest najlepsza do pracy i nauki

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...

Ta, którą czujesz, której symbole przemawiają do Ciebie, która mówi do Ciebie zrozumiałym dla Ciebie językiem Twojej duszy.

Na rynku jest wiele dostępnych talii (na świecie jest ich łącznie ponad 400) z których jedne są łatwiejsze drugie trudniejsze, mniej lub bardziej popularne, ładniejsze lub trochę mniej ładne. Ale jedyną osobą, która może zdecydować, że ta talia jest właściwa dla Ciebie jesteś TY SAM!

Choćby nawet 100 osób mówiło Ci, że ta talia jest super, ale ty nie czujesz z nią żadnego kontaktu, rysunki na kartach nie mówią Ci nic – to nie jest to talia dla Ciebie!.

Przy wyborze talii zaufaj najmądrzejszemu Mistrzowi jakiego znasz – Swemu Sercu – jeśli pozwolisz mu przemówić, ono Ci powie – „Tak, to jest TA talia”. I to będzie najleszy wybór.

Aby ułatwić Ci podjęcie wyboru jaką talię nabyć na naszych stronach znajdziesz recenzje części dostępnych na naszym rynku kart Tarota, wraz z przykładowymi wizerunkami  kart, tak aby łatwiej Ci było podjąć decyzję.

Być może kiedy poznasz dogłębnie tajemnice kart Tarota, może pokusisz się o stworzenie swojej osobistej talii opartej o własne rozumienie symboli kart, tak jak to uczyniło wielu tarocistów (A. Chrzanowska, Jasiniak, Suliga). I wtedy nie będzie lepszej talii dla Ciebie od Twojego Tarota.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...