Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Uroki : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Uroki
PostZamieszczono: 15 paź 2012 17:41 
Rozglądam się

Witam
dzis usłyszałem ze jestem zauroczony
od pewnego czasu snią mi sie trupy ze ktoś przy mnie umiera
światło w moim pokoju włącza sie czasami o 22:23 teraz wgl nie pali nikt nie wiem dlaczego
jak leżę w łóżku mam uczucię ze ktoś za mną stoi , czasami mam podmuch wiatru na twarz
nie wiem co o tym myśleć
liczę na Waszą pomoc
Pozdrawiam D.

Tytuł: Re: Uroki
PostZamieszczono: 15 paź 2012 17:51 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

W ten sposób zmarli mogą się czegoś dopominać. Nie miałeś ostatnio styczności ze śmiercią jakiejś bliskiej Ci osoby? Może wszedłeś w posiadanie przedmiotu który należy do umarłego. Przebywałeś w jakimś starym domu z historią. Znamy efekty, ale skąd to się wzięło, od czego się zaczęło? Trzeba więcej danych. Tak czy inaczej przydałoby się oczyszczenie, albo jakaś bariera. Jeśli wiesz o czym mówię, to OK, jeśli nie to musisz poszukać kogoś kto mógłby Ci pomóc.

PostZamieszczono: 15 paź 2012 18:08 
Rozglądam się

odwiedziłem juz wszystkie groby rodziny z którą miałem styczność
nie mam nic od zmarłej osoby , w starym domu tez nie przebywałem
to zaczęlo sie jakieś 2/3tyg temu te sny
pierw myślałem ze to ze zmęczenia , ale one są często ciągle ktoś inny w nich umiera
dziecko , moja mama, moj znajomy , kobieta z która nic mnie nie łączy
a zaczęło sie jak wróciłem z warszawy do rodzinnego domu , nie wiem co o tym sądzić bo co jakiś czas ktoś z mojej rodziny jest zauraczany ;/

PostZamieszczono: 15 paź 2012 18:22 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Prawdopodobnie jakieś "dziadostwo" się do Ciebie przyczepiło. Choć jeśli przejawia się tak wrednie jest to pewnie jedna z tych inteligentniejszych sił. Jeśli się na tym nie znasz, to musisz niezwłocznie znaleźć kogoś kto się na tym zna, bo tu potrzebny jest już konkretny rytuał. Szczególnie trzeba z tym skończyć jeśli pastwi się nad Twoją rodziną. Może ktoś zainteresowany tematem pomoże Ci odnaleźć odpowiedzi na dalsze pytania za pomocą Tarota.

PostZamieszczono: 15 paź 2012 18:37 
Rozglądam się

dzwoniłem juz do takiej kobiety która odczynia uroki i mówiła ze tak to urok ale trochę srednio chce mi sie wierzyć ze coś złapałem. Napisałeś "Choć jeśli przejawia się tak wrednie" bo ja myślałem ze to lekkie objawy i ze nie mam sie czym martwić i samo wyjdzie

PostZamieszczono: 15 paź 2012 18:58 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Wyjdzie, przejdzie albo i nie ;) Osobiście bym interweniował, szczególnie jeśli podejrzenia podają na jakąś istotę nie stan. Jak dla mnie to dość dużo objawów by zacząć działać, ale rób jak chcesz - moją opinię już znasz, życzę powodzenia.

PostZamieszczono: 16 paź 2012 13:17 
Administrator
Awatar użytkownika

Dan_15 spróbuj na razie prostej metody: pal białe świece, mogą być nawet te małe podgrzewacze typu tea light. Zapalaj je z intencja oczyszczenia przestrzeni, powiedz sobie w myślach lub na głos: "Zapalam tę świecę aby ogień oczyścił i wypalił wszystko co negatywne wokół mnie. Niech ta energia/dusza, która jest przy mnie odejdzie do światła i zazna spokoju."

