Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Pomoc w interpretacji rozkładu : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pomoc w interpretacji rozkładu
PostZamieszczono: 12 sty 2014 20:09 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Proszę o pomoc w interpretacji rozkładu. Rozkład postawiony pięć kart w rzędzie bez odwracania. Rozkład dotyczy przyszłego tygodnia. Ogólne pytanie co mnie czeka w przyszłym tygodniu. Zrozumiałbym ten rozkład tylko że nie rozumiem na końcu XVIII Kiężyca.
Sedno sprawy: Zbużenie tego co było i to nawet definitywne bo wcześniej jest XIII Śmierć czyli nie wracanie do tego co było, pozostawienie wszyszystkich spraw takimi jakie są na tym etapie i budowanie nowego As Buław wskazuje na nowy etap w życiu - ale ten księżyc ?
Dodatkowo dla wyjaśnienia wyciągnąłem Lenormandy 26 Księga, 13 Dziecko, 17 Bocian i trochę mnie to uspokoiło (chodzi mi o księżyc) bo mówią o tajemnicy lub papierach urzędowych które które zapoczątkują zmiany.

7 Mieczy - XIII Śmierć - XVI Wieża - As Buław - XVIII Księżyc

Tytuł: Re: Pomoc w interpretacji rozkładu
PostZamieszczono: 13 sty 2014 13:10 
Stały Bywalec

co cie czeka? to zalezy o jakie sprawy sie pytasz.Ja tu widzę powrót jakiejs przebiegłości, oszustwa,nieszczerosci itp, ale 7mieczy to równiez moze byc prad,internet,telefon i wszystko co związane z powietrzem.Jak juz to 6 kart powinno byc. Księzyc to tez jakowaś sciema, moga byc złudzenia co do tego asa kije i całech kart poprzednich.Podaj konkretne pytanie do tych kart

PostZamieszczono: 13 sty 2014 13:31 

Pytałem ogólnie na następny tydzień co mnie czeka. Obecnie nie mam pracy, i tak sobie rozkładam co przyniesie następny tydzień.

PostZamieszczono: 13 sty 2014 15:46 
Stały Bywalec

no to moze się wszystko zdarzyc, poczytaj o tych kartach

PostZamieszczono: 13 sty 2014 20:52 

Już chyba się domyślam, 7 Mieczy - XVIII Księżyc mówią o nieczystym postępowaniu, może być kradzież lub postępowanie złe. I to mi nie pasowało bo nic takiego nie zrobilem. Po dwóch dniach, przypomniałem sobie, że jadąc w nocy przez Francje, nie zatrzymałem się do kontroli drogowej. Byłem zmęczony i nie byłem pewny czy mnie zatrzymują. As Buław mówi o działaniu w sprawie wyjaśnienia. Później zweryfikuję

PostZamieszczono: 15 sty 2014 10:55 
Wszędzie mnie pełno!

W/g mnie ten zestaw Kart - niczego dobrego nie wróży ... jakby nadal życie w złudzeniu ( nadziei ), że coś posunie się do przodu ...Tymczasem prawdopodobnie nic istotnego w tygodniu nie wydarzy się, mimo Twoich chęci i pewnych inicjatyw ( As Buław )...

EQ

PostZamieszczono: 15 sty 2014 21:16 
Stały Bywalec

ano własnie, bo 7mieczy to tez takie przelewanie z próznego w puste, gadac aby gadac i nic więcej

PostZamieszczono: 17 sty 2014 12:24 

Dzisiaj jest piątek i nic się nie wydarzyło. Męczyła mnie XVI Wieża po środku bo to zaczynanie od nowa.

PostZamieszczono: 18 sty 2014 23:36 

Już wiem... Zapomniałem, że przy wróżeniu ogólnym karty pokarzą ich zdaniem najważniejszą sprawę, która może być w jakiś sposób powiązana ze mną. I była bo kolega zadzwonił i mówił o swoich problemach, przedstawionych w tym rozkładzie i poruszyły mnie jego problemy. A ja doszukiwałem się tych wydarzeń u siebie. Sztuka rozmawiania z Tarotem tak naprawdę sztuka zadawania pytań.

brzanka1 pisze:
ano właśnie, bo 7mieczy to tez takie przelewanie z próżnego w puste, gadać aby gadać i nic więcej

Z siódemką mieczy jest tak jak piszesz, może wskazywać na załatwienie połowiczne nie do końca satysfakcjonujące. Ja czytam rozkład 5 karty jak historyjkę bez przyporządkowania pojedynczym kartą pytań. Na początku żeby wiedzieć co pokazują czytam pierwszą z ostatnią kartą i patrzę na środkową sedno i to jest przesłanie. Czytam pierwszą z ostatnią ponieważ jaki początek taki koniec. I tutaj 7 Mieczy z Księżycem jest wymowne dlatego tak zinterpretowałem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]