Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 EURO 2012 :D : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: EURO 2012 :D
PostZamieszczono: 07 cze 2012 18:27 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Zbliża się wiekopomna impreza, dlatego pomyślałam, że może warto zabawić się w tarotowych bukmacherów? ;) :D
Nie wiem oczywiście czy Ci, którzy znają nasze karciane umiejętności i kibicują, chcą sobie psuć zabawę typowaniem wyników, ale jeśli tak, to ja zdradzę Wam wynik moich kart jutrzejszego meczu Polska - Grecja ;)

Napiszcie, co o tym sądzicie! :)

Tytuł: Re: EURO 2012 :D
PostZamieszczono: 07 cze 2012 19:12 
Administrator
Awatar użytkownika

Pewnie, że można spróbować się pobawić. :) Ja zawsze z meczami piłkarskimi mam problem, bo tarot nie pokazuje "ta drużyna wygra a ta przegra", tylko naprowadza na jakąś sytuację z boiska, która przesądzi o wyniku. A ja się na piłce nie znam, ciężko mi to ugryźć.

Smaczek - w tej chwili wyciągnęłam karty i wychodzi, że Polska może wygrać zrządzeniem losu/fartem, bo jest Koło Fortuny (PL) + Królowa Buław (GR).
Podsumowanie to As Monet. Wynik 1:0?

PostZamieszczono: 07 cze 2012 21:19 
Awatar użytkownika

To ja dodam swoje trzy grosze.
Wylosowałam takie karty:

Polska - Królowa buław + XIX Słońce, 8 kielichów
Grecja - 7 monet + Paź monet, 9 monet

Hmm... można wyrokować tylko przez wzgląd na WA, co do reszty nie mam pojęcia, bo np. te monety Grecji są kartami pracy, ale czy rezultatów? Może trzeba będzie jeszcze na nie poczekać, czyli tym samym poczekać na reszty meczy? Dlatego zrobiłam jeszcze dwa rozkłady, które nieco pomieszały mi w głowie :DD

Zapytałam: czy Polska wygra mecz z Grecją?
Za: VI Kochankowie
Przeciw: XVII Gwiazda
Rezultat: 6 denarów
Myślę, że wygrać nie wygra, ale ja tu z tych kart widzę remis.

Dlatego też zapytałam: czy Polska zremisuje jutro z Grecją?
Za: 3 monet
Przeciw: 10 kielichów
Rezultat: Głupiec

Wydaje mi się, że jakaś dziwna atmosfera będzie wokół tego meczu, może jakiś niefart, albo niesportowe zachowanie któregoś z zawodników... lub sędziów...

%D %D %D

PostZamieszczono: 08 cze 2012 12:26 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Tak pomyślałam a dlaczego nie zastosować rozkładu z Kołem F. tylko go trochę zmieniłam.
Czy Polska wygra mecz z Grecją?
1. tak 10 M, 3 Den
2. nie 10 Puch, 4 Buł
3. remis Sprawiedliwość, KOŁO F
4. jakieś problemy/meczu nie będzie, zostanie unieważniony lub coś takiego/

Czyli mamy remis, no i ze Sprawiedliwością, pięknie, wilk syty i owca cała :usmiechniety:

Ciekawe, spróbujcie tym rozkładem, no w końcu wynik meczu będzie jeden :usmiechniety:

PostZamieszczono: 08 cze 2012 12:52 
Administrator
Awatar użytkownika

Zobaczymy dzisiaj. :)

Tak na marginesie, nie wiem czemu, ale w ogóle odnośnie Euro mam złe przeczucia. Jakby coś w związku z tymi mistrzostwami miało się wydarzyć. Nie wiem, co. Jakaś tragedia, zamach?

PostZamieszczono: 08 cze 2012 13:04 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Teraz strach będąc na przystanku a cóż dopiero w takim skupisku ludzkim jak na stadionie, ciężkie czasy :smutno:
Sporo osób ma złe przeczucia, oby na nich się skończyło.

