Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 prośba : SZKÓŁKA TAROTA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: prośba
PostZamieszczono: 04 sty 2011 09:14 
Stały Bywalec

nie wiem czy mogę o to prosić....ale czy ktoś z was mógłby mi postawić kartty odnośnie uczuc...mam takiego choolernego pecha w miłości...same nie powodzenia.....a ja już nie mam na to siły.....kiedy w reszcie kogos spotkam kto będzie mnie kochał (sama nie chce stawiać...bo włąśnie jestem w dołku po raz enty....:( i nie wiem co by mogło wyjść....)bardzo was proszęz góry naprawdę dziekuje....

Tytuł: Re: prośba
PostZamieszczono: 04 sty 2011 14:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Zakaz proszenia o wróżbę zasadniczo dotyczy osób z poza forum. Ty jako nasza koleżanka jak najbardziej możesz uzyskać tu pomoc. :)
Ja w wolnej chwili też postawię Ci karty, tylko podaj swoją datę urodzenia (jeśli nie chcesz tutaj może być przez Prywatną Wiadomość).

PostZamieszczono: 04 sty 2011 22:14 
Stały Bywalec

Kinga pisze:
Zakaz proszenia o wróżbę zasadniczo dotyczy osób z poza forum. Ty jako nasza koleżanka jak najbardziej możesz uzyskać tu pomoc. :)
Ja w wolnej chwili też postawię Ci karty, tylko podaj swoją datę urodzenia (jeśli nie chcesz tutaj może być przez Prywatną Wiadomość).

DZIEKUJE
16.08.1983

PostZamieszczono: 05 sty 2011 16:13 
Administrator
Awatar użytkownika

Ok, Gosiu, zaczynamy.
Jako że jesteśmy w Szkółce Tarota, od razu będę dokładnie pisała jaki to rozkład. :)

Nie pamiętam jak on się nazywa ani skąd go wytrzasnęłam. Jest o tyle prosty, że może zawierać tylko 4 karty, a jeśli istnieje potrzeba do każdej pozycji biorę po jeszcze jednej (to już moja modyfikacja). Dodatkowe karty które kładę pod spodem można traktować jako uzupełnienie pierwszych, ciąg dalszy albo nawet jedno i drugie. ;)

Pozycja 1-5. to sytuacja.
Pozycja 2-6. to blokady, także to co w naszym życiu obecnie jest nieosiągalne
Pozycja 3-7. przyszłe niespodzianki (ta pozycja jest ciekawa, bo co tu stoi zwykle realizuje się szybciutko, nawet w ciągu paru dni lub tygodni).
Pozycja 4-8. jest podsumowaniem i przyszłością.

Oto co wyciągnęłam:

Obrazek

Czysta zajefajność polega na tym, że czasem wszystkich kart nie trzeba po kolei rozbierać na czynniki pierwsze, można skupić się na tym co nas interesuje.

Masz problem z życiem uczuciowym i o to właśnie pytasz. A problem ów mamy od razu widoczny w blokadach, czyli na pozycji 2-6. Zablokowana jest szczęśliwa miłość, X Kielichów. Razem z nią pojawiła się III Buław. Oznacza to, iż w ogóle jeszcze nie nawiązałaś kontaktu z TYM odpowiednim panem i chyba na dzień dzisiejszy on wręcz jest poza zasięgiem. Może mieszkacie gdzie indziej i spotkacie się dopiero gdy któreś z Was zmieni środowisko? III Buław w dużej mierze wiąże się z odkrywaniem nowego. Ponieważ na "tu i teraz" stoją III Monet i VIII Monet, może po prostu chodzić o pracę, nie koniecznie zaraz wyjazd gdziekolwiek. Tak czy siak obie te karty wskazują na codzienność, zwykłe życie które prowadzimy każdego dnia - stąd przyszło mi na myśl, że na razie w obszarze tej Twojego "chleba powszedniego" nie ma szczęśliwej miłości i nie ma tego faceta. Póki znajdują się tutaj tylko ci pechowi...
W najbliższej perspektywie coś się zadzieje. Niespodzianki losu to II Kielichów i IX Kielichów. Niestety II Kielichów sama w sobie jednak nie oznacza jeszcze znalezienia miłości, bardziej spotkanie z osobą w której towarzystwie dobrze się poczujesz. IX Kielichów również podpowiada, iż taki to będzie kierunek. Fajnie, ale jeszcze nie to! Uważaj, bo właśnie możesz narobić sobie wielkich nadziei i znowu będziesz tęskniła, cierpiała... (podsum. IX Mieczy i VI Kielichów!).

Co jeszcze kojarzy mi się odnośnie układu III Monet/VIII Monet oraz III Buław/X Kielichów? Przyczyną dla której ciągle źle trafiasz, może być to że ciągle działasz mniej lub bardziej tak samo (powtarzasz te same schematy, stąd błędne koło). Postaraj się zmienić sposób w jaki zaczynasz znajomości, gdzie ich szukasz, to jak i z kim budujesz relacje. Skoro masz za sobą parę złych doświadczeń, masz też materiał do analizy gdzie popełniasz błędy.
Koniecznie przyjrzyj się swoim nawykom, jeśli zauważysz że któreś z nich nie są korzystne, zmień je. :) Tu w grę wchodzą dosłownie drobiazgi (III Monet), które później wreszcie składają się na szkodliwą całość (VIII Monet).

PostZamieszczono: 14 sty 2011 18:53 
Moderator
Awatar użytkownika

Jeśli mogę coś nieśmiało dodać, oczywiście patrząc na to co wyszło dla Kingi, odnoszę wrażenie, że sutuacja niedługo może się powtórzyć. Tak jak Kinga powiedziała, faktycznie jest tu jakies zblokowanie na pozytywne doświadczenia miłosne. Z tym, że mam wrażenie, że kolejne karty mówią, iż niedługo spotkasz znowu jakiegoś faceta z którym będziesz przez jakiś czas szczęśliwa jednak zaraz potem nastąpi powrót do przeszłości ( w tym przypadlu zdarzeń podobnych jak w przyszłości) i cierpienie. Taki pech w miłości może być spowodowanym nie właściwym podejściem, może za każdym razem wybierasz podobny typ facetów, taki jakiegoś właśnie nie powinnaś.

PostZamieszczono: 30 lis 2011 21:42 
Stały Bywalec

czy to znowu będzie powtórka .....
ja 16,08,83 on 13,07,80 ??????obecnie prosił o 2 tygodnie bo rzekomo musi cos załątwić ....teraz odzywa się mało....a jeżeli już to oficialnie....czy to już koniec...???

PostZamieszczono: 01 gru 2011 17:09 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

karty które wylosowałem:

3####10,11,12###8
2 #####4#5#####7
1######9######6

1234 -Ty
4678- On

1,6- pozycja jaką przyjęłaś
2,7 - Co ma w sercu
3,8 - co ma " w głowie(co myśli)
4,5 - przeszkody
9- podstawa związku - relacji
10,11,12 - przyszłość

1.As kielichów
2. 3 Mieczy
3. 2 denarów
4. 9 buław
5. Gwiazda
6. 4 denary
7. głupiec
8.5 kielichów
9. słońce
10. Książę Kielichów
11.7 Mieczy
12.6 kielichów

Moja interpretacja:

Mam wrażenie że "szargają Tobą emocje" - jesteś troche zdezorientowana - karta na sercu mówi że cały czas "cierpisz" - możliwe ze coś rozpamiętujesz - a ten as kielichów w postawie moze świadczyć o tym że twoje zachowanie opiera się głównie na emocjach - nie chodzi tu o impulsywność czy coś w tym rodzaju - ale jeżeli w sercu Cierpisz to na zewnątrz przyjmujesz podobną postawę - tylko mam wrażenie że troche bardziej przesadnie to uzewnętrznisz. Myślisz o równowadze jednak zobacz na rozkład - z tego wynika ze bardziej serce bierze góre niż rozum . w Podstawie waszej relacji jest słońce - czy jest to solidna karta? zapewne tak jeżeli chodzi o przyjacielskie relacje - w partnerstwie (związek) no w takim przypadku już bym polemizował - bo słońce to przyjaźń- ciepłe relacje ale nie prawdziwe uczucie ( miłość) skupmy się teraz na mężczyźnie - AW w sercu - no ale niestety głupiec - z tego mogę wywnioskować że jeżeli ta osoba coś czyje - to nie jest to uczucie takie na jakie liczysz - głupiec raczej symbolizuje zabawę - takie niedojrzałe podejście do sprawy - w postawie widnieje 4 denary - w moim odczuciu to raczej ten pan będzie skupiał się na sobie niż na Tobie. karty które są na przyszłość -nie mówią nic o wspólnej przyszłości - mam wrażenie że ten pan będzie próbował ułożyć sobie życie z kimś z kim już wcześniej był

PS proszę ten post potraktować z przymrużeniem oka - nie mam 25 letniego stażu w wróżeniu więc mogą być błędy :P - jednak intencje były szczere - chciałem pomóc Pozdrawiam

PostZamieszczono: 04 gru 2011 15:02 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

a ta przyszłosc Kingo to na jak długo się iczy? czy jakies załozenie czasowe trzeba zrobic?

PostZamieszczono: 08 gru 2011 20:44 
Administrator
Awatar użytkownika

Nie, tu raczej trzeba samemu określać ramy czasowe, nie ma jakiegoś odgórnego limitu.

PostZamieszczono: 10 gru 2011 13:08 
Stały Bywalec

Czy naprawdę jest mi pisana samotność,,,kiedy pojawi się ktoś w moim życiu kto naprawdę mnie pokocha.

PostZamieszczono: 10 gru 2011 16:25 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Patrzac na twoja date urodzenia to najpózniej w rzyszłym roku powinnas zaczac cos nwego w swoim zyciu.No a jesli chodzi o niego to on w date ma wpisane ubogie uczucia wobec innych osob oraz problemy w zwiazkach. On z I pz jest 2/11, no spokojny osobnik to nie jest i tez ma duzo rozczarowan z kobietami.On to woda a ty ogien a woda ogien gasi.
Ty marzysz o takiej miłosci transcendentalnej, musisz zejsc na ziemie
poza tym to wiecej zmysłowosci, wiecej zaufania a mniej ostroznosci w stosunku do drugiej osoby. Powinnas bardziej otworzyc się na partnerstwo a jednoczesnie pozbyc sie łatwowiernosci i nie obrazac sie o byle co. Ty 9/18 z DZ a I pz 6/15, no nadwrazliwosc u ciebie.
I nie mów,ze nie spotkasz tego swojego bo to nieprawda, problem tylko w tym abys to co bedziesz miała potrafiła utrzymac bo z tym mozesz miec problemy.Jestes osóbka bardzo emocjonalną a zbytnie emocje szkodzą. No i jestes osoba bardzo niezalezna tez :roll: Jesli chodzi o wasz układ to nie jest to nawet układ karmiczny, no spotkasz kogos innego i o tym mówia twoje liczby, że po 27 roku zycia zaczynasz od 1/10/19, czyli bedzie ktos inny napewno ale w tym twoim II pz 1/19 liczba 19 ostrzega cię-zwróc bardziej uwage na drugiego człowieka i jego potrzeby. Patrzac na rozkład Kingi / sprawdza się bo wiem po sobie/ , pozycja 2 kiele i 9 kieli-no jak dla mnie to fajne karty, bardzo fajne .Karta 9 kieli jeszcze nigdy nie pokazała mi mego niezadowolenia / choc ona szczesliwsza dla spraw materialnych/ z niczego. 2 karty statyczne ale kielowe, w sumie to tak jakby dalej była ta sama osoba z tobą. Złowrózbne moga byc tutaj karty przyszłości / ale na jak długo?/.9 mieczy i 6 kieli, no ale czy to nietylko twoje obawy,ze bedzie zle? twoje leki? złe doswiadczenia z przeszłosci?

No wg mnie majac w głowie 2 deny to jakbys juz myslała o kim innym i 9 kije na przeszkodach to nie potrafisz dopasowac się do niego. U niego na przeszkodzie gwiazda i w głowie 5 kieli. Czy on po jakims rozstaniu nie jest z kims?bo w sercu głupca ma :tjaaa: Dalsze karty to wy ładnie sobie swiecicie ale tylko tyle i nic wiecej i wynik / ksiaze to chyba pazik?/
10. Książę Kielichów
11.7 Mieczy
12.6 kielichów

A tak nawiasem to jakos te karty mi nie pasuja jedna do drugiej a jesli to gdy jest 7mieczy to nieuczciwosc w partnerstwie sie szykuje no to co to za zwiazek?z ta karta? Wiesz ja nie ufam kartom,ktorych sama sobie nie wyciagne, no ale to tak nawiasem mówiac tylko :roll:

No on powróci do tego co miał,co było juz sprawdzone i dobrze.

PostZamieszczono: 23 gru 2011 14:06 
Stały Bywalec

no tak on po rozstaniu 17 września miał sprawę rozwodową.....czy on wróci do żony???
i czy naprawdę nie mamy szans być razem???

PostZamieszczono: 26 gru 2011 12:05 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

jak sie rozwód bierze to sie do zony juz nie wraca bo jakby sie chciało z nia byc to by się rozwodu nie brało

PostZamieszczono: 02 kwie 2012 10:07 
Stały Bywalec

brzanka pisze:
Patrzac na twoja date urodzenia to najpózniej w rzyszłym roku powinnas zaczac cos nwego w swoim zyciu.No a jesli chodzi o niego to on w date ma wpisane ubogie uczucia wobec innych osob oraz problemy w zwiazkach. On z I pz jest 2/11, no spokojny osobnik to nie jest i tez ma duzo rozczarowan z kobietami.On to woda a ty ogien a woda ogien gasi.
Ty marzysz o takiej miłosci transcendentalnej, musisz zejsc na ziemie
poza tym to wiecej zmysłowosci, wiecej zaufania a mniej ostroznosci w stosunku do drugiej osoby. Powinnas bardziej otworzyc się na partnerstwo a jednoczesnie pozbyc sie łatwowiernosci i nie obrazac sie o byle co. Ty 9/18 z DZ a I pz 6/15, no nadwrazliwosc u ciebie.
I nie mów,ze nie spotkasz tego swojego bo to nieprawda, problem tylko w tym abys to co bedziesz miała potrafiła utrzymac bo z tym mozesz miec problemy.Jestes osóbka bardzo emocjonalną a zbytnie emocje szkodzą. No i jestes osoba bardzo niezalezna tez :roll: Jesli chodzi o wasz układ to nie jest to nawet układ karmiczny, no spotkasz kogos innego i o tym mówia twoje liczby, że po 27 roku zycia zaczynasz od 1/10/19, czyli bedzie ktos inny napewno ale w tym twoim II pz 1/19 liczba 19 ostrzega cię-zwróc bardziej uwage na drugiego człowieka i jego potrzeby. Patrzac na rozkład Kingi / sprawdza się bo wiem po sobie/ , pozycja 2 kiele i 9 kieli-no jak dla mnie to fajne karty, bardzo fajne .Karta 9 kieli jeszcze nigdy nie pokazała mi mego niezadowolenia / choc ona szczesliwsza dla spraw materialnych/ z niczego. 2 karty statyczne ale kielowe, w sumie to tak jakby dalej była ta sama osoba z tobą. Złowrózbne moga byc tutaj karty przyszłości / ale na jak długo?/.9 mieczy i 6 kieli, no ale czy to nietylko twoje obawy,ze bedzie zle? twoje leki? złe doswiadczenia z przeszłosci?

No wg mnie majac w głowie 2 deny to jakbys juz myslała o kim innym i 9 kije na przeszkodach to nie potrafisz dopasowac się do niego. U niego na przeszkodzie gwiazda i w głowie 5 kieli. Czy on po jakims rozstaniu nie jest z kims?bo w sercu głupca ma :tjaaa: Dalsze karty to wy ładnie sobie swiecicie ale tylko tyle i nic wiecej i wynik / ksiaze to chyba pazik?/
10. Książę Kielichów
11.7 Mieczy
12.6 kielichów

A tak nawiasem to jakos te karty mi nie pasuja jedna do drugiej a jesli to gdy jest 7mieczy to nieuczciwosc w partnerstwie sie szykuje no to co to za zwiazek?z ta karta? Wiesz ja nie ufam kartom,ktorych sama sobie nie wyciagne, no ale to tak nawiasem mówiac tylko :roll:

No on powróci do tego co miał,co było juz sprawdzone i dobrze.

oczywiście dziewczyny miałyśćie rację...od stycznia nie jesteśmy razem, a ja przeżywam kolejne rozczarowanie i cierpienie kiedy on w najlepsze spotyka się juz z kimś innym...czy mogę prosić o rozkład kart odnośnie mojego zycia uczuciowego i czy jest szansa na to żebyśmy jednak kiedyś w przyszłosci wrócili do siebie?

PostZamieszczono: 07 kwie 2012 12:18 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Mogę postawić Ci w wolnej chwili rozkład "Czy on do mnie wróci". Osobiście unikam takich rozkładów, bo odpowiedź kart jest jakby determinująca i boję się tego, ale jeśli tego potrzebujesz... Daj znać, Gosiu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]