Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Zaginięcie Iwony Wieczorek : TAROT NA TROPIE TAJEMNIC

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zaginięcie Iwony Wieczorek
PostZamieszczono: 20 lip 2012 03:47 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

http://nasygnale.pl/gid,14763038,img,14 ... leria.html

Czy sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek kiedykolwiek wyjaśni się?
1. Wisielec® 2. X Monet® 3. II Monety

Odwrócony Wisielec wskazuje na bezowocne działania, tak i było do tej pory, możliwe, że i dalej tak będzie. Będą jakieś nowe zrywy w śledztwie, być może nowe poszlaki ale i tak to chyba kończy się na niczym. Z czasem przyjdzie jeszcze frustracja, niechęć i rezygnacja co do kontynuowania śledztwa przez policję i zainteresowanych cywili. Odwrócone X Monet, brak spełnienia w śledztwie. II Monety, dalej tylko jakieś spekulacje na ten temat, przechodzenie z jednej koncepcji w drugą. Nic takiego konkretnego co by naprowadziło na prawdziwy trop.
Zastanawiałem się czy w ogóle takie pytanie podać tu na forum. Ale że według mej interpretacji Iwona żyje, więc zdecydowałem się takowe zapodać.

Czy Iwona żyje?
1. VII Monet® 2. Kochankowie 3. Mag

Hm... ciekawe. Przed chwilą w książce Chrzanowskiej zobaczyłem interpretację, jedną z cieni VII Monet - uwikłanie się w sytuację bez wyjścia. Jeśli to naprawdę tak, to coś daje to do myślenia. Chodzi mi o to, że Iwonka zdaje sprawę z tego w ten sposób, że już tak się namieszało w tym wszystkim i w takiej sytuacji powrót do domu byłby jej jakimś wielkim dyskomfortem wobec ludzi i w ogóle. Chyba z kimś żyje (VI Kochankowie). A ten Mag, czy nie jest ona zdominowana przez jakiegoś mężczyznę? Poza tym Mag to liczba jeden, początek jakiegoś nowego życia. Tak bym to tłumaczył.
No i teraz idąc za moją koncepcją że Iwona żyje, to zadałem kartom kolejne pytania.

Czy Iwona jest za granicą?
1. Pustelnik® 2. VI Mieczy® 3. VI Monet®

Jakaś izolacja z przymusu? Czy w ogóle te słowa-klucze pasowałyby pod takie pytanie? Nie wiem, nie rozumiem. Odwrócone VI Mieczy - to raczej żadnej takiej podróży do drugiego kraju nie było.

To zadałem podobne pytanie, tylko z drugiej strony.
Czy Iwona jest wciąż w Polsce?
1. IX Kijów 2. Moc 3. Diabeł®

Wygląda na to że tak. Widzimy tam WOP-istę strzegącego - w tym wypadku - granicy (R-W) hehe. Jej Moc jest tym, że będąc u siebie, tzn. w dobrze znanym jej kraju, wie co się dzieje naokoło, zna panujące tu obyczaje, porozumiewa się w swym ojczystym języku. Nie byłaby taką gdyby była za granicą. No i XV Diabeł, jest "przykuta" do swego kraju. Już chyba nieważne że ten Diabeł jest odwrócony.

Czy chciałaby ona wrócić do domu/do matki?
1. IX Monet 2. III Puchary 3. X Pucharów

Wygląda na to, że tak. Tam czuła się bezpieczna (IX Monet), było jej tam dobrze i być może beztrosko (III Puchary) i czuła tą rodzinną miłość (X Pucharów).

Czy jest jej tam dobrze gdzie jest teraz?
1. IX Pucharów 2. Król Pucharów® 3. Rycerz Kijów

Proszę jaka fajna karta! Tam nasza pannica chyba nie ma tak źle :usmiechniety: Ale ten odwrócony Król Pucharów to już coś nie tak. KP nie czuje się tak dobrze naprawdę. Przynajmniej tak to widać (R-W). Wygląda on na takiego, który coś ukrywa, nie do końca wyraża swe emocje. Tak naprawdę to on wygodnie nie siedzi na swym tronie. Jeszcze naokoło te wzburzone fale. Jakby nie było, to mówimy tu o cieniach KP.
A czy ten odwrócony KP nie wywiera jakiegoś szantażu emocjonalnego na dziewczynie? (vide - moja interpretacja pod pytaniem "Czy Iwona żyje?").

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

Tytuł: Re: Zaginięcie Iwony Wieczorek
PostZamieszczono: 22 lip 2012 18:58 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Ale numer :!: :idea: Ale tu podpasowało :)

Moje pytanie.
Co działo się z Iwoną od znanego nam jej ostatniego znaku życia (ostatni telefon do koleżanki i rozładowanie się komórki) przez następne kilka godzin?

1. Walet Kijów 2. Księżyc 3. X Monet

To karty z talii 78 Drzwi. Spójrzcie.

Obrazek
Walet Kijów

Obrazek
Księżyc

Tam zwierzątko - znaczy się w tym wypadku ktoś - obserwuje/śledzi samotnie idącą nocą dziewczynę nad wodą. Obrazek na karcie Waleta Kijów przemawia do mnie, jakoby dziewczyna została zwabiona przez kogoś tamtej nocy. Może ktoś zbajerował ją na jakieś drogie rzeczy czy coś w tym rodzaju, obiecywał jakieś gruszki na wierzbie (X Monet). A może rzeczywiście bogactwo pewnej osoby było dla niej namacalne, tak poszła wtedy za tym i gdzieś wsiąknęła.
Ciekawe co/kogo może symbolizować ten gad/płaz według autora tych kart?

Czy tzw. "mężczyzna z ręcznikiem" miał swój udział w zaginięciu Iwony?/Czy jest temu winny ?
1. Sprawiedliwość 2. Rycerz Mieczy 3. Walet Monet®

Tu nie wiem. Czy ta Sprawiedliwość ma określać tego mężczyznę jako takiego, który był w porządku wobec prawa wtedy, czy że wymaga on osądzenia? W dodatku jeszcze te dwa MA mi namieszały.

Gdzie jest Iwona teraz?
1. Rycerz Pucharów 2. Walet Pucharów 3. As Pucharów
No tak...

Aha, i prosiłbym o sklejenie mych postów :)

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 22 lip 2012 19:26 
Stały Bywalec

pierwsza moja mysl po zobaczeniu karty i zwierzątka na tle księżyca, to ktoś tęskni z oddali, marzy-księżyc, nierealne hmm... tęsknota... no i urwało sie jak 2gi raz spojrzałam.. ktoś ją obserwuje z ukrycia, zna każdy jej ruch, po prosu ją sledzi... każdy krok, żeby nie uciekła.
Na Walecie Kijów znowu "zobaczyłam" odwrotność- to ona liczyła na jakieś profity, prezenty, ale ja jestem nowicjuszką.
P.S. piękna talia:)
Pozdrawiam

PostZamieszczono: 26 lip 2012 05:45 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Powtórzę pytanie.

Gdzie jest Iwona teraz?
1. Rycerz Pucharów 2. Walet Pucharów 3. As Pucharów

Jeszcze raz z talii 78 Drzwi.

Obrazek
As Pucharów

Ten chrzest na tej karcie przynosi mi na myśl to, jakoby Iwona wstąpiła czy została wcielona siłą do jakiejś sekty. Coś pamiętam, że jest taka religia, której doktryną jest odejście od swej rodziny. Własna rodzina wtedy staje się dla takich wrogiem nr1. Tylko jaka to konkretnie religia to już nie pamiętam.
W dodatku X Monet z drugiego rozkładu potwierdzałoby tą wersję. Z rozkładu: "Co działo się z Iwoną od znanego nam jej ostatniego znaku życia (ostatni telefon do koleżanki i rozładowanie się komórki) przez następne kilka godzin?" X Monet w tym wypadku oznaczałoby pewną jakąś wspólnotę.

Mam jeszcze dwie wersje interpretacji (czy wizji), ma się rozumieć co do położonych kart. A co? Jacyś tam jasnowidze, szpece mają swe wizje jedna po drugiej, raz tak raz inaczej, a ja nie mogę? Tylko nie chcę o tym pisać na forum bo to już jest zbyt mocna treść.

izka3391 pisze:
P.S. piękna talia:)

Te karty są świetne! Już ze dwa razy odpowiedziały mi na moje osobiste pytania wprost dosłownie. Nie mam tych kart, ale pewien czas po rozłożeniu swoich zaglądam wtedy do sieci i porównuje swoje właśnie z tymi.
Kupię je! Definitywnie.

— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 12 lip 2013 09:13 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Zaginiona widziana w Paryżu? "Zauważyłem znajomo wyglądającą blondynkę, była z malutkim, może dwuletnim chłopczykiem - mulatem, nie mogłem skojarzyć kto to, więc dałem sobie spokój" !

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/tr ... omosc.html

PostZamieszczono: 15 lip 2013 23:29 
Administrator
Awatar użytkownika

Ciekawe, ciekawe...
W tej chwili zasadne jest zadanie pytania, czy te nowe doniesienia są prawdziwe?

Wyciągnęłam
- karta ogólna/okoliczności IV Buław
- co jest za: III Cesarzowa
- co jest przeciw: X Koło Fortuny

Było tak jak to opisuje (IV Buław), to się zgadza - chłopak serio zobaczył w restauracji młodą ładną kobietę/mamę z dzieckiem (Cesarzowa!). Ale ale... X Koło Fortuny na pozycji negującej jest jednak mocna, na moje oko oznacza, że to nie była Iwona - doszło do pomyłki.

PostZamieszczono: 30 lip 2013 10:17 
Rozglądam się

siedem pisze:
Tam zwierzątko - znaczy się w tym wypadku ktoś - obserwuje/śledzi samotnie idącą nocą dziewczynę nad wodą. Obrazek na karcie Waleta Kijów przemawia do mnie, jakoby dziewczyna została zwabiona przez kogoś tamtej nocy. Może ktoś zbajerował ją na jakieś drogie rzeczy czy coś w tym rodzaju, obiecywał jakieś gruszki na wierzbie (X Monet). A może rzeczywiście bogactwo pewnej osoby było dla niej namacalne, tak poszła wtedy za tym i gdzieś wsiąknęła.
Ciekawe co/kogo może symbolizować ten gad/płaz według autora tych kart?

Nie mam niestety instrukcji do tych kart, więc powiem o swoich własnych przemyśleniach.
Gad przypomina kształtem kameleona. Kameleon to zwierzaczek potrafiący wtopić się niezauważony w otoczenie i zmieniać kolory. Upodabnia się do liści i poluje z ukrycia na owady. Kameleon jest więc istotą działającą z ukrycia i potrafiącą doskonale maskować swoje zamiary.
Wskazywało by mi to na osobę z otoczenia Iwony, osobę, która wtopiła się w otoczenie i ukrywała to, czym naprawdę się zajmuje. Jak widać na karcie, osoba ta przyglądała się od dłuższego czasu dziewczynie, która nie była świadoma, że jest obserwowana.

To tyle moich spostrzeżeń.
pozdrawiam

PostZamieszczono: 14 paź 2016 09:54 
Rozglądam się

I co, znalazła się? Jestem bardzo ciekawa.

PostZamieszczono: 30 lis 2016 09:30 
Nowicjusz

Nie znalazła się bo jest zaizolowana w kijowie może przydała by jej się psychoterapia poznań - polecam sam czasami chodzę i naprawdę warto się wybrać

PostZamieszczono: 19 kwie 2017 02:04 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

ganest pisze:
I co, znalazła się? Jestem bardzo ciekawa.

Nie znalazła się. Brak jakichkolwiek znaków na niebie i ziemi. Utwierdza mnie to w przekonaniu że jednak źle odczytałem te karty co do tego.

— Steven Weinberg

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]