Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 problemy w związku : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: problemy w związku
PostZamieszczono: 24 wrz 2013 11:07 
Stały Bywalec

co ich dzieli - rycerz pucharow - dzieli ich nadmierna uczuciowość pana i skłonność do kobiet, romansów
co ich łączy - ksiezyc/ 8 mieczy - łączy ich to że razem jakby utkneli w więzieniu w tym związku i nie potrafią sie wydostać choć już mają dość :%
co osłabia związek - 7 denarow - chyba czas osłabia i przedłużanie tego na siłe, generalnie czas działa na niekorzyść
co wzmacnia - krolowa denarow - zaradność pani wpływa dobrze, jej umiejętności organizacyjne i praktyczność i rządzi nim więc jeśli ona na razie nie chce sie rozstać to sie w tym męczą oboje
jej błędy - krol bulaw - no właśnie nadmierna energia to ona w tym związku przewodzi i jest za mało kobieca
jego błędy - 6 bulaw - za bardzo rozrywkowy, lubi sie zabawić a pani nie bardzo
co spowoduje poprawe - sprawiedliwosc - chyba legalizacja no bo siłą rzeczy utkną w tym na dobre :hihihi:
co spowoduje rozpad - 7 pucharow/ gwiazda/ rycerz denarow - albo nie będzie rozpadu i nic go nie spowoduje albo jakaś nowa miłość pani
jaka jest szansa na przetrwanie - umiarkowanie- :eee:... a może w tym utkną na dobre, no nie wiem...

para ma problemy, tak jakby w tym utkneli i nie są szczęśliwi, są tym związkiem teraz zmęczeni ale niby chcieliby pracować nad tym...

proszę o pomoc przy interpretacji

Tytuł: Re: problemy w związku
PostZamieszczono: 24 wrz 2013 22:26 
Wszędzie mnie pełno!

Ja tutaj widzę - wspólne więzi emocjonalne, jakby wzajemnie uzależnienie ....( ta 8 Mieczy )
I jakoś więcej już nic nie potrafią razem zrobić .... zastanawiają się, czy warto było .... ? ( ta 7 Denarów )...
Reszta to takie trwanie nijakie ....
W zasadzie zgadzam się z interpretacją - Odrodzona.
Proponuję klasyczny rozkład Kart na przyszłość tego związku ( 4 - 5 Kart ). On więcej powie ...
EQ.

PostZamieszczono: 25 wrz 2013 18:41 
Stały Bywalec

dziękuje Equinoxe, tak też podejrzewałam bo robiłam im partnerski i zawsze wychodzi to samo ale oni z braku alternatywy i innych możliwości trwają tak razem chociaż ona jest bardziej energiczna i chciałaby już z tym coś zrobić ale nie bardzo wie co więc pewnie zostanie jak jest na razie

PostZamieszczono: 25 wrz 2013 21:24 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

KSIĘŻYC jest magnetyczny - ciągnie ich do siebie, bez względu na Realia... bytu tej relacji.

Relacja rozwija się głównie dzięki Pani - to Ona wpływa na jej ciąg dalszy.

Jej błędy/Król Buław/ - inaczej to widzę Odrodzona :) -
- Ona jest pod dużym wpływem Pana niestety - znaczy to, że Pan jej dosłownie narzuca wszystko/ - Ona jakby zatraciła Siebie
- ona ma "odebrany rozum" - no sorry, ale tak to widzę - co On powie, ustali - to Ona
w skowronkach przyjmuje - NIE jest tak ODrodzona??? - ???

Co spowoduje poprawę - Sprawiedliwość
- w tej karcie Odrodzona jest prawda - sądzę, że karta nawołuje do rozmowy i ujawnienia
swoich prawdziwych intencji -
--- nie wiem tylko, czy ta "poprawa" w efekcie będzie zadowoleniem dla Niej ?-
- będzie na pewno NOWĄ drogą/nowym, prawdziwym spojrzeniem na was

PostZamieszczono: 26 wrz 2013 17:27 
Stały Bywalec

dziękuje Ivonn, jest w tym dużo racji co piszesz:)
Ivonn pisze:
KSIĘŻYC jest magnetyczny - ciągnie ich do siebie, bez względu na Realia... bytu tej relacji.

dokładnie tak oni na pewno są od siebie uzależnieni i to ich TYLKO łączy ale nie wiem ile takie coś potrwa bo im coraz z tym ciężej a pan jest kobieciarzem....

Ivonn pisze:
Relacja rozwija się głównie dzięki Pani - to Ona wpływa na jej ciąg dalszy.

dokładnie tak jest dlatego napisałam o tym, że ona dominuje bo to ona ma wpływ na rozwój na pewno

Ivonn pisze:
Jej błędy/Król Buław/ - inaczej to widzę Odrodzona :) -
- Ona jest pod dużym wpływem Pana niestety - znaczy to, że Pan jej dosłownie narzuca wszystko/ - Ona jakby zatraciła Siebie
- ona ma "odebrany rozum" - no sorry, ale tak to widzę - co On powie, ustali - to Ona
w skowronkach przyjmuje - NIE jest tak ODrodzona??? - ???

też sie z Tobą zgodze bo wiem, że ona jest w nim bardzo zakochana, podkreśla to zawsze ale to jest jakby uzależnienie bo ona sie wyrwała z domu do niego (to jeszcze młodziutka dziewczyna) chociaż ma też bardzo dominujący charakter przynajmniej w kontaktach ze mną tak ją odbieram dlatego napisałam inną interpretacje:) ale masz racje ona podświadomie np zmieniła swoje zainteresowania pod jego wpływem i jeszcze myśli, że to wynika z jej wnętrza a ewidentnie widać że nie, jakby własnego rozumu nie miała...

Ivonn pisze:
Co spowoduje poprawę - Sprawiedliwość
- w tej karcie Odrodzona jest prawda - sądzę, że karta nawołuje do rozmowy i ujawnienia
swoich prawdziwych intencji -
--- nie wiem tylko, czy ta "poprawa" w efekcie będzie zadowoleniem dla Niej ?-
- będzie na pewno NOWĄ drogą/nowym, prawdziwym spojrzeniem na was

no właśnie, ja myśle, że jak ona PRZEJRZY na oczy i dojdzie do niej wszystko to odejdzie bo jest zdecydowaną osobą więc jeśli tylko odkryje tą bolesną prawde o której istnieniu teraz sie nawet nie domyśla bo do najbystrzejszych nie należy to pewnie sama zdecydowałaby sie odejść...

PostZamieszczono: 25 paź 2013 15:25 
Stały Bywalec

Weryfikacja

teraz są w trakcie rozstania i kłócą sie strasznie, jednak nic nie ocaliło związku, pani chyba całkiem przestało zależeć...

PostZamieszczono: 26 paź 2013 16:53 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Dzięki za weryfikację.
Karta Sprawiedliwość bywa często jak bolesna rozprawa w sądzie,
ale wyjaśnia nieporozumienia i ujawnia prawdę.
Lepiej się nie karmić złudzeniami.

PostZamieszczono: 10 lis 2016 08:17 
Nowicjusz

Tu by się przydał raczej dobry psycholog z poznania skuteczny aby pomógł rozwiązać problemy:) Przynajmniej ja tak Ci radze.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]