Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Awans? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Awans?
PostZamieszczono: 13 wrz 2013 16:00 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Hey, witam po dlugiej nieobecnosci
:tjaaa:

Mam tu ciekawy uklad na 8 kart dotyczacy awansu. Osoba jest tylko po wstepnych rozmowach, jest jakby zarys awansu, ale nie ma zadnych szczegolow oraz gwarancji co kiedy I jak... Wiec oto rozklad:

1+5 ( X Bulaw +Sila) Tu I teraz:Zdecydowanie nadmiar obowiazkow, osoba jest przepracowana, ale pracujaca ciezko, czekajaca na wyroznienie. Jest to osoba przebojowa,wiec zostaje doceniona.

2+6 ( II Monet +III Bulaw) Blokady, co nieosiagalne Tu mam problem, mysle ze chodzi o zmiane w finansach , czyli awans moze nie koniecznie przyniesc dobra zmiane w finansach.

3+7 ( Wieza +Ksiezyc) Niespodzianki, realizacja do kilku tyg.
Czyli zdecydowanie zmiana, poczatek nowej drogi,wuiec mysle ze awans nastapi, jednak mam podejzenie w zwiazku z tym ksiezycem, ze moze jednak nie taki piekny ten awans jaki sie zapowiada?? co myslicie

4+8 ( Paz Monet + As Pucharow) Podsumowanie
No I tu wyglada na do ze dojdzie do awansu, osiagniencie celu, zapowiedz nowego radosnego poczatku, zmiana na lepsze.

Tytuł: Re: Awans?
PostZamieszczono: 18 wrz 2013 15:24 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

No I ksiezyc sie pojawil w calej okazalosci :( Awans wiaze sie z nowymi obowiazkami, wieksza odpowiedzialnoscia, ale rowniez powinnien sie wiazac z wieksza kasa, niestety okazalo sie ze szef proponuje smieszne pieniadze. Oczekiwana byla duza wieksza podwyzka, z tu kicha.. Zobaczymy co dalej, to byla wstepna propozycja, negocjacje trawaja.

PostZamieszczono: 18 wrz 2013 16:44 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Z opisu wnioskuję, że pytanie brzmi - czy dostanę ten awans?
Fakt, osoba daje z siebie wszystko, powiedziałabym nawet, że jest już wręcz zdeterminowana/na pograniczu wybuchu domagania się o swoje!!/10 buł,Siła/.

Nieosiągalny jest awans, 2 den to takie balansowanie przez pracodawcę -
- na zasadzie mam na uwadze Twoje oczekiwania/pracownika/, dam ci szansę dodatkowego zarobku, - z 3 buł. jako szanse rozwoju.
W efekcie to frazesy i podgrzewanie tematu, aby dalej utrzymać pracownika.

Dalej /Wieża,Księżyc/ - pracodawca zapewne ujawni iż nastąpiły jakieś diametralne zmiany itp. :nie wiem: co w związku z tym, trudno powiedzieć co będzie dalej - a więc mydlenie mydlenie mydlenie. :poranek:

W podsumowaniu - paź den. jest łasy na pieniądze, ale naiwny to pracownik.
Z Asem puch tylko nadzieja na awans, na poprawę syt. finans.

Wg mnie będzie więc zwodzenie, ale awansu nie będzie.
Paź Den to wciąż początkujący pracownik.

PostZamieszczono: 21 wrz 2013 23:31 
Wszędzie mnie pełno!

Ja mam podobne zdanie co Ivonn. Nawet jeżeli dojdzie do awansu - będzie on niesatysfakcjonujący.

PostZamieszczono: 25 wrz 2013 20:55 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Macie chyba racje. Rozlozylam karty Tak/Nie/Wynik na zwiekszenie zarobkow I zawialo chlodem. Wyszly same miecze.
3 Mieczy
Krolowa mieczy
4 Mieczy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]