Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Przeklęte/ nieczyste przedmioty : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przeklęte/ nieczyste przedmioty
PostZamieszczono: 25 paź 2013 15:58 
Rozglądam się

Mieliście może kiedyś wrażenie, że całkiem zwykłe przedmioty które otrzymaliście przynoszą pecha, nieszczęścia?
A jak już jest się w posiadaniu takie przedmiotu to należy go "tylko" wyrzucić z domu lub oczyścić go w jakiś sposób?

Najprawdopodobniej posiadam taki przedmiot i nie bardzo wiem co z nim zrobić.
Proszę o radę :usmiechniety: !

Tytuł: Re: Przeklęte/ nieczyste przedmioty
PostZamieszczono: 25 paź 2013 19:19 
Wszędzie mnie pełno!

Pewnie takie ( przynoszące " pecha " czy nieszczęścia ) przedmioty istnieją ...
Z tego, co wiem, to kiedyś palono je lub zakopywano ....
Ale żeby być humanitarnym - proponuję mentalnie ( duchowo ) pożegnać się z takim przedmiotem - rozstać się z nim i zakopać gdzieś w spokojnym miejscu ...
No bo co innego można zrobić... ?

PostZamieszczono: 26 paź 2013 17:05 
Rozglądam się

Słyszałam też o sypaniu solą, ale niestety nie znam szczegółów - czasem łatwiej jest posypać solą niż zakopać czy spalić:P
Bo nie wiem czy trzeba np. cały przedmiot zasypać, czy tylko delikatnie posypać.
Ale dziękuje za radę:)

PostZamieszczono: 05 lis 2013 23:38 
Rozglądam się

Myślę, że okadzenie białą szałwią nie zaszkodzi.

PostZamieszczono: 08 lis 2013 09:17 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Jeśli ktoś czuje się niepewnie lub źle w obecności przedmiotu, powinien go się pozbyć.
Pewna moja znajoma lubiła otaczać się arlekinami, ja bym ich nie zdzierżyła w domu.
Jeśli ktoś ma przekonanie o złym oddziaływaniu jakiejś rzeczy, tak samo - powinien się jej pozbyć, spalić, popiół rozsypać na rozdrożu, albo bezdrożu, albo rzucić na wiejący wiatr lub rzeki. Czego nie można spalić należy po prostu zakopać.
To są rytuały o przemawiającej do wyobraźni symbolice, podobnie człowiek robi także w sytuacjach codziennych.
Co do soli - rozsypuje się ją u drzwi, okien, na progu, aby "złe" nie wlazło.
:)

PostZamieszczono: 14 lis 2013 16:23 
Stały Bywalec

Rzadko zdarza się coś naprawdę przeklętego - po co przeklinać przedmiot który ma komuś zaszkodzić jak możesz przeklnąć tego kogoś? :P Raz tylko miałem problem z przedmiotem (z powodu ówczesnego niedoświadczenia w magii*) - zrobiłem sobie z niego coś w rodzaju fetysza z zaklętym w środku duchem**, działał bardzo dobrze, po pewnym czasie uzyskał samoświadomość i zaczął do mnie gadać (słyszałem go w myślach i komunikowałem się z nim poprzez myślenie do niego). Z początku gadałem z nim, nawet nauczyłem go paru rzeczy jeśli chodzi o magię, ale w końcu się zbuntował. Wszedłem więc w trans, pożarłem jego "duszę", pokój w którym go trzymałem i figurkę wyegzorcyzmowałem rytuałem dewokacyjnym, po czym figurka poszła na śmietnik. Poradzenie sobie z problemem zajęło mi z 20 min., więc nie jest to nic skomplikowanego. Zasadniczo schemat opisany powyżej: egzorcyzm przedmiotu-> wywalenie go-> egzorcyzm domu powinien wystarczyć. "Zjadanie" ducha przedmiotu jest niepotrzebne bo nie Ty go stworzyłaś.

PS. Ja gdybym miał coś przeklętego w chacie to bym się spróbował się dogadać z "duchem" tego przedmiotu - nigdy nie wiadomo kiedy coś takiego się przyda:>.

* Nie twierdzę, że teraz mam niesamowite umiejętności, ale jestem troszkę mądrzejszy.
** Oczywiście nie był to duch człowieka tylko zrobiony przeze mnie stworek jak to się mówi po newageowemu "astralny".

PostZamieszczono: 11 gru 2013 19:47 
Rozglądam się

Czasem z ludźmi trudno mi się dogadać, a co dopiero z duchami przedmiotów, ale dziękuję za radę Nemo :tjaaa:
Jednakże ze względu na brak mojego doświadczenia w takich rozmowach postanowiłam przedmiot posypać solą i wyrzucić oraz okadzić dom, mam nadzieję że to wystarczy:)

Niestety mi się najprawdopodobniej trafił taki przedmiot, ale już pewnie jest gdzieś na wysypisku z daleka ode mnie :usmiechniety:

Dziękuje raz jeszcze za wszystkie rady:)

PostZamieszczono: 05 lut 2014 11:27 
Stały Bywalec

Na pewno wystarczy :) .

PostZamieszczono: 05 lut 2014 11:50 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Bardzo ciekawy temat! Kashia, przepraszam, że się wcinam ale mam pytanie: czy możliwe jest, żeby dom był energetycznie trefny? Kupiliśmy z mężem dom i uwierzcie mi, wszystko, ale to absolutnie wszystko co zrobiliśmy do tej pory nie działa jak należy, albo się popsuło! Aby rozwiać wątpliwości natury profesjonalnej, każda jedna z tych rzeczy była robiona przez majstrów z polecenia mających swoje firmy... Pokrótce wymienię: płytka indukcyjna już przyszła popsuta i się z nią bujamy, kominek już przyszedł popsuty, choć z dobrej firmy i prosto od producenta, w łazience fugi powyłaziły i trzeba będzie ją poprawiać, zamówiliśmy drzwi wewnętrzne i czekamy już 7 miesięcy - przychodziły kilkakrotnie, za każdym razem z defektem, grzejniki działają jak chcą. Odkąd się wprowadziliśmy kilkakrotnie popsuł się tez piec, ale to akurat mogło mu się przydarzyć, bo był bardzo zaniedbany przez poprzednich właścicieli. Poza tym właśnie, dom często zmieniał właścicieli, z tego co wiem to jest rekordzista w sąsiedztwie - czyli szczęścia w nim nie było! Trochę mnie przeraża ta historia, ale na razie nie daję się zwariować, choć już mam ta myśl, że jeśli ma się coś złego przydarzyć przy następnych projektach to tu na pewno się to stanie, jakbym czuła że na niepowodzenie w tym domu mamy wiesze szanse niż przeciętnie. No i po przeczytaniu postu Kashii zdałam sobie, że może z naszym domem jest coś nie tak. Jak to sprawdzić, czy mogę coś zrobić w takie sytuacji? Bardzo by mu ułatwiło życie gdybym wiedziała, że można coś zrobić :) Będę wdzięczna za każdą podpowiedź!

PostZamieszczono: 10 lut 2014 18:37 
Stały Bywalec

Witam Cię Wydaje mi się, ze trzeba okadzić białą szałwią cały dom od piwnicy aż po samą górę (strych). Wezwać różdżkarza co bada cieki wodne, może coś poradzi.
Pozdrawiam

PostZamieszczono: 11 lut 2014 10:25 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

A ja mam inny, choć podobny problem. Pięć lat temu wzięłam czarną kotkę i od tego czasu zaczęły się moje problemy. W zasadzie już po miesiącu. Co się trochę poprawi, to zaraz z drugiej strony coś się zawali, i tak w kółko. Zauważyłam tą relację/zależność już jakiś czas temu ale co mam robić? Na śmietnik nie wyrzucę, nie spalę, nie oddam nikomu, bo jest trochę dzika i toleruje tylko mnie a przy tym jest bardzo delikatna i wrażliwa, więc bardzo źle zniosłaby taką zmianę. No a ja ją kocham. Czy to możliwe aby kot, który ma i zna tylko mnie, i którego mam od kociaka przynosił złą energię? Może ktoś coś podpowie.

PostZamieszczono: 11 lut 2014 11:18 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Nie, to niemożliwe. Zwierzęta działają na swoich opiekunów kojąco, czytałam, że kocie mruczando może synchronizować fale mózgu.
Moje czworonogi zawsze działały na mnie odstresowująco, udzielając mi swojego spokoju i przyjaźni :). Tak jest do tej pory.
Koty to starożytna rasa, były np. strażnikami świątyń, nie mówiąc o tępieniu szkodników. Reagują na żyły wodne w mieszkaniu, jeśli takowe są.
Kłopoty nas nękają, z kotem, czy bez, takie życie.
:)

PostZamieszczono: 11 lut 2014 19:01 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Dziękuję za dobre słowo, bo bardzo lubię swoje koty a ta czarna kotka jest wyjątkowa, czy wyobrażasz sobie, że zawołana po imieniu przybiegnie jak piesek? Koty tak nie robią i moja druga kotka choć rozmruczana i przytulińska nie przychodzi. Wiem o dobrej energii kotów, więc tym bardziej trudno było mi się pogodzić z myślą, że moja kochana kotka i kryzys przyszły w tym samym czasie. No, cóż okadzę ją szałwią, okadzę też siebie.

PostZamieszczono: 12 lut 2014 14:50 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

basiunia53 pisze:
Witam Cię Wydaje mi się, ze trzeba okadzić białą szałwią cały dom od piwnicy aż po samą górę (strych). Wezwać różdżkarza co bada cieki wodne, może coś poradzi.
Pozdrawiam

Dzięki Basiuniu, zrobię to! A czy trzeba to robić w jakiś konkretny dzień, czas? Jakieś specjalne formuły sa do tego, czy po prostu okadzam kiedy bądź i to też zadziała?

PostZamieszczono: 12 lut 2014 20:53 
Stały Bywalec

Witam - znalazłam w necie taki oto taki, rytuał :
1. Jeśli chcesz przywołać dobre energie, przygotuj igliwie sosnowe oraz kadzidełko. Stań przy drzwiach i zgodnie z ruchem wskazówek zegara obchodź pokój dookoła, okadzając wszystkie znajdujące się tam przedmioty.
Kadzidło trzymaj w lewej ręce, a w prawej ptasie piórko, bądź wachlarz, którym będziesz rozprowadzać dym. Podczas obchodzenia pokoju wizualizuj rozchodzące się od Ciebie światło.
Wypowiadaj takie oto magiczne zaklęcie:"Z żywiołu ognia pochodzi ten dym, który jest powietrzem. Z żywiołu ziemi rośnie ta roślina, która jest wodą. Przywołuję żywioły oraz błogosławieństwa ducha, aby oczyścić tą przestrzeń dla dobra wszystkich".
Kiedy okrążysz już pokój, kieruj się di jego środka, wznieś kadzielnicę w górę i okadzaj sufit, po czym sprowadź ją w dół i okadzaj podłogę.

2. Do odpędzania złych mocy użyj szałwii, bazylii bądź werbeny. Okadzaj pomieszczenia pomieszczenia jak w poprzednim rytuale, lecz obchodź je przeciw ruchowi wskazówek zegara.
Wypowiadaj zaklęcie: "Wierzę, że mi się uda" W ten sposób oczyścisz przestrzeń ze złych energii. Rytuał ulegnie wzmocnieniu, jeśli przez kolejne 9 dni będziesz brać kąpiel z dodatkiem ziół zastosowanych przy okadzaniu.

Tylko proste domowe metody, które może każdy przeprowadzić, a jeśli chodzi o oczyszczanie innymi metodami robią to tylko i wyłącznie doświadczeni terapełci,
egzorcyści , księża itp.

[i] Centrum szkoleniowe - Kosmo Bioterapia
[/i]

PostZamieszczono: 21 lut 2014 11:56 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Dziękuję Kochana za włożony czas!! Spróbuję i poczytam jeszcze ;)

PostZamieszczono: 21 kwie 2014 07:32 
Rozglądam się

Cytuj:
Rzadko zdarza się coś naprawdę przeklętego - po co przeklinać przedmiot który ma komuś zaszkodzić jak możesz przeklnąć tego kogoś?

I mało kto przeklina te przedmioty.

ale jeśli ktoś ma ulubioną rzecz która towarzyszy mu w cierpieniu, to po pewnym czasie nasyca się taką energią. I może przynosić nieszczęście.

Moja rada ? NIGDY
nie kupujcie rzeczy na aukcjach komorników. Te przedmioty są nasycone agresją, bólem po stracie i silnym pocziem niesprawiedliwości (często uzasadnionej).

Cytuj:
Bardzo ciekawy temat! Kashia, przepraszam, że się wcinam ale mam pytanie: czy możliwe jest, żeby dom był energetycznie trefny?

To owszem jest możliwe ale z doświadczenia powiem że takie problemy jak piszesz są raczej odbiciem energetyki mieszkańców. Zwłaszcza jeśli dom jest nowy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]