Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Zaginięcie Nolana Jamesa, co się stało? : TAROT NA TROPIE TAJEMNIC

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zaginięcie Nolana Jamesa, co się stało?
PostZamieszczono: 19 cze 2012 00:52 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Cześć i czołem Moi Drodzy. Niestety, w Bydgoszczy po meczu Irlandii zaginął jeden z jej kibiców, młody chłopak, Nolan James. Znajomi twierdzą, że dołączył się od niech w tłumie w drodze powrotnej do hotelu.
http://euro2012.fakt.pl/Irlandzki-kibic ... 242,1.html

Zadałam kartom pytanie:
Co się stało z Nolanem Jamesem w dniu zaginięcia?
Z przełożenia: VII Pucharów, IX Monet, XXI Świat

Rycerz Pucharów II Kapłanka Paź Pucharów
Rozkład 3 kart, czytanych po kolei jako opis zdarzeń.

No mi to wygląda na to, że kogoś poznał i poszedł w tango. Spotkał jakąś dziewczynę, która mocno mu się spodobała i poszli razem. Bardzo prawdopodobne, że był pod wpływem alkoholu, dziewczyna, być może starsza, mu się spodobała i naiwnie za nią poszedł pod wpływem impulsu.

Zadałam jeszce pytanie dlaczego nie daje znaku życia?
Z przełożenia: XVI Wieża, IV Cesarz, XXI Świat

XVII Gwiazda III Puchary XXI Świat
Rozkład 3 kart, czytanych po kolei jako opis zdarzeń.

Znowu karty wyszły MOCNO imprezowe! Słuchajcie, co Wy o tym myślicie, bo mi nie wyszły karty osoby, która zaginęła i dzieje jej się krzywda. Przedziwna sprawa!

Chociaż zapytałam kart czy odnajdzie się, żywy i zrobiłam rozkład Tak/ Nie
Wyszło, że nie: KF + Paź Pucharów :smutno: Może nie powinnam zadawać takich pytań na rozkład Tak/ Nie...

Co Wy o tym myślicie?

Ps. U mnie jest nadal chyba 100 stopni - dziki upał, już nie wyrabiam!!!

Tytuł: Re: Zaginięcie Nolana Jamesa, co się stało?
PostZamieszczono: 19 cze 2012 02:24 
Administrator
Awatar użytkownika

Ciekawe...
Nie korzystam z kart z przełożenia, więc nie bardzo rozumiem jak mam je traktować.

Rozłożyłam swoje karty, stosując dość prosty rozkład, ale nieco zmodyfikowany:
1) Sytuacja wyjściowa, to co się stało - XVI Wieża
2) Problemy, przeszkody, negatywne okoliczności które towarzyszą sytuacji - X Kielichów
3) Bliska przyszłość - 0 Głupiec
4) Wyjaśnienie, podsumowanie XV Diabeł.

Sądząc po Wieży, chyba jednak chłopak miał jakąś niespodziewaną, niezbyt sympatyczną przygodę. Nie chciałabym mówić, że nie żyje, ale to jest możliwe...
X Kielichów jako negatywny czynnik kojarzy mi się z osobami lub osobą, która tego wieczoru uczestniczyła we wspólnej imprezie. Może wcale nie chodzić o kogoś obcego, lecz o jego bliskich znajomych, z którymi tam był, bo X Kielichów to przede wszystkim karta rodziny i przyjaciół, a nie przypadkowych ludzi z którymi nic nas nie łączy.
Zgodnie z wersją podaną przez kolegów, on nie wiadomo kiedy odłączył się od grupy i już nie wrócił do hotelu, co też nie koniecznie musi być prawdą. X Kielichów zdaje się temu przeczyć.
W najbliższym czasie sytuacja może się wyjaśnić - co prawda Głupiec to bardziej kręcenie się w kółko, brak konkretnego kierunku, może więc także mylny trop, ale za to jest potencjał przypadkowego trafienia na coś, co rozwiąże zagadkę.
Diabeł dopowiada, że ostatecznie osoby zamieszane mogą zostać złapane, może zacznie być koło nich gorąco. Z tym że James żyje/jest cały i zdrowy, to dość wątpliwe - Diabeł wskazuje na złe wiadomości, coś nieprzyjemnego. Z Diabłem w tle kłamstwa jak najbardziej są możliwe, opcja że przyjaciele coś wiedzą i/lub są zamieszani w zaginięcie pozostaje prawdopodobna.