PostZamieszczono: 08 cze 2012 19:41 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Ivonn pisze:
Tak pomyślałam a dlaczego nie zastosować rozkładu z Kołem F. tylko go trochę zmieniłam.
Czy Polska wygra mecz z Grecją?
1. tak 10 M, 3 Den
2. nie 10 Puch, 4 Buł

Czyli mamy remis, no i ze Sprawiedliwością, pięknie, wilk syty i owca cała :usmiechniety:

Ciekawe, spróbujcie tym rozkładem, no w końcu wynik meczu będzie jeden :usmiechniety:

WOW na pięknie Tarocik się zna na piłce nożnej :) Szkoda, że weszłam dopiero po meczu, chętnie postawiłabym również na to karty :tjaaa:

PostZamieszczono: 08 cze 2012 19:58 
Administrator
Awatar użytkownika

Śmiesznie wywróżyliśmy. %D Przez całą pierwszą połowę Polska miała przewagę i było te 1:0, ostatecznie poszło w remis.

Jakby co to właśnie zaczął się mecz Rosja - Czechy.

PostZamieszczono: 08 cze 2012 20:02 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

O, no to ja stawiam szybko karcioszki :)

Maralee pisze:

Ale tutaj troszkę widać, że dla PL po Słonku nadeszła chwila goryczy, a Grecja rosła w wartościach monet - choć teraz to można wszystko podpasować jak się zna wynik :) Ale chytrus ze mnie haha

PostZamieszczono: 08 cze 2012 20:11 
Administrator
Awatar użytkownika

Uwaga, może być tak, że zaraz kiedy będzie przejście na drugą stronę, nie będzie tu wyświetlało postów - mamy awarię. Jeśli tak się zrobi, to zakładajcie nowy temat np. Euro 2012 cz. 2, a po awarii połączymy wątki.

PostZamieszczono: 08 cze 2012 20:16 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Ivonn pisze:
1. tak 10 M, 3 Den
2. nie 10 Puch, 4 Buł

Tak sobie teraz pomyślałam, że ta Sprawiedliwość 11 mogła sugerować 1:1

PostZamieszczono: 08 cze 2012 20:27 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kto wygra dziejeszy mecz Rosja - Czechy?

Z przełożenia: X Koło Fortuny 0 Głupiec VI Buław
Rosja: IX Monet
Czechy: X Pucharów

Ja bym powiedziała, że z przełożenia widać, że los sprawi, ze wygra ten, któremu nie dawano szans (i zabijcie mnie kochane, nie mam pojęcie króra z drużyn jest słabsza)

Założyłam, że w przypadku MA nominał będzie decydował, więc wg mnie wygrają Czechy.

PostZamieszczono: 08 cze 2012 20:58 
Administrator
Awatar użytkownika

Oj, Czechom będzie ciężko. Rosja prowadzi już 2:1 i Rosjanie zasuwają bardzo ostro. Tego jednego gola Czesi trafili przed chwilą.
Karty mogą pokazywać że Rosja wygra, ale i Czesi nie zejdą z boiska z nosem na kwintę skoro mają X Pucharów.
Mecz jest dynamiczny, nie zdziwię się jeśli do końca Rosja zdobędzie jeszcze jedną bramkę.

PostZamieszczono: 08 cze 2012 21:02 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Boże Kinga Ty to oglądasz? 8D Ja tylko weszłam na net aby sprawdzic jaki jest stan rzeczy, i faktycznie było 2:0 (traz już 2:1) nie wygląda to dobrze, dla Czechów... Ale może być jak mówisz, że pomimo przegranej to dla Czechów i tak nie będzie porażka :tjaaa:

PostZamieszczono: 08 cze 2012 21:14 
Administrator
Awatar użytkownika

Ja tego nie oglądam, ale luby tak i siłą rzeczy jestem skazana na te widoki. :D

Porażka to dla Czechów nie będzie, bo Ruskie są w świetnej formie, tak dają czadu, że gdyby to był mecz z Polską, byłoby z 10:0. :szok:

PostZamieszczono: 08 cze 2012 21:35 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

No i już prawi jest, bo 4:1, to już chyba porażka... O rany! :DD

PostZamieszczono: 09 cze 2012 19:54 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Super temat:)

Zrobiłam typowania 2 dni temu. Co do niektórych kart mam wątpliwości, ale przedstawię co mi wyszło:

Mecz Polska (As Pucharów) : Grecja (PUSTELNIK) Szczerze mówiąc, obstawiałam wygraną Polski, ale wyszło inaczej. Obejrzałam mecz, ale dalej nie wiem, co to miało znaczyć. Pustelnik może doświadczenie? As Pucharów zachłyśnięcie się pierwszą połową? Ale nic nie wskazywało mi na remis.

Mecz Rosja (9 Buław) : Czechy (8 Denarów) Ta 9 Buław mnie zastanowiła, 8 Denarów dobra piłka na poziomie, ale 9 Buław, wyciągnęłam karty dodatkowe Rosja - GWIAZDA, Czechy 4 Denarów. Obstawiłam na zwycięstwo Rosji i tak się stało. 4 Denarów za mało czegoś.... W tym przypadku wykończonych akcji. Ale co z 9 Buław? Defensywa? Ale Rosjanie grali raczej defensywnie. Dobra obrona? Dobre zaplecze? Jakie macie pomysły????

Mecz Holandia (10 Mieczy) : Dania (5 Pucharów)
Na początku sądziłam że remis, karty nie za dobre, ale 10 Mieczy jednak wskazywała by że wszystko jest naprawdę źle, a 5 Pucharów, że wyjście jakieś może się znaleźć.

Mecz Niemcy (9 Pucharów odwrócona) : Portugalia (6 pucharów odwrócona) Mecz zapowiada się bardzo emocjonalny, jednak 9 przeważa nad 6. Dociągnęłam dodatkowe karty, Dla Niemiec Król Mieczy, dla Portugalii Król Buław, ale odwrócony. Dużo fauli, zbytnia gorączkowość. Typuję zwycięstwo Niemiec.

Mecz Hiszpania (8 Mieczy) : Włochy (Rycerz Pucharów odwrócony), tu i tak jakoś do zwycięstwa Hiszpanii przychylam się. Dodatkowe karty dla Włoch WIEŻA, dla Hiszpanów As Pucharów.

Ufff, zmęczyłam się. Co sądzicie?

Mam zapisane karty na trzy kolejne mecze, wypiszę trochę później. Pozdrawiam serdecznie:)

PostZamieszczono: 09 cze 2012 21:14 
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Mecz Rosja (9 Buław) : Czechy (8 Denarów) Ta 9 Buław mnie zastanowiła, 8 Denarów dobra piłka na poziomie, ale 9 Buław, wyciągnęłam karty dodatkowe Rosja - GWIAZDA, Czechy 4 Denarów. Obstawiłam na zwycięstwo Rosji i tak się stało. 4 Denarów za mało czegoś.... W tym przypadku wykończonych akcji. Ale co z 9 Buław? Defensywa? Ale Rosjanie grali raczej defensywnie. Dobra obrona? Dobre zaplecze? Jakie macie pomysły????

IX Buław to karta dużej skuteczności w działaniu, a Rosjanie bądź co bądź działali super skutecznie.
Jak się nad tym zastanowić, kolor Buław w pytaniach o piłkę nożną jest bardzo silny, bo to przecież gra bardzo ognista: dynamiczna, wymagająca kondycji i szybkości.
Biorąc to pod uwagę, VIII Denarów musi być słabsza, bo powolniejsza - ale też nie najgorsza. Czesi byli skupieni i precyzyjni, wiele ataków obronili (inaczej nie skończyłoby się na 4:1, oj nie można powiedzieć że grali źle)

Cytuj:
Mecz Holandia (10 Mieczy) : Dania (5 Pucharów)
Na początku sądziłam że remis, karty nie za dobre, ale 10 Mieczy jednak wskazywała by że wszystko jest naprawdę źle, a 5 Pucharów, że wyjście jakieś może się znaleźć.

