Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Madeleine McCain : TAROT NA TROPIE TAJEMNIC

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Madeleine McCain
PostZamieszczono: 16 paź 2013 20:29 
Stały Bywalec

Kto sie pisze na probe rozwiklania tej zagadki znikniecia?
Musze najpierw znalezc odpowiedni rozklad i rozlozyc karty.

Tytuł: Re: Madeleine McCain
PostZamieszczono: 16 paź 2013 22:17 
Wszędzie mnie pełno!

Ja kiedyś zajmowałem się "poszukiwaniem" zaginionych osób - poprzez Karty Tarota.
To poważny temat i autentyczny przypadek, nawet mogący nieść pewne zagrożenia, dlatego nie zalecam zajmowania się nim.
Ja zawsze zaczynam od prostych pytań ....- czy dane osoba żyje ? Gdzie ew. się znajduje ( ciało ) ? i potem dalej już szczegółowe ...

PostZamieszczono: 17 paź 2013 18:42 
Stały Bywalec

1. sygnifikator M. - 10monet
2. czy zyje - slonce
3. charakterystyczna rzecz w mscu zaginiecia - cesarz
4. jaka byla rola osob trzecich w zaginieciu - 10mieczy
5. czy ona chce zostac odnaleziona - cesarzowa
6. miejsce obecnego przebywania - rycerz mieczy
7. charakterystyczna rzecz w mscu przebywania - 9pucharow
8. z czym jest zwiazane to miejsce - 4 kijow
9. jak tam trafic - krolowa mieczy
10. gdzie ona bedzie w przyszlosci (czy ie przemiesci) - paz monet
11. czy sie odnajdzie - 7 pucharow

PostZamieszczono: 17 paź 2013 19:15 
Stały Bywalec

No i moje zdanie na ten temat: ogolnie patrzac na karty czuje, ze nie wszystko opowiedzialy. tylko jakis wycinek historíi. ona zyje, ma sie dobrze. uwazam, ze nie pamieta swoich rodzicow biologicznych. jej stare wspomnienia zostaly wymazane lub naturalnie zniknely przez terazniejsze zycie. nie pamietam i miala lat gdy zaginela, kilka zapewne.
ona ma nowa rodzine. byc moze liczna, nie sadze by byla jedynym dzieckiem w niej. mam skojarzenie z krajem o niepokojch spolecznych, gdzie czesto interweniuje wojsko lub policja. kraj poludniowy europejski lub polnocno-afrykanski. sklaniam se ku poludniu Eur bo w Pln Afryce wyroznialaby sie; no chyba ze bylby to Izrael. poza tym moje karty nie mowia o dalekim przemieszcaniu sie, mam wrazenie ze albo nadal jest w kraju w ktoym zaginela lub sasiednich. moze to rowne dobrze byc np baza wojskowa z rodzinami (luzne skojarzenie). dlugie biesiadowania, sjesty, dobre wiezi sasiedzkie, rodzinne. jej pobyt w tym miejscu jest z kazdej strony "kryty" tzn ma dobre papiery, legalne papiery (mam na mysli cos na zasadzie legendy jaka tworzy sie dla nieleglow w wywiadach) o jej prawdziwej tozsamosci wie tylko kobieta i gdyby na nia trafic to wiadomo byloby juz wszytko. byc moze to lekarka lub prawniczka.
dziecko przemieszczac sie tylko bedzie do szkoly i z powrotem. nie widze zeby zmieniano w pospiechu miejsce pobytu (powodowane strachem o zdemaskowanie).
najdziwniejsze wg mnie jest to ze wylosowalam krty rodzicielskie: cesarza i cesarzowa. gdy je zobaczylam to moja 1sza mysl o cearzowej byla taka, ze jej prawdziwa matka bardziej chce niz ona aby sie zalazla. potem ze ona koch swoja obecna matke i nie zna innej. dopierona sam koniec przypomnialam sobie, ze pan i pani McCain zostali kiedys oskarzeni o mistfikcje porwania. gdyby pojsc tym tropem to rzeczywiscie tarot mogl wskzac na nich jako inspiratorow. nie sadze zeby cesarz mowil o np pedofilu, bo w kartach nie widac urazow psych czy fiz Madeleine. przeciwnie: ona jest szczesliwa, ma dobre obecne zycie.
nie odnajdzie sie jeszcze.

PostZamieszczono: 17 paź 2013 20:33 
Stały Bywalec

jeszcze jest cos na co patrze i niedowidze: z jakiegos powodu moglam dotac opowiesc o wakacjach jej z rodzicami i tylko i wylacznie tarot pokazal porwanie (rycerz mieczy). a 7 pucharow mowi o patrzeniu nie z tej strony ktorej trzeba. czyli kartami tej szarady sie nie rozwikla.

PostZamieszczono: 13 paź 2016 08:21 
Rozglądam się

I co jakieś nowe pomysły co do tego co się stało?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]