Jeśli chłopak żyje, może próbuje wrócić do domu, ale jest zdezorientowany, nie ma pieniędzy i dokumentów (Głupiec)? Na logikę to jednak dziwne, bo chyba nic trudnego zapytać kogoś o pomoc albo zgłosić się do pierwszego lepszego komisariatu?

PostZamieszczono: 19 cze 2012 10:15 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Nie korzystam z kart z przełożenia, więc nie bardzo rozumiem jak mam je traktować.

Przełożenie traktuje jako taki wstępny wgląd w sprawę, kierunek interpretacji. Kiedyś po prostu przekładałam i nie zwracałam na te karty z przełożenia uwagi, potem się uzależniłam od używania kart z przełożenia ;) Myślę, że jeśli ktoś ich nie używa powinien je po prostu pominąć w moich rozkładach.

Kingo, to bardzo ciekawe. W moich kartach również raz (ale własnie z przełożenia jedynie) wyszła Wieża i trzy razy karta Świat! Czy przy tak dobrych kartach ta karta mogłaby oznaczać, że jedo życie życie się dopełniło? Chyba nie, ponieważ żadne inne karty tego nie potwierdzają... Hmmm, no na prawdę nie umie swoich kart sensownie ugryźć...

PostZamieszczono: 19 cze 2012 10:50 
Administrator
Awatar użytkownika

Aha. :) Ja raczej nie patrzę na przełożenie, bo to mi nie pomaga, wyłącznie przeszkadza - jak są do interpretacji 3 karty, to lepiej niech będą 3, a nie 6.

Powtarzająca się w naszych rozkładach Wieża jednak daje do myślenia.
Na zdrowy rozum, coś mu się stać musiało. Rozumiem, że można np. pójść w tango na parę dni, ale jeśli jest się w obcym kraju, nie zna języka i tak dalej, takie pomysły raczej ludziom do głów nie przychodzą. I dorosły człowiek to nie dziecko - gdyby James się zgubił, to kogoś by spytał o pomoc, zgłosił się na policję, cokolwiek. :nie wiem:

Tarotka pisze:
Czy przy tak dobrych kartach ta karta mogłaby oznaczać, że jedo życie życie się dopełniło

Myślę, że może oznaczać kres ziemskiej wędrówki, koniec. :smutna:

Wieża mówi o nagłym wypadku, incydencie, niebezpieczeństwie.
Gwiazda jako opis zdarzeń, może sygnalizować jedynie, że była późna pora, a wszyscy w dobrych nastrojach i nikt przez chwilę nie podejrzewał, że zdarzy się coś złego. Temu zdarzeniu nie musiały nawet towarzyszyć dramatyczne chwile. Można doskonale się bawić, śmiać się od ucha do ucha i znienacka oberwać...
Chociaż sytuacja mogła być nieszczęśliwym wypadkiem, nieumyślnym spowodowaniem, skutkiem wygłupów, bo jak dotąd nie ma tu kart typowo agresywnych, które mogłyby oznaczać np. atak i złe zamiary.

PostZamieszczono: 19 cze 2012 11:09 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Paskudna sprawa :( Rzeczywiście dziewczyny, pewne karty się powtarzały - moją uwagę również zwrócił ten nieszczęsny Świat :( Mam podobny dylemat co Tarotka: czy dobrze jest w takich sytuacjach używać rozkładu tak/nie... Mam jednak nadzieję, że Tarot w tym wypadku się pomylił...

PostZamieszczono: 19 cze 2012 11:15 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Tarotka pisze:
Czy przy tak dobrych kartach ta karta mogłaby oznaczać, że jedo życie życie się dopełniło

Myślę, że może oznaczać kres ziemskiej wędrówki, koniec. :smutna:
.

Tak pomyślałam, że może to własnie oznaczać w takim przypadku, ale może nie...

Zrobiłam rozkład Tak/Nie zwiedzona "dobrymi" kartami w tak dramatycznych okolicznościach - zaginięcia. Ale sama mam poczucie, że pytać o ludzkie zycie w rozkładzie tak/nie jakoś tak nie wypada. Choć może dla kart to po poprostu zwykłe pytanie... Ja również trzymam kciuki za to, ze się odnajdzie, rodzice muszą przeżywać koszmar.

To ciekawe co Kinga pisze o znajomych, że mogą mieć jednak jakieś informacje... no bardzo jest to zastanawiające - cóż tam mogło się wydarzyć?

PostZamieszczono: 19 cze 2012 11:21 
Administrator
Awatar użytkownika

Jeśli zdarzył się wypadek będący skutkiem wygłupów, to chłopaki w zwykłym szoku mogli ukryć ciało i uzgodnić wersję, że nikt nic nie wie. Ostatecznie za nieumyślne spowodowanie śmierci również ma się masę problemów, z karą więzienia włącznie...

PostZamieszczono: 19 cze 2012 11:25 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Jeśli zdarzył się wypadek będący skutkiem wygłupów, to chłopaki w zwykłym szoku mogli ukryć ciało i uzgodnić wersję, że nikt nic nie wie. Ostatecznie za nieumyślne spowodowanie śmierci również ma się masę problemów, z karą więzienia włącznie...

Słuchajcie wtedy by pasował mój rozkład:
Cytuj:
Co się stało z Nolanem Jamesem w dniu zaginięcia?
Rycerz Pucharów II Kapłanka Paź Pucharów

Kapłanka jako strażnik tajemnicy, co się z nim tak na prawdę stało, i w około bądź co bądź, życzliwi jednak ludzie, bliscy - Paź i Rycerz Pucharów.

PostZamieszczono: 19 cze 2012 11:42 
Administrator
Awatar użytkownika

To ma sens...

Jeszcze ciekawe info: Nolan przyjechał do Polski z grupą dziesięciu przyjaciół.
Dosłownie X Kielichów?

PostZamieszczono: 20 cze 2012 10:41 
Awatar użytkownika

Słuchajcie... niestety złe wieści.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

PostZamieszczono: 20 cze 2012 11:41 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Maralee pisze:
Słuchajcie... niestety złe wieści.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

O rany, ale mi przykro! Co muszą przeżywać rodzice - najgorszy koszmar...
Dzięki Maralee, za wklejenie...

Teraz ciekawe co ustali policja i co wykaże sekcja.

PostZamieszczono: 20 cze 2012 11:45 
Administrator
Awatar użytkownika

Szkoda chłopca, mam nadzieję, że jeszcze wyjaśni się kto i dlaczego go skrzywdził. Ja obstawiam, że to koledzy. Tak wychodzi w kartach, a i na logikę trudno sobie wyobrazić, żeby obcokrajowiec nie znając języka i będąc tu pierwszy raz, beztrosko zostawił kumpli i powędrował w nieznane. Gdyby już kogoś zapoznał i padł pomysł "idziemy", z pewnością by zaproponował, aby kumple się dołączyli.
Na mecze ściągnęły tłumy, w takim galimatiasie nikt nie czuje się na tyle komfortowo, by zawierać znajomości i jeszcze samotnie łazić z obcymi - może za wyjątkiem sytuacji, gdy jest w swoim kraju i znanym mieście.

PostZamieszczono: 20 cze 2012 13:00 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Wiecie co będzie najtragiczniejsze, jeśli się okaże że sam się utopił, w sensie wpadł do wody bez niczyjej pomocy - puchary również mogłyby na to wskazywać i Gwiazda! Pochylił się nad wodą, aby dajmy na to zmoczyć ręce, przetrzeć twarz, napić się (po pijaku różne dziwne rzeczy przychodzą do głowy :( ) stracił równowagę i wpadł do wody.

Kinga, w 100% się zgadzam, ale na wyspach niestety ludzie nie mają tego instynktu samozachowawczego - trzymamy się razem. Kiedyś wchodząc do klubu w Angli, zobaczyłam leżącą metr od wejścia dziewczynę, w kusej sukieneczce zakasanej po pas. Leżała nieprzytomna, znajomi weszli do klubu - jej prawdopodobnie nie wpuszczono ze względu na stan, więc ją zostawili!!! :grrr: Każdy mógł ją sobie wziąć z tego chodnika i zrobić co chciał! Ja z koleżanką wsadziłyśmy ją do taksy, spisałyśmy numery kierowcy, jej dane z portfela i wysłałyśmy do domu. Oczywiście powiedziałam taksiżowi, że powiadamiam policję, że taki i taki samochód wiezie nieprzytomną dziewczynę do domu, żeby mu nic do łba nie strzeliło! Ale tak Ci ludzie się zachowuję, nie dość, ze mają pomysły, aby się oddalać od grupy po pijaku, to jeszcze żeby zostawiać pijanych leżących na ulicy. Jak dla mnie słabe zachowanie!

PostZamieszczono: 20 cze 2012 18:59 
Administrator
Awatar użytkownika

To się dość szybko okaże, czy wpadł do wody sam i się utopił - sekcja zwłok powinna wykazać, czy są jakieś uszkodzenia ciała, oraz czy przyczyną zgonu w ogóle było utonięcie.

Mnie też zastanawia to, że chłopak wsiąkł w sobotnią noc, jeszcze w miarę wczesną, a koledzy zgłosili zaginięcie dopiero w niedzielę po 17. Niby ok, ale nie kumam czemu koledzy nie szukali go od samego rana? Oczywiście gdyby wsiąkł mi znajomy w kraju, nie robiłabym alarmu i przez dwa dni, ale na obczyźnie całkiem inna rzecz... Zwłaszcza, że - przypomnijmy - BBC zrobiło Polsce zajebistą antyreklamę, pokazując jaki to niebezpieczny kraj pełen brutalnych chuliganów.

Mieli mnóstwo czasu na wrzucenie zwłok do rzeczki - to najprostsze możliwe działanie jak ktoś chce pozbyć się ciała. Oraz na ustalenie wspólnej wersji, a najprostsza jest zawsze ta sama: nikt nic nie widział, nikt nic nie wie.

Tarotka pisze:
Kiedyś wchodząc do klubu w Angli, zobaczyłam leżącą metr od wejścia dziewczynę, w kusej sukieneczce zakasanej po pas. Leżała nieprzytomna, znajomi weszli do klubu - jej prawdopodobnie nie wpuszczono ze względu na stan, więc ją zostawili!!!

U nas też niezłe jazdy odchodzą w klubach i pod nimi.... Ble, aż strach pomyśleć do czego ludzie bywają zdolni jak się nażłopią piwska.
Nie mówię, że ten chłopak nie mógł oddalić się zostawiając kolegów, nic im nie mówiąc, acz właśnie jest to dość osobliwe. Człowiek będąc pierwszy raz w obcym kraju jest ciut bardziej ostrożny, niż na własnym terenie.

Tarotka pisze:
Wiecie co będzie najtragiczniejsze, jeśli się okaże że sam się utopił, w sensie wpadł do wody bez niczyjej pomocy - puchary również mogłyby na to wskazywać i Gwiazda! Pochylił się nad wodą, aby dajmy na to zmoczyć ręce, przetrzeć twarz, napić się (po pijaku różne dziwne rzeczy przychodzą do głowy :( ) stracił równowagę i wpadł do wody.

Ok, a co z Wieżą? Wieża to raczej zawsze konkretny czynnik zewnętrzny, pech i przypadek do niej nie pasują.
W Twoich rozkładach przewijały się także karty osobowe.

PostZamieszczono: 20 cze 2012 19:46 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Tarotka pisze:

Ok, a co z Wieżą? Wieża to raczej zawsze konkretny czynnik zewnętrzny, pech i przypadek do niej nie pasują.
W Twoich rozkładach przewijały się także karty osobowe.

Prawda! Wieża była, coś jest na rzeczy. I nie bez kozery były w około Kapłanki same karty osobowe! Zapominam, aby co jakis czas skupić sie kartach i pytnaiu, i wymyślam coraz to nowe interpretacje %D Trzymajmy sie pierwotnej wersji :)
Mi też się wydaje, że ludzie na obczyźnie jakos odruchowo bardziej powinni uważać jeden na drugiego. Ale widać, że kiepściutko z tym. To chyba zależy jak zgrany jest zespół, który razem wakacjuje. Zresztą ja to jestem panikara, nie pozwoliłabym nikomu z mojej grupy się oddalić i byłabym w tym raczej upierdliwa - nawet w stanie wysokiego "zmęczenia" :hehehe: Myślę, że wyniki sekcji będą ujawniona, jak myślicie? Z tego co wiem, to media na wyspach już szaleją, że miały rację! :%

PostZamieszczono: 20 cze 2012 20:29 
Administrator
Awatar użytkownika

Ja też jestem tchórzem gdy znajdę się gdzieś w świecie, a nie w swoim mieście - buuu, od razu jakoś straszno, jakby na obcej planecie. :tajemnica:

Doczytałam, że przy Jamesie znaleziono portfel z forsą i komórkę - motyw napadu na tle rabunkowym odpada.

Kamery miejskie podobno zarejestrowały jak młody mężczyzna szedł sam w kierunku katedry, ale policja oficjalnie nie potwierdza tej informacji. Nie dziwię się, bo te miejskie kamery są tak syfiaszcze, że w warunkach nocnych często pozwalają ustalić najwyżej sylwetkę czy charakterystyczne odzienie, ale stuprocentowej pewności nie dają.

Prokurator mówi: Okoliczności, które ujawnialiśmy, nie wskazują, że mogło dość do użycia przemocy. Wszystko kieruje się ku wypadkowi.

Wersja nieszczęśliwego wypadku (ale w sensie ustaleń co się stało!) doskonale pasuje do Głupca, który pojawił się w rozkładzie jako bardzo bliska przyszłość. Dalej miałam jednak Diabła, zatem może tą pierwszą wersją będzie wypadek, przypadek, pech, nie wiadomo co i nieuwaga, a później jeszcze wyjdzie,że jednak ktoś maczał w tym paluchy...?

Wyraźnych śladów napaści na ciele nie znaleziono, zatem bójki nie było - co nie znaczy, że nie mógł rąbnąć się w głowę i stracić przytomności. Nie dawał znaku życia, koledzy spanikowali...
:smutno:

Tak, ja myślę że wyniki sekcji i wszelkie dalsze ustalenia będą ujawnione. Głośna sprawa bądź co bądź.

PostZamieszczono: 20 cze 2012 22:07 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Ja też jestem tchórzem gdy znajdę się gdzieś w świecie, a nie w swoim mieście - buuu, od razu jakoś straszno, jakby na obcej planecie. :tajemnica:

Doczytałam, że przy Jamesie znaleziono portfel z forsą i komórkę - motyw napadu na tle rabunkowym odpada.

Kamery miejskie podobno zarejestrowały jak młody mężczyzna szedł sam w kierunku katedry, ale policja oficjalnie nie potwierdza tej informacji. Nie dziwię się, bo te miejskie kamery są tak syfiaszcze, że w warunkach nocnych często pozwalają ustalić najwyżej sylwetkę czy charakterystyczne odzienie, ale stuprocentowej pewności nie dają.

Prokurator mówi: Okoliczności, które ujawnialiśmy, nie wskazują, że mogło dość do użycia przemocy. Wszystko kieruje się ku wypadkowi.

