Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Cześć Wszystkim!!!! :):):) : Powitalnia

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cześć Wszystkim!!!! :):):)
PostZamieszczono: 05 lip 2012 19:28 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Witam Was.

Mam na imię Kaśka licze sobie 24 lata. Jestem bardzo ciekawa Tarota, wróżb i wszystkiego co jest z tym związane. Chciałabym nauczyć się tej pięknej sztuki jaką jest Tarot, zakupić karty i kiedyś dla przyjemności i pomocy sobie oraz najbliższym stawiać Tarota.Póki co używam wahadełka, które częsciowo mówi prawdę a częściowo zmyśla. Pewnie nie nauczyłam się tej sztuki jak trzeba choć przeczytałam o tym dwie książki. Może poprostu nie jestem do tego stworzona lecz będe próbować i nie poddam się. Prawdę mówiąc wahadełka nie używam często i odkładam go byle gdzie a tak podobno nie wolno. Boję się że z Tarotem będzie to samo. Muszę się jakoś postarać ogarnąć. Liczę na miłą atmosferę na tej stronie i cierpliwość do mej osoby :) Nie wiem ile pytań zadam i jak czesto tutaj zagladnę ale licze na to, że skoro tak mnie to wciąga to napewno często będę gościem tej strony. Pozdrawiam Was wszystkich gorąco :)

Tytuł: Re: Cześć Wszystkim!!!! :):):)
PostZamieszczono: 06 lip 2012 18:08 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Pytaj, Kasiu :) My wszyscy się tutaj uczymy. Miło jest nam powitać Cię na forum :)

Tytuł: Re: Cześć Wszystkim!!!! :):):)
PostZamieszczono: 08 lip 2012 11:19 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Dzięki Maralee :*

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]