Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Przedstawiamy się :) : Powitalnia - Page 3

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przedstawiamy się :)
PostZamieszczono: 15 gru 2009 12:29 
Nowicjusz

Witam wszystkich,
właśnie się zarejestrowałam. Jestem tu, aby doskonalić się w interpretacji tarota. Spodobała mi się ta strona.
Tarotem zajmuje się od pewnego czsu , ale niestety z dłuższymi przerwami.
Główna przyczyna tego stanu rzeczy to brak wystarczającej ilości czasu oraz, zwłaszcza na początku, zniechęcenie stopniem trudności.
Ale jakoś powoli idzie znowu, w dobrym kierunku :D .
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

PostZamieszczono: 15 gru 2009 12:58 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

witamy wiec serdecznie

gg 44818108
http://tarot24h.blogspot.com/

PostZamieszczono: 15 gru 2009 21:39 
Witam ciepło wszystkich nowo przybyłych :)

PostZamieszczono: 16 gru 2009 11:02 
Nowicjusz

Witam, dzisiaj znalazłam ten stronę i od razu się zarejestrowałam. Mam na imię Justyna,z Tarotem od dawna. Używam kart Crowleya ale kupuję wszystkie ciekawe talie.

PostZamieszczono: 16 gru 2009 12:39 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

A czy NLP nie jest zbyt dosadną formą manipulacji?
Czesto się nad tym zastanawiam, wiadomo manipulują wszyscy ale NLP uczy tego świadomie.

PostZamieszczono: 30 gru 2009 00:04 
Nowicjusz

Witam serdecznie:)
Co za niezwykły zbieg okolicznosci,ze tu trafiłam:-)
Kinga ja Ciebie pamiętam z forum Tarot Lunaris:-) Naprawde bardzo się cieszę bo niezwykle sobie ceniłam Twoja wiedze :-) Mam w posiadaniu notki pod którymi zaznaczyłam,ze to napisala "Kinga":-))Umiesz przekazać wiedze i naprawdę jesteś w tym świetna :D Wydarzenia w moim zyciu sprawiły ,ze na długo odeszłam od tarota i od jakiegos czasu czuje wielka potrzebe obcowania z tymi kartami i uczenia sie ich , ale z Twoja pomocą myslę,ze pójdzie mi to znacznie lepiej:-))
POZDRAWIAM :D

PostZamieszczono: 31 gru 2009 01:42 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Witam serdecznie. :)
Mam na imię Honorata. Tarotem interesuję się od niedawna - miesiąc temu kupiłam swoją pierwszą talię. Na forum trafiłam przez przypadek. Szukałam kogoś kto doradzi przy przy wyborze kart, i trafiłam tutaj do Was, i do Kingi która niezmiernie mi zresztą pomogła. :)
Moja wiedza o kartach co prawda jest na razie malutka, ale powoli stawiam w tym swoje pierwsze kroki.

Pozdrawiam. :)

PostZamieszczono: 02 sty 2010 14:39 
Nowicjusz

Witam serdecznie wszystkich :)
Mam na imię Agniszka a Tarotem interesuję się od 5 lat, kierunek ten poddała mi pewna osoba dla której mam duży szacunek, Ona była moim pierwszym nauczycielem. Za co bardzo jej dziękuję :) .Mam jedną talię z którą pracuje, która przemawia do mnie z innymi taliami bywało różnie...Bardzo chętnie wymienię się swoimi uwagami i skorzystam z uwag innych uczestników forum. Uczymy się całe życie...
Podrawiam wszystkich uczestników forum cieplutko w ten zimowy dzień :)
Aga

PostZamieszczono: 05 sty 2010 22:30 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Witam serdecznie wszystkich. :D Cudownie że jest takie miejsce gdzie mozna podzielić sie sobą i tym co się wie.
Mam na imie Marylka , interesuje sie tarotem od paru lat , troche astrologią, numerologią. co do tarota - uprawiam przy pomocy kart analizę psychologiczną sytuacji ,wspieram sie pozostałymi sposobami dywinacyjnymi. Stawianie kart to złożona umiejetność i trochę talent i dużo praktyki. Ciesze sie że mogę na stronach forum pogłębiać wiedzę i mam okazje praktykować bo w realu nie mam zbyt wiele okazji.na razie uważnie czytam posty i pozdrawiam wszystkich

PostZamieszczono: 07 sty 2010 15:05 
Rozmowny Użytkownik

witam serdecznie,
nazywam się Sylwia i od niedawna uczę sie interpretować karty tarota - a przynajmniej bardzo się staram :D . cieszę się, że trafiłam na tą stronkę, bo widzę, że można tu znaleźć wiele praktycznych rad i miłych ludzi :)
pozdrawiam wszystkich!

Tytuł: Przedstawiamy się
PostZamieszczono: 07 sty 2010 16:36 

Mam na imię Iza.Parapsychologią interesuję się od wielu lat.Jestem zapamiętałą eksperymentatorką.Z tego powodu wpadam nieraz w różne kłopoty.Czasem straszne czasem śmieszne.Wiele lat temu próbowałam się już zająć tarotem,ale z braku dostępu do informacji i nauczycieli zrezygnowałam(internetu nie było).Czułam też się niedojrzała do obcowania z kartami.A odpowiedzialność za to co mówiłam wróżąc zaciążyła mi.
Wydaje mi się że teraz do niego dorosłam.Mam nadzieję na długoletnią przyjaźń.Pragnę się uczyć.Pozdrawiam wszystkich tarocistów.

PostZamieszczono: 13 sty 2010 14:36 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

Dzień dobry :)
Mam na imię Dorota. Ezoteryką i kartami Tarota interesuję się od dobrych kilku lat, ale z perspektywy czasu widzę, że sporo czasu robiłam to powierzchownie, nie do końca tak, jak powinno to wyglądać ;) Myślę, że do niektórych spraw trzeba naprawdę dojrzeć oraz trafić na ten przełomowy dzień/moment, który uświadomi nam, co jest dla nas ważne,a może nawet pomoże nam ustalić nowe priorytety...
Dla mnie tym momentem i wielką radością było odnalezienie Europejskiej Szkoły Kształcenia Korespondencyjnego a w niej Studium Psychotroniki, ponieważ od kilku lat nie mieszkam w Polsce i tym samym nie mogłam kształcic sie tutaj w tym kierunku.
Uczę się Psychologii, Parapsychologii i Tarota Intuicyjnego ( opracowanego przez Panią Barbarę Antonowicz-Wlazinską ).
Mam nadzieję, że dzięki tej wiedzy oraz swojemu rozwojowi duchowemu bedę mogła lepiej realizować swoje dzięciece marzenie jakim jest pomoc innym ludziom w trudnych sytuacjach życiowych. Marzę o tym, by natchnąć ch nadzieją, by być ich ostoją, pomocną dłonią, taroterapeutą... :)
Bardzo sie cieszę, że trafiłam na to Forum :) Drogie Panie Tarocistki - chwała Wam za tak cenne i pomocne porady dla nas - laików w tej dziedzinie :D
Życze wszystkim owocnych poszukiwań siebie i realizacji marzeń :)
Do zobaczenia na Forum :)

"Nawet jeśli znajdujesz sie na właściwej drodze, zostaniesz przejechany, jesli będziesz na niej siedział " (Will Rogers)

PostZamieszczono: 16 sty 2010 20:43 
Nowicjusz

Witam serdecznie :)
Mam na imię Agnieszka. Karty tarota posiadam dopiero od niecałych 3 tygodni i można powiedzieć, że jeszcze nawet nie raczkuję w tym temacie. Jestem na etapie poznawania znaczeń i głównie czytania, czytania, czytania... Cieszę się, że znalazłam tą stronę :D Mam nadzieję, że pomału wszystkiego się nauczę. Pozdrawiam wszystkich na forum :)

PostZamieszczono: 27 sty 2010 20:27 
Stały Bywalec

Kiniu, pamietam Cię z Lunaris !!! (byłam Romą) -To były czasy ...Wspaniale, ze założyłaś to forum .Lunaris rozsypalo się chyba przez brak adminów i spam , ale bardzo mi go brakowalo - i teraz znalazłam Twoje Forum.
Zatem witam gorąco. mam na imię Agnieszka, jestem plastyczką i tarocistką niekomercyjną (non profit :) Użyłam nicka ,,Regina" nie dlatego, ze czuję się Królową - po prostu zawsze chciałam mieć tak na imię (Agnieszek jest sporo )
Pozdrowionka !

PostZamieszczono: 28 sty 2010 20:39 
Nowicjusz

Hej. Ja również mam na imię Agnieszka. Interesuję się tarotem i dopiero się zarejestrowałam na tym forum. Czasem interpretuję rozkłady tarota lub wróżę swoim znajomym.

PostZamieszczono: 29 sty 2010 16:11 
Awatar użytkownika

Cześć,
znalazłam to forum dzisiaj i pomyślałam, że właśnie takiego szukałam - Tarotem interesuję się od ok. 15 lat, ale nie nazwałabym się użytkownikiem zaawansowanym, raczej ciągle szukającym.
Mam nadzieję poznać bliżej innych tarocistów i uczyć się od nich.

Pozdrawiam wszystkich
Marta

Dż: "co ja jestem, Pytia, czy Freud?"
KzB: "czarowni-wróżka"

PostZamieszczono: 29 sty 2010 18:03 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

witaj 15 lat - to imponujacy staz.

gg 44818108
http://tarot24h.blogspot.com/

PostZamieszczono: 29 sty 2010 18:18 
Stały Bywalec

Witaj Izo :) Dzień dobry Marto, Basiu i witam wszystkie Agnieszki :) Kochane Dziewczyny, piszcie jak najwięcej, rozkręćmy to forum :) Pozdrawiam cieplutko !

PostZamieszczono: 29 sty 2010 20:14 
Awatar użytkownika

Dziękuję za powitanie :)
Jako smarkula zaczynałam, potem wzięłam się na poważnie za wróżenie (swego czasu było to krótko moje jedyne źródło dochodu), ale ciągle mam wrażenie, że zbyt mało wiem i ya mało ufam swojej intuicji.

Dż: "co ja jestem, Pytia, czy Freud?"
KzB: "czarowni-wróżka"

PostZamieszczono: 29 sty 2010 22:46 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

No to witam w klubie! Ja też zaczynałam jako smark! :) Ale niestety nie zajęłam się tym jak należy i widać teraz braki! :oops:
Witamy na pokładzie!

PostZamieszczono: 30 sty 2010 16:56 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam wszystkich mam na imię Iwona,jakiś czas temu trafiłam na tę stronę w internecie.Tarotem interesuję się od niedawna,czytam wasze posty i jestem pod wrażeniem waszej wiedzy.Mam nadzieję,że sporo się od Was nauczę.

PostZamieszczono: 30 sty 2010 18:57 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Witam, mam na imię Małgosia. Zarejestrowałam się w listopadzie, ale narazie więcej czytam niż piszę. Tarotem zainteresowałam się 10 lat temu i korzystałam wtedy z talii i podręcznika pani A. Jaśniak. 8 lat temu wywróżyłam sobie "stratę związaną ze środkiem transportu", co fizycznie okazało się wypadkiem, który cudem przeżyłam. Wtedy przestałam zajmować się tarotem aż do zeszłego roku. Kupiłam nową talię i zaczęłam praktycznie od początku. Pozdrawiam wszystkich :)

PostZamieszczono: 01 lut 2010 18:21 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Witam serdecznie.
Mam na imię Renata. Tarotem interesuję się już ok 15 lat. W tym miałam sporo przerw. Tarot Ciągle jednak do mnie wraca....jakby się upominał o swoje ;)
Teraz po ponad dwuletniej przerwie, znowu poczułam potrzebę Jego obecności w moim życiu. Przedtem udzielałam się na nie istniejącym już dzisiaj, forum Tarota Intuicyjnego.
Posiadam dwie talie Pictorial Key i Gilded Tarot.

Cieszę się, że trafiłam na to właśnie forum. Spodobał mi się od razu sposób jego prowadzenia, styl oraz zawarte tutaj informacje, bo książek na temat Tarota mam wiele ;)

Pozdrawiam wszystkie wróżki :)

PostZamieszczono: 05 lut 2010 09:45 
Rozglądam się

witam serdecznie :D
jestem osoba początkującą i mam nadzieje że uczestnictwo w waszym forum rozjaśni mi cos nie cos w mojej główce :D

PostZamieszczono: 08 lut 2010 16:05 
Nowicjusz

Witajcie:) Mam na imię Jolka. Przypadkowo trafiłam na to forum i od razu mi się spodobało. Od kilku dni sobie czytam wiadomości tu zawarte i już wiele dla siebie znalazłam ciekawych informacji. Karty tarota dostałam kilka lat temu w prezencie od mojej siostry, ale coś do mnie nie przemówił. W książeczce były interpretacje które mi jakoś nie pasowały, to był Tarot Krakowski. Potem kupiłam sobie Marsylskiego, a następnie Waita. Od 18 miesięcy pracuję właśnie z Waitem i czuję, że do mnie przemawia, choć są dni kiedy rozkładam karty i nic nie rozumiem, ale jestem dobrej myśli:) Pozdrawiam cieplutko

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Następna