Osho Zen Tarot

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...

Osho Zen Tarot, to przepiękna talia, namalowana przez amerykańską artystkę Devę Padmę (Susan Morgan). Tworzenie obrazów do tej talii Tarota trwało ponad cztery lata, Osho osobiście pomagał oraz udzielał prowadzenia i wglądów osobom współtworzącym karty (m. in. Jivan Upasika).

Trudno nawet powiedzieć na czym polega niezwykłość tych obrazów i co konkretnie powoduje, że mając je w ręku po raz pierwszy, nie mogłam oderwać od nich oczu. Może jest to ich metafizyczna głębia? A może sposób w jaki zostały przedstawione poszczególne karty?

Miałam wrażenie, jakbym oglądała dobrze mi znany film, ale tym razem w kolorze i z wysokiej klasy dźwiękiem. Docierał do mnie sens poszczególnych Arkanów, odkrywałam je na nowo, czasem ze zdziwieniem stwierdzałam, że oto rozumiem coś, co do tej pory jakoś mi umykało.

Osho Zen Tarot to karty medytacyjne, nie bardzo nadają się do prognozowania ? wróżenie nawet nie jest ich istotą. Wróżąc wybiegamy w przyszłość, czasem analizujemy przeszłość… Tarot Osho został tak pomyślany, by nauczyć nas dostrzegać TU I TERAZ, żyć w chwili obecnej całą naszą osobą i świadomością, być uważnym. Oczywiście to w żadnym razie niczego tej talii nie ujmuje, wręcz przeciwnie ? dzięki niej jako tarocistka z doświadczeniem przekonałam się, jak wspaniałą i ciekawą może być każda chwila, nauczyłam się znajdować radość w zwyczajnych drobiazgach, a także lepiej rozumieć mądrość płynącą z tych dni, kiedy sprawy idą troszkę gorzej. Praca z talią Osho Zen zawsze i niezmiennie napełnia mnie spokojem, sprawia że przestają mnie absorbować pytania ?jak to będzie?? czy ?co powinnam zrobić?. W ogóle nie czuję potrzeby by sięgać w przyszłość ? po prostu zaczynam BYĆ TERAZ, lekko płynę ze strumieniem.

Praca z tymi kartami to spontaniczna medytacja Życia, wydarzeń, Ciebie… tarota. To bardzo interesująca i wzbogacająca podróż, dlatego nie wahaj się, wybierz się w nią. Naprawdę warto.

Osho Zen Tarot – Twórca

                Talię możesz kupić tu: Osho Zen Tarot – OSHO  Osho Zen Tarot - OSHO

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...