Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 analiza numerologiczna : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: analiza numerologiczna
PostZamieszczono: 12 paź 2012 19:41 
Rozglądam się

witam wszystkich,

mam swoja analize numerologiczna ale niestety niewiele z tego rozumiem... Szukalam w internecie informacji jak odczytac analize ale to dla mnie slupki matematyczne :/
Znam tylko podstawy numerologii a chodzi mi konkretnie o moje lekcje karmiczne..
moja data urodzenia: 29 10 1982

to analiza ktora posiadam, jest tez obok druga osoba z ktora bylam w zwiazku karmicznym, nie potrafilam zrezygnowac...ale tyle sie stalo ze juz dzis wiem, ze nie mozemy byc ze soba.
Ja jednak jestem bez zycia po tym co sie stalo, mam wrazenie ze mam ciaglego pecha, przytrafiaja mi sie coroz to nowe, dziwne, zle rzeczy. Mam dziecko i chce zaznac spokoju, czy jeszcze wogole kiedys bede szczesliwa... Chcialabym srpobowac 'odrobic' swoja karme, swoje lekcje, pomoc sobie tak jak tylko bede mogla..

Obrazek
Obrazek

Tytuł: Re: analiza numerologiczna
PostZamieszczono: 12 paź 2012 20:21 
Rozglądam się

z gory tez przepraszam ze prosze o takie cos gdy nie udzielalam sie wczesniej na forum. Szukalam konkretnej pomocy osob zorientowanych w temacie, zycie mi dalo popalic i chyba chwytam sie ostatniej deski ratunku...

PostZamieszczono: 13 paź 2012 19:21 
Wszędzie mnie pełno!

Alamakota !
Jak chcesz zrobię Ci rozkład reinkarnacyjny i obciążenia reinkarnacyjne - Tarot.
Na numerologii się nie znam.
Potrzebuję prawdziwe imię.
Wiesław

PostZamieszczono: 13 paź 2012 19:30 
Rozglądam się

Witaj Wieslaw,

dziekuje bardzo za zaiteresowanie, moje imie: Katarzyna

Czy jesli jest to Tarot, czy bylaby mozliwosc aby rozlozyc mi karty? Interesuje mnie glownie sfera finansowa, mam wlasna dzialanosc a narazie ciezko z plynnoscia finansowa, oraz, oczywiscie... nieszczesne dla mnie sprawy sercowe...

Bede bardzo wdzieczna

PostZamieszczono: 13 paź 2012 21:13 
Wszędzie mnie pełno!

Ok. ale dopiero chyba w poniedziałek - jutro nie będę miał dostępu do komputera.
Wiesław
Jakieś konkretne pytania może odnoście uczuć, proszę ....

PostZamieszczono: 13 paź 2012 21:20 
Rozglądam się

dobrze, dziekuje bardzo.

konkretnego pytania wlasciwie nie mam, chcialabym jedynie wiedziec czy stworze z zyciu zwiazek z kims oparty na milosci, czy bede szczesliwa jeszcze pod tym wzgledem..
Finanse - wiadomo, jak bedzie, jak pojdzie.

Dziekuje raz jeszcze i pozdraiwam

PostZamieszczono: 13 paź 2012 21:39 
Wszędzie mnie pełno!

Mam nadzieję, że Kinga ( Administrator ) nie pogniewa się i zezwoli , (bo trochę to nie zgodne z regulaminem ... )....
Wyjątek raz na jakiś czas można dopuścić ...
Wiesław

PostZamieszczono: 14 paź 2012 16:26 
Wszędzie mnie pełno!

Alamakota - Katarzyna !

1. Twoje finanse na najbliższy czas ?
Księżyc p.p - Moc p.p
Sytuacja finansowa nie będzie zła , poprawi się, choć będą tendencje do " kombinowania i oszukiwania". Ostatecznie jednak wyjdziesz obronną ręką i na swoje ...
2 Denarów - p.p - potwierdza ten fakt. Nawet możliwa korzystna umowa (?) , zwrot pieniążków ( ? ), dodatkowy przychód (?).

2. Drugie pytanie i odpowiedź jest bardziej skomplikowana.
Czy będziesz w życiu jeszcze szczęśliwa - czyli - czy stworzysz jeszcze jakiś uczuciowy związek ? - pytasz.
Sąd O. - p.o - Świat p.p
No tak ... Karty znów bezpośrednio nie odpowiedziały mi na to pytanie - co często mi się zdarza.
Interpretację tych 2 Kart zmieszczę w jednym zdaniu: Świat i życie - Cię do tej pory zawiodło - kompletne rozczarowanie.
Ale lecimy dalej ...
As Kielichów p.p (!) - 3 Kielichów p.p ....
As Kielichów w p.p to - nowy początek, znak nowego związku uczuciowego ... To miłość, bogactwo uczuć. Zakochanie się - pozytywne emocje - - sukces ...
Lecz jest jeszcze ta - 3 K p.p - która troszeczkę niepokoi ...Jakby nie odpuścisz i jednocześnie nadal mocno będziesz pamiętała przeszłość - emocjonalnie będziesz tkwiła w przeszłości. Nadal jakby będziesz wciąż analizowała poprzedni związek - przykry i nieudany.
Ta właśnie ta przeszłość - może Cię blokować, bo zbyt się jej "uchwycisz ..."
Rada: Zostaw za sobą wszystko, co wydarzyło się przykrego w Twoim życiu. Dzięki temu - teraz jesteś doświadczoną kobietą i wiesz, czego oczekiwać od siebie i partnera..
Postaw na tego Asa Kielichów ! - bo to bardzo silny impuls, by iść do przodu w poszukiwaniu miłości. I szansa na znalezienia partnera jest duża ! Tylko może nie od razu, trochę cierpliwości ...
Jeszcze wiele może się zdarzyć, jeszcze jesteś młodą kobietą, a "Karty Ci sprzyjają".
Powodzenia.
Wiesław

PostZamieszczono: 14 paź 2012 17:34 
Rozglądam się

bardzo dziekuje :)
dales mi nadzieje :)

Mam pytanie jeszcze dodatkowe, moze to dziwnie zabrzmi...
Czy ten nowy zwiazek moze byc...starym? czy to moze okazac sie zwiazkiem z tym samym mezczyzna?
Ja mam wrazenie, ze to uczucie we mnie nie wygaslo, ani nie wygasnie juz nigdy. Moze z czasem oboje zrozumiemy, ze nie nalezy od milosci uciekac, ale o nia walczyc... Moze dlatego jest tam ta 3 kielichow, bo nie bede w stanie zapomniec calkowicie o przeszlosci i o tym co sie dzialo?

Nie wiem wlasciwie po co zapytalam o to, chyba dlatego ze jestem na koncu tej drogi i jesli ja odetne - pojde na przod. Serce mnie natomiast mocno trzyma..

Dziekuje Wieslaw raz jeszcze :)

PostZamieszczono: 15 paź 2012 08:32 
Wszędzie mnie pełno!

Tak - jest to możliwe .... ( stary związek ). Może świadczyć o tym ta 3 Kielichów w p.p. - jak najbardziej. To tyle . Więcej Tutaj nie można.
Powodzenia ! Jak chcesz więcej - mylenefar1@op.pl
Wiesław
P.S Dziękuję Kingo !

PostZamieszczono: 15 paź 2012 09:16 
Rozglądam się

Dziekuje Wieslaw.

Tobie Kingo rowniez :)

Pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]