Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Katastrofa UFO w Puszczy Kampinoskiej? : TAROT NA TROPIE TAJEMNIC

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Katastrofa UFO w Puszczy Kampinoskiej?
PostZamieszczono: 05 cze 2012 23:44 
Administrator
Awatar użytkownika

Niedawno COŚ tam się naprawdę rozbiło. Władze nabrały wody w usta, lecz świadków, którzy widzieli przelot dziwnego obiektu jest sporo. :tajemnica:

Cytuj:
24 maja br. jakiś walcowaty obiekt (wg szacunków mógł mieć ok. 30 metrów wielkości) uległ katastrofie lub lądował awaryjnie na terenie Puszczy Kampinoskiej w pobliżu miejscowości Gać. Do zdarzenia miało dojść w godzinach porannych. Mieszkańcy obserwowali podobno jak obiekt wykonywał dziwne manewry na niebie, po czym runął na pobliski las. Wg relacji pojazd „lądując” miał ściąć czubki kilku drzew znajdujących się na terenie dwóch gospodarstw.

Co więcej, w doniesieniach jest również mowa o tym, że świadkowie (upadek obiektu miało obserwować wielu mieszkańców wsi) po zdarzeniu mieli znaleźć rozrzucone po lesie dziwne metalowe części, a na pobliskich polach pojawiło się metaliczna substancja przypominająca puch.

Fragment relacji ekipy Projekt Na Progu Nieznanego:
Cytuj:
Dzisiejszy wyjazd pozwolił nam ustalić ponad wszelką wątpliwość, że Ci, którzy mówią, że „UFO w Leoncinie” to wierutna bzdura, którą nie warto się zajmować się mylą. Wyniki naszego dochodzenia pokazują wyraźnie, że ta sprawa nie jest wcale tak jednoznaczna. Tak naprawdę nic tutaj nie zostało wyjaśnione, a pytania ciągle się mnożą. Może się okazać, że jest to jedno z najważniejszych i najbardziej spektakularnych polskich „zdarzeń z UFO” ostatnich lat.

źródło: http://www.npn.org.pl/?p=6300
Więcej informacji: http://www.npn.org.pl/?p=6331

No dobra, do rzeczy. Pomyślałam, że można by spróbować określić, czy chodzi tu o prawdziwe UFO, czy o obiekt ziemski (broń, urządzenie cywilne?).
Nie mam pojęcia jaka karta Tarota mogłaby pokazywać technologię pozaziemskiej cywilizacji, dlatego tym bardziej może być ciekawie.

:DD

Proponuję, żeby chętni do eksperymentalnego odczytu, wyciągali do interpretacji tylko jedną kartę (zobaczymy jakie symbole się pokażą, a może coś będzie się powtarzało?).

Tytuł: Re: Katastrofa UFO w Puszczy Kampinoskiej?
PostZamieszczono: 05 cze 2012 23:56 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

hehe dawno się nie logowałem ale jak zobaczyłem ten temat to od razu wróciła mi chęć do stawiania kart :P jednak nie naszalałem - obstawiałem ze katra księżyc mogłaby oznaczać coś pozaziemskiego :P ale wrócę do tego co wylosowałem :) otóż tą kartą jest 7 mieczy :P pytanie zadałem "co rozbiło się w tym lesie" moja interpretacja jest taka ze raczej nie było to ufo :P patrząc na tą kartę odnoszę wrażenie że może to być część badź coś do badania czego - zapytacie dlaczego tak sądze ? otóż postać na mojej karcie zabiera 5 mieczy - miecze to umysł - nauka - zabiera czyli zbiera informacje moze to była jakaś satelita ?kij wie ale wydaje mi się że było to zrobione ręką człowieka :D

PostZamieszczono: 06 cze 2012 13:26 
Administrator
Awatar użytkownika

Hehehe, cieszę się że temat przypadł Ci do gustu. :D

Po VII Mieczy jeszcze trudno zawyrokować ze stuprocentową pewnością, że obiekt był dziełem ludzkich rąk, bo nie jest to karta ziemska, ani ściśle związana z materią... Na pewno karta wskazuje, że coś co tam się rozbiło było nietypowe, nieszablonowe, wykraczające poza przyjęte wzorce - zatem nie jest to czysta mistyfikacja, choć nadal może chodzić o projekt naukowca.
Niewykluczone, że część informacji/zeznań świadków to plotki, albo celowa dezinformacja.

PostZamieszczono: 06 cze 2012 14:48 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Może lepiej użyć do tego samych WA w związku z tym ?

Prosiłbym o sklejenie mych postów :usmiechniety: (się robi)
Ciągnięte z samych WA - odwrócona Gwiazda.
A.A. Chrzanowska m. in. pisze pod "Znaczenie prognostyczne w położeniu odwróconym": wydawanie błędnych sądów i opinii.

W ogóle to przyjąłem sobie do głowy tą pierwszą część Twego pytania tylko: czy chodzi tu o prawdziwe UFO ? Więc chyba nie IMHO.

A i w ogóle, odwrócona XVII Gwiazda jakoby zaprzeczała tej UFO-wskiej teorii, twierdzeniom o sprawach "nie z tego świata", o kosmosie.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 06 cze 2012 16:29 
Administrator
Awatar użytkownika

Jak ktoś chce, to może wyciągnąć kartę z WA - byle nie robić mi tu zaraz Krzyża Celtyckiego. ;)

Nooo Siedem, jak najbardziej, Twoja odwrócona Gwiazda sama w sobie na pierwszy rzut oka mocno kojarzy się z odpowiedzią, że to nie był pojazd kosmiczny. :D Gdyby była prosto, to z pewnością sugestia brzmiałaby "tak, to coś z gwiazd".

Ja właśnie wyciągnęłam IX Monet - na obrazku mamy tę kobitkę i siedzącego na jej ręce oswojonego ptaka. Może więc ten obiekt latający faktycznie był ziemski (nasz własny, "oswojony"), ale też nie testowano go, bo IX Monet to już gotowy projekt, który doskonale działa. Ten latający walec najpewniej robił to, do czego jest przeznaczony i co już nawet nie raz miało miejsce, lecz akurat się popsuł.
Czy to urządzenie wojskowe o przeznaczeniu militarnym, czy cywilne - nie wiem. Na razie za mało danych. :roll:

PostZamieszczono: 06 cze 2012 16:56 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Wyciagnelam Asa Monet. :usmiechniety: Czyli cos jak najbardziej ziemskiego (monety, zywiol ziemi). Mi rowniez kojarzy sie z jakims projektem, czyms zrobionym przez ludzi. W kazdym razie cos niezwyklego... no i tajnego. :roll:

PostZamieszczono: 06 cze 2012 17:22 
Administrator
Awatar użytkownika

Tak, As Monet to kolejna cegiełka do teorii, że obiekt był ziemski. :)
Przyszło mi teraz na myśl, że rzeczywiście latający walec mógł nie być całkiem samodzielnym pojazdem, tylko częścią jakiegoś większego urządzenia, np. kapsułą, która zbiera dane i przekazuje je.
Pasuje do tego VII Mieczy wyciągnięta przez Filipa (karta elementów, części które trzeba ze sobą połączyć), a także wymowa kolejnych kart, IX Monet + As.

PS. Dziś albo jutro na stronie npn.org.pl zapowiadają publikację nowego materiału. Zobaczymy co powiedzą/pokażą. :DD

EDIT. Przeoczyłam coś. VII Mieczy wyciągnięta przez Filipa może podpowiadać, że "katastrofa UFO" mimo całej niezwykłości zjawiska, ma jakieś racjonalne wytłumaczenie. Czyli znowu: nie chodzi tam o prawdziwe UFO, niestety. ;(( Opowieści świadków nie są nieprawdziwe, lecz prawdziwe do końca też nie są - mogło dojść do nieporozumienia, a rewelacje mogą wynikać z zaskoczenia, oraz tego że sami przyjęli, iż to co widzą to pojazd kosmiczny, bo to wydało się najprostszym rozwiązaniem.

Odwrócona Gwiazda wyciągnięta przez Siedem zwraca uwagę na to samo - nie szukajmy cudów, tu ich nie ma.
Karty Monet potwierdzają przyziemną rzeczywistość.

PostZamieszczono: 07 cze 2012 03:07 
Administrator
Awatar użytkownika

Kurde, doszukałam się nowych informacji. :)
To co piszą na stronie NPN o katastrofie, licznych świadkach i wojsku krążącym po okolicy może być nadmuchane.
Autor serwisu popadł w swoim środowisku w niełaskę i przez wielu jest uważany za mało wiarygodnego, gdyż (podobno) zdarza się mu ściemniać i bić pianę. Nie znam, nie wypowiem się. Acz sprawą Leoncina oczywiście zajęło co najmniej dwóch innych poważnych badaczy ufo, okazuje się, że świadków katastrofy nie było wielu, a przynajmniej gdy podpytali wśród miejscowych, nie dotarli do żadnych rewelacyjnych informacji. Nie twierdzą jednoznacznie, że cała akcja jest mistyfikacją, ale też brakuje możliwości potwierdzenia doniesień, które się pojawiły.

:D

Wyszła nam VII Mieczy, która jak wiemy ma sporo wspólnego kłamstwem, plotkami i mijaniem się z prawdą. Ale to jedyna karta tego rodzaju. Gdyby cały incydent w Leoncinie był czystą mistyfikacją, inne karty jakoś by to potwierdzały. Odwrócona Gwiazda wyciągnięta przez Siedem sugeruje tylko błędny osąd i nadzieje, a to jeszcze nie to samo co umyślne blagierstwo. No i mamy Monety, które nadają sprawie fizyczny wymiar, pokazując, że to o co pytamy (a więc obiekt latający) jest realne.

PostZamieszczono: 07 cze 2012 09:29 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Tak... jeszcze w kontekscie Asa Monet:

Cytuj:
Dobrobyt, korzyści materialne, sukces, zmiana na lepsze, wspaniałe szanse na horyzoncie, chęć rozpoczęcia własnej działalności, początek dobrego okresu materialnego, cenny prezent, który przyniesie radość, wypłata, nowe przedsięwzięcia, projekty, plany, praca nad osiągnięciem nowych celów, przypływ gotówki, ważne dokumenty.

Jakis eksperymentalny projekt. W kazdym razie stad mysl, ze to tajne. Oczywiscie nie dla tworcow. Byc moze sprawa juz od dawna stosowana, przetestowana, ale dla ogolu cos nowatorskiego i niecodziennego. W kazdym razie tworcami moim zdaniem sa ludzie (nie wazne, skad pochodzi wiedza).
No i to cos powstalo w konkretnym celu.

PostZamieszczono: 07 cze 2012 11:17 
Stały Bywalec

Ja wyciągnęłam Pazia mieczy. Na mojej karcie postaś wypuszcza strzałę z łuku.
Moja interpretacja jest taka, że to obiekt wysłany przez człowieka, byc może szpiegowski jakiś...
M:)

PostZamieszczono: 08 cze 2012 16:00 
Administrator
Awatar użytkownika

O, spieszę donieść, że NPN opublikował nowe informacje i fotki: http://www.npn.org.pl/?p=6356
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale momentami chyba sami już skłaniają się do wersji, że to nie koniecznie był pojazd kosmiczny.

"W tracie zbierania danych dotarło do nas, iż ta sprawa nie jest zwykłym „zdarzeniem z UFO”. Stykamy się tutaj, z czymś wyjątkowym. To bardzo skomplikowany i wielowątkowy przypadek. Wiemy już, że artykuł z „Gazety Nowodworskiej” zawiera kilka przekłamań, ale o tym później. Nas również parę razy próbowano wprowadzić w błąd, na tym etapie śledztwa nie potwierdziły się np. informacje o rzekomych „szczątkach UFO” czy dziwnym metalicznym pyle na polach."

PostZamieszczono: 08 cze 2012 20:39 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
Nie mam pojęcia jaka karta Tarota mogłaby pokazywać technologię pozaziemskiej cywilizacji, dlatego tym bardziej może być ciekawie.

Kidyś na forum rozmawiałyśmy o tym i uznałyśmy, że As Monet byłby idealny :hehehe:

Co rozbiło się w Puszczy Kampinowskiej?
Z przełożenia: VIII Siła As Pucharów XVI Wieża

UFO: VI Buław
Urządzenie ziemskie: IV Cesarz

Mi się wydaje, że po mimo wszystko cos zrobionego ręką ludzką.

Nie bardzo wiedziałam jak zadać pytanie... Potem wyciągnęłam już tylko jedną karte na to samo pytanie (wiem, nie powinnam, ale zdaje się potwierdzać poprzedni rozkład) Wyszła mi VIII Monet.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]