Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 witam : Powitalnia

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: witam
PostZamieszczono: 16 wrz 2014 09:52 
Nowicjusz

Witam wszystich serdecznie.Mieszkam za granica,jestem bardzo niesmiala,nawet wstydze sie zapytac jak czegos nie wiem,a jestem ciagle glodna wiedzy.karty stawiam od bardzo wielu lat,choc nigdy niczego sie nie uczylam.W szkole podstawowej koleznki pytaly,ja stawialm karty i slowa same mi wchodzily do glowy i to mowilam .W 95 %sie zgadzalo.Jakis czas temu przenioslam sie na tarota bo urzekl mnie Osho.Nie moge obiecac,ze bede bardzo aktywna,poniewaz jak napisalam na wstepie jestem niesmila i moja anonimowosc nic nie zmienia.Ja wole czytac :usmiechniety:
przepraszam za przydlugi wstep. :usmiechniety:

Tytuł: Re: witam
PostZamieszczono: 18 wrz 2014 21:26 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Witaj Gaju :)

PostZamieszczono: 19 wrz 2014 04:21 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Witaj na forum Gaju :usmiechniety:

Cytuj:
ja stawialm karty i slowa same mi wchodzily do glowy i to mowilam

Hym... i to jest to:) Ponoć takie interpretacje są najlepsze:)

Nieśmiała to chyba też znaczy, że i skromna? A w skromności nie może być mowy o dużym ego. Im mniejsze ego tym większe zdolności w dziedzinie ezoteryki u takiego/takiej, który/-a się tym zajmuje.

Odezwij się jednak czasami :usmiechniety:

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 23 wrz 2014 14:32 
Nowicjusz

dziekuje Wam serdecznie za mile powitanie
Poltora miesiaca temu zginela mi moja ukochana kotka,stawialam sobie karty i tylko jak pytalam czy to ona (bo ktos niby ja widzial) to dostawalam odpowiedz prawdziwa,ale jak tylko zapytalam czy wroci ,nie chcialy mi powiedziec i zawsze jest tak ,ze jak spojrze na karte i powiem co mi do glowy przyszlo to jest ok,a jak tylko zagladam na internet i chce zobaczyc tlumaczenia kart to jest calkiem co innego,choc nie zawsze.Nie wiem o co chodzi.
pozdrawiam serdecznie

PostZamieszczono: 26 wrz 2014 17:54 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Co pisze w necie/książkach to nie sugeruj się tym, o ile jest w porządku - jak sama piszesz. W Twym wypadku może służyć Ci to jako poznawanie nowych (sposobów) interpretacji, nowych słów-kluczy. A czy skorzystasz z tego? Też niekoniecznie.
Chociaż boję się o to, żeby ta nowa treść Ci nie namieszała hehe. Swoją drogą, ja i inni też spotykamy coś nowego w kartach, czy na forum, czy w książkach.

Do tej pory to wiem też tyle, że bywają na rynku książki nierzetelne w temacie. O tak! Samemu mi nazbierało się trochę takich z czasem. I chcąc nie chcąc, jeszcze nie zdając z tego sprawy musiałem przejść przez tę głupotę. Dopiero tu, później - na tym forum zostało to prawidłowo zweryfikowane, przez wkład admina i innych użytkownikow tutaj.

A w związku z Twoją kotką to bywa tak przecież, że karty nie chcą mówić. Takie przypadki to ja traktuję jako taki "akt z góry", poza naszym/ludzkim zasięgiem. Może to nie jest pora na to, żebyś o tym dowiedziała się, może po prostu nie jest Ci dane żebyś otrzymała jakikolwiek znak w tej sprawie. No nie wiem, ale przez takie myślenie bardziej rozumiem przypadek "karty nie chcą mówić".

BTW: Jak wróci admin to może podzieli jakoś ten wątek, bo zrobił się już tutaj off-top na całego :usmiechniety: Tu jest tylko powitalnia :dziendobry:
Gaju, następnym razem z takim tematem to wal śmiało do działu Szkółka Tarota, czy Tarot w Praktyce :usmiechniety: Myślę, temat bardziej pasuje do Tarota w Praktyce.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 28 wrz 2014 17:58 
Nowicjusz

dziekuje i przepraszam za wszystko,zaraz poszukam
pozdrawiam

PostZamieszczono: 24 sie 2016 12:35 
Stały Bywalec

cześć Gaja

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]