Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Ratunku - ZEN! (Zuo czai się wszędzie!) : Wszystko co poprawia humor

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ratunku - ZEN! (Zuo czai się wszędzie!)
PostZamieszczono: 27 sie 2011 13:41 
Administrator
Awatar użytkownika

Przeczytajcie co ludzi potrafi niepokoić: http://www.odnowa.jezuici.pl/szum/r-problemy-i-pytania-mainmenu-69/okultyzm-mainmenu-72/108-mam-odtwarzacz-o-nazwie-qzenq-co-robi

:lol: :lol: :lol:

Pytanie zadane przez człowieka idiotyczne, ale odpowiedź Jezuity zdecydowanie na poziomie. :)

Tytuł: Re: Ratunku - ZEN! (Zuo czai się wszędzie!)
PostZamieszczono: 27 sie 2011 13:52 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

:shock: Rany, tacy ludzie na prawdę istnieją :| Nawet nie wiecie jak mnie to smuci ... A odpowiedź rzeczywiście fajna, żaden pitolenie tylko rzeczowe argumenty, mam nadzieję, ze pomogło to temu nieszczęśnikowi żyć spokojniej :lol:

PostZamieszczono: 27 sie 2011 14:20 
Moderator
Awatar użytkownika

Tarotka pisze:
:shock: Rany, tacy ludzie na prawdę istnieją :| Nawet nie wiecie jak mnie to smuci ... A odpowiedź rzeczywiście fajna, żaden pitolenie tylko rzeczowe argumenty, mam nadzieję, ze pomogło to temu nieszczęśnikowi żyć spokojniej :lol:

Mnie to szczerze mówiąc specjalnie nie dziwi, ludzie potrafią robić z siebie jeszcze większych kretynów. Ostatnio byłam w pewnym mieście na wycieczce krajoznawczej, zazwyczaj w takich przypadkach wchodzę do kościołów, tak sobie z ciekawości, co tam będzie, bo nie jestem katoliczką ;) W gablotce widziałam wywieszoną kartkę z okultystycznymi symbolami przed którymi "polak katolik" ma bronić swoje dzieci. Były tam jakieś pacyfki, yin yang itp. Jakaś żenada kompletna...
Prawda jest taka, że tacy świętoszkowaci katolicy często robią najwięcej bajzlu :)

PostZamieszczono: 27 sie 2011 14:30 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Masz rację, to tak jak panie spod krzyża, które nie zawahałyby się nim zabić w razie potrzeby!!! :lol: Tak to własnie wygląda...

PostZamieszczono: 27 sie 2011 15:53 
Administrator
Awatar użytkownika

Aaaa, ten plakat nawet po necie krąży:

Obrazek

Wracając do ZEN-paranoi, rozwaliły mnie słowa: A gdybyś miał na imię Zenon? :lol: :lol: :lol:

Tarotko, z TYMI paniami z pod krzyża to głownie stereotyp wykreowany przez media. Oczywiście były tam różne nawiedzone zadymiary które mocno zwracały uwagę i dawały się sprowokować, ale stanowiły mniejszość. Znacznie groźniejszymi przypadkami debilizmu były grupy osób, które przychodziły kpić, prowokować, sikać na znicze i co tam jeszcze się dało ohydnego wykombinować. Gdy czytałam relacje niezależnych blogerów, szczęka mi opadała. Aż smutno to sobie przypominać...

Z resztą, znam ludzi całkowicie normalnych, niemoherowych, którzy z tego czy innego powodu odczuwali potrzebę uczestniczenia w tzw. obronie krzyża i przychodzili na Krakowskie... Nie krzyczeli, nie robili szopek, niektórzy nawet nie są katolikami. Po prostu przychodzili tam aby okazać swój milczący protest. Jedni przeciwko polityce, drudzy na znak nieufności wobec śledztwa MAK-u, - co człowiek to różne przyczyny.

PostZamieszczono: 27 sie 2011 23:51 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Kingo oczywiście użyłam ogólnika, ale niestety najpopularniejszą religię w naszym kraju widzę przez pryzmat ludzi, którzy w jej imię są w stanie zadać poważne rany nawet krzyżem, jeśli uznają to za słuszne. A co gorsze, nierzadko są do tego namawiani w świątyniach?! Abstrahując już od kuriozum jakie miało miejsce na Karakowskim... A przecież nie powinno tak być... Ale my nie o tym, nie o tym ;)
Moment z Zenonem jest przedni, widać, ze i jezuicie oczy z orbit wyszły jak zobaczył z czym boryka się jego owieczka i sam już nie wiedział jakiego argumentu ma użyć, aby to "delikatnie" dać do zrozumienia :lol: A tak na prawdę dopiero wtedy zdałam sobie sprawę, ze to imię na prawdę zawiera w sobie "zen" :lol:

PostZamieszczono: 29 sie 2011 04:27 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Ależ ludzie mają problemy ObrazekObrazek

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 29 sie 2011 08:15 
Moderator
Awatar użytkownika

siedem pisze:
Ależ ludzie mają problemy ObrazekObrazek

Uwierz siedem, że to są problemy ;) Choćby z tego powodu, że po pierwsze ośmieszają ezoterykę a po drugie to już chodzi o samych ludzi, którzy tworzą takie bzdury. Później masz takiego Roberta Tekieli :D

PostZamieszczono: 29 sie 2011 22:59 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

A cóż tam na plakacie robi motyl i tęcza? :mrgreen:

PostZamieszczono: 29 sie 2011 23:01 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

To fakt Mariolko, to są problemy i jest to ośmieszanie ezoteryki, lekceważenie jej i nabijanie ludziom głowy irracjonalnymi lękami
w stylu "Tarot jest zły" , "Tarot jest niebezpieczny", "medytacja prowadzi do opętania" itp... itd...
Potem spotykamy na swej drodze ludzi, którzy słysząc, że interesujemy się Tarotem mają nas za szarlatanów lub idiotów...
Ale co tam nie przejmujmy się ;) My wiemy lepiej !

PostZamieszczono: 30 sie 2011 21:49 
Administrator
Awatar użytkownika

A ktoś się orientuje dlaczego zwykła tęcza też jest na indeksie znaków zakazanych? Czy to ma coś wspólnego z homoseksualizmem? :roll:

Co do odwróconego krzyża, który jest be, takowy pojawił się na tronie JPII:

Obrazek

Co do motyla, wytłumaczenie:
Motyl jest symbolem, który zwolennicy ideologii New Age obrali sobie, jako własny. Ma symbolizować przejście ludzkości w nową erę. Gąsienica ma wyrażać erę ryby (czerpiącej z tradycji chrześcijańskiej, racjonalizmu i asertywności), natomiast motyl ma symbolizować erę wodnika. Symbol motyla jest wyrazem odrzucenia chrześcijaństwa na rzecz innej religii; odrzucenia Bożego planu zbawienia na rzecz ideologii kultu własnych możliwości oraz bliżej nieokreślonych energii.

Ja to pierwszy raz słyszę że motyl jest symbolem New Age... 8-)
Słyszałam że motyla obrały sobie za znak rozpoznawczy dziewczyny pro ana, czyli anorektyczki promujące swój "styl życia" jako świadomy wybór, nie zaś groźną chorobę... ale czy to taki motyl jak na obrazku - nie wiem.

PostZamieszczono: 31 sie 2011 12:03 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

No tak teraz mnie oświeciło !!! Tęcza jako symbol ruchu homoseksualistów !!! A tam jest jeszcze to drzewko szczęścia :lol: Brakuje tam jeszcze kruka, wilka, sowy, symboli wicca, półksiężyca i czterolistnej koniczyny :mrgreen:

PostZamieszczono: 01 wrz 2011 08:40 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
A ktoś się orientuje dlaczego zwykła tęcza też jest na indeksie znaków zakazanych? Czy to ma coś wspólnego z homoseksualizmem? :roll:

Nie wiem Kingo, ale sama najlepiej rozumiesz, że straszenie "szatańskimi symbolami" z sensem ma niewiele wspólnego ;)
i kiedy patrzy i słucha tych bzdur człowiek o poziomie intelektu powyżej Foresta Gumpa, to go takie podejście raczej śmieszy niż przeraża - a właściwie przerażająco śmieszy :lol:

Lady De Madeleine pisze:
No tak teraz mnie oświeciło !!! Tęcza jako symbol ruchu homoseksualistów !!! A tam jest jeszcze to drzewko szczęścia :lol: Brakuje tam jeszcze kruka, wilka, sowy, symboli wicca, półksiężyca i czterolistnej koniczyny :mrgreen:

:lol: Oj tak i jeszcze błyskawicy Harrego Pottera i wszystkich bez wyjątku symboli runicznych oraz podkowy, bo Diabli znak kopytka zostawiali na swoich czarownicach :twisted:

PostZamieszczono: 08 paź 2012 21:28 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Złamane "S" :D :D :D - zwyczajnie runa sowilo wykorzystywana kiedyś przez służby SS

...swoją drogą zabrakło tam kart do głosowania z ostatnich wyborów parlamentarnych :D :D :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]