Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Pilne ! - wyprowadzić się czy nie ? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pilne ! - wyprowadzić się czy nie ?
PostZamieszczono: 26 wrz 2013 22:37 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Witam wszystkich !

W październiku wygasa mi roczna umowa o wynajem mieszkania i postanowiłam ponegocjować cenę miesięcznego czynszu z właścicielką. Lubię to mieszkanie i chciałabym w nim pozostać, jednak jest ono dość drogie. Właścicielka nie zgodziła się na cenę, którą zaproponowałam dając mi jedynie minimalną obniżkę. Znalazłam jednak alternatywne mieszkanie za nieco niższą cenę. Aczkolwiek wciąż się waham i mam mętlik w głowie... I teraz mam dylemat... Czy jednak powinnam pozostać w dotychczasowym, bo pomimo ceny ma wiele zalet, a ja dam sobie finansowo radę czy wyprowadzić się do nowego ?

1) Jaki stosunek mam do danej sytuacji - 5 Bulaw
2) Obecna sytuacja w tym mieszkaniu - Królowa Mieczy
3) Jak się będzę czuła jeśli zostanę ?- 2 Bulaw
4) Co bedzie, jeżeli pozostanę w tym mieszkaniu ? - Umiarkowanie
5) Obecna sytuacja wyboru nowego mieszkania - 4 Kielichów
6) Jak się będzię czuła jeśli się wyprowadzę ? - 10 Bulaw
7) Co bedzie jeżeli zdecyduję się na przeprowadzkę - 6 Mieczy

No miotają mną sprzeczne emocje. Czuję wyraźną presję czasu i decyzji. Mam mieszane uczucia i jeśli pozostanę mogę mieć wątpliwości czy postąpiłam słusznie, jak i jeśli się wyprowadzę. Na początku trudno będzie mi się przyzwyczaić, ale z czasem się zaklimatyzuję...

Czy tak ? : )

Wykonuję przekaz Reiki na odległość - potrzebujących zapraszam na priv.

Cogito

Tytuł: Re: Pilne ! - wyprowadzić się czy nie ?
PostZamieszczono: 26 wrz 2013 22:53 
Wszędzie mnie pełno!

Karty wyraźnie dają do zrozumienia, abyś pozostała w obecnym mieszkaniu.

PostZamieszczono: 30 wrz 2013 12:14 
Stały Bywalec

5 kijow mowi o szybkiej i moze zbyt szybkiej nieprzemyslanej do konca proby negocjacji. wlascicielka wyszla na tym najlepiej: jako Qmieczy uciela dyskusje i postawila na swoim (mimo ze dostalas mala znizke, to jej jest na wierzchu). coz, jesli zostaniesz to nic szczegolnego nowego sie nie wydarzy.
a karty o wyprowadzce mowia moim zdaniem na razie o "procesie" wyprowadzki: noszenie pudel, mebli (10kijow). sama pisalas ze nowe/inne mieszkanie jest tansze wiec obciazenia finans czuc nie bedziesz.
4 puch nie jest taka straszna, dosc i zmeczenie po urzadzaniu sie. 6 mieczy ewidentnie spr dot przeprowadzki.

Jesli moge z innej beczki: rozklad troche nie oddaje sedna. lepsza bylaby "decyzja" lub karty na za i przeciw na stare i nowe mieszkanie.

PostZamieszczono: 30 wrz 2013 16:54 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Antonia , też tak uważam. I zagadzam się co do rozkładu. Niestety to nie ja go rozłożyłam - poprosiłam o rozłożenie kart ( gdyż nie chciałam wróżyć samej sobie) na wyżej opisany problem i wspaniałomyślnie otrzymałam "pomoc" - ów rozkład bez interpretacji...

Dziękuję Wam obojgu.

Wykonuję przekaz Reiki na odległość - potrzebujących zapraszam na priv.

Cogito

PostZamieszczono: 01 paź 2013 11:52 
Stały Bywalec

No to nieladnie ktos z toba postapil. Nie mozna nikogo zostawiac z samymi kartami bez interpretacji.

A tak z ciekawosci: jednak sie wyprowadzasz czy zostajesz?

PS
wiem ze jest @ ale nie moge go przeczytac, bo forum nie ma wersji mobilnej. jak dorwe stacjonarny komp to poczytam i odpisze.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]