Meczu nie oglądałam, nie wiem jak wyglądał. Wynik to 1:0 dla Danii. Holandia była faworytem i ta X Mieczy może mówić o ich klęsce.
V Pucharów to nie tylko karta złych emocji, ale silnych emocji w ogóle. Duński zespół z pewnością przeżywał podczas tego meczu mnóstwo stresu - ich gol padł w 24 minucie i później musieli ten wynik utrzymać, co jest cholernie trudne, kiedy do końca jeszcze kupa czasu. Nam się to nie udało...

PostZamieszczono: 10 cze 2012 05:42 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Koło Fortuny (PL) + Królowa Buław (GR).

Maralee pisze:

Tarotka pisze:
Kto wygra dziejeszy mecz Rosja - Czechy?
Rosja: IX Monet
Czechy: X Pucharów

Z tego co już wiem, to takie rozkłady na takie pytania, drużyna/zawodnik i jej przeciwnik to nie są dobre. Przekonałem się o tym kilka lat temu gdy grałem w zakłady sportowe (tenis). A to i przecież "łatwiej", bo w tenisie nie mamy remisów, tylko jeden wygrywa albo drugi i wszystko. A i tak, mimo wszystko taki rozkład nie pomógł mi dużo hehe.

A czy tego Koła Fortuny w rozkładzie Kingi nie należy w takim wypadku rozpatrywać jako uzyskanie fartownego remisu ? Szczerze mówiąc to byliśmy o włos od porażki. Królowa Kijów - która przedstawiałaby tu Grecję - idzie przecież przebojem. Bo i Grecy tacy byli. Nie złamała ich w żaden sposób widownia z kilkudziesięcioma tysiącami polskich fanów. Ba, jeszcze dobrze napędzili nam strachu.

Co mam na myśli mówiąc fartowny remis.

- W pewnym momencie (druga połowa meczu) piłkę do siatki wpakowali nam Grecy ze spalonego. Naprawdę ? Jakoś przyglądałem się tej sytuacji co najmniej 5 razy i nie mogę dopatrzeć się tam żadnego zawodnika greckiego na pozycji spalonej. Szczerze. Mówią, że to był minimalny spalony. Nawet i tego nie widać według mnie. Aczkolwiek, muszę przyznać, że ekspertem nie jestem w tych sprawach. Być może, gdyby to Polska nie byłaby gospodarzem turnieju to i zostałoby to zaliczone jako gol. Na ogół to tak jest w sporcie, że sędziowie jednak trzymają stronę gospodarzy.

- Szczęsny fauluje Greka, dostaje przez to czerwoną kartkę i musi zejść z boiska. Sędzia dyktuje rzut karny. W sumie Szczęsny dobrze zrobił, że zdecydował się na faul. Gdyby nie sfaulował w tej sytuacji to najprawdopodobniej w świecie byłaby bramka dla Grecji. A rzut karny to jeszcze nie gol.

- W tej sytuacji musi wejść rezerwowy bramkarz. Tytoń, bez najmniejszej rozgrzewki staje między słupkami i jego pierwszy kontakt z piłką jest wymarzony - broni. Toż to kurcze graniczy z cudem :!:

Także cieszmy się z tego remisu moi kochani :usmiechniety: :-D Bo to kurcze naprawdę byłoby przykre w przypadku przegrania takiego meczu otwarcia. Gdzie miliony par oczu z całego świata obserwuje taką sportową imprezę.

BTW: Tak w ogóle to już od dawna nie podoba mi się ta polska mentalność w piłce nożnej. Jak Polacy strzelą bramkę to wtedy (wcześniej czy później) dostają "pańskich myśli". A tu niestety, w dzisiejszym profesjonalnym futbolu trzeba ZA*******AĆ, żeby osiągnąć jakiś sukces. Czego nie można powiedzieć o innych dyscyplinach sportowych. Na przykład siatkówka, Polacy robią dobre postępy w tym już od długiego czasu; Panie też :usmiechniety: (dwukrotne mistrzyni Europy jakby nie było) :usmiechniety: :-D

Kinga pisze:
Tak na marginesie, nie wiem czemu, ale w ogóle odnośnie Euro mam złe przeczucia. Jakby coś w związku z tymi mistrzostwami miało się wydarzyć. Nie wiem, co. Jakaś tragedia, zamach?

Coś z tych przepowiedni K. Jackowskiego pamiętam, powiedział on, że podczas tego czasu stanie się coś takiego co spowoduje, że to całe Euro zostanie jakby w tle innych bieżących wydarzeń. Czy to w samej Polsce, czy Europie czy w ogóle na świecie, tego nie wiem. Ale przecież Jackowski też się myli, sam to już zauważyłem.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 10 cze 2012 10:31 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Zobaczymy dzisiaj. :)

Kingo ja również jestem jakaś spęta i różne myśli chodzą mi pogłowie związane z takimi wydarzeniami, może po prostu chciałybyśmy aby wszystko było ok i stąd te przeczucia, obawy... Mocno trzymam kciuki, aby nic nie zakłóciło tej imprezy w PL! :ok: Ale jak widzę tych ochroniarzy w strefie kibica, to ręce mi opadają :eee:

Sagittarius pisze:
Mecz Polska (As Pucharów) : Grecja (PUSTELNIK)

O! To jest dla mnie ciekawa sprawa, wiecie może jak z takich kart odczytać remis :roll: Bo ja kombinuje i jakoś go w tych karcioszkach nie widzę...

PostZamieszczono: 10 cze 2012 11:34 
Awatar użytkownika

Ale fajny temat nam się zrobił :D
Właśnie się zastanawiam, czy taka energia subtelna jak Tarot, może pokazać wynik precyzyjnie, kto wygra. Przecież dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć :D Z tego co obserwuję w naszych wróżbach na temat Euro, to karty pokazują nie tyle co wynik, ale stan drużyny i jej przygotowania do meczu plus sposób gry.

Dzisiaj fajny mecz: Hiszpania - Włochy :D

PostZamieszczono: 10 cze 2012 14:13 
Administrator
Awatar użytkownika

Siedem, mi wróżenie na mecze zawsze idzie marnie. Może to kwestia niewypracowania jeszcze dobrej metody? Z pewnością nie każdy rozkład nadaje się do każdego rodzaju pytań. Z tego co widzę, przy piłce nie koniecznie działa zasada przewagi Wielkiego Arkanu i trzeba jednak patrzeć na inne historie. Ot, np. taki żywioł ognia ma duże znaczenie.

Siedem pisze:
BTW: Tak w ogóle to już od dawna nie podoba mi się ta polska mentalność w piłce nożnej. Jak Polacy strzelą bramkę to wtedy (wcześniej czy później) dostają "pańskich myśli". A tu niestety, w dzisiejszym profesjonalnym futbolu trzeba ZA*******AĆ, żeby osiągnąć jakiś sukces.

No niestety. :roll: Myślę, że w naszej reprezentacji problemem jest też to, że nie mamy stałej kadry, nie mówiąc całej, ale żeby choć kilka osób tworzyło jej filar... A nie, ciągle nowe twarze. Jak ten zespół ma funkcjonować, skoro piłkarze się znają tyle co z treningów, raczej nie są zgrani?
U takich Greków są goście, co to po dziewiąty raz występują. U nas selekcjonerom/trenerom po jednym słabszym meczu odwala i zaczynają wymieniać kogo tylko się da. Masakra.

Tarotka pisze:
Kingo ja również jestem jakaś spęta i różne myśli chodzą mi pogłowie związane z takimi wydarzeniami, może po prostu chciałybyśmy aby wszystko było ok i stąd te przeczucia, obawy... Mocno trzymam kciuki, aby nic nie zakłóciło tej imprezy w PL! :ok: Ale jak widzę tych ochroniarzy w strefie kibica, to ręce mi opadają :eee:

Zadyma bankowo będzie we wtorek w/z meczem Polska-Rosja i to bez względu na wynik.
Można spodziewać się i innych incydentów. Niektóre międzynarodowe środowiska są bardzo zainteresowane zrobieniem z nas rasistów i antysemitów, co w ostatnich dniach dało się bardzo mocno odczuć. Był pseudodokument BBC, były "polskie obozy koncentracyjne" Obamy, jest Debbie Shlussel... Coś podejrzanie dali po garach. Wcale się nie zdziwię, jeśli te środowiska mają tu swoich prowokatorów, którzy dołożą starań, aby powstała draka. Przypieczętują teorię o polskich rasistach i narodzie współpracującym z Niemcami (o, pardą, z nazistami!) podczas IIWŚ.

Coś jeszcze poważniejszego też może się zdarzyć. Dla mnie to zajebiście dziwne, że Euro organizuje się w Polsce i na Ukrainie. Przecież wszyscy wiedzą jak niestabilna jest sytuacja gospodarcza i polityczna w obu krajach, wiedzą też doskonale o nieprzygotowaniu na tak dużą imprezę i to nie tylko pod względem osławionych autostrad. Co to? Nie było już innych potencjalnych organizatorów, którzy zapewniliby imprezę bezpieczną i na maksymalnie wysokim poziomie? A może de facto nikt nie chciał, by to właśnie jego miasta ucierpiały? Po co ma iść z dymem Berlin czy Amsterdam, jak można poświęcić Wrocław albo taki Charków..? :twisted:

PostZamieszczono: 10 cze 2012 14:32 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ja ogolnie nie ogladam Euro... Nie lubie pilki itd...

Zrobilam dzis taki rozkladzik ogolny w zapytaniem, "co bedzie najwazniejszym wydarzeniem podczas tych calych Euro 2012" i wyciagnelam nastepujace trzy karty:

XIX Slonce, XI Pasja (Moc), 5 Mieczy

XIX Slonce, czyli radosc, uciecha zyciowa, sukces, praca, pewnosc
XI Pasja (Moc), czyli zaangazowanie, sukces, gotowosc do walki, pasja
i na koniec 5 Mieczy, czyli porazka, upokorzenie, podlosc, nieslawa, nikczemnosc....

Oczekiwania piekne, zapal jest, ale na koniec te 5 mieczy... A ze pytalam w kontekscie ogolnie Euro... a nie konkretnego meczu to ciekawe, co to moze znaczyc? Jakie to wazne wydarzenie moze byc oznaczone 5 Mieczy?

PostZamieszczono: 11 cze 2012 05:50 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Tarotka pisze:
Sagittarius pisze:
Mecz Polska (As Pucharów) : Grecja (PUSTELNIK)

O! To jest dla mnie ciekawa sprawa, wiecie może jak z takich kart odczytać remis :roll: Bo ja kombinuje i jakoś go w tych karcioszkach nie widzę...

Tarotka, już daruj sobie ten remis :usmiechniety: Bezpieczniej jest założyć sobie coś takiego: remis lub wygrana, remis lub porażka. Wtedy ryzyko błędnego odczytu jest mniejsze, bo ryzyko takie wynosi już tylko 1:2, a nie 1:3.

Maralee pisze:
Dzisiaj fajny mecz: Hiszpania - Włochy :D

Ja to staram się oglądać każdy mecz :usmiechniety: Przecież taka impreza nie odbywa się często.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 11 cze 2012 10:48 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Też oglądam, ale z typowaniami zupełnie nie trafiam:(
Mecz Francja (3 Mieczy) : Anglia (9 Buław)

Mecz Ukraina (MAG) : Szwecja (Pustelnik)

Polska (2 Denarów + 8 Mieczy) : Rosja (ŚMIERĆ + As Denarów)

Zupełnie nie trafiłam z Irlandią ( GWIAZDA) i Chorwacją (As Buław), sądziłam że Irlandia zabłyśnie, jak Rosja w poprzednim meczu, ale cóż... Karty nie kłamią, tylko z interpretacją źle... Więcej nie obstawiam chyba....

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna