Najlepsze książki o tarocie

karty_tarota

Książki o tarocie są bardzo popularne wśród osób, które pasjonują się tymi magicznymi kartami i chcą poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie. Na rynku wydawniczym znajduje się wiele publikacji, które pozwalają nam lepiej zrozumieć sztukę interpretowania kart tarota oraz przekazują informacje, który rozkład wybrać, by uzyskać potrzebne informacje. Każdemu wróżbicie powinno zależeć na stałym rozwijaniu swoich magicznym umiejętności, aby przekazywane przez niego informacje na temat przyszłości były wartościowe i sensowne. Zła interpretacja tarota spowoduje, że nasza wróżba nie będzie miała odpowiedniej mocy i najprawdopodobniej wprowadzimy w błąd osobę, której wróżymy.

Tarot a zdrowie

tarot a zdrowie

Książka Tarot a zdrowie Andrzeja Piotra Załęskiego oraz Alli Alicji Chrzanowskiej to bardzo ciekawe spojrzenie na znane wszystkim karty przez pryzmat medyczny. Zdrowie jest najważniejsze, dlatego nikogo nie dziwi, że właśnie o nie bardzo często pytamy karty. Oczywiście porada na podstawie tarota nie może zastąpić wizyty w gabinecie w lekarskim i konkretnych badań, ale karty mogą wskazać, na które aspekty zdrowia należy zwrócić szczególną uwagę i do którego specjalisty udać się w pierwszej kolejności. Książka prezentuje właśnie ten aspekt wróżenia z tarota, prezentując poprawne rozkłady dla tego typu zapytań oraz charakterystyczne połączenia, które mogą zwrócić uwagę na ważny problem. Tarot a zdrowie przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych tarocistów – z pewnością znajdą oni coś, czego wcześniej nie znali, a wiedza ta może być kluczowa.

A coś na początek?

Jeśli interesują nas książki o tarocie dla początkujących warto zwrócić uwagę na pozycję Tarot intuicyjny. Wielkie Arkana Barbary Antonowicz-Włazińskiej. To cenny podręcznik dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z wróżeniem prezentując wiele rozmaitych rozkładów wraz z adnotacją kiedy i jak je stosować. Czytelnik znajdzie tam również wiele przydatnych informacji, które rozbudzą jego zdolność empatii i rozumienia drugiego człowieka, co jest niezwykle ważne w tego typu specjalizacji. Tarot to niezwykłe karty – jeśli interesuje cię odkrywanie tego magicznego świata z pewnością powyższe propozycje okażą się strzałem w dziesiątkę.