Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 proszę o wypowiedzenie się : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: proszę o wypowiedzenie się
PostZamieszczono: 28 wrz 2012 19:15 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

CO TAM PIOTR ROBI TERAZ

PAŹ PUCHARÓW - 3 MIECZE - RYCERZ MIECZY - 7 BUŁAW - MAG

uważam, że karty wskazują zbliżającą się decyzję dotyczącą małżeństwa czy stałego związku

on mysli o bliskości i o związku

co sądzicie o tym układzie kart który dla mnie analizowała przyjaciółka?

Tytuł: Re: proszę o wypowiedzenie się
PostZamieszczono: 05 paź 2012 12:51 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Co robi teraz?Na ubikacji siedzi pewnie

PostZamieszczono: 05 paź 2012 13:10 
Wszędzie mnie pełno!

Pozdrawiam Brzankę.
Ja bym też tak coś napisał .... Aż korci mnie .... !!! Ale boję się, że mnie znowu wyrzucą z Forum ...
To ostatnie Forum, gdzie się ostałem ... walczę z takimi pytaniami wciąż ... I baby za to mnie ciągle wywalają ...
Szacunek dla Brzanki !
Wiesław

PostZamieszczono: 05 paź 2012 13:34 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

hahaha brzanka you are my hero!! hah co za durne pytanie

PostZamieszczono: 06 paź 2012 13:17 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

acri29 pisze:
CO TAM PIOTR ROBI TERAZ

uważam, że karty wskazują zbliżającą się decyzję dotyczącą małżeństwa czy stałego związku
on mysli o bliskości i o związku

pytanie do bani a interpretacja moim zdaniem nie wiadomo z czego wynikajaca

acri, jesli dobrze pamiętam w którymś z Twoich postów czytałam że stawiasz ludziom profesjonalnie karty :szok: . Moja prosba , nie rób tego, bo do profesjinalnosci jeszcze daleko, a krzywde łatwo komus zrobic.
Co innego interpretować karty sobie nawzajem na forum, tu wszyscy sie uczymy i każdy ma świadomośc że mozemy się mylić.
Poczytałam pare Twoich postów i taka mija sugestia.
Nie chce absolutnie Cię urazić. Pozdrawiam

PostZamieszczono: 06 paź 2012 13:33 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

nie potrafie sobie stawiać kart i do tego każdemu się przyznaję

ludziom od 5lat stawiam karty wszystko dosłownie się sprawdzam więc sory nie skorzystam z twojej rady...ostatnio namówiłam koleżankę aby zawitała tu ze swoimi opiniami i zawitała od razu została obrzucona z błotem powiedziała że na tym forum nie czuje miłej atmosfery mam wrażenie że jest tu tylko ze 2 miłe osoby a reszta to stano żmij które zamiast na chłopu swoim tutaj się wyżywają chyba kobitki macie trudne życie skoro tak lubicie komuś dogryzać dorotas zachowaj swoje rady dla siebie jesteś tu nowa może troche się powypowiadaj zamiast osądzać nawet 10 postów nie masz kobieto !!!

a interpretacja nie jest moja tylko mojej koleżanki postawiłam jej i kilka innych rozkładów tu by sprawdzić czy ma ona racje

Mariola: Połączone posty

PostZamieszczono: 06 paź 2012 14:11 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Heeej, spokojnie! Po pierwsze, po co te nerwy? Po przeczytaniu posta wydawało mi się, że Acri zastanawia się, co się dzieje ogólnie z osobą Piotra, skoro nie mają ze sobą kontaktu i mieć na razie nie mogą. Pytanie "Co tam Piotr robi teraz" odczytałam jako skrót myślowy... no, chyba, że nie miałam racji :D

Nie widzę w tych kartach jednak myślenia stricte o bliskości i związku, faktycznie bije się z myślami, i jest to chyba rozważanie za/przeciw. Z jednej strony - paź pucharów, skory do kochania, ale mocno niedojrzały. Z drugiej - Mag, wieńczący rozkład, niezależny, samodzielny, pewny siebie. Jak dla mnie trochę za dużo kart, tak bym to jednak interpretowała. Pozdrawiam

PostZamieszczono: 06 paź 2012 15:19 
Awatar użytkownika

acri29 pisze:
nie potrafie sobie stawiać kart i do tego każdemu się przyznaję

ludziom od 5lat stawiam karty wszystko dosłownie się sprawdzam więc sory nie skorzystam z twojej rady...ostatnio namówiłam koleżankę aby zawitała tu ze swoimi opiniami i zawitała od razu została obrzucona z błotem powiedziała że na tym forum nie czuje miłej atmosfery mam wrażenie że jest tu tylko ze 2 miłe osoby a reszta to stano żmij które zamiast na chłopu swoim tutaj się wyżywają chyba kobitki macie trudne życie skoro tak lubicie komuś dogryzać dorotas zachowaj swoje rady dla siebie jesteś tu nowa może troche się powypowiadaj zamiast osądzać nawet 10 postów nie masz kobieto !!!

ohhoohho :roll: bez komentarza. :usmiechniety:
tylko po co przez mojego posta obrażasz całe " stado żmij", nic tu dziewczyny nie zawiniły :roll:
Pozdrawiam

PostZamieszczono: 06 paź 2012 16:27 
Wszędzie mnie pełno!

Napiszę szczerze ....
Dziewczyny, ja już byłem na 4 Forach tego typu.
Wierzcie mi ... - Tutaj jest cudownie spokojnie i ludzie są Tu kulturalni i inteligentni.
Proponuję docenić to.
Na ostatnim Forum - jak byłem - noweezo.fora.pl - wyzwano mnie od h ... , pier ....itp ...
Nawet zdjęcia penisów mi wysyłano ! A pod moim nickiem - moderator zmienił mi nazwę - zamiast "początkujący" - na - "jestem popier ....ony " ! Aż trudno w to uwierzyć ! Całe szczęście, że trwało to tylko kilka godzin - bo się zorientowałem !
Dopiero jak zagroziłem moderatorowi tego Forum ( Ewuniaj8) sądem z powództwa cywilnego - za naruszenie dóbr osobistych - zbanowano mnie i wycofano te teksty.
Ale i tak udam się do sądu i temu Forum nie popuszczę - wszystko mam zarchiwizowane ! Na innych Forach - lepiej nie było.
Więc, naprawdę ... - w porównaniu z innymi Forami - jest to miejsce spokoju i dobrych ludzi !
Pozdrawiam ! Wiesław

PostZamieszczono: 06 paź 2012 16:43 
Awatar użytkownika

Bo TU jest spokojnie :))))

CO TAM PIOTR ROBI TERAZ

Ja bym powiedziała, że zaistniała jakaś nieśmiała idea (paź), coś go zainspirowało.. być może zaistniała konieczność kierowania się nie tylko sercem ale i rozumem (trójka), trzeba było trochę szumu przy tym zrobić - może to jakaś reklama? (rycerz), możliwe że trzeba było zawalczyć o swoje - stawiam, że może chodzić o sprawy zawodowe, łącznie z zakładaniem własnej działalności - wtedy mag by mi pasował jako szef firmy.

A nie lepiej było by jego samego o to zapytać?

PostZamieszczono: 07 paź 2012 15:33 
Administrator
Awatar użytkownika

Acri29, dostajesz tygodniowy urlop, czyli ban na 7 dni.
Mam dość takich akcji i dość proszenia o cywilizowane zachowanie. Ostrzeżenie już było, ale nie odniosło efektu, dlatego tym razem wyciągam poważne konsekwencje.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]