Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Przedstawiamy się :) : Powitalnia - Page 2

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przedstawiamy się :)
PostZamieszczono: 27 wrz 2009 12:02 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam wszystkich , mam na iie Ewa ucze sie od 4 lat czytać tarota - i jestem jeszcze w tym taaaaaka maluczka , wiec chetnie do Was bede zaglądała czytajac Wasze rozwazania :)
Pozdrawiam

PostZamieszczono: 04 paź 2009 16:55 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Witam, mam na imie Kasia. Interesuje sie od lat tarotem ,numerologia oraz astrologia. am nadzieje,ze uzupełnie tutaj swoje wiadomosci :D

PostZamieszczono: 05 paź 2009 09:49 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

Mam na imię Mira od dosyć dawna interesuje się Tarotem, kiedyś sąsiad przyniósł taki małe karty były dołączone do jakiejś gazet i podał mi mówiąc zobacz jaki śliczne. Od tej pory już ich nie wypuściłam z rąk. Poczułam jakąś energie ciepło do tych kolorowych karteczek i ta zaczęła się moja przygoda z tarotem. Mam nadzieję ze sporo się nauczę a i będę mogła podzielić się swoją wiedzą.

PostZamieszczono: 10 paź 2009 16:42 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Witam wszystkich! Mam na imię Urszula. Moja przygoda z Tarotem rozpoczęła się gdy miałam 13 lat, to już jakiś czas temu ;) Dorastaliśmy tak razem - on pod moją poduszką, ja pod jego urokiem :) i tak nam latka poleciały... Od tamtej pory jest przy mnie zawsze, choć nie tak intensywnie jak bym sobie tego życzyła... Bardzo chciałabym w końcu zrobić coś konkretnego w kierunku zdobycia praktycznych umiejętności stawiania kart ludziom potrzebującym wsparcia i rady, i mam nadzieję, że Wasze świeże spojrzenia pomogą mi w tym - może moje też się komuś przydadzą :)

PostZamieszczono: 18 paź 2009 10:30 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam Tarot to moja odskocznia i fajnie z ejest takie forum ze ktos potrafi sie dzielic swą wiedzą pozdrawiam wszytkich Eli8

PostZamieszczono: 20 paź 2009 19:21 
Nowicjusz

Witam! Mam na imie Basia :) Od lat interesuje sie ezoteryka,ale moja przygoda z Tarotem zaczela sie przed 2 laty... Korzystam z pieknej talii Gilded Tarot i chcialabym poglebic moje wiadomosci, bo to dopiero poczatek drogi.... :D Mam wielka nadzieje,ze tak bedzie :))Bardzo sie ciesze,ze trafilam na ta stronke tym bardziej,ze nie mieszkam w Polsce i nie moge pojsc na jakis kurs tarotowy..
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :D :D

PostZamieszczono: 22 paź 2009 13:19 
Stały Bywalec

Witam :)
Tarotem interesuję sie od dawna, mimo to moja umiejetność interpretacji jest nadal nikła.
Byłam nawet na kursie a mimo to moje umiejetności nie wzrosły. Pewnego dnia postanowiłam spakować wszystkie ksiązki o tarocie i karty i dać sobie z tym spokój lecz bardzo szybko paczka została odpakowana. Cieszę się, że trafiłam na to Forum. Dla mnie jest imponujące.
Pozdrawiam :):):

PostZamieszczono: 07 lis 2009 16:20 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Witam wszystkich! :)
Mam na imię Rosana Tarot interesował mnie właściwie od zawsze, karty(Jadwigi Kalmus) i książkę (Manueli Klary Olszewskiej-"Tarot terapia słowem") mam od 5 lat, ale zajmowałam się nimi z rzadka. Może dlatego, że talię kupiłam przypadkowo w jakimś dziwnym kiosku i nie miałam innej do wyboru...
Pół roku temu w związku z pewnym dramatycznym wydarzeniem w moim życiu :cry: ... wróciłam do tych kart, dużo czytam na ten temat i próbuję odczytywać prawidłowo (wiem że jestem jeszcze w "Tarotowym żłobku"), ostatnio zaś trafiłam do Was i teraz mnie macie na karku...
To na tę chwilę tyle.
Pozdrawiam Rosana
PS
Zamówiłam w "Czary mary" : "Tarocistę" i "Tarot dla każdego" Hajo Banzafa wraz z kartami Waitea, czytam i wierzę,
że mi ułatwią drogę do zrozumienia....

PostZamieszczono: 12 lis 2009 10:50 
Nowicjusz

Witam wszystkich
swoją aktywną przygodę z Tarotem dopiero zaczynam. Wcześniej mimo mojego całego racjonalizmu dwukrotnie korzystałem. Część się sprawdziła, część nie... A teraz postanowiłem sam spróbować. I oto jestem.
Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę

PostZamieszczono: 12 lis 2009 20:44 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

;) Witam wszystkich Tarociarzy...

Nazywam sie Basia i jestem calkowita nowicjuszka...karty Tarota zawsze mnie interesowaly,ale jakos nigdy nie myslalam zebym to ja mogla uczyc sie z nich korzystac :idea: ...ale bylam u pewnej Pani ktora mi powrozyla z kart i mnie zafascynowala...
A co najciekawsze powiedziala ze ja mam predyspozycje do nauki wrozenia z kart tarota, poniewaz mam trzy 6 w mojej dacie urodzenia, 06.04.1967 i jak wszystkie liczby sie zsumuje to wynik jest 6, poza tym ona byla tego pewna...Dlatego postanowilam wglebic sie w tajemnice kart tarota i mnie powoli mnie fascynuja, karty dopiero zamowilam poniewaz mieszkam w niemczech i chcialabym karty w jezyku polskim miec, i nie moge sie juz doczekac. Tak ze jestem naprawde poczatkujaca i bede potrzebowala duzo porad....ciesze sie ze znalazlam tarotnet na stronach internetowych!! :P Pozdrawiam Basia

PostZamieszczono: 15 lis 2009 09:58 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam serdecznie! mam na imię Alicja i bardzo się cieszę, że dołączyłam do grona; tarotem interesuję się od dość dawna - w sumie 13 lat :)

PostZamieszczono: 17 lis 2009 19:17 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Witam i ja bardzo serdecznie. Kingę znam z jej wypowiedzi z Lunarisa , którego tylko poczytywałam. Więc tym bardziej miło mi nareszcie zawitać i uczyć się tym razem tarota z Wami. :)

Cytuj:
książkę (Manueli Klary Olszewskiej-"Tarot terapia słowem") mam od 5 lat, ale zajmowałam się nimi z rzadka. Może dlatego, że talię kupiłam przypadkowo w jakimś dziwnym kiosku i nie miałam innej do wyboru...

Witaj Rozi, ta książka również była i karty moją pierwszą.
Cytuj:
Moją ulubioną Talią jest Thoth Tarot, a książka Crowleya "The Book of Thoth" stała się dla mnie stałą inspiracją.

Witaj również Nakasha. Z tego co wiem tej książki nie ma tłumaczonej na j. polski, czyli twoje doświadczenia inspiracji pochodzą z oryginału ?
Pozdrawiam innych forumowiczów.

PostZamieszczono: 17 lis 2009 20:13 
Witam wszystkich i zapraszam do " forumowania " :)

PostZamieszczono: 17 lis 2009 22:15 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Megi pisze:
Witam wszystkich i zapraszam do " forumowania " :)

:D Zaproszenie przyjęte z przyjemnością, czasu mam troszeczkę za mało ostatnio, ale obiecuję POPRAWĘ!!!
Pozdrawiam serdecznie R

PostZamieszczono: 18 lis 2009 14:04 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Witam,
tarotem zaczęłam się interesować jakieś 2 tyg temu... i swoją pierwszą talię zakupiłam kilka dni temu :)
w tej chwili próbuję poznawać karty i powolutku oswajać się z nimi, próbując jednocześnie swoich sił na najprostszych rozkładach.
Pozdrawiam wszystkich.

PostZamieszczono: 20 lis 2009 07:31 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

:D Wreszcie przyszly moje pierwsze karty z Polski :lol:
Jestem podekscytowana, bardzo sie ciesze i ide poczytac ksiazke ktora jest dolaczona do kart...do uslyszenia w krotce...milego dnia wszystkim zycze ;)

PostZamieszczono: 24 lis 2009 18:41 
Stały Bywalec

Witam!
Od miesiąca zaglądam do Tarotnet i milcząco uczę się, podglądając Wasze wypowiedzi - oczywiście te, które można bez logowania. Ale tak się jednak nie da. Dlatego dzisiaj postanowiłam się do Was przyłączyć. Karty mam od ok. 1,5 miesiąca, czyli bardzo krótko i na razie to, co do tej pory zdążyłam przeczytać, dało mi wiedzę wielkości ziarnka piasku.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

PostZamieszczono: 24 lis 2009 19:33 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Marta68 pisze:
na razie to, co do tej pory zdążyłam przeczytać, dało mi wiedzę wielkości ziarnka piasku

Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka :D Witamy!

PostZamieszczono: 24 lis 2009 23:05 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Witam!
Mam na imię Magdalena i mogę wreszcie odsapnąć bo was znalazłam :)))
Manfreda pamietam i Kinge również , na Lunaris stawiałam pierwsze kroki w tarocie, a to już 3 lata...
Pozdrawiam!

PostZamieszczono: 29 lis 2009 19:43 
Rozglądam się

witam,mam na imię Ewa.Tarotem zainteresowałam się w lipcu tego roku.Byłam z wizytą u koleżanki,wyjęła karty Tarota-które widziałam po raz pierwszy.Zakochałam się ,obecnie głownie czytam literaturę ezoteryczną.Interesuje mnie nauczenie się symboli i poznanie Kart a nie czytanie ze skrótów znaczeń.Jeszcze tak mało wiem.Dopiero dzisiaj znalazłam tenPortal i z przyjemnością wpisałam się.
całusy dla wszystkich

PostZamieszczono: 02 gru 2009 18:31 
Nowicjusz

Dobry wieczór,
dziś pierwszy raz mam w rękach "moje" karty. Dotychczas korzystałam z uprzejmości koleżanki, która dla mnie jest medium. Ale medium jest teraz bardzo zajętą mamą malutkiego dziecka, więc mam nadzieję, wziąć sprawy z swoje ręce.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich zapaleńców :)

PostZamieszczono: 04 gru 2009 12:14 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

witam wszystkich...
mam na imie Kasia i przygoda z Tarotem dopiero sie dla mnie rozpoczela..
moja perwsza talia kart Tarota wlasnie do mnie doszla...:)
mam nadzieje,ze dzieki wam szybciej naucze sie ich interpretacjii....co jak widze nie bedzie takie latwe.. :roll:
pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow

PostZamieszczono: 04 gru 2009 13:11 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Jestem tu dopiero co. Popatrze wiec sobie najpierw ... może znalazłam miejsce dla siebie. Ciagle szukam nowych tematów dotyczących tarota, choc znamy sie juz jakis czas. Może uda mi sie pomóc i zaczerpnac z waszych doświadczeń.

gg 44818108
http://tarot24h.blogspot.com/

PostZamieszczono: 10 gru 2009 12:00 
Stały Bywalec

Witam,
mam na imię Aneta i tarotem interesuję się od kilku lat lecz zagłębiam jego tajniki dopiero od niedawna. Jestem tutaj bo chciałabym się nauczyć jak najwięcej.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :D

PostZamieszczono: 10 gru 2009 12:35 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

witaj więc Aneta

gg 44818108
http://tarot24h.blogspot.com/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna