Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Rozkład na studia - proszę o pomoc : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozkład na studia - proszę o pomoc
PostZamieszczono: 15 sie 2013 20:51 
Nowicjusz

Witajcie! To mój pierwszy post na forum i bardzo liczę na waszą pomoc. Tarotem "bawię się" już od niecałego roku i korzystam z niego w strategicznych sytuacjach.
Mój problem jest jeden. Złożyłem aplikacje na pewien kierunek studiów. Jest to bardzo ciężki kierunek inżynierski nie mający nic wspólnego z moimi dotychczasowymi zainteresowaniami. Straszliwie boję się, że mogę się do niego niedostatecznie przygotować, nie poradzić sobie i wylecieć. Miotam się bez przerwy. Sprzeczne uczucia, ciagle nowe pomysly, a ja mam wrazenie, ze proboje przed tym uciec i schowac leb w piach. Wylapalem ten rozklad u kogos innego z forum i widzialem, ze moze mnie on troche zmylic, dlatego pisze.

Pytanie było w kontekscie tego czy to w ogole byl dobry wybor i jaki bedzie rozwoj sytacji jak sobie poradze.

Oto moje karty:

______4______
__6_______3__
7___________1
___5______2

1 aktualna sytuacja - moja postawa - 7buław
2i 5 przeszkody - Paź denarów i 3buław
3,6 pozytywy - Rycerz buław, 4buław
4 karta koronująca układ - 3pucharów
7 rezultat- Koło fortuny

Tak jak ja to rozumiem w skrócie. Ewidentnie widać, że będzie ciężko i będę musiał się mocno nagimnastykować żeby się utrzymać, ale mam możliwości żeby to przetrwać. Paź denarów jako przeszkode odczytuje jako właśnie chęć porzucenia tego z głupoty, strachu - zwykła ucieczka i niecheć do podjęcia ciężkiej pracy. 3buław to brak dostrzezenia, ze szanse moga byc dobre. To takze niezdecydowanie i szukanie innych opcji, brak zdecydowania czego faktycznie chce. Pozytywy - Rycerz buław - składnia do obrania tej drogi i działań. Wystarczy się zdecydować. 4buław mówi o tym, że powinienem cieszyc się z tego, ze sie dostalem co juz jest sukcesem, ze wszystko zaczyna sie w moim zyciu ukladac i to z czego normalnie powienem sie cieszyc mnie doluje. Karta koronujaca - z Nią mam problem, ale odczytuje ja jako znak, ze wybor studiow był dobry. Rezultat koło fortuny i to mnie troche dołuje. Siła, która buduje lub niszczy, wszystko się jeszcze okaże.

Proszę, podzielcie się ze mną swoimi spostrzezeniami na temat tego rozkladu.

Pozdrawiam

Tytuł: Re: Rozkład na studia - proszę o pomoc
PostZamieszczono: 19 sie 2013 19:57 
Administrator
Awatar użytkownika

Nie jest tak źle. :)
Na pewno bardzo się stresujesz, co pokazuje ta VII Buław na początku. VII Buław nie koniecznie oznacza prawdziwe problemy, ale na pewno my sami mamy tutaj tendencję do stresowania się i spinania.
III Pucharów pokazuje, że ten kierunek studiów może Ci przynieść wiele satysfakcji i radości.

Przeszkody, czy negatywne strony wyboru. Faktycznie Paź Denarów nie wróży dobrze, bo jest to karta studentów, o studiach wszak mowa, a on tu negatywny jest... Początki mogą być dość niewdzięczne. Paź Monet podkreśla że trzeba będzie bardzo skrupulatnie podchodzić do studiowania i poświęcić mu się bez reszty, a Ty właśnie możesz trochę się lenić, migać, a potem gdy sprawy w konsekwencji pójdą gorzej, zaczniesz całkiem wątpić w swoje siły i dalszy sens pracy. Paź właśnie tym się charakteryzuje, że może brakować mu systematyczności, w konsekwencji coś zawala i ucieka. Na to też musisz uważać. III Buław także opowiada o możliwości zmiany decyzji w połowie drogi!

Pozytywy i pozytywne strony wyboru. Rycerz Buław z IV Buław pokazują, że możesz dotrwać do końca, masz siłę i niezbędną motywację. Rycerz Buław jest często bardzo skuteczny w osiąganiu celu, acz bardzo potrzebuje motywacji. Czyli po prostu uważaj, żeby nie zgubić z przed oczu celu (IV Buław), bo inaczej ze zmotywowanego Rycerza Buław, łatwo możesz zmienić się w tego niepewnego Pazia Monet, wymięknąć, uznać że to Ciebie przerasta i odpuścić (III Buław).

X Koło Fortuny jako wynik nie jest ani dobra, ani zła. Prawdopodobnie trzeba przygotować się na to, że często możesz mieć ochotę zmienić zdanie - raz studia będą Cię cieszyły, a za chwilę będziesz bliski temu żeby je rzucić. Ot, Koło Fortuny to przede wszystkim zmienność.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]