Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Witam :). Jestem tu nowa. Liczę na waszą pomoc. : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam :). Jestem tu nowa. Liczę na waszą pomoc.
PostZamieszczono: 30 paź 2013 19:33 
Nowicjusz

Hej. Kupiłam sobie ostatnio karty, bo tak mnie cos naszlo, zeby nauczyc sie wrozyc.
Ogarnelam juz wszystko w miare, ale mam problemy z interpretacja. Zadalam pytanie : czy B. cos do mnie czuje? Wyszedl mi krol kielichow, 6 kielichow i 6 bulaw.
Nastepnie zadalam pytanie: czy miedzy mna i B. do czegos dojdzie? Wyciagnelam kolo fortuny, sile i 6 monet.
Moglby ktos mi pomoc z odpowiedzia na te pytania?

Bylabym bardzo wdzieczna :).

Tytuł: Re: Witam :). Jestem tu nowa. Liczę na waszą pomoc.
PostZamieszczono: 30 paź 2013 23:25 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Regulamin tego forum wymaga swojej choćby dyskretnej :oczko: interpretacji i możliwość otrzymania wsparcia innych po napisaniu minimum 10 postów. Ale ja go dziś złamię delikatnie i miejmy nadzieję, że mi nikt głowy z tego powodu nie urwie... :anioł:

Co on do Ciebie czuje ?

Król Kielichów, 6 kielichów , 6 Buław

Fajne, stabilne uczucie...chciałby się Tobą zaopiekować. :oczko: Aczkolwiek może nie być zbyt wylewny, nieco tęskni i dużo o Tobie myśli...Zadowolony, szczęśliwy, ale dosyć bierny...Na jego jakąś inicjatywę nie liczyłabym w tym momencie.

Czy do czegoś między Wami dojdzie ?

Koło Fortuny , VIII Moc , 6 Monet

Całkiem możliwe...bo choć Koło to "wszystko się zdarzyć może" jak i wielkie nic, to jednak jest między Wami silne przyciąganie wzajemne i sądzę, iż jeśli zdecydujesz się na jakiś krok (by go ośmielić - gdyż VIII Moc to energia żeńska, stąd spekuluję, iż na Tobie spoczywać będzie ten niewdzięczny "zachęcający gest".. :oczko: , to może z tego wyjść jakaś ciekawa relacja...

Wykonuję przekaz Reiki na odległość - potrzebujących zapraszam na priv.

Cogito

PostZamieszczono: 31 paź 2013 16:19 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Jak piszesz "ogarnęłaś to wszystko w miarę, ale masz problemy z interpretacją" - czy tylko ja dostrzegam w tym sprzeczność ;) ?
To właściwie, ogarnęłaś co?
Jednak należało zamieścić swoją interpretację, to b.ważne przecież dla kogoś, kto chce się uczyć, czyż nie?
;)

PostZamieszczono: 01 lis 2013 00:34 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

To znaczy, że patrzy na kartę, wie co ona znaczy, ale nie pojmuje (nie widzi/nie czuje) jeszcze przekazu w kontekście pytania i pozostałych kart... :oczko:

Nie dostrzegłam sprzeczności. :usmiechniety:

Bronić będę piersią nieosłonioną tych, którzy u początku swej Drogi są, gdyż sama tę Drogę niedawno przeszłam... %)

Aczkolwiek , zgadzam się z Tobą Joluu :zgadzasię: , iż należy odważyć się i próbować interpretować, pomimo niepewności i ewentualnych błędów...

Wykonuję przekaz Reiki na odległość - potrzebujących zapraszam na priv.

Cogito

PostZamieszczono: 01 lis 2013 07:44 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Cogito, fajnie że się ze mną zgadzasz :) .
Po prostu uważam, że bez ruszania samemu mózgownicą nie będzie efektu.
Ponadto, nie twierdzę, że tak jest w przypadku założycielki wątku :), wielu cwaniaków zerżnie rozkład wylosowany gdzieś w Internecie i hejże, niech go ktoś zinterpretuje, taka osoba z reguły więcej się na Forum nie pojawia, po odczytaniu przepowiedni, nie szanując pracy innych.
;)))

PostZamieszczono: 03 lis 2013 02:36 
Nowicjusz

wlasnie sie zgapilan i najpierw dodalam watek, a dopiero pozniejbprzeczytalam regulamin ;). co do mojej interpretacji, to 6 bulaw oznacza zwyciestwo w kazdej dziedzinie zycia, wiec moznaby to uznac ze cos na rzeczy miedzy nami jest. 6 kielichow to trwala przyjazn, wiec moze sugerowac, ze to moze byc cos trwalego. a jesli chodzi o krola kielichow, to mowi on o harmonijnoscinw zwiazku. tak wiec wychodziloby, ze cos jednak czuje. ale tak jak mowie, wiem co oznaczaja karty, ale nie czuje za bardzo zwiezlego przekazu.

PostZamieszczono: 03 lis 2013 07:31 
Wszędzie mnie pełno!

Do Niedoświadczona :
1. " ... czy B. cos do mnie czuje? Wyszedl mi krol kielichow, 6 kielichow i 6 bulaw. ..."
W/g tych Kart - na pewno. Z tym, że te uczucia w/g mnie są bardziej takie " ojcowskie" jakieś ... w sensie pomocy, jak "ojca do córki ".

2. " ... czy miedzy mna i B. do czegos dojdzie? Wyciagnelam kolo fortuny, sile i 6 monet...."
W/g tych Kart - tak. Potwierdzenie powyższego rozkładu ... Z tym, że mogą to być relacje typu - dobroczyńca - dawanie ( także te emocjonalne ).
Generalnie - w/g tych Kart twoich powinno być - pomyślność w relacjach.
EQ

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]