Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Intencje przełożonego a faktyczny awans. : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Intencje przełożonego a faktyczny awans.
PostZamieszczono: 08 lut 2014 23:23 
Rozmowny Użytkownik

Spotkałam się wczoraj z stwierdzeniem iż proponowany awans nie będzie przyznany za ciężką pracę, zasługi, a z względów czysto fizycznych. Usłyszałam także że mężczyźni rzadko traktują kobiety w pracy jako równe sobie . W związku z rozmowami na temat mego awansu ( kierownicze stanowisko ) zapytałam karty

"Jakie plany zawodowe wobec mnie ma naprawdę mój aktualny przełożony " ?
Śmierć XIII
Rydwan VIII
7 Mieczy ( VII)

Zapowiadało się dobrze, w śmierci wielka zmiana, możliwy wyjazd- objęcie nowego stanowiska, nowe obowiązki. Jednak 7 mieczy przekreśla to wszystko, tak jakby zależało mu na stworzenie iluzji możliwego awansu.

"Jakie prawdziwe intencje wobec mnie ma mój aktualny przełożony? "
Paż denarów
Umiarkowanie XIIII
As denarów

Tu śpieszę z wyjaśnieniami, dlaczego akurat takie pytanie. Ostatnio z jego ust padło stwierdzenie iż chciałby być ogarniała wszystko ale była także oczami i uszami, co zabrzmiało jak oczekiwał kablowania.
Rozkład nie stanowi o tym aby szukał we mnie kabla. Na szczęście nie postrzega mnie w kontekście kobiety, a pracownika.
Jego intencjami jest nauczyć mnie jak najwięcej, utrzymać dobry kontakt.
Zrealizować narzucony cel.

A teraz, najistotniejsze.

Kiedy dostane awans na stanowisko kierownicze ?
Cesarz III
9 Mieczy
Król Mieczy

Wygląda, na to że to czas nieokreślony, może w poniedziałek a może wcale.

Co sądzicie ?

Tytuł: Re: Intencje przełożonego a faktyczny awans.
PostZamieszczono: 09 lut 2014 09:46 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

:)
W planach pokazała się VII Mieczy - to może być 'kabel' za plecami zawłaszczający cudze informacje.
W intencjach 2 kart Monet - a Monety i Puchary to karty żeńskie. A np. u Crowleya Pazie są kobietami, a Paź Monet, jakby była w ciąży, a więc też oczekiwania jakieś.
Czas Cesarzowa, czy Cesarz?
3 lub 4 miesiące, może marzec, kwiecień?

PostZamieszczono: 09 lut 2014 11:52 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

""Jakie plany zawodowe wobec mnie ma naprawdę mój aktualny przełożony " ?
Śmierć XIII
Rydwan VIII
7 Mieczy ( VII)"

W świetle tego co powiedziałaś tak rzeczywiście wygląda, Twój szef chce abyś była po prostu kablem, VII mieczy mówi o "obgadywaniu" spraw które były. Tylko, że Śmierć i Rydwan wskazują na to, ze ma to być zmiana nieodwracalna przez jakiś czas, czyli trwale wiążąca Cię z tą funkcją a jednocześnie nie dająca Ci możliwości ruchu. Czyli zostałabyś zaszufladkowana w tej płytkiej funkcji.

Paż denarów
Umiarkowanie XIIII
As denarów"

Wydaje mi się, że być może przez Twój młody wiek ma na Ciebie jakiś pomysł, który by skutkował polepszeniem Twojej sytuacji materialnej, ale to jakieś mgliste plany są i raczej nie do zrealizowania w tym roku, ponieważ jeśli nie pytamy o konkretny okres czasu karty pokazują mniej więcej rok. Z uwagi na Umiarkowanie powiedziałabym nawet, że jego plany wychodzą poza okres dwóch lat. Tan Paź może sugerować, że nie traktuje Cie do końca poważnie.

"Kiedy dostane awans na stanowisko kierownicze ?
Cesarz III
9 Mieczy
Król Mieczy"

Kotku, myślę, że przez następny rok nic się nie zmieni, Cesarz to jest pewnie Twój szef, który bardzo niemile Cię zaskoczy i mianuję na managera faceta zamiast Ciebie, ale Cesarz to również "nie nie dzianie się". Ruch w stronę Twego awansu jest zablokowany.

Tak mi przykro, mam nadzieje, że jednak źle rozumiem Twoje karty... :\

PostZamieszczono: 09 lut 2014 13:38 
Rozmowny Użytkownik

Jola, Tarotka - uprzejmie dziękuje za wypowiedz.

Tarotko, z VII mieczy sprawa jest trochę bardziej skomplikowana. Zastanawiam się czy obgadywaine spraw które miały miejsce w przeszłości nie wiąży się z śledztwem które mój aktualny przełożony prowadzi. Otóż kilka dni temu miała miejsce reorganizacja,z którą wiązało się niestety wypowiedzenie umowy memu partnerowi. Cała sytuacja była dziwna- umowa złożona przez niego dzień wcześniej w innym mieście, najeżona błędami interpunkcyjnymi . Wszyscy się dziwią dlaczego tak z nim postąpiono, skoro co miesiąc otrzymywał dużą premie i robił dużą ilość spraw. Interesuje to także mego przełożonego, który mego partnera kojarzy bardziej z statystyk raportowych . Przypadkiem powiadomił iż osoba która została wskazana jako osoba która zarzadzenie wydała, nie wiedziała o sytuacji i nie zdążyła zareagować. Słowem dla wszystkich jest to niespodzianka. Niestety przełożony ciągle do tematu wraca, pyta ludzi .
Plany jak i możliwość awansu nie są konkretne, wygląda na to że przełożony znalazł sobie dziewczynkę która załatwia mu wszelkie sprawy administracyjne, merytoryczne w zamian za obietnice awansu nie popartą nawet podwyżką. Co gorsza nie chce zezwolić mi na prace w siedzibie spółki ( w sytuacji gdy mój partner nie dostanie pracy w tym mieście, zmuszona jestem wyjechać z nim do Warszawy ) co rusz proponuje memu partnerowi za moim pośrednictwem pracy tak jakby czuł że drugiej tak głupiej nie znajdzie i lepiej mnie tu przytrzymać.

Tarotko, nie masz powodów do przykrości, dziękuje za uczciwe spojrzenie na karty ;)

PostZamieszczono: 13 lut 2014 10:10 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

"Jakie plany zawodowe wobec mnie ma naprawdę mój aktualny przełożony " ?
Śmierć XIII
Rydwan VIII
7 Mieczy ( VII)

Niestety, niczego dobrego z tego rozkładu kart nie można się spodziewać. Karta Śmierci rozpoczynająca i 7 Mieczy zamykajaca nie korelują ze sobą pozytywnie. Co ciekawe wszystko to będzie podszyte wielkimi działaniami, zmianami w strukturze firmy i bardzo prawdopodobne, iż jest tu podstępny plan wyeliminowania Cię z "drużyny"... (cokolwiek miałoby to znaczyć)

Paż denarów
Umiarkowanie XIIII
As denarów

Według mnie, to on będzie zwklekał z wszystkim i obserwował Cię uważnie. Uważam, że doskonale zdaje sobie sprawę z Twego potencjału, i jak najbardziej chciałby z niego korzystać, ale niekoniecznie w perspektywie gratyfikacji Twej pozycji...

Kiedy dostane awans na stanowisko kierownicze ?
Cesarz III
9 Mieczy
Król Mieczy

Podobnie jak wyżej : otrzyma je mężczyzna o cechach Króla Mieczy.

Przepraszam, że moja wizja jest tak mało optymistyczna.

Wykonuję przekaz Reiki na odległość - potrzebujących zapraszam na priv.

Cogito

PostZamieszczono: 19 lut 2014 23:24 
Rozmowny Użytkownik

Cogito, dziękuje za obiektywne spojrzenie w karty.
Zapewne tak faktycznie jest, z interpretacją rydwany zabiłeś mnie dosłownie. Temat wielkich zmian w firmie i nadarzających się licznych perspektywach dzwięczy mi w uszach po dziś dzień. Oczywiście męczy mnie stwierdzenie o wyeliminowaniu.

PostZamieszczono: 19 lut 2014 23:33 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Istotnie słowo "eliminacja" ma bardzo pejoratywne określenie. Możliwe, że zbyt dosadnie to ujęłam , a diabeł nie taki straszny jak go malują...

Trzymam kciuki !

P.S. Jestem kobietą : )

Słońca w sercu...

Cogito

PostZamieszczono: 19 lut 2014 23:53 
Rozmowny Użytkownik

Cogito, przepraszam.
Gafę palnełam! ;)

PostZamieszczono: 20 lut 2014 08:38 
Wszędzie mnie pełno!

"...Jakie plany zawodowe wobec mnie ma naprawdę mój aktualny przełożony... " ?
Śmierć XIII
Rydwan VIII
7 Mieczy ( VII)

" ... Kiedy dostane awans na stanowisko kierownicze ? ..."
Cesarz III
9 Mieczy
Król Mieczy

Ja tu wyczuwam jakiś podstęp ze strony przełożonego.
Wskazany dystans do tego, co obiecuje.

EQ

PostZamieszczono: 23 lut 2014 23:53 
Rozmowny Użytkownik

Equinoxe,

Dziękuje. Przyznam że zaczynam się obawiam o swoją przyszłość w tej firmie.

PostZamieszczono: 24 lut 2014 22:47 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Equinoxe pisze:
"...Jakie plany zawodowe wobec mnie ma naprawdę mój aktualny przełożony... " ?
Śmierć XIII
Rydwan VIII
7 Mieczy ( VII)

" ... Kiedy dostane awans na stanowisko kierownicze ? ..."
Cesarz III
9 Mieczy
Król Mieczy

Ja tu wyczuwam jakiś podstęp ze strony przełożonego.
Wskazany dystans do tego, co obiecuje.

EQ

Jak na początku pojawia się karta śmierci, zwłaszcza w tak małym rozkładzie to nic z tego nie będzie (ja tak mam w rozkładach). A jeszcze ta cudowna 7 mieczy to nic innego jak krętactwa i kłamstwo. Awansu na wyższe stanowisko też nie będzie raczej. Ogólnie karty pokazują dość nie fajną sytuację. Czasami lepiej zmienić pracę niż się męczyć (coś o tym chyba każdy wie).

PostZamieszczono: 07 mar 2014 20:43 
Rozmowny Użytkownik

Dziękuje,

Mam możliwość rozkład zweryfikować.Awansu faktycznie nie dostałam.Dostał krzykliwy znajomy. Czarno zaczynam wszystko widzieć.

PostZamieszczono: 09 mar 2014 07:51 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Każda zmiana niesie ze sobą nowe. Czasem to, co wydaje nam się w tym momencie najgorszą perspektywą, może w rezultacie okazać się owarciem drzwi na coś zupełnie innego, co początkowo może przerażać (naturalne), ale po czasie pojmujesz, że miało sens... Nigdy niewiadomo co czeka za rogiem. Pomimo wszystkiego, patrz ufnie w przyszłość. Życie nie lubi stagnacji... a nuż tuż tuż... szykuje coś lepszego dla Ciebie... ? : )

"Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..."

Cogito

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]