Możesz zapalać świece również w dzień, a już z pewnością (skoro masz te nieprzyjemne sny) warto zapalać przed położeniem się do łóżka.
Możliwe, że sny i dziwne wrażenia przestaną Cię nękać. To prosty sposób, a często pomaga. Jeśli nie odnotujesz żadnej poprawy, albo nawet problem się zaostrzy, wtedy absolutnie szukaj pomocy specjalisty.

PostZamieszczono: 16 paź 2012 14:08 
Rozglądam się

bardzo dziękuję za informację Kingo :)))

PostZamieszczono: 16 paź 2012 15:32 
Administrator
Awatar użytkownika

Nie ma sprawy. :)
U mnie kiedyś był podobny problem, coś sobie przyszło do mieszkania. Licho wie co i dlaczego. Widział lub wyczuwał tę istotę mój kot - wieczorami gapił się w jedno miejsce koło łóżka, skradał się i wyglądał na przestraszonego. Palenie świeczek w intencji oczyszczenia i ochrony szybko pomogło. Cokolwiek to było, poszło sobie gdzie indziej i kot przestał świrować. Świece paliłam przez około tydzień, nawet po tym gdy "gościa" już nie było. Też najedliśmy się strachu.
:D
Powodzenia!

PostZamieszczono: 16 paź 2012 21:30 
Rozglądam się

moj kot tez spiąc na łóżku wstaje patrzy sie w jedno miejsce i ucieka
dziwiło mnie to ale stwierdziłem ze cos mu odbija

PostZamieszczono: 13 lis 2012 06:34 
Wszędzie mnie pełno!

Dann 15 !

Podobna dobra metoda jest na takie przykre sprawy i sprawdzona.
Dużo pisania ... dlatego odsyłam Cię na inne Forum - BytZbiorowy - Forum Ezoteryki i Rozwoju - temat Amulety - podtemat - "czerwona nitka".
Pozdrawiam - Wieslaw
.

PostZamieszczono: 13 lis 2012 11:12 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Wiele osób ma na swoim koncie podobne doświadczenia, co wyżej opisane. Inni z kolei słyszeli takie relacje od uczestników tego typu sytuacji. Mimo to utrzymuje się przekonanie, że to bzdury, iluzje, ciemnogród.
Mi samej przydarzyło się również kilka takich historii, więc nie mogę zanegować prawdziwości relacji innych. Piszecie o kotach, więc i ja opiszę zdarzenie z kotem w tle.
Jeden z moich kotów miał zwyczaj wskakiwać na obudowany boazerią parapet. Kot był słusznej wagi, więc kiedy na nim lądował rozlegał się charakterystyczny odgłos uginającego się pod jego cieżarem drewna. Aż nadszedł przykry czas jego odejścia z tego świata. Przez kilkanaście tygodni po jego śmierci, od czasu do czasu dawał się słyszeć podobny odgłos dochodzący z tego samego miejsca, gdzie lubił wysiadywać. Słyszalny był nawet w ciągu dnia. Siedząc przy komputerze odruchowo obracałam głowę w tamtą stronę-nigdy niczego nie zauważyłam wzrokowo. Dopuszczałam, że to może objaw stresu związany z jego odejściem. Pewnego razu siedziałam z moim drugim kotem na kolanach i kiedy ten znajomy odgłos się rozległ, nie tylko ja ale i mój kot, razem spojrzeliśmy w tamtym kierunku. To mnie utwierdziło w przekonaniu, że to nie jakaś moja halucynacja. Z biegiem czasu to trzeszczenie było coraz rzadsze aż w końcu zupełnie ustało.
Zastanawialiśmy się, czy to nasz kot 'przychodził', czy to może odtwarzał się jakiś mechanizm napędzany automatycznie pozostałością jakiejś jego energii. Nie wiadomo.

PostZamieszczono: 14 lis 2012 06:23 
Wszędzie mnie pełno!

