Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Ja i on. Przyjaźń czy kochanie? : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ja i on. Przyjaźń czy kochanie?
PostZamieszczono: 09 wrz 2013 17:26 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Były spotkania, randki itp itd. Później coś nie zagrało, nie chcę nawet opisywać całej sytuacji, dość skomplikowane i niezależne okoliczności nastąpiły. No w każdym razie nie spotykamy się już i mamy bardzo sporadyczny kontakt.

Stawiałam już wiele rozkładów, oczywiście w odstępach czasowych. Były one jednak, miałam wrażenie, dość "aktualne", tzn. na tamtą chwilę. Teraz postawiłam jeszcze jeden rozkład, ostatni, i zawarłam umowę z kartami, że będzie to rozkład pokazujący zarówno stan teraźniejszy uczuć jak i po prostu całokształt naszej relacji, jakie on ma/ miał zamiary, co nim kieruje i kierowało. Potencjał.

No to postawiłam i uwaga, jest dużo kielichów, ale nie wiem co z tego.

Karta wspólna: Giermek kielichów - oboje mamy potrzebę bycia blisko siebie, ale kompletnie nie wiemy jak się do tego zabrać, rani nas każde słowo, każdym słowem się przejmujemy i w efekcie jakaś kaszana wychodzi.

Ja:
Myśli: XXI Świat - uważam, że ta relacja ma potencjał na coś poważnego i w takich kategoriach o niej myślę.
Uczucia: Królowa kielichów - nie będę tego komentować :D
Podświadomość: 4 kielichów - cała jestem podszyta niezadowoleniem, właściwie od początku chciałam więcej z tej relacji i to pragnienie mnie unieszczęśliwiało. Czekałam na więcej.
Co wnoszę do relacji (ogólny potencjał): 2 kielichów - tego też pozwolę sobie nie skomentować :D %)

U niego... przyznam, że mam problem z interpretacją.

On:
Myśli: As kielichów - on zdaje sobie sprawę, że ta relacja ma jakiś potencjał, myśli o mnie, tak mi się wydaje, JEDNAK
Uczucia: XIV Umiarkowanie - jednak w sercu harmonia, spokój. Nie ma porywów. Z drugiej strony jak dla mnie myśli i uczuć nie można analizować w oderwaniu od siebie. Co może mówić takie połączenie? As kiel + Umiarkowanie?
Podświadomość: Król Denarów - tu się trochę uspokoiłam, bo widzę wyraźnie, że skoro pojawia się na tej pozycji K. denarów to pan jest ze mną szczery, nie bawi się ze mną i nie manipuluje, ale traktuje serio (bywałam podejrzliwa w tym względzie).
Co on wnosi do relacji (ogólny potencjał): 10 kielichów - hmm... można by to było czytać jako uczucie poważniejsze... albo przesyt moją osobą (chociaż ta karta zawsze była dla mnie b. szczęśliwa i pokazywała po prostu COŚ POWAŻNEGO). Ale co w tej sytuacji z Umiarkowaniem w sercu??? Z drugiej strony - za dużo tu kielichów, żeby wyszło na to, że jest on tylko np. serdeczny i przyjacielski. Kartą wspólną też jest giermek kielichów - jak dla mnie karta często erotyczna i flirciarska. Dużo złego czytałam ostatnio o 10 kielichów. Na zasadzie: on już się zadowolił. Ale w tym przypadku ta interpretacja - jeszcze w połączeniu z
Asem kieli, pokazującym potencjał i początki - wskazuje, że on chyba jeszcze nie zakończył sprawy. Przynajmniej w swojej głowie. Jeśli się łudzę, to bardzo proszę o szczerość.

Przepraszam za chaos w wypowiedzi, nie mam wiele czasu i piszę szybko. Bardzo będę wdzięczna za pomoc w interpretacji. :)

Tytuł: Re: Ja i on. Przyjaźń czy kochanie?
PostZamieszczono: 09 wrz 2013 17:50 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

PS. na tych pozycjach: Co on/ona wnosi do relacji, chodziło mi nie o potencjał, jak napisałam, ale o takie ogólne ZAANGAŻOWANIE w relację, sumujące pozycje głowa-serce-podświadomosc. Przepraszam

PostZamieszczono: 10 wrz 2013 09:41 
Stały Bywalec

Nie wiem czy po prostu związek nie miał problemów z powodu zbyt wysokich oczekiwań z obu stron i niedopasowania. On na pewno traktował ciebie poważnie, ale nie wiem czy jest gotowy do związku. Jako całokształt ma 10 kielichów - czyli chciałby czegoś pełnego szczęścia ale bardzo prostego - ta karta to karta takiego trochę tępego i bardzo przyziemnego zadowolenia. W podświadomości i emocjach ma bardzo stabilne karty, a w myślach asa kielichów, więc oczekiwałby szczęśliwego i bardzo stabilnego związku. Wydaje mi się, że to jest człowiek który postrzega szczęście i miłość w sposób trochę uproszczony, co chciałby mieć taką holywoodzką bajkę w stylu romantycznych komedii (np: uważa że ludzie naprawdę szczęśliwi i kochający się, się nie kłócą - jak na filmach:P). Prawdziwy związek w którym nieuchronnie pojawiają się zgrzyty troszeczkę go przeraża... Ty z kolei chciałabyś w związku silnych porywów emocji (królowa kielichów) i wielkiej miłości (świat). On niestety jest dużo bardziej stabilny więc nie zapewniał tego Tobie (nawet jeśli Ciebie kochał to nieokazywał tego dostatecznie silnie abyś to odczuła). To powoduje Twoją frustrację (4 kielichy), a frustracja prowadzi do sporu czego on z kolei nie lubi:P. To że frustracja jest w podświadomości, to świadczy o tym, że Ci zależy i starasz się ukryć ją może nawet przed samą sobą. Wspólny jest giermek kielichów czyli pewna niedojrzałość emocjonalna z obu stron, która przeszkadza Wam się porozumieć.

PS. Mogę się mylić w 100%, po prostu staram się interpretować karty, co jest bardzo trudne jeśli się nie zna w ogóle sytuacji.

PostZamieszczono: 10 wrz 2013 10:37 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Jeszcze dobrze byloby popatrzec "dokad zmierza relacja". Taki wg mnie fajny punkt w partnerosie. ;)
Przechodzac natomiast do samego rozkladu.

Karta wspólna: Giermek kielichów
Ogolnie to jest podobnie silna karta, jak Paziek Bulaw, ale tu idzie bardziej o sfere uczuciowa. :)
Oboje jestescie bardzo wrazliwymi osobami, pragniecie oboje uczucia i oboje jestescie tak skupieni na wlasnej sferze uczuciowe, ze nieslychanie latwo jest Was oboje zranic. Tym samym dosc trudno jest Wam otworzyc sie na siebie wzajemnie.

Ja:
Myśli: XXI Świat - Uwazasz, ze ta relacja jest tym, czego pragniesz, ze to Twoje miejsce na ziemi. Przy nim.
Uczucia: Królowa kielichów - Oj wzielo Cie. Marzysz, snisz na jawie, pragniesz i wyobrazasz sobie, jakby to bylo, gdyby bylo.
Podświadomość: 4 kielichów - Dojrzale owoce, ktorych nikt nie je, gnija. To samo dzieje sie z Twoimi uczuciami. Nie majac ujscia, marnieja.
Co wnoszę do relacji (ogólny potencjał): 2 kielichów - Jestes otwarta na nowe. Chcesz dac mu siebie, chcesz, zeby bral i zeby rowniez otworzyl sie na to, co mu chcesz dac.

On:
Myśli: As kielichów - Widzi, ze znajomosc ma potencjal i ze mozna byloby przywrocic ten impuls z kiedys. Czyli no, moze byc ladnie, pieknie, zywo.
Uczucia: XIV Umiarkowanie On jest gotow, aby wyjsc Tobie na przeciw, nie stawiac na swoim i po prostu, jak to Denner mowi "wymieszac Wasza energie". A to jest mozliwe tylko, gdy czlowiek odpusci sobie stawianie na swoim a bedzie gotow do rozmow, kompromisow. On czuje, ze mozecie sie pieknie uzupelniac.
Podświadomość: Król Denarów - Jezeli on uzna, ze jest sens, aby dzialac w Twoja strone, nic go nie powstrzyma. Krol Monet to ten, ktory podporzadkowuje swoim celom Matke Ziemie (energie zenska). To on przewodzi relacji. Wiec on zdaje sobie sprawe, ze wiele zalezy od niego.
Co on wnosi do relacji (ogólny potencjał): 10 kielichów
W tej chwili zastanawia sie, co dalej. Zdaje sobie sprawe, ze Wasza relacja, gdyby sie odnowila, musialaby isc nieco inaczej. Nie widzi mozliwosci, aby budowac ja na tym samym gruncie, co wtedy. Musialoby pojsc pietro wyzej.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]