Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Tarot a zaginięcia osób ... : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tarot a zaginięcia osób ...
PostZamieszczono: 29 wrz 2012 10:02 
Wszędzie mnie pełno!

Witam.
Pozwalam sobie napisać ten temat, bo stosunkowo rzadko się ukazuje na Forach.
Co Wy na to ?
Czy jest jakaś możliwość poprzez Karty Tarota - dotarcie - określenie miejsca czy ustalenie jakichkolwiek faktów związanych z poszukiwaniem zaginionego ?
Wiem i czytałem Tutaj temat - o zaginięciu Iwony Wieczorek ... ale chodzi mi o możliwości realne - faktyczne - czy poprzez Tarot - można pomóc w kwestii odszukania zaginionych osób - wskazania ich miejsca ?
Dziękuję - Wiesław

Tytuł: Re: Tarot a zaginięcia osób ...
PostZamieszczono: 29 wrz 2012 14:02 
Administrator
Awatar użytkownika

Bliźniaku, na pewno jest to możliwe, tylko nie każdy podoła zadaniu. Przede wszystkim, trzeba się troszkę w takich sprawach wyspecjalizować poprzez praktykę. Z własnych doświadczeń widzę, że karty odpowiadają w sposób dość niestandardowy i - tak, dają wskazówki, lecz nie tak łatwo je zrozumieć.

Przykład: dwa lata temu zaginął mój kot. Rozkłady był tu na forum i intensywnie nad tą sprawą pracowaliśmy. :)
Jedną z kart wskazówek gdzie kot się podział, był Król Kielichów - komuś tam bardzo intensywnie ów Król się pojawiał, czy wręcz wypadał z talii ... to był naprawdę dobry trop. Teraz po fakcie wiem, że karta ta odnosiła się do ulicy Stanisława Wyspiańskiego, która jest tu nieopodal i na której kota przejechano.

Skojarzenie użytkownika było dokładnie takie: WYSPA. Zastanawialiśmy się co za czort, jaka wyspa, co to może znaczyć?
Skojarzenie pojawiło się, bo Król Kielichów u Waite'a pływa razem z tronem jakby był na wysepce...

No i nie dość, że od słowa WYSPA do nazwiska Wyspiański jest blisko, to sam Wyspiański był takim Królem Kielichów, wielkim artystą, poetą, dramaturgiem. Jego postać idealnie pasuje do tej karty.

Tytuł: Re: Tarot a zaginięcia osób ...
PostZamieszczono: 29 wrz 2012 21:01 
Wszędzie mnie pełno!

Ja też zauważyłem, że Karty prawie zawsze mówią prawdę - cała trudność polega na interpretowaniu ich ... i zadaniu właściwego pytania.
Ja kiedyś wróżyłem na psa - który zaginął sąsiadce ...Co dzieje się z psem ?
Wyszło mi :
Głupiec p.o - Cesarzowa p.p - Słońce p.p ...
Jakoś od razu skojarzyło mi się, że pies ... nie żyje .... pomimo dwóch pięknych ostatnich Kart ...
( "znajduje się na tamtym świecie - pod dobrą opieką ") .Pies wyszedł jako odwrócony Głupiec.
Potwierdziło mi się w drugim rozdaniu - Czy pies żyje ?
Wisielec - poz. odwrócona ...
Do tej pory nie wiadomo, co się z nim stało - nie odnalazł się...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]