Wersja nieszczęśliwego wypadku (ale w sensie ustaleń co się stało!) doskonale pasuje do Głupca, który pojawił się w rozkładzie jako bardzo bliska przyszłość. Dalej miałam jednak Diabła, zatem może tą pierwszą wersją będzie wypadek, przypadek, pech, nie wiadomo co i nieuwaga, a później jeszcze wyjdzie,że jednak ktoś maczał w tym paluchy...?

Wyraźnych śladów napaści na ciele nie znaleziono, zatem bójki nie było - co nie znaczy, że nie mógł rąbnąć się w głowę i stracić przytomności. Nie dawał znaku życia, koledzy spanikowali...
:smutno:

Tak, ja myślę że wyniki sekcji i wszelkie dalsze ustalenia będą ujawnione. Głośna sprawa bądź co bądź.

Ja też śledzę na bieżąco. Na podstawie monitoringu, z tego co czasami pokazują takie zdjęcia w tv, to widac najwyżej ile osób idzie :eee: Biedny chłopak, ale w kartach nie widać strachu, bólu, dlatego byłam taka zaskoczona i przekonana, że nic mu nie jest. A jednak świat oznaczał dokonanie żywota. Kingo, a czy Diabeł nie mógłby oznaczać, że to co się wydarzyło było spowodowane ilością wypitego alkoholu?

PostZamieszczono: 20 cze 2012 22:39 
Administrator
Awatar użytkownika

Fakt, poza Wieżą nie ma kart trudnych i brutalnych, co jak widać może być mylące. Nieszczęście najwyraźniej stało się szybko, niespodziewanie, moment i po chłopaku.

Czy Diabeł może być wskazówką silnego odurzenia alkoholem. Trochę na pewno tak, bo jest to karta braku umiaru. Z pewnością chłopcy nie byli trzeźwi, to oczywiste skoro siedzieli do późna w pubie. A może wzięli narkotyki? Człowiek na alkoholowej bani prędzej zaśnie pod stołem, po prochach ciągle może robić dziwne rzeczy.

:eee?:
Hmmm.. Tak mi się nasunęło z tym Diabłem-kusicielem... może właściwie chodziło o typowo męsko-szczeniackie akcje polegające na wzajemnym podpuszczaniu się do nieodpowiedzialnych i ryzykanckich zachowań, tylko coś poszło mocno nie tak?
- Nie dasz rady wejść na tę barierkę na moście. %D
- Co?? Że ja nie dam rady?
- Pewnie, bo jesteś cienias.
- Odezwał się kozak wielki. Założymy się, że tam wejdę?!
- Jasne. Hehe, dajesz leszczu!
- No to patrz!

Że chłopak sam z siebie niechcący wpadł do rzeki to wątpliwe - ludzie z Bydgoszczy piszą, że w rejonach Starego Rynku brzeg jest zabezpieczony i trudno tam przypadkiem wlecieć. Może chłopaki naprawdę się wygłupiali na jakimś moście?

PostZamieszczono: 21 cze 2012 01:23 
Awatar użytkownika

Dziewczyny, nikt trzeci nie musi być w to zamieszany. Facet się napił ostro (podobno oni wszyscy byli narąbani, że hej - wg zeznań kelnerki baru), poszedł sobie gdzieś nie wiadomo gdzie. Rzeczka płynie 200 m od miejsca, w którym biesiadowali. Potknął się, wpadł - koniec. Był pijany przecież. Wieża to właśnie ten nieszczęśliwy wypadek. Młody człowiek, głupia śmierć. Strasznie szkoda mi jego rodziców :(

PostZamieszczono: 21 cze 2012 01:38 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Ja też ciągle myślę o jego rodzicach....

Również miałam taką wizję, że się potknął, czy gibnął i wpadł sam, ale Kinga mówi, że to raczej nie możliwe akurat w tym miejscu, bo brzeg jest zabezpieczony. Słuchajcie oni byli napruci na maksa, skoro się zorientowali dopiero rano (podejrzewam, że w okolicach południa) że koleszki nie ma. A poza tym sporo pucharowych postaci się pojawiło w rozkładach, nabroili coś po pijaku.
Nie ma co gdybać, opcje mamy obgadane, teraz czekamy na wyniki śledztwa! Najważniejsze, że w kartach nie było zadanego gwałtu, kradzieży, niecnych zamiarów i to się na razie potwierdza. Chłopak się może nawet nie zorientował w sytuacji, nie cierpiał, nie bał się... Nie ma niczego gorszego od strachu moim zdaniem.

PostZamieszczono: 21 cze 2012 12:30 
Administrator
Awatar użytkownika

Maralee, wiem, ale ciągle dumamy, bo mamy takie karty - u Tarotki pojawiły się karty osobowe, u mnie też jest coś podejrzanie z tym na końcu Diabłem i X Kielichów jako niedobrymi okolicznościami.

Już po sekcji, wykazała że bezpośrednią przyczyną śmierci było utonięcie.
http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1, ... o_byl.html
Obrażeń nie znaleziono, więc teoretycznie mógł wpaść do rzeki sam.

PostZamieszczono: 21 cze 2012 16:57 
Awatar użytkownika

Rozumiem Kingo, ja tak sobie pomyślałam, że Paź kielichów to może być po prostu woda... Pamiętam, jak przy okazji "zaginięcia" Madzi z Sosnowca znalazłam jakieś forum, na którym ktoś opisywał karty, jakie na tę okoliczność postawił. Wychodził często Paź kielichów właśnie - dziecko znajduje się niedaleko wody i rzeczywiście, z tego co pamiętam, to później szukali ciała przy rzece...

PostZamieszczono: 21 cze 2012 21:32 
Administrator
Awatar użytkownika

O kurczę mol, natchnęło mnie jak można jeszcze wyjaśnić sytuację bez jakiegokolwiek udziału osób trzecich i tak, że będzie pasowało od X Kielichów.

Ja korzystam teraz z talii Mistycznego Marzyciela i tak sobie spojrzałam na moją X Kielichów...
Chłopczyk na drugim planie, stoi nad brzegiem rzeki i patrzy na wodę... prawdę mówiąc, co dobrze widać w powiększeniu, wygląda trochę jakby właśnie sikał. :roll:

Wygląda tak:

Obrazek

Kompletnie szalone skojarzenie, lecz to bardzo możliwa wersja. :glupi: Po piwie ludziom chce się siku, normalne. Brda przepływa tuż obok... James mógł wyjść z pubu tylko na moment, żeby się przewietrzyć i poczuć lepiej, a gdy patrzył na rzekę, skusiło go by ulżyć pęcherzowi... "Zawiało", wpadł do wody.
Karta Diabeł w podsumowaniu może mówić o robieniu czegoś zakazanego, jakimś grzeszku... sikać do rzeki przecież nie wolno, a jakże.

PostZamieszczono: 21 cze 2012 23:24 
Awatar użytkownika

Wow. To jest bardzo prawdopodobne... niesamowite, jak niepozorny obrazek może wiele podpowiedzieć. Zobaczymy, jak to dalej będzie wyglądało, chociaż nie wydaje mi się, żeby ktoś trzeci był w to zamieszany. Wystarczy, że był pijany. Ech, to straszne, powiem Wam.

PostZamieszczono: 22 cze 2012 00:20 
Administrator
Awatar użytkownika

Nie byłabym zaskoczona, tarot już mi takie numery wycinał, z resztą nie tylko tarot, bo na przykład Symbole Sabiańskie (http://www.integra.boo.pl/wyrocznie/wyrocznia1.php) robią to zawodowo. Nie zawsze chodzi o nie wiadomo jak skomplikowane rzeczy, synchroniczność bardzo lubi prostotę.

Ale to byłby już szczyt zupełny. Mędrkujesz, szukasz archetypów, symboli i mistyki, a ten wyskakuje z sikającym chłopczykiem. Masakra. :F

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna