Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Kawiarenka i pogaduszki : Hyde Park - Page 5

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kawiarenka i pogaduszki
PostZamieszczono: 27 paź 2010 23:35 
Administrator
Awatar użytkownika

Tutaj najwyższą instancją, czyli właścicielem forum, serwera i wszystkiego jest Łukasz Kierus z Czarymary.pl

Ja tam się na nikogo nie gniewam, nie traktujcie moich administratorskich poczynań jako ataku na kogokolwiek! Po prostu nie pilnowałam ostatnio forum, więc się porobiły niefajne zwyczaje i teraz moim obowiązkiem urzędowym je skorygować. :)

Miriam, to pewnie dlatego, że wysłałam wiadomość globalnie (do wszystkich) i teraz jak się na nią odpowiada, też leci do wszystkich. :lol: Trzeba w polu adresata koniecznie odznaczyć grupę "Zarejestrowani Użytkownicy" i "Moderatorzy".
Zwykłe PW będzie dochodziło normalnie, bez obaw.

PostZamieszczono: 27 paź 2010 23:37 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Kingo,a co z moim pytaniem?Dlaczego dostałam na moja skrzynke Twoja poczte?

PostZamieszczono: 27 paź 2010 23:38 
miriam pisze:
Kinga !!!Porządek musi byc ,ale nie chciałabym,zeby moje pw nie szły do adresata wiadomości tylko do kogos innego :lol: :lol: Właśnie przed chwilka dostałam na pw dla ciebie przeznaczona pocztę :lol: :lol: :lol:

ja tez dostalam pw ktory powinna dostac Kinga.

edit.ok juz wiem dlaczego. ale jak usuwac posty ( moj)?? kiedys byl w prawym dolnym rogu taki krzyzyk , jak na niego kliknelam to usuwalam post , Teraz go nie ma i nie moge usuwac posta ( np tego)

Ostatnio zmieniony 27 paź 2010 23:41 przez Rani, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 27 paź 2010 23:39 
Mózg Forum

Dziewczyny, ja wogole nic nie rozumiem z tej czystki, przeciez nie robie niczego zlosliwie....Najpierw od czerwca nikt mi na nic nie zwrocil uwagi, a teraz mam sie w jeden wieczor do wszystkiego nowego przyzwyczaic.... :roll: To wcale nie jest ani mile ani zabawne... A bylo tak fajnie... A czy my mamy tutaj wogole cos do powiedzenia, czy mozemy napisac zazalenie na zbyt ostre traktowanie z dnia na dzien :lol: :lol: :lol: Proponuje wymienic sie mailami , bo mnie na pewno wkrotce przyblokuja...nie umiem sie w tym wszystkim polapac...Jakby co to piszcie rudalila@hotmail.co.uk

PostZamieszczono: 27 paź 2010 23:42 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Rudalilu ,nic tylko trzeba swoja stronę założyć,znam pewna osobe która to wykrrrrrrrrrrraaaaakaaaaała.Tak jak zawsze ma racje :lol: :lol: :lol: :lol:

PostZamieszczono: 27 paź 2010 23:46 
Administrator
Awatar użytkownika

To dlatego, że wiadomość o nowych zasadach wysłałam globalnie (od razu do wszystkich) i teraz jak się na nią odpowiada, też poleci do wszystkich. :lol: Trzeba w polu adresata koniecznie odznaczyć grupę "Zarejestrowani Użytkownicy" i "Moderatorzy", a zostawić tylko samego adresata.
Ale zwykłe PW będzie dochodziło normalnie, bez obaw. :)

Rudalila, moja wina, bo forum nie pilnowałam.... Teraz pilnuję, ogłaszam koniec anarchii. Nie wymyślam Bóg wie jakich zasad, wszystkie one wynikają z Netykiety, czyli internetowego savoir-vivre'u. Normalne jest, że na forach nie powinno się sadzić pogrubień gdzie kto chce, wklejać obrazków, pisać niechlujnie, dodawać jednego posta za drugim, mówić nie na temat i tak dalej.

PostZamieszczono: 27 paź 2010 23:48 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Eremit pisze:
miriam pisze:
Kingo,a co z moim pytaniem?Dlaczego dostałam na moja skrzynke Twoja poczte?[/quoteBo lizuska wysłała do wszystkich zamiast tylko do Kingi :lol: :lol: :lol:

OOOOOOOOO!!!! To sa tu takie lizuski,nie wiedziałam. :lol: :lol: :lol:

Nie zrozumiałas jakas wrozka do ciebie napisala a ja i jeszcze kilka osob ,Jeżu kolczasty,moze wszyscy otrzymalismy ta wiadomosc

PostZamieszczono: 27 paź 2010 23:50 
I to minie...

PostZamieszczono: 27 paź 2010 23:52 
Administrator
Awatar użytkownika

Ejże ejże. Bez przesady. Parę osób zwyczajnie wyraziło poparcie dla akcji porządkowej i wprowadzenia dyscypliny, bo ostatnio przez ten bałagan nie czuły się na forum dobrze. Nikt z tego powodu nie jest lizusem!

PostZamieszczono: 28 paź 2010 00:07 
Mózg Forum

Kinga pisze:
To dlatego, że wiadomość o nowych zasadach wysłałam globalnie (od razu do wszystkich) i teraz jak się na nią odpowiada, też poleci do wszystkich. :lol: Trzeba w polu adresata koniecznie odznaczyć grupę "Zarejestrowani Użytkownicy" i "Moderatorzy", a zostawić tylko samego adresata.
Ale zwykłe PW będzie dochodziło normalnie, bez obaw. :)

Rudalila, moja wina, bo forum nie pilnowałam.... Teraz pilnuję, ogłaszam koniec anarchii. Nie wymyślam Bóg wie jakich zasad, wszystkie one wynikają z Netykiety, czyli internetowego savoir-vivre'u. Normalne jest, że na forach nie powinno się sadzić pogrubień gdzie kto chce, wklejać obrazków, pisać niechlujnie, dodawać jednego posta za drugim, mówić nie na temat i tak dalej.

Dlatego ono jest takie fajne...spontaniczne i zywiolowe.... :D..moze jednak robisz to zbyt rygorystycznie...mam nadzieje , ze nie popelniasz bledu...i ze to twoje forum nie skurczy sie nagle....ciekawe kto tu sie zle poczul...?...dziwne....jakos nie chce mi sie wierzyc.....

PostZamieszczono: 28 paź 2010 00:13 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Lilu zabierz swoj email ze strony wyślij na pw ,bo jeszcze nawiedzone wróżki zacznął sie do Ciebie dobijac i będziesz miała biede :mrgreen: ;) :o :)

PostZamieszczono: 28 paź 2010 00:17 
Rudalila spojrz na swoj podpis, ktory umiescilas na dole kazdego Twojego Postu i rozchmurz sie :)

PostZamieszczono: 28 paź 2010 00:19 
Administrator
Awatar użytkownika

Forum może być fajne i żywiołowe, a jednocześnie czyste, prawda? Nie wiem co ma brak umiejętności korzystania z jego funkcji, do spontaniczności. :)
Na przykład opcja cytowania nie służy do tego, aby każdorazowo w nią klikać i powielać całą wypowiedź przedmówcy.
Pogrubienia mają za zadanie od czasu do czasu podkreślić wagę słowa lub zdania, a nie wartość dekoracyjną.

PostZamieszczono: 28 paź 2010 00:34 
Mózg Forum

Kinga pisze:
Forum może być fajne i żywiołowe, a jednocześnie czyste, prawda? Nie wiem co ma brak umiejętności korzystania z jego funkcji, do spontaniczności. :)
Na przykład opcja cytowania nie służy do tego, aby każdorazowo w nią klikać i powielać całą wypowiedź przedmówcy.
Pogrubienia mają za zadanie od czasu do czasu podkreślić wagę słowa lub zdania, a nie wartość dekoracyjną.

Jeslibys uwazniej cztala, Kinga , to pewnie zauwazylabys, ze te mniej "obeznane", tak jak ja dopytywalysmy sie tych co wiedza lepiej jak sie np. cytuje i jak sie robi inne rzeczy,piszac posty,by nie zasmiecac. Pouczal nas Eremit, pouczala nas Sanna i coraz lepiej nam to wychodzilo. Byloby duzo milej gdybys zaproponowala uprzejmie, po tak dlugiej absencji i braku zainteresowania twoim forum , jakie zmiany chcesz wprowadzic i co trzeba zmienic...To jednak wymaga troche czasu zeby sie oswoic z nowym. A z tym korzystaniem z grubszych liter, lub innych bajerkow...to juz naprawde przesadzasz...Moze czasem korzystamy nieumiejetnie, ale na pewno nie naduzywamy tego...te animacje , ktore wlkejaja dziewczyny sa bombowe i stanowia niesamowite urozmaicenie w, niejednokrotnie nudnych wywodach. Czesto wyrazaja lepiej to co chcielibysmy ujac slowami , a nie potrafimy...Ta cala sytuacja jest bardzo przykra...juz mi sie odechcialo tu zagladac....nie musisz mnie juz wyrzucac...sama odchodze....

PostZamieszczono: 28 paź 2010 00:37 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

rudalila pisze:
Dziewczyny, ja wogole nic nie rozumiem z tej czystki, przeciez nie robie niczego zlosliwie....Najpierw od czerwca nikt mi na nic nie zwrocil uwagi, a teraz mam sie w jeden wieczor do wszystkiego nowego przyzwyczaic.... :roll: To wcale nie jest ani mile ani zabawne... A bylo tak fajnie... A czy my mamy tutaj wogole cos do powiedzenia, czy mozemy napisac zazalenie na zbyt ostre traktowanie z dnia na dzien :lol: :lol: :lol: Proponuje wymienic sie mailami , bo mnie na pewno wkrotce przyblokuja...nie umiem sie w tym wszystkim polapac...Jakby co to piszcie rudalila@hotmail.co.uk

Ejże ejże!!! Ja Ci dam "Przyblokują"!!! Ucz się Ruda ucz, bo nauka to potęgi klucz!!!
Powolutku się połapiesz i jestem jakoś dziwnie spokojna,
że Kinga wcale nie będzie skora do BANOWANIA KOGOŚ TAKIEGO JAK RUDALIA DALL'ITALIA :lol:
Poćwicz troszkę na Hyde Parku, bo tutaj hulaj dusza :lol: :lol: :lol:

Prawdę mówiąc, to troszkę bałaganu było :roll: i połapać się w wątkach nie było łatwo :?
Z drugiej strony luźna atmosfera nam odpowiada i między innymi, to ta atmosfera nas tu trzyma ;)
Nie drzyjmy jednak szat, nikt nam nie powiedział, że mamy być śmiertelnie poważni i książki pisać, nikt nam nie zabrania świrować w "naszym stylu" :D :D :D

Kinga prosi tylko, żeby się trzymać tematów i szaleć z fotkami, filmami, muzyką itp... itd... właśnie w tym dziale ;)
Posiedzimy tu sobie na nowych zasadach, postaramy się przestawić i już...
Mam nadzieję, że Kinga nam da parę dni na przestawienie zanim nas zbanuje :lol: :lol: :lol:
MY NIE MAMY PO 20 LAT I UCZYMY SIĘ WOLNIEJ ;)

Rudalila napisała
Cytuj:
.Ta cala sytuacja jest bardzo przykra...juz mi sie odechcialo tu zagladac....nie musisz mnie juz wyrzucac...sama odchodze....

Rudalia Proszę nie rób jaj!!! Ty Niedobra Czarownico!!!
Ma dai smettila Strega Cattiva!!!No! Non mi lasciare, non mi puoi abbandonare!!! No, no, no, no, no,no!

Ostatnio zmieniony 28 paź 2010 00:48 przez Rozi, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 28 paź 2010 00:44 
Wlasnie, daj nam ciut czasu, tu sa tez osoby starsze jak i blondynki np. ja. ;) :)

PostZamieszczono: 28 paź 2010 01:13 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Cytuj:
Nie zrozumiałas jakas wrozka do ciebie napisala a ja i jeszcze kilka osob ,Jeżu kolczasty,moze wszyscy otrzymalismy ta wiadomosc

Tak jest! Wszyscy!
Może nie będę zbyt miła, ale autorka w/w posta ma na koncie aż 54 (bodajże) wpisy, głównie w tematach Lekkich
a jest na forum od zeszłego roku, my uwagi i pochwały piszemy na forum a ona - więc.................
Resztę dopowiedzcie sobie sami.

PostZamieszczono: 28 paź 2010 01:25 
Administrator
Awatar użytkownika

Rudalila, wszystko rozumiem. Ostrzeżenie wzięło się stąd, że przecież zwracałam się do Ciebie parokrotnie, pisałam grzecznie czego masz nie robić i z jakiego powodu, tłumaczyłam. Nie pomogło, nadal były dwa posty pod rząd i chaos. Z resztą, ostrzeżenie też nie poskutkowało, bo z miejsca zaraz były dwa posty jeden pod drugim, z czego jeden to cytat Twojego własnego postu z moją czerwoną notką. Kurka wodna! :? O co chodzi?

Jak już mówiłam, zmiany jakie wprowadzam, to nawet nie są zmiany, tylko początek normalności. :) Wszędzie jak net długi i szeroki, na każdym szanującym się forum panują właśnie takie zasady. Nie robi się tego z upierdliwości, tylko z przyczyn czysto praktycznych. Zobaczcie co się tu zaczęło wyprawiać? Połowa wątków jest zagryzmolona głupstwami, brakuje wypowiedzi merytorycznych, każdy sobie rzepkę skrobie. Gdyby ktoś przyszedł i chciał tu odnaleźć poszukiwaną informację, zwyczajnie wymięknie. Ba, ludzie którzy mają coś fajnego do powiedzenia zaczęli pomału uciekać, bo nie mają ochoty pisać w podobnych warunkach.

Cytuj:
te animacje , ktore wlkejaja dziewczyny sa bombowe i stanowia niesamowite urozmaicenie w, niejednokrotnie nudnych wywodach.

Nie mam nic do animacji, jeśli takowe pojawią się od czasu do czasu. One nie mogą zastępować normalnej rozmowy i wartościowych przemyśleń! Jeśli nawet ktoś ma trudność ze sformułowaniem jakiejś myśli, sto razy lepiej wyjdzie na tym gdy będzie musiał posiedzieć nad swoim postem i go poukładać, niż jeśli wlepi kilka emotek i okrasi wszystko obrazkiem. Jeden taki staranny post jest więcej wart od stu nieprzemyślanych - i to wcale nie dla mnie, tylko dla samego autora.

Cytuj:
A z tym korzystaniem z grubszych liter, lub innych bajerkow...to juz naprawde przesadzasz...

Problem w tym, że jeśli jedna osoba czasem zrobi kolorek czy pogrubienie, jeszcze nic się nie stanie. Ale jeśli na jednej stronie co drugi post (albo wręcz każdy), jest czymś upstrzony, czytelnik dostaje oczopląsu. Takie coś już wcale ładnie nie wygląda, po prostu nie da się czytać i nie chce się odpowiadać.

Co do technicznych aspektów, jakoś nie zaobserwowałam, aby osoby którym obsługiwanie funkcji forum niespecjalnie wychodzi, próbowały poprawić swój styl i szukały instrukcji. Nie, klepią te same błędy post za postem. A dlaczego? Bo tu prawie nikt nie zwraca uwagi na estetykę, każdy może robić co chce.
Podobna sytuacja zachodzi, gdy masz w mieszkaniu bałagan, na podłodze walają się papierki, jakieś bibeloty, okruchy i śmieci. Przychodzi do Ciebie gość. Jak myślisz, czy siedząc w takim otoczeniu będzie krępował się zostawić jeszcze jeden papierek? Poszuka kosza? Zechce zdjąć buty? Pomieszawszy kawę odłoży łyżeczkę na spodeczek czy na serwetę?

rozi pisze:
Może nie będę zbyt miła, ale autorka w/w posta ma na koncie aż 54 (bodajże) wpisy, głównie w tematach Lekkich
a jest na forum od zeszłego roku, my uwagi i pochwały piszemy na forum a ona - więc.................
Resztę dopowiedzcie sobie sami.

A nie przyszło Ci do głowy, że na tym forum 3/4 zarejestrowanych użytkowników przeważnie tylko czyta posty, rzadko się udzielając? I problem w tym, że chcą mieć co poczytać. :) Niestety jakoś dyskusji dramatycznie spadła...

PostZamieszczono: 28 paź 2010 01:32 
Mózg Forum

Rozi pisze:
rudalila pisze:

Ejże ejże!!! Ja Ci dam "Przyblokują"!!! Ucz się Ruda ucz, bo nauka to potęgi klucz!!!
Powolutku się połapiesz i jestem jakoś dziwnie spokojna,
że Kinga wcale nie będzie skora do BANOWANIA KOGOŚ TAKIEGO JAK RUDALIA DALL'ITALIA :lol:
Poćwicz troszkę na Hyde Parku, bo tutaj hulaj dusza :lol: :lol: :lol:

Prawdę mówiąc, to troszkę bałaganu było :roll: i połapać się w wątkach nie było łatwo :?
Z drugiej strony luźna atmosfera nam odpowiada i między innymi, to ta atmosfera nas tu trzyma ;)
Nie drzyjmy jednak szat, nikt nam nie powiedział, że mamy być śmiertelnie poważni i książki pisać, nikt nam nie zabrania świrować w "naszym stylu" :D :D :D

Kinga prosi tylko, żeby się trzymać tematów i szaleć z fotkami, filmami, muzyką itp... itd... właśnie w tym dziale ;)
Posiedzimy tu sobie na nowych zasadach, postaramy się przestawić i już...
Mam nadzieję, że Kinga nam da parę dni na przestawienie zanim nas zbanuje :lol: :lol: :lol:
MY NIE MAMY PO 20 LAT I UCZYMY SIĘ WOLNIEJ ;)

Rudalila napisała
Cytuj:
.Ta cala sytuacja jest bardzo przykra...juz mi sie odechcialo tu zagladac....nie musisz mnie juz wyrzucac...sama odchodze....

Rudalia Proszę nie rób jaj!!! Ty Niedobra Czarownico!!!
Ma dai smettila Strega Cattiva!!!No! Non mi lasciare, non mi puoi abbandonare!!! No, no, no, no, no,no!

Rozi, pieknie to napisalas....wszystko to co ja chcialam powiedziec..
Nie, kochana...nie moglabym cie opuscic....
Rani tez mnie przekonala, czytalas..? napisala zebym spojrzala na moje motto i do niego sie zastosowala. To bylo SUPER!!! Rani.

PostZamieszczono: 28 paź 2010 01:39 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Tak trzymaj Rudalilu!!!!!
Co jest do cholery ,ze wyskakuje mi ,ze nie moge wysłac postu zaraz po poprzednim.

PostZamieszczono: 28 paź 2010 01:47 
Administrator
Awatar użytkownika

Rudalilo, m. innymi właśnie o to mi chodzi. Po co cytujesz całą wypowiedź przedmówcy? Czy jeśli rozmawiasz z kimś w realnym świecie, też powtarzasz każde jego słowo?
Dyskusje internetowe rządzą się podobnymi zasadami co te prawdziwe...
Nie cytuj wszystkiego. Teraz w ogóle nie musiałaś używać cytowania. Ogólnie opcja ta służy do odnoszenia się do konkretnych fragmentów wypowiedzi, po to by wiadomo było co masz na myśli i uporządkowania odpowiedzi.

Miriam, jest blokada, ponieważ uaktywniłam tak zwany interwał antfloodowy. Służy toto do uniemożliwienia pisania posta pod postem w krótkim odstępie czasu - no, raki nieboraki moje, teraz jeśli chcecie coś dopowiedzieć, musicie używać opcji edycji poprzedniego postu. ;)

PostZamieszczono: 28 paź 2010 01:51 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Kinga, ty sie nie śmiej z poważnej pani, :lol: :lol: ,Dzieki za wyjaśnienia. :D

PostZamieszczono: 28 paź 2010 02:15 
Mózg Forum

Kinga pisze:
Rudalilo, m. innymi właśnie o to mi chodzi. Po co cytujesz całą wypowiedź przedmówcy? Czy jeśli rozmawiasz z kimś w realnym świecie, też powtarzasz każde jego słowo?
Dyskusje internetowe rządzą się podobnymi zasadami co te prawdziwe...
Nie cytuj wszystkiego. Teraz w ogóle nie musiałaś używać cytowania. Ogólnie opcja ta służy do odnoszenia się do konkretnych fragmentów wypowiedzi, po to by wiadomo było co masz na myśli i uporządkowania odpowiedzi.

Miriam, jest blokada, ponieważ uaktywniłam tak zwany interwał antfloodowy. Służy toto do uniemożliwienia pisania posta pod postem w krótkim odstępie czasu - no, raki nieboraki moje, teraz jeśli chcecie coś dopowiedzieć, musicie używać opcji edycji poprzedniego postu. ;)

Juz mi ktos tlumaczyl , ze uzywa sie edycji, ale jak do tej pory ja nigdzie tego czarodzijskiego slowa "edit" nie znalazlam, . Kinga ja starsza pani jestem , nie lapie wlot wszystkiego co sie tyczy komputera. Na to trzeba czasu...Przyjdz do mnie do mojego zakladu krawieckiego i porozmawiamy na temat tajnikow szycia, ciekawe ile czasu by ci zajelo nauczenie sie uszycia np.sukni slubnej, albo nawet sukienki :lol: ...I przestan mowic do nas jak do przedszkolakow...z tym balaganem ...sprzataniem,,, kawa..lyzeczka ...i czym tam jeszcze...My jestesmy inteligentne istoty, tylko dopiero uczymy sie pewnych rzeczy, daj nam szanse...czy ty wiedzialas wszystko od razu?
Cytuj:
A nie przyszło Ci do głowy, że na tym forum 3/4 zarejestrowanych użytkowników przeważnie tylko czyta posty, rzadko się udzielając? I problem w tym, że chcą mieć co poczytać. :) Niestety jakoś dyskusji dramatycznie spadła...

A czy tobie nie przyszlo do glowy, ze te 3/4 zarejestrowanych wlasnie przychodzi po to zeby tylko poczytac?...Jakosc dysckusji spadla?!!!...Wiesz co , Kinga, jestes poprostu niegrzeczna....tylko dlatego, ze sie troche powyglupialismy zarzucasz nam , ze jakosc dyskusji dramatycznie spadla...?!!! dlatego, ze 3/4 zarejestrowanych nie ma nic do powiedzenia...? ...a nawet jak sie odezwa to wymiekaja i sie wycofuja.... :evil:

PostZamieszczono: 28 paź 2010 02:34 
Administrator
Awatar użytkownika

Aj, to jesteśmy w domu. :lol: Trzeba było tak od razu. Tu nigdzie nie ma "edit"! Jest po polskiemu guziczek z napisem "zmień"... Znajdziesz go tuż obok guzika "Cytuj".

Cytuj:
Przyjdz do mnie do mojego zakladu krawieckiego i porozmawiamy na temat tajnikow szycia, ciekawe ile czasu by ci zajelo nauczenie sie uszycia np.sukni slubnej, albo nawet sukienki

Oho, uszyć to bym nie umiała, ale krawiecki świat znam na wylot. Mama jest krawcową, kiedyś miała swój zakład. Jako dzieciak dorabiałam sobie do kieszonkowego prasując, przyszywając guziczki, metkując towar. ;)

Cytuj:
Jakosc dysckusji spadla?!!!...Wiesz co , Kinga, jestes poprostu niegrzeczna....tylko dlatego, ze sie troche powyglupialismy zarzucasz nam , ze jakosc dyskusji dramatycznie spadla...?!!! dlatego, ze 3/4 zarejestrowanych nie ma nic do powiedzenia...? ...a nawet jak sie odezwa to wymiekaja i sie wycofuja..

Tak, z tym że miałam na myśli, że tu ostatnio pisze się posty na ilość, nie na jakość i każdy obserwator powie to samo. Obecnie na jeden sensowny i merytoryczny post przypada pięć o głupstwach (luźne rozmowy, jednozdaniówki, prywata, uprzejmości, jakieś nic nie wnoszące uwagi). Tak nie może byc! Nie ma co się obrażać, trzeba wziąć się w garść.

Jeśli chodzi o aktywność użytkowników, na KAŻDYM forum większość tylko czyta i nigdy niczego nie pisze. Taka już uroda forów dyskusyjnych. Naszego już raczej nawet nie czytają, nie bardzo jest co poczytać.

PostZamieszczono: 28 paź 2010 03:08 
Mózg Forum

That's too bad!!! niedlugo juz tez nikt nie bedzie nic pisac po twoich komentarzach.... :(

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 542 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna