Sąd Boży, Sąd Ostateczny, Zmartwychwstanie

Sąd Boży pokazuje nam ze w życiu nie jesteśmy sami, zawsze czeka na nas wsparcie, tylko musimy się na nie otworzyć. W naszym życiu są ludzie, którzy podadzą nam pomocna dłoń. I dzięki temu wsparciu czujesz się jakbyś się budził z bardzo długiego snu do całkowicie nowego życia.Dzięki temu docenisz znaczenie swojej rodziny i osób ci bliskich bo to oni właśnie służą ci wsparciem na każdym etapie twojego życia.Ale pamiętaj, ze zdrowy układ zawsze działa w dwie strony i zastanów się, czy może ktoś z twoich bliskich nie oczekuje pomocy lub wsparcia właśnie od ciebie..

Inne znaczenie tej karty każe zwrócić naszą uwagę na podświadomość, którą symbolizuje ziemia i otwarte groby na karcie. To co jest w naszej podświadomości jest zakryte pezd naszymi oczami.

Świadomość wykorzystuje zaledwie 10% naszego mózgu, pozostałe 90% jest pod wpływem naszej nieświadomośi. Także wyraźnie rzuca się w oczy przewaga nieświadomości i to ona tak naprawdę nami rządzi. Gdyż świadomy umysł w swoich decyzjach opiera się tylko na informacjach, które podświadomośc daje mu pamiętać.

Karta jest zatem wyrazem, że głeboka podświadomość, a być może nawet karmiczne przyczyny w niej ukryte, uregulują twoje życie.

Ich głos będzie niczym wezwanie dla ciebie, przypomnieniem po co tak naprawdę żyjesz.