Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Przedstawiamy się :) : Powitalnia - Page 21

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przedstawiamy się :)
PostZamieszczono: 15 lip 2011 14:38 
Witam ,,nowy narybek'' :)

PostZamieszczono: 22 lip 2011 17:38 
Witam serdecznie starych (bez obrazy :) i nowych bywalców oraz bardziej i mniej doświadczonych Tarocistów.
Mam na imię Kasia (chociaż pewnie mój nick nie wskazuje na moją płeć żeńską :)). Tarotem zajmuję się od lekko 10 lat, lecz z długimi przerwami. Nigdy dotychczas nie poznałam Tarota dostatecznie, wciąż muszę się go uczyć i poznawać (prawdę mówiąc obecnie znam tylko same AW i jedynie z nich robię teraz rozkłady, dlatego jeśli można dzięki Wam poznam również AM :mrgreen:
Pozwolę sobie dodać, że na tym forum jestem bodaj po raz drugi czy trzeci. Dotychczas chętnie bywałam na ezoforum, ale po niesamowicie niesympatycznych nagonkach tam na moją osobę, gdzie kilka pań nie mając w ogóle do tego podstaw, wbrew moim faktycznym zamiarom i wbrew rozkładom Tarota, wmawiała mi na siłę to, że mam ochotę zdradzić męża z sąsiadem, ale mydlę im (uczestnikom forum), jak i sobie oczy mówiąc, że tego nie chcę... Mam nadzieję, że tutaj nikt nie pomyśli sobie o mnie nic równie złego...
Serdecznie pozdrawiam i polecam się Waszej pomocy w interpretowaniu moich rozkładów. :)

PostZamieszczono: 23 lip 2011 13:42 
Przepraszam za wczorajsze, widoczne powyżej moje żale, ale po nieuzasadnionych podejrzeniach co do mojej uczciwości wobec męża i z tego powodu po całej nieprzespanej do rana nocy musiałam się komuś trochę wypłakać. Wypłakałam się Wam (i mojej mamie o 4-rtej nad ranem przez telefon też :))) za co Was przepraszam.

PostZamieszczono: 23 lip 2011 15:58 
Administrator
Awatar użytkownika

Witam wszystkich :)

Spokojna głowa. Jak do tej pory nie zdarzyło się by Tarotnetowicze komuś wmawiali niewierność czy inne dziwne historie. :D Sprzeczki czasem się trafiają (tak jak wszędzie), ale w sumie bardzo rzadko i na ogół kończą się happy endem.

PostZamieszczono: 24 lip 2011 00:27 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Witam jestem Filip, tarotem zajmuje się od niedawna jednak od zawsze fascynowały mnie te karty , na forum trafiłem przypadkowo :) mam nadzieję że znajdę Tu dużo ciekawych informacji o tarocie ^^ Pozdrawiam

PostZamieszczono: 28 lip 2011 14:19 
Witaj , napewno znajdziesz tu sporo informacji. No i kto pyta nie bladzi, kazdy kiedys byl poczatkujacym. :)

PostZamieszczono: 04 sie 2011 17:12 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Witam Wszystkich :)

Tarotem zaczęłam się interesować już dawno temu. Później była dłuższa przerwa i kiedy myślałam, że to już zamknięty rozdział w moim życiu Tarot „powrócił”. Ucieszyłam się tak jak się cieszy z powrotu bliskiej dawno nie widzianej osoby. I właśnie w tym momencie znalazłam to forum, a właściwie samo się znalazło ;) Nie szukałam forum o Tarocie, tylko tak po prostu wyszło, że na jednym forum ktoś podał link do pewnego bloga, na tym blogu albo w komentarzach był link na blog Kingi, a stamtąd to już nie sposób było nie trafić tutaj. Zamieszczone tu posty wiele mnie nauczyły. Dzięki :)

PostZamieszczono: 04 sie 2011 21:58 
Witaj Akwamaryna. :D

PostZamieszczono: 05 sie 2011 18:02 
Nowicjusz

Serdecznie pozdrawiam.Myślę,że będę mógł kontynuować przygodę z tarotem , którą rozpocząłem ponad dwadzieścia lat temu.Przygodę z Wami-pozdrawiam!

PostZamieszczono: 05 sie 2011 19:59 
Serdecznie witam lubniewicki. Milej nauki i zabawy na forum. Nie boj sie pisac i pytac. :)

PostZamieszczono: 09 sie 2011 10:54 

Witam Wszystkich ;-)

Mam na imię Justyna, tarotem interesuję się z różną intensywnością od 3 lat.
Moja talia to Tarot Elfów Davida Corsi'ego.Ulubiona, ukochana... jest ze mną non stop.

Może nie będę codziennie do was zaglądać, ale chciałabym móc podyskutować na temat niektórych kart.

Pozdrawiam i uciekam czytać

PostZamieszczono: 09 sie 2011 13:27 
Administrator
Awatar użytkownika

Witaj Justyno :)

Oczywiście zapraszam, zaglądaj kiedy tylko będziesz miała czas i wenę.

PostZamieszczono: 10 sie 2011 10:58 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dzień Dobry:)
Zdecydowałam się jednak tutaj zalogować ;) Tarotem interesuje się już od 13 roku życia ( a mineły mi juz 22 wiosenki), jednak obecnie wróżę tylko z kart klasycznych. Cały czas ucze się ( mam już nawet kilka talii tarota), poznaje jego symbolike itd... Jakoś czuje, że to jeszcze nie ten czas, że może za młoda itd... Chociaż czasami w śnie przyśnią mi się karty i potem się to sprawdzi ;)
Już nie zanudzam... Pozdrawiam ;)

Przepraszam za błędy, ale zawsze pisze tak chaotycznie :)

PostZamieszczono: 10 sie 2011 11:33 
Administrator
Awatar użytkownika

Witaj :D

Miło że do nas dołączyłaś. :) Karty klasyczne też są ciekawe - kiedyś próbowałam bliżej je poznać, obecnie jedyne co robię to układam pasjansa. :)

PostZamieszczono: 13 sie 2011 17:22 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Witam!
Chciałam się przywitać, gdyż niedawno zarejestrowałam się na forum.
Od 4 lat, z najróżniejszymi wzlotami i upadkami, przerwami i okresami wariackiej wręcz fascynacji, zaznajamiam się z Tarotem. Jestem wielką fanką najróżniejszych talii, uwielbiam je oglądać, poznawać wizje twórców. Moją ulubioną talią jest Russian Tarot of St. Petersburg. W dalszej przyszłości mam też w planach przyjrzeć się bliżej kartom cygańskim.

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego forumowego grona :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

PostZamieszczono: 19 sie 2011 15:18 
Nowicjusz

Witajcie. Nowy na tym forum. Mam na imię Łukasz. Urodziłem się 1 maja 1988 roku, a więc jestem Bykiem i numerologiczną Piątką. W zakres moich zainteresowań wchodzi właściwie tylko Tarot, jeśli chodzi o ezoterykę. No ewentualnie jakieś podstawy numerologii i astrologii, które są nieco powiązane z Tarotem i bywają pomocne przy jego nauce bądź interpretacjach. W życiu prywatnym studiuję budownictwo, Tarot jest tylko hobby. Inne zainteresowania obejmują czytanie książek fantasy i gry RPG (tylko nie te komputerowe!, choć w nie również czasem grywam). No to tyle gwoli wstępu. W razie pytań pytać :P

PostZamieszczono: 26 sie 2011 22:59 

Witam mam na imię Gosia. Od bardzo dawna interesuję się kartami i sprawami związanymi z magia. Bardzo mnie do tego ciągnie. Na tą stronę trafiłam przypadkiem. Miałam się przedstawiać tuz po rejestracji, ale jakoś brakowało mi odwagi.

Miło mi Was wszystkich poznać :)

PostZamieszczono: 27 sie 2011 01:03 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Spokojnie, mi też jakoś brakowało wcześniej odwagi. Zawsze mam takie wrażenie, że na jakimś forum ludzie się już dobrze znaja i nowy ma ciężko. Pozdrawiam.

PostZamieszczono: 28 sie 2011 19:40 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Witamy "Nowych" serdecznie :D

Kochani, piszcie, udzielajcie się, dyskutujcie!!! Ja zaczęłam z grubej rury i nie żałuję, choć przyznaję, ze czasami zdarza się pleść trzy po trzy, bądź zadać jakieś niemądre pytanie, ale co się dowiedziałam i czego się nauczyłam to moje!! 8)

Do zobaczenia na forum!!

PostZamieszczono: 28 sie 2011 19:53 
Tarotka masz racje , do odwaznych swiat nalezy :)
Piszcie, piszcie, ja tu codziennie zagladam i wygladam nowych postow ;)

PostZamieszczono: 30 sie 2011 21:37 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam wszystkich!!!
Pozwoliłam sobie dołączyć do forum, mimo iż Tarot jest jeszcze dla mnie jedną wielką tajemnicą...Moją pierwszą talię posiadam od tygodnia....Dzisiaj podjęłam pierwsze próby interpretacji-odczyt z jednej karty....trochę burza w głowie...Będzie ciężko, ale czuję magię w moich kartach i że prędzej czy później nauczymy się siebie. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ;)

PostZamieszczono: 02 wrz 2011 13:59 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Ahoj na pokładzie!!! Obrazek

PostZamieszczono: 08 wrz 2011 18:11 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Witam Tarocistów i Fanów Tarota ! :-)
Dawno, dawno temu byłam bardzo sceptycznie nastawiona do wszelakich wróżb, kart i magii. Jednak zmieniłam zdanie, gdy przez przypadek trafiłam do pewnej chiromantki. Patrząc na moją dłoń i czytając ze zwykłych kart stwierdziła, że mogłabym być jej konkurencją. Ha, ha -myślę sobie wtedy - już nie raz udało mi się przewidzieć to i owo...
Oczywiście na przestrzeni lat sprawdziły się jej przepowiednie. I tak któregoś pięknego dnia zakupiłam kolorową talię Tarota i zaczęłam trenować na rodzinie, przyjaciołach, znajomych i nieznajomych :-)) Natomiast tutaj zarejestrowałam się przy okazji poszukiwań mądrej interpretacji kart Diabeł w parze z Kochankami. Jak widzę interpretacji jest ogrom... Tarota można zgłębiać przez długie lata i często będzie zaskakiwał. Oczywiście chciałabym tutaj "pogadać" czy skonfrontować spostrzeżenia odnośnie pewnych, skomplikowanych układów kart. Jeszcze duuuużo niewiadomych do
odkrycia ;-))
Pozdrawiam

[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]

PostZamieszczono: 08 wrz 2011 21:39 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

A mnie kiedyś złapała cyganka i przepowiedziała mi, że będę miała przystojengo syna :lol: dobre. U wróżki żadnej nie byłam. Wystraczą mi sny prorocze ;) i obecnie karty klasyczne, ale chyba sie na mnie obraziły bo kolejny raz po tarot sięgnełam.

PostZamieszczono: 09 wrz 2011 12:15 
Administrator
Awatar użytkownika

Witaj Dejanira! :) Miło że do nas dołączyłeś.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna