Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Powróżę innymi kartami - zapraszam... : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Powróżę innymi kartami - zapraszam...
PostZamieszczono: 23 lut 2012 00:15 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Chętnie powróżę innymi kartami czyli - karty Klasyczne, Cygańskie, Kipper, Psycards, Lenormand. Pomaga mi to ćwiczyć rozkłady i znaczenia. Chętnych zapraszam serdecznie :tjaaa:

Tytuł: Re: Powróżę innymi kartami - zapraszam...
PostZamieszczono: 24 lut 2012 18:20 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

A ja mam takie pytanie odnośnie teorii i porównań z Tarotem.
Czytałam, że karty klasyczne są dużo bardziej "praktyczne", w sensie: życiowe, pokazują konkretne wydarzenia, konkretne postaci, szczegóły typu kolor włosów, itp. W Tarocie niby też można się tego dopatrywać, z tym, że nie zawsze to rzeczywiście pasuje. Tarot wydaje mi się bardziej "metafizyczny", symboliczny, nieuchwytny; karty klasyczne - bardziej nastawione na życie zewnętrzne (wydarzenia, postaci), niż pracę nad samopoznaniem.

PostZamieszczono: 27 lut 2012 02:43 
Awatar użytkownika

Karty klasyczne w rzeczywistości są odmianą tarota, można to poznać po kartach dworskich i blotkach uszeregowanych numerycznie wzrastająco. Tarot został wzbogacony o AW i zdecydowanie odbił sie od kart do gry - awansował do rangi kart wróżebnych... W kartach dworskich klasycznych, ktoś kiedyś pięknie namalował czupryny wszystkim postaciom, oczywiście każdą z nich obdarzył innym kolorem, stąd przekłamanie że karty klasyczne pokazują kolor włosów.. A co z kobietami które farbują włosy ? Rzadko która się przyzna, więc w tej chwili nie ma to znaczenia :oczko: Trudno się spierać które są lepsze, są różne szkoły dotyczące kart klasycznych, można stosować odwrócone, bądź nie, a nawet znaczenie poszczególnych kart się różnia, w zależności od wróżki.. W Tarocie nie ma takich problemów z interpretacją kart, dlatego skłaniam sie ku nim. No i kart klasycznych jest tylko 54, a Tarota 78 - mówi nam więcej, dlatego go preferuję. Pozdrawiam serdecznie :*

PostZamieszczono: 28 lut 2012 09:29 
Nowicjusz

ja z chęcią poproszę o wróżbe. :) Paulina 19.11.1994

PostZamieszczono: 28 lut 2012 11:24 
Awatar użytkownika

A nie za mało postów ? Nie wiem jak jest na tym forum, ale myślę że trzeba się poudzielać żeby dostać darmowa wróżbę :oczko: Przynajmniej ja nie wróże osobom z 3 postami..

PostZamieszczono: 28 lut 2012 19:50 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Dziewczyny, na tym forum nie ma darmowych wróżb. Oczywiście, w wyjątkowych sytuacjach można postawić komuś karty, ale to też jest zależne od okoliczności.
Kameliowa Damo, pobądź z nami trochę, poudzielaj się na forum, pogadaj na temat kart - jak widzisz nie tylko o Tarocie rozmawiamy :D na wróżby przyjdzie czas ;)

PostZamieszczono: 29 lut 2012 01:42 
Nowicjusz

okej, nie ma sprawy :) wybaczcie za klopot ale mam konto na innym forum i nie poczulam tego krotkiego uplywu czasu :)

PostZamieszczono: 01 sie 2012 02:07 
Nowicjusz

Witam,

Nazywam sie Iza i chcialabym poprosic o rozlozenie kart dla mnie. Urodzialm sie 03/12/1987r. Jestem w ciazy, akurat po terminie i zostal mi odtatni tydzien.. Zaczelam sie troche niepokoic zdrowiem mojego jeszcze nienarodzonego dziecka, mam glupie sny, do tego wczoraj partner przyznal mi sie, ze mial znak, ze cos sie wydarzy.. Tzn. kiedy dostaje uczucie takiego dziwnego laskotania po tylku to jest dla niego znak, ze cos sie wydarzy, ale na ogol to nic dobrego. Stad moj niepokoj. Prosze o kilka slow prawdy..

Chcialam do pomocy zatrudnic swoje wahadelko, ale mam z nim problem od czasu, kiedy zatrzymalam go..
Z gory dziekuje! Pozdrawiam..

Iza ika887@yahoo.pl

PostZamieszczono: 01 sie 2012 11:28 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Ika w Twoim stanie zalecana jest wizyta u lekarza a nie karty.
Jesteś po terminie, intuicja ci podpowiada abyś udała się do swojego lekarza.

PostZamieszczono: 01 sie 2012 14:46 
Stały Bywalec

Popieram Iwonke w 100%!!! Tydzien to juz za dlugo!!! Karty tu nic nie pomoga. Powinnas byc w szpitalu na obserwacj!

PostZamieszczono: 01 sie 2012 19:48 
Nowicjusz

Mialam dzisiaj wizyte u lekarza i do szpitala mam isc dopiero w sobote i juz do porodu. Nie wiem dlaczego tak zareogawlyscie na moj problem. Myslalam, ze ktos mnie uspokoi, ale nie bardzo widze.

PostZamieszczono: 01 sie 2012 22:20 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Ika ja przede wszystkim nie stawiam kart kobiecie w ciąży , aby nie zakłócać energetyki dziecka.
piszesz że myślałaś że ktoś cię uspokoi- a gdyby wyszły negatywne karty?
to by cię nie uspokoiło tylko żle wpłynęło na ciebie i dzidziusia,
karty to nie zabawka :) , a od zdrowia są lekarze nie karty.

PostZamieszczono: 02 sie 2012 00:42 
Nowicjusz

Iwono z jednej strony masz racje i rozumiem cb. Tylko nie bardzo wiem czy Ty mnie rozumiesz.. Jak juz pisalam wczesniej bylam u lekarza, do szpitala tez juz mam termin na ta sobote. Jesli nie urodze wczesniej, to bede musiala pojsc do tego szpitala, ktorego nie chce, ale co poradze.. Uwierz mi, ze im blizej rozwiazania, tym sataje sie to bardziej flustrujace. Moje glupie sny, znaki mojego mezczyzny.. Probowalam zapytac sie o zdanie swojego wahadelka, czy z dzieckiem bedzie wszystko ok, ale nie chce rozmawiac ze mna i to juz od dluzszego czasu, kiedy zatrzymalam go i chcialam od poczatku. Cale szczescie moja znajoma wyciagnela dla mnie karte.. Kolo fortuny i wszystko wskazuje, ze bedzie ok. Wolalam wiedziec.. a teraz jestem troche spokojniejsza :)

PostZamieszczono: 23 sie 2012 10:30 
Moderator
Awatar użytkownika

Nie wiem jak to się stało, że temat mi gdzieś przeleciał koło nosa ale lepiej później niż wcale :usmiechniety: Na forum nie ma darmowych wróżb. Jeśli ktoś jest ciekawy odpowiedzi kart w jakiejś sprawie to po pierwsze, powinien trochę czasu spędzić na naszym forum, popisać w różnych tematach. Po drugie w szkółce tarota ma możliwość zaproponowania jakiegoś rozkładu i jego własnej interpretacji, jeśli wtedy nie będzie czegoś pewny to użytkownicy na pewno pomogą.
Jednak darmowe wróżby, bez żadnego własnego wkładu i dla całkiem świeżych użytkowników nie mogą być zaakceptowane, właśnie dla dobra stałych użytkowników. Każdy domyśla się zapewne do czego by to doprowadziło.
Zatem zachęcam do udzielania się na forum dla nowych, na tym forum na pewno znajdziecie wiele info na temat kart a po czasie sami zacznienie stawiać karty, użytkownicy forum są sympatyczni i na pewną pomogą.

Temat zamykam.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]