Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Idzie ku dobremu! : Ogłoszenia parafialne

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Idzie ku dobremu!
PostZamieszczono: 15 wrz 2011 16:28 
Administrator
Awatar użytkownika

Dziś dostałam informację, że doczekaliśmy się zmian! Już wszystko jest ustalone - w najbliższej przyszłości forum zostanie naprawione przez fachowca, coś słyszałam o wgraniu nowej wersji PHP, oraz nowym wyglądzie. Żegnajcie błędy! :D

Zła wiadomość jest taka, że gdy będą podjęte prace forum może chwilowo nie działać. No ale to jakoś przeżyjemy, zwłaszcza że w końcu wszystko będzie funkcjonowało jak trzeba. Przy okazji postaram się uzyskać troszkę bajerów, jak choćby dodatkowe emotki. ;)

Tytuł: Re: Idzie ku dobremu!
PostZamieszczono: 16 wrz 2011 02:57 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Jak na moją laicką wiedzę o tych sprawach to nie widzę, żeby tu coś szczególnie złego działo się :) Pamiętam, kiedyś było coś takiego że reklamy "zakrywały" świeżo napisane posty ale to chyba była jedyna taka zła rzecz.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 16 wrz 2011 09:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Siedem kochany, Przyzwyczaiłeś się do tych błędów, więc już ich nie zauważasz. 8-)
Podczas logowania jest opóźnienie - forum przeładowuje się bez sensu dwa razy. Podczas pisania postów to samo.
Przy obsłudze moderatorskiej też wywala kilka kwiatków.
Stało się tak dlatego, że w pewnym momencie forum zostało zaktualizowane do nowszej wersji, ale dodatkowe moduły nie były już kompatybilne. Również integracja forum i portalu przestała dobrze funkcjonować, zrobił się bajzel w kodzie.

Dostaniemy najnowszą wersję phpBB 3.0.9 - dodatki znikną (pewnie m.inn. moduł ostatnio na forum), ale za to wszystko inne będzie śmigało, cały kod zostanie w 100% zoptymalizowany. Dodatki zapewne z czasem zostaną dostosowane pod tę wersję.
Prawdopodobnie przez jakiś czas nie będzie działał portal, a już na pewno nie będzie integracji umożliwiającej logowanie się na forum przez portal.

PostZamieszczono: 16 wrz 2011 11:19 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Jest jedna uciążliwa sprawa, która mam nadzieje zniknie wraz z uaktualnieniem wersji, o którym mówisz, a mianowicie, mam problem z dodawaniem postów jeden po drugim. I nie chodzi tu wcale o dodawanie postów jeden pod drugim w tym samym wątku. Ba! Nawet jeśli dodaję post, a potem chcę szybko wysłać wiadomość na pw (!!!) to również wyskakuje komunikat, ze nie mogę dodawać postów jeden po drugim :lol: Ale się właśnie przyzwyczaiłam i jakoś tak to zostało :lol: Czy ktoś jeszcze miał taki kłopot?
Kinga, wiadomość jest super, jest nieźle, ale dlaczego miałoby nie być jeszcze lepiej?? 8-)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]