Zwierzęta - jak ludzie - przywiązują się do swoich miejsc i tych których kochają ... czasami po swojej śmierci pozostają - tam gdzie żyli ...

PostZamieszczono: 14 lis 2012 19:51 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Tak, Wiesławie, widzę, że mamy podobne poglądy w tej kwestii. Jaka jest prawda o opisanej przeze mnie sytuacji-trudno powiedzieć. Też wolałabym, by to kotek przychodził, jednak gdzieś czytałam, że może także odtwarzać się jakiś program energetyczny, jakaś skorupa astralna. Mamy tylko poszlaki.
Ale to co można uznać za w miarę pewne i tak daje nadzieję, że śmierć może nie być kresem.

PostZamieszczono: 15 lis 2012 09:41 
Wszędzie mnie pełno!

W/g mnie - to żaden "program energetyczny", tylko zjawisko typowe dla zmarłych ludzi czy nawet zwierząt.
Człowiek czy zwierzę składa się z ciała materialnego ( które starzeje się i umiera) oraz duszy ( cząstki nieśmiertelnej - niematerialnej ).
Po śmierci ciała - dusza nasza czyli my sami - pozostajemy razem z całą swoją tożsamością - uczuciami - pamięcią ... itp ...tacy jakimi byliśmy za życia.
Po śmierci powinniśmy odejść z tego świata - " do Boga" - "za kurtynę śmierci " - różnie to się nazywa - i już nie zajmować ziemskimi sprawami.
Jednak niektórzy - z przeróżnych przyczyn - pozostają tu na ziemi - między nami - przy tych których kochali ...Stąd te opisywane zjawiska "duchów" czy jak teraz w temacie zwierzęcia.
Wiem, że to nie jest oczywiście na stałe - w końcu wcześniej czy później odejdą w inny świat czy inne życie ( reinkarnacja) ... ale pozostawanie dłużej tu na ziemi - nie jest wskazane !
Rola tu na ziemi zastała zakończona przez zmarłe osoby - teraz kolej na inny etap ich życiowej i nieśmiertelnej wędrówki ...
W skrajnych przypadkach stosuje się tzw. odprowadzenie duszy ( medium - egzorcysci) czyli spokojne wytlumacznie danej osobie jego sytuacji - ew. pożegnanie się. To może potrwać nawet kilka tygodni.
Tyle ... ale to temat rzeka ...

PostZamieszczono: 15 lis 2012 19:15 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Interesując się parapsychologią, a także kładąc karty należy jednak twardo stąpać po ziemi. Dlatego ja choć nie jestem sceptyczką wobec tych zjawisk, podchodzę do nich ze zdrową dozą wątpliwości.
Pisząc o skorupie astralnej miałam na myśli właśnie to:
Skorupa także wykazuje duże podobieństwo do zmarłej osoby, choć jest wyłącznie trupem astralnym, pozbawionym wszelkich cząstek materii mentalnej. Stykając się z aurą medium może zostać na kilka chwil zgalwanizowana i zachowywać się jak karykatura oryginału. Tego rodzaju widma nie mają świadomości, są pozbawione wszelkich szlachetnych impulsów i znajdują się w stanie stopniowego rozpadu. Ich działalność może być szkodliwa tylko wtedy, gdy przedłużają swoje życie pochłaniając siłę życiową uczestników seansu lub gdy kalają medium i obecne osoby najbardziej niepożądanymi wpływami astralnymi.

Skorupa ożywiona także może komunikować się za pośrednictwem medium. Jest to, jak wiemy, trup astralny ożywiony przez sztucznego elementala. Zawsze ma złośliwy charakter i stanowi źródło poważnego zagrożenia i niebezpieczeństwa podczas seansów.

To z książki Ciało astralne A.Powella, a cytat ten pochodzi z forum poświęconego zjawiskom niewyjaśnionym.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]