Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Przedstawiamy się :) : Powitalnia - Page 23

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przedstawiamy się :)
PostZamieszczono: 07 paź 2011 20:19 
Stały Bywalec

Rani pisze:
Juz sie nie moge doczekac az cos ''urodzisz'' ;) :lol:
pozdrawiam Cie :)

:D Ja już bym dawno urodziła ;) ,żeby to ten "właściwy"się pojawił ;) :D Żywię jednak nadzieję :lol: ,że już się urodził :D
Póki co,będę "rodziła "tutaj ,co bym już potem problemu ;) z wyborem matki chrzestnej nie miała :D Możesz być pierwsza :D
Pozdrawiam Cię wzajemnie Rani.

PostZamieszczono: 23 paź 2011 18:08 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Hej. Z Tarotem mam do czynienia od dosyć krótkiego czasu. Na razie używam tylko Wielkich Arkanów - małe jakoś do mnie nie przemawiają. Poza tym to w zupełności mi wystarcza. Używam ich głównie gdy chce zapytać o radę/opinie swojego Przewodnika, inne opcje należą do rzadkości.
Ogólnie interesuje się ezoteryką, (para)psychologią, trochę filozofią - szczególnie lubię tą Tolle'a. Reszta wyjdzie w praniu :)

PostZamieszczono: 24 paź 2011 09:59 
Administrator
Awatar użytkownika

Super, witamy! :)

PostZamieszczono: 24 paź 2011 10:14 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Mam na imie Malgorzata.
Tarot i ogrodnictwo to moja pasja.
Witam Wszystkich bardzo serdecznie :D

PostZamieszczono: 25 paź 2011 12:17 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Cześć Gosiu, cześć Whisper witam Was serdecznie :))))

PostZamieszczono: 05 lis 2011 08:58 
Stały Bywalec

Witam! Mam na imie Agnieszka. Kiedys byly przy mnie karty tarota.. pozniej poszly na dluzszy odpoczynek. Az do czasu gdy same karty do mnie ponownie przyszly. Teraz staram sie poprzypominac sobie wszystko od nowa i znalezc ponownie wspolny jezyk z kartami. Przerwe mialam dosc dlugaaaa, wiec licze na wasza pomoc - szczegolnie przy rozkladach, które dopiero teraz poznaje. Dla wiekszosci was pewnie sa one jasne i czytelne, ale niestety ja nie wszystkiego jestem pewna, dlatego z checia podziele sie tym co mowia mi karty i moze mi podpowiecie co i jak. Milego weekendu :)

PostZamieszczono: 05 lis 2011 13:19 
Administrator
Awatar użytkownika

Witaj, bardzo miło że do nas dołączyłaś. :) Miłego weekendu!

PostZamieszczono: 05 lis 2011 14:37 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Mam na imię Maciek.
Od jakiegoś czasu przeglądałem Wasze forum, bo właśnie czekam na swoją pierwszą talię. Dziwnie to zabrzmi, ale bardzo mi się spodobaliście. Od postów aż bije sympatia i inteligencja. Dlatego postanowiłem się zarejestrować. :D
Chciałbym nauczyć się poprawnie interpretować karty, więc chyba nie ma lepszego rozwiązania niż obcowanie z doświadczonymi w tym temacie ludźmi. Kupiłem także książkę, aby zawsze mieć pod ręką wskazówki i żeby trochę popracować z kartami w samotności, ale nie miałem pojęcia co bym zrobił, gdybym miał jakieś wątpliwości, więc oto jestem. ^^

I zauważyłem, że trochę nas - panów - tutaj jest. A co, na pohybel ze stereotypami! 8D

Pozdrawiam. :)

PostZamieszczono: 05 lis 2011 18:05 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Także witam:) Tarota zostawiłam jakiś czas temu, z braku czasu, a teraz nowy mężczyzna mnie zmobilizował, bo też istota magiczna, tylko w innym zakresie:). Oprócz tarota używam też wahadełka, ale je dopiero wprowadzam do repertuaru:). Oprócz tego jestem studentka Automatyki i Robotyki, fanka fantastyki i entuzjastkę wyrobu alkoholi.

Wszystkich serdecznie witam, bo zamierzam się zadomowić:).

PS. Ehwaz, czyżby fan wiedźmina?

PostZamieszczono: 05 lis 2011 18:21 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Wiedźmina niestety nie czytałem... To przez "na pohybel", prawda? ^^

Dodam jeszcze z takich codziennym rzeczy, że chciałbym grać na pianinie, (póki co stać mnie było tylko na keyboard, no i miejsca też mam nie za dużo), czasem piszę opowiadania, jeszcze rzadziej sobie rysuję, codziennie mógłbym jeść winogrona i oglądać Dr. House'a. ^^
A z rzeczy magicznych to swoją drogę rozpocząłem od czakr, trochę medytuję, teraz najważniejszy jest dla mnie tarot, a w przyszłości chciałbym też wtajemniczyć się w runy.
Apropo, mój nick to runa, którą mam na szyi. :D

PostZamieszczono: 06 lis 2011 21:51 
Awatar użytkownika

Tak, dokładnie, przez "na pohybel":D. W takim razie Wiedźmina polecam. I też uwielbiam House'a:).

PostZamieszczono: 06 lis 2011 23:55 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Witajcie kochani!Obrazek
Myślę, że doskonale trafiliście! Pod fachowym okiem Kingi i podpowiedziami doświadczonych wiedźm, bardzo dużo stąd wyniesiecie - obiecuję! Widzę, że Pranahara już zaczęła się udzielać - bravo! Im szybciej tym lepiej ;)
Jeśli uwielbiacie House'a, to dogadacie się z Kingą pod kątem sympatii telewizyjnych :)
Witamy, witamy!

PostZamieszczono: 07 lis 2011 12:12 
Witam nowych forumowiczow!!! rozgoscie sie i piszcie, zadawajcie pytania... dziekuje Ehwaz za komplementy na temat inteligencji bijacej z postow :) Co do gry na pianinie, to ja w dziecinstwie bylam zmuszana do nauki gry na fortepianie, dlatego obecnie nawet nie podchodze! do tego instrumentu... Ty choc grac nie umiesz, ale za to miales normalne dziecinstwo. A ja zdziecinnialam na starosc i wciaz mam wyglupy w glowie ;) co sie czasem w moich postach ujawnia ;)
Pozdrawiam !

PostZamieszczono: 07 lis 2011 16:17 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Co do normalnego dzieciństwa... Wiedząc to, co wiem teraz, chyba wolałbym czemuś się w szczenięcych latach poświęcić. Na przykład graniu na pianinie. Teraz bym pewnie wymiatał. ^^ A tak, to sobie gram na tym keyboardzie, nikt mnie nie nauczy, bo nikogo nie znam, ale i tak chyba większą dumę mam z bycia samoukiem. xD Ale masz rację, nie umiem grać na pianinie, jakbym się przesiadł... niby te same klawisze, ale człowiek nieprzyzwyczajony do obcego instrumentu, poza tym trzeba jeszcze wciskać pedały... Póki co za dużo jak dla mnie.
Zrobiłem trochę mały offtop, dlatego dodam, że wciąż czekam na karty i głupio mi jeszcze wypowiadać się na forum w innych tematach.
Coś długo nie przychodzą... chyba wyślę im maila.

I dziękuję za przemiłe powitanie. :D

Edit: nie musiałem wysyłać maila. Zmienili status zamówienia na "wysłany"!
Teraz patrząc po recenzjach innych użytkowników portalu, jutro powinienem mieć swojego tarota! 8D

PostZamieszczono: 07 lis 2011 16:41 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Ale jest wiele wątków teoretycznych, gdzie można co nieco powiedzieć, napisać, mając jedynie książki. Poza tym nie jesteśmy klubem elitarnym "tylko dla posiadaczy talii" :lol: Właśnie odzywaj się!

PostZamieszczono: 07 lis 2011 19:21 

Witam wszystkich czlonkow forum. Tarotem zajmuje sie od niedawna, pracuje z nim tak czesto jak moge. Juz sie ciesze na buszowaniu po forum.

Oprocz zainteresowania Tarotem, praca z wahadelkiem stracilam glowe, dusze i zawartosc portfela dla fotografii analogowej i cyfrowej

PostZamieszczono: 09 lis 2011 14:28 
:) Witam i na tym forum ;) 8-) milego buszowania :D i zapraszam tez do czynnej dyskusji.

PostZamieszczono: 10 lis 2011 00:36 

Witajcie kochani! :) Trafiłam do Was przypadkiem, do tej pory udzielałam się tylko na jednym forum ezoterycznym ;) Jakiś czas zajmuję się kartami, ale przy większości z Was jestem w tej dziedzinie mała jak pchełka;)
pozdrawiam cieplutko

PostZamieszczono: 10 lis 2011 01:41 
O, z Bialegostoku! jak fajnie :)
Kazdy byl kiedys pchelka ;)
milego pobytu na forum :)

PostZamieszczono: 10 lis 2011 12:39 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam serdecznie,

Znalazłam to forum szukając dodatkowej interpretacji dla mojego rozkładu... bardzo podoba mi się tutaj, więc postanowiłam się zarejestrować i zostać na dłużej...
Karty "przyszły" do mnie ponad 7 lat temu, kiedy urodziłam dziecko...Długo ich nie używałam, teraz czuję że dojrzałam do nich. Mam dosyć trudną talię tarota, wersja japońska mangowata, gdzie wszystkie postacie żeńskie i męskie są pozamieniane miejscami, to czasem lekko dezorientuje... jednak u podstaw leży myśl przenikania się tych dwóch pierwiastków w nas :), dlatego ma mój tarot swój urok. Dodatkowo wybrałam ten właśnie wzór z powodu piękna obrazów, które do mnie przemawiają, choć ich symbolika daleko odbiega od klasycznych wzorów. Jestem zafascynowana dalekim wschodem. Na początku traktowałam tarot jako zabawę do czasu kiedy zrozumiałam, że to potężne narzędzie...

pozdrawiam wszystkich
Orianna

Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

PostZamieszczono: 10 lis 2011 14:24 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam Was serdecznie!

Mam na imię Mariola. Jestem czarownicą. Białej magii zaczęłam używać kilka lat temu, kilku moim przyjaciółkom pomogłam w znalezieniu drugiej połówki. Moja mama interesuje się tarotem i runami już dosyć długo ale ja jakoś nie czułam wtedy by tarot był dla mnie.
Ostatnio jednak coś się zmieniło i postanowiłam sprawić sobie swoją własną talię. Oprócz cennych wskazówek mojej mamy, mam nadzieje że i od was nauczę się czegoś dobrego i pożytecznego.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!

PostZamieszczono: 10 lis 2011 15:03 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Witam, witamy!! :) Rozgoście się i czujcie jak u siebie w domu :D

PostZamieszczono: 12 lis 2011 23:34 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

Witam Wszystkich serdecznie. Tarotem interesuje się od jakiś 5 lat ale z przerwami. Trafiłam na to forum przypadkiem gdy szukałam nowych talii i bardzo się z tego cieszę. Często mam wątpliwości czy dobrze zinterpretowałam układ, chociaż korzystam raczej z tych najprostszych. Mam nadzieje że pomożecie mi rozwinąć skrzydła bo ostatnio czuję że karty znowu mnie wołają.....:)
Pozdrawiam!

PostZamieszczono: 13 lis 2011 11:15 
Stały Bywalec

Tarotka pisze:
Ale jest wiele wątków teoretycznych, gdzie można co nieco powiedzieć, napisać, mając jedynie książki. Poza tym nie jesteśmy klubem elitarnym "tylko dla posiadaczy talii" :lol: Właśnie odzywaj się!

To tez ;) :P pewnie dla mnie kwiatek :? był :?: ...ale trudno,a moze nie do mnie...a moze mi sie tylko tak skojarzylo :D
Pozdrawiam.
Zielona raczej :)

PostZamieszczono: 13 lis 2011 21:05 
Isa pisze:
Witam Wszystkich serdecznie. Tarotem interesuje się od jakiś 5 lat ale z przerwami. Trafiłam na to forum przypadkiem gdy szukałam nowych talii i bardzo się z tego cieszę. Często mam wątpliwości czy dobrze zinterpretowałam układ, chociaż korzystam raczej z tych najprostszych. Mam nadzieje że pomożecie mi rozwinąć skrzydła bo ostatnio czuję że karty znowu mnie wołają.....:)
Pozdrawiam!

WItam , na pewno pomozemy :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna