Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Przedstawiamy się :) : Powitalnia - Page 22

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przedstawiamy się :)
PostZamieszczono: 09 wrz 2011 16:53 
Witaj Dejanira! :)

PostZamieszczono: 09 wrz 2011 17:21 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Mnie także miło :D
Może się oświecę (?)
Pozdrawiam cały Zespół !

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

PostZamieszczono: 09 wrz 2011 20:50 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

witam :)
z pewną nieśmiałością..tarotem tak bardziej zainteresowałam się zupełnie niedawno - więc zupełnym świeżakiem jestem, choć nurtował mnie od dawna..podczytuję tematy na forum już od czasu jakiegoś, choc dziwna sprawa - miałam nieodparte wrażenie, że zarejestrowałam się całkiem niedawno - dziś odkryłam, że podobno w kwietniu..:) w każdym razie wypada się przywitać, co niniejszym czynię..
mam nadzieję, że uda mi się z Waszą pomocą rozjaśnić choć w pewnym stopniu to, co niejasnym...kaganek oświaty i te sprawy..;)

PostZamieszczono: 10 wrz 2011 20:40 
witamy na pokladzie :)

PostZamieszczono: 10 wrz 2011 23:14 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Eoss, muszę powiedzieć, że Twój avatar jest po prostu boski! :)

PostZamieszczono: 13 wrz 2011 20:06 
Nowicjusz

Witam,
mam na imię Agnieszka, z Tarotem spotkałam się pierwszy raz 11 lat temu (byłam u tarocisty) w zasadzie z ciekawości. Niedawno znów miałam potrzebę pójścia do tarocisty aby wskazał mi drogę w którą mam pójść, co zostawić za sobą, co zmienić. Postanowiłam poznać Tarota.
Pozdrawiam
Aga

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 09:50 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Witam wszystkich ciepło:)
Moje imię to Majka, chociaż nie urzędowo.
Tarot zainteresował mnie kilka lat temu. Niewiele wtedy wiedziałam i odłożyłam go na inne czasy. Teraz właśnie nadeszły.
Na forum przybyłam poganiana "głodem" wiedzy i mam nadzieję, że uda mi się tutaj ten głód zaspokoić:) Totalny laik w tarocie to moje drugie imię:).
Pozdrawiam.

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 10:24 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Witamy, witamy!!!!
Czytajcie, piszczcie, bierzcie udział w ćwiczeniach :) Na razie jest jakaś posucha jeśli chodzi o ćwiczenia, ale jak znam życie w jesienne dłuższe wieczorki będzie więcej tego rodzaju zabaw ;)
Powodzenia w naukach!

PostZamieszczono: 14 wrz 2011 12:26 
witam i zachecam do udzielania sie :)

PostZamieszczono: 23 wrz 2011 17:58 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Witam wszystkich zasiedziałych i tych całkiem nowych-ja też jestem nowa,chociaż tarotem interesuję się od dawna-to wciąż wiem tak niewiele..Nazywam się Agnieszka i miło mi będzie dyskutować z wami.

PostZamieszczono: 23 wrz 2011 22:02 
Witaj :)

PostZamieszczono: 24 wrz 2011 08:09 
Nowicjusz

Witam wszystkich.Mam na imię Ewa .Jestem początkująca.

PostZamieszczono: 24 wrz 2011 14:05 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Cytuj:

Witaj :) ja takze jestem początkujący ale na tym forum znalazłem mnóstwo przydatnych informacji :) myślę że Ty także z nich skorzystasz - zachęcam do czytania Pozdrawiam :)

PostZamieszczono: 24 wrz 2011 15:53 
ewa1112 pisze:

kazdy kiedys byl ;)
Witaj :)

PostZamieszczono: 07 paź 2011 14:40 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Witam serdecznie wszystkich interesujących się kartami ! Jak zauważyłam nie tylko ja mam karty od dawna, ale dopiero od stosunkowo krótkiego czasu sięgam po nie z większym natężeniem : ) Mam też wrażenie, że kiedyś na za bardzo mnie słuchały, może dlatego, że mam dopiero 22 lata, a karty już gdzieś od 10. Tak sie zastanawiam czasami czy miało to związek z moim wiekiem ? Jak Wam sie zdaje ? Używałam zazwyczaj czterech rozkładów były to : krzyż celtycki, serce, studnia oraz sędzia. Zapewne dlatego, że tylko takie miałam opisane w ksiązeczce dołączonej do kart. Odczuwając pewna monotonię zaczęłam szukać i chyba nie tylko mnie ucieszył ten powiew świezości ; ) karty zaczęły układać się idealnie, czego nie mogłam powiedziec wcześniej ; )

Witając się z Wami mam jeszcze takie pytanie, które własnie przyszło mi do głowy - czy są osoby dla których karty sie nie układają ? Czy to może zalezy od mojego emocjonalnego stosunku do osoby, której mam wróżyć ?

Pozdrawiam !

PostZamieszczono: 07 paź 2011 15:42 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Selene, witamy serdecznie!!! :D Cieszę się, że już coś ciekawego dla siebie znalazłaś :)

A co masz dokładnie na myśli, ze karty się nie układają?
Z wiekiem??? No jeśli masz 12 lat to myślę, ze nie masz jeszcze takiego spektrum doświadczeń życiowych, aby rozpoznać w kartach nadchodzące wydarzenia. I faktycznie może Ci się wydawać, ze karty nie chcą mówić, albo mieć wrażenie, że wychodzą karty przypadkowe - przesłanie jest nie składne. Myślę jednak, że z praktyką to mija :)
Poza tym, takie rozkłady jak krzysz celtycki to strasznie wielka krowa jak na początek :shock: :D No przynajmniej dla mnie, była i nadal jest nie do ogarnięcia ;)

PostZamieszczono: 07 paź 2011 16:44 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Chyba faktycznie pytanie sformułowałam dośc nieprecyzyjnie : P chodzi mi o sytuacje w której układam komuś karty i mam wrażenie, że nic z nich nie wynika, tak jakby sie nie potasowały i układają się po kolei. Powiedzmy przy krzyżu celtyckim prawie wszystkie 10 kart to denary ułożone w kolejności. I zastanawiam się czy danej osobie nie chcą się ułożyć czy wynika to z mojego powiedzmy negatywnego stosunku do pytającego.

A co do tej 'wielkiej krowy' to pojęcia nie miałam, że jest to trudny rozkład, po prostu wydawał mi się najbardziej ogólny z tych, które znałam i dlatego był przeze mnie najczęściej używany. W sumie to odpowiedziało mi na pytanie, dlaczego miałam czeste problemy z jego interpretacją ; ) szcególnie w zestawieniu z innymi rozkładami, które niedawno zaczęłam używać : )

PostZamieszczono: 07 paź 2011 17:27 
Stały Bywalec

Witam Wszystkich!
Jeatem tutaj i nowa i "stara",w jakimś sensie...nowa,może dlatego,że czuję sie tak,jakbym na nowo albo dopiero co "Was" odkryła,a stara dlatego,że byłam już" Was" ponad rok temu...wtrąciłam nawet swoje 3 grosze w jednym z tematów..
Za pierwszym razem chyba się nie przedstawiłam,zatem czynię to teraz..choć w zasadzie jestem osobą ,która nie lubi zbyt wiele o sobie mówić..
To może tylko i aż tyle.Interesujęsię(już od czasów mojej wczesnej młodości )-wszystkim,czego nie da się zważyć,zmierzyć i dotknąć...
Lubię astrologię i dywinację,szczególnie zaś kocham Tarota,bo najbardziej mnie on fascynuje.Namiętnie kolekcjonuję książki o Tarocie (i talie kart),staram się też korzystać ze wszystkich dostępnych żródeł ,by pogłebiać swoją wiedzę o Tarocie.
I oczywiście dochodzę często do wniosku,że" im więcej wiem,tym mniej wiem",bo dna nie widać w tej kopalni...
Karty stawiałam jak do tej pory przewaznie sobie .Tylko kilka razy odważyłam się postawić Tarota znajomym,którzy najpierw potraktowali te wróżby z przymrużeniem oka,a potem zadzwonli do mnie z wiadomościami typu;miałaś rację,jest,jak mówiłaś,itp.
Oczywiście muszę się jeszcze wiele nauczyć ,bo gdzie mi tam do niektórych specjalistek od Tarota z Waszego forum..nawet nie marzę i nie myślę o tym,by by byc kiedyś tak "znakomitą Wróżką",jak niejedna z Was..
Ale jeśli mogę,to będę sie Wam i Waszym róznym spostrzeżeniom i przemyśleniom tutaj"przyglądać",może czasem coś wtrącę od siebie albo odważę się którąś z Was o coś zapytać,jeśli się odważę...
W każdym badż razie cieszę sie ,że tutaj (znowu)jestem.
Pozdrawiam Was serdecznie.

PostZamieszczono: 07 paź 2011 17:33 
Moderator
Awatar użytkownika

Witam na forum lwico, po tym co piszesz widać, że masz właściwy stosunek do Tarota, mam nadzieję, że będziesz się często udzielać na naszym forum ;)

PostZamieszczono: 07 paź 2011 17:41 
Witam , pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)

PostZamieszczono: 07 paź 2011 17:43 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

czesc lwica :) hehe mniemam ze jestes chodzaca biblioteką :))) licze na Twoją pomoc :D pozdrawiam

PostZamieszczono: 07 paź 2011 17:51 
Stały Bywalec

Witam Was również mile dziewczyny :) no fakt ,pamięć mam ponoć nie najgrszą ;) ale żeby tam zaraz jak biblioteka ;) :D
Najlepsze jest to ,że człowiek im więcej się w ten temat zagłebia,tym ...więcej ma wątpliwości...
Ale może mi się uda czasem coś wtrącić "mądrego" ;) z pewnością będzie to mądrość subiektywna... ;)

PostZamieszczono: 07 paź 2011 17:54 
Niczego sie nie obawiaj Lwico i pisz swobodnie :)

PostZamieszczono: 07 paź 2011 18:00 
Stały Bywalec

Witaj Rani :) Najgorzej to chyba jest zacząć ;) ,ale mam nadzieję,że coś tam "spłodzę"....

PostZamieszczono: 07 paź 2011 18:15 
Juz sie nie moge doczekac az cos ''urodzisz'' ;) :lol:
pozdrawiam Cie :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna