Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Kawiarenka i pogaduszki : Hyde Park

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 542 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kawiarenka i pogaduszki
PostZamieszczono: 24 paź 2010 22:27 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

tak,tylko pelnowartosciowe , zadnego nabijania pustym gadaniem nonosylabami itp
Taka mala rewolucje wszczelam, az sie teraz boje co powie Kinga :?
edit. tez o tym myslalam, zeby kawiarenka byla watkiem ukrytym , tylko dla zaufanych.. ale to technicznie moze byc bardzo trudne.. chyba, zeby sie nie pokazyla w topie, wowczas nikt nowy nie wpadnie na pomysl ze w czelusciach forum moze byc cos ciekawego..

PostZamieszczono: 24 paź 2010 22:38 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Sanna pisze:
Taka mala rewolucje wszczelam, az sie teraz boje co powie Kinga :?
edit. tez o tym myslalam, zeby kawiarenka byla watkiem ukrytym , tylko dla zaufanych.. ale to technicznie moze byc bardzo trudne.. chyba, zeby sie nie pokazyla w topie, wowczas nikt nowy nie wpadnie na pomysl ze w czelusciach forum moze byc cos ciekawego..

Poczekajmy, aż się wypowie Kinga, ale mam wrażenie, że to możliwe zrobić tak, by te wątki (Kawiarenka i Tawerna) były dostępne tylko dla forumowiczów, którzy nabędą już prawo do interpretacji, choć na sprawach technicznych zupełnie się nie znam :lol: :lol:

Ostatnio zmieniony 24 paź 2010 22:48 przez natka, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 24 paź 2010 22:38 
Mózg Forum

Najpierw niech Zibko wskrzesi Tawerne, potem pomyslimy....Ale chyba nie ma sensu jej ukrywac, bo to juz nie bedzie to samo :roll:

Ale przeciez tutaj tez jest fajnie...w naszej kawiarence....nie musimy sie rozdrabniac, siedziec troche tu i troche tam...co ? :roll:

PostZamieszczono: 24 paź 2010 22:42 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Rudalilu, chcesz zlikwidować Tawernę??? Bez wiedzy założyciela??? Zibko musiał mieć ważny powód, że zawiesił czasowo jej działalność.

PostZamieszczono: 24 paź 2010 22:43 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

a moze niech Zibko przeniesie swoja Tawerne do Kawiarenki.. do 19 kawiarenka, pozniej tawerna, do samego rana.. bedzie wszystko w jednym watku.. Zibku, co Ty na to ? Dobry pomysl, prawda ? 8-)

PostZamieszczono: 24 paź 2010 22:51 
Mózg Forum

natka pisze:
Rudalilu, chcesz zlikwidować Tawernę??? Bez wiedzy założyciela??? Zibko musiał mieć ważny powód, że zawiesił czasowo jej działalność.

A gdzie ja powiedzialam cos o likwidacji !!! :roll:

PostZamieszczono: 24 paź 2010 22:53 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

rudalila pisze:
Ale przeciez tutaj tez jest fajnie...w naszej kawiarence....nie musimy sie rozdrabniac, siedziec troche tu i troche tam...co ? :roll:

Z powyższych słów tak wydedukowałam :lol: .

PostZamieszczono: 24 paź 2010 23:03 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Dobranoc Wiedźmy i Wiedźmini

PostZamieszczono: 24 paź 2010 23:06 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Sanna pisze:
Taka mala rewolucje wszczelam, az sie teraz boje co powie Kinga 8-)

Do naszych dywagacji ustosunkuje się na bank i pewnie coś wymyśli mądrego :)
Jakoś dziwnie spokojna jestem o to.
Przeczytałam kolejny raz wątek "praca" i dochodzę do wniosku,
że postawienie NOWICJUSZOM trudniejszych warunków, ma naprawdę sens.
Jeżeli Kinga będzie miała inne zdanie (JAKIE MASZ ZDANIE KINGO< NASZA DROGA SZEFOWO?), to mam dla niej jeszcze jeden argument.
Potrafisz sobie wyobrazić kogoś, kto ma pojęcia ZERO PRZECINEK NIC w temacie TAROT i od jakiejś koleżanki usłyszał o forum, że interpretujemy itp...
Znajduje stronkę, loguje się, pisze 10 postów o niczym i wyciąga karty (albo nas o to prosi) a my bierzemy się do roboty....
Trafia się Księżyc, Śmierć, Wieżą, 3 miecze albo jeszcze np Diabeł ..........
My jak to my zaczynamy interpretować, snuć domysły, nawet zmieniać zdanie po przemyśleniu,
sugerować sobie to i owo, jak to mamy w zwyczaju.
OSOBA czyta i dostaje co raz, to większe oczy :shock:
i nie dość, że niewiele pojmie :roll: to jeszcze się śmiertelnie :cry: wystraszy.
W końcu my "starzy wyżeracze", choć jesteśmy jeszcze bardzo NIEDOSKONALI,
to jednak rozumiemy, odbieramy nasze karty mniej dosłownie niż totalny nowicjusz ;)
Myślę, że podniesienie poprzeczki to jest dobry pomysł.
A teraz spadam do Łóżeczka. Miłych snów!

PostZamieszczono: 24 paź 2010 23:08 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Sanna pisze:
a moze niech Zibko przeniesie swoja Tawerne do Kawiarenki.. do 19 kawiarenka, pozniej tawerna, do samego rana.. bedzie wszystko w jednym watku.. Zibku, co Ty na to ? Dobry pomysl, prawda ? 8-)

BARDZO DOBRY!!!!

PostZamieszczono: 24 paź 2010 23:17 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Rozi, i tu masz racje Kochana 8-) nie ma co narazac ludzi na stres :mrgreen: :lol: przepraszam, nie moglam sie powstrzymac, napiecie odreagowywuje :? ;)

PostZamieszczono: 24 paź 2010 23:19 
Administrator
Awatar użytkownika

Nie ma problemu, możemy podnieść minimalny próg postów do 25.
Kłopot w tym, że użytkownicy generalnie nie mają zwyczaju czytać regulaminów forum, dlatego wyłącznie od nas zależy, czy zasady będą respektowane. Jeśli spotkacie się z sytuacją, że nowy nabija posty pisząc bzdety na hydeparku, po prostu ignorujcie jego pytania o interpretację, albo zwracajcie uwagę że to nieładnie. Można też raportować tym czerwonym guziczkiem, wtedy ja bzdetowe posty pokasuję i będzie na zero. :twisted: Osobiście też będę miała oko na nowych.
Można też prewencyjnie wprowadzić zakaz pisania postów typu "ok" bądź takich jednozdaniowych. Ma być konkretna wypowiedź, inaczej kasujemy jako wypowiedź nic nie wnoszącą, czyli po prostu zaśmiecanie forum.

Natomiast sytuacje takie jak w wątku "Praca", to dobry trening asertywności. Jeśli macie zamiar wróżyć, z marudnymi ludźmi od czasu do czasu będziecie się spotykać i trzeba umieć w odpowiednim momencie posłać takowego na bambus.
To nie jest tak, że waszym świętym obowiązkiem jest na każde zawołanie wyciągać karty i dawać z siebie wszystko, plus 150% gratis. Osoba o zdrowym podejściu nawet nie wymaga czegoś podobnego. Te o niezbyt zdrowym nie mają umiaru i są delikatnie mówiąc absorbujące. Zwykle bycie dla nich dobrym tak właśnie się kończy.

Niedawno miałam do czynienia z taką panią Spryciulą. Dałam się zrobić w konia, wycyckać, naciągnąć i co tam jeszcze można. :lol:
Zapytała o wróżbę, zgodziłam się. W piątek rano napisała że zrobiła przelew, a że akurat zaczynał się weekend, uznałam że widocznie pieniądze dojdą w poniedziałek. Mocno jej zależało na szybkiej odpowiedzi, nie czekałam więc do poniedziałku, postawiłam karty w sobotę...
Minął poniedziałek, wtorek, środa, czwartek... Kasy nie ma. A dodatkowym maili w międzyczasie miliony! Choć wróżba była pozytywna, ciągle jakieś "ale" i marudzenie (strasznie irytujące, w kółko to samo i to samo).
Stwierdziłam że przelewu nie otrzymałam, pani na to że zleciła go pracownicy, sama wyjeżdżała, widocznie ta pracownica zapomniała. I znów piątek, mówi że właśnie zrobiła zaległy przelew i powinno być ok. Ale nie jest. Mija następny tydzień, ona nadal głowę zawraca każdego dnia, a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Wkurzyłam się, ochrzaniłam ją ostro i powiedziałam że skoro postąpiła nieuczciwie, ta wróżba spełnić się nie ma prawa, sprawy pójdą dokładnie odwrotnie. Podziałało. Oj, pisze, przeprasza, dzwoni. Wyglądało na to, że pomyliła jedną cyferkę w numerze konta. Cóż, błędy się zdarzają. Jeszcze tego samego wieczora otrzymuję zapłatę.... Ufff... Nawet trochę więcej niż miało być, fajnie jednak czasu ta nieszczęsna wróżba czasu pożarła że hoho...
Dzień później trzy sms-y i mail - pani chce jeszcze jedną wróżbę, chodzi o zupełnie inne sprawy niż w pierwszej. Głupia zgadzam się. :roll: Znów jest sobota, stawiam karty, jeszcze sms-ujemy bo przecież na jednej wyczerpującej odpowiedzi skończyć się nie może... W poniedziałek znowu mam mailowe marudzenie, znowu dotyczące wcześniejszej wróżby. Wałkuję to i wałkuję, aż niedobrze się robi i nerwy puszczają. Przelewu nie ma. Minął tydzień, w międzyczasie dostałam kilka maili i sms-ów na które jeszcze cierpliwie odpowiadałam. Przelewu oczywiście brak.
Jak historia się kończy? Normalnie. Jedyne co mi zostało, to przestać odpisywać na maile i smsy, nie odbierać telefonu. Pies drapał nieuregulowany przelew za drugą wróżbę, niech tylko ten koszmarny wampir się wreszcie odczepi!. :lol: Nigdy więcej!

PostZamieszczono: 24 paź 2010 23:27 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

musialam sie usmiechnac, tak to opisalas, chociaz nie dziwie sie wkurzeniu, bo i czas i nerwy.. Ale dobra wrozba jest jak pocalunek Aniola, trzeba to uszanowac i odwzajemnic, a juz na pewno dopelnic zobowiazan. Wiec nie wiadomo, czy za chwilke nie bedziesz miala telefonu z reklamacjami, bo wrozba nie wychodzi tak jak powinna 8-) :mrgreen:

PostZamieszczono: 24 paź 2010 23:43 
Administrator
Awatar użytkownika

Sanna, pewnie odpuściłabym znacznie wcześniej.
"Zanęciła" mnie perspektywą wzięcia udziału w Andrzejkach za dość pokaźną sumkę. Stąd też ta zwiększona cierpliwość. :roll: Fakt że impreza pewnie doszłaby do skutku (ona rzeczywiście organizuje różne eventy), ale po przygodach z wróżbami, już nie chcę mieć z nią żadnych interesów. Okropnie nieuczciwy człowiek, ciągle niejasne sytuacje, brak umiaru i jedno wielkie wykorzystywanie.

PostZamieszczono: 24 paź 2010 23:51 
Mózg Forum

No to mialas niezla lekcje, Kinga....ale czymze by bylo zycie bez popelniania bledow i zbierania ich konsekwencji ?...zero adrenaliny... :lol:

PostZamieszczono: 24 paź 2010 23:56 
Mózg Forum

Sluchajcie ...kto to powiedzial ? "Smiac sie do wszystkich, ze wszystkiego i mimo wszystko"...Teresa Zylis Gara ?
Chcialam sobie to wpisac jako motto pokazujace si pod moimi postami, ale chcialam podac autora...pomozcie, please :D

PostZamieszczono: 25 paź 2010 00:23 
Administrator
Awatar użytkownika

Tak jest, zwłaszcza że intuicja aż krzyczała by uważać. Ciągle czułam że coś tu nie gra, każdy jeden kontakt z tą kobietą wywoływał podejrzane wewnętrzne napięcie - takie dziwne napięcie mam gdy ktoś mnie okłamuje. To taki stary wewnętrzny alarm, wypracowany przez faceta. Gdy byliśmy razem łgał mi jak najęty każdego dnia, dosłownie przez trzy lata budował jakąś wirtualną rzeczywistość. Na początku oczywiście wierzyłam we wszystko bez zastrzeżeń, ale z czasem jego kłamstwa były coraz bardziej przekombinowane i zaczęłam mieć wątpliwości. Dowodów brakowało, w ogóle nie wiedziałam co jest prawdą, a co nie... Ostatni rok związku właściwie polegał na skrupulatnym wsłuchiwaniu się w każdy ton, analizowaniu i rozkładaniu na czynniki pierwsze każdej opowieści i informacji jaka wychodziła z jego ust. Musiałam go złapać na kłamstwie i rozwalić skrupulatnie budowany świat fikcji, a przede wszystkim sama dla siebie wreszcie rozstrzygnąć ponad wszelką wątpliwość że łże.
Serio, prawie jak paranoja. 8-)

Faceta dawno nie ma, ale wewnętrzny alarm mi został i bezbłędnie wykrywa kłamczuchów. W głowie zapala mi się czerwona lampka, żołądek ściska. Że ja nie zawsze słucham tych sygnałów, to inna rzecz. :roll:

Rudalila, niestety nie mam pojęcia czyj to cytat. Szukałam w Google, ale nic podobnego nie wyskoczyło. Może to jakoś inaczej leciało?

PostZamieszczono: 25 paź 2010 00:53 
Mózg Forum

Kinga....jakbym skads to znala....to rozpracowywanie klamstw i ten "bol" w okolicy zoladka, ze cos jest nie tak... :lol:
Ale to juz na szczescie prehistoria... :D

Ten cytat brzmial dokladnie tak jak napisalam, tak go pamietam....wiem, ze to powiedziala spiewaczka i na 80% jestem pewna, ze to Teresa Zylis Gara.

PostZamieszczono: 25 paź 2010 01:58 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Dobranoc
http://www.youtube.com/watch?v=IjEo4Fdhqas

PostZamieszczono: 25 paź 2010 02:29 
Stały Bywalec

Miriam, znow Cie nie znalazlam. :cry:
Jeszcze zbyt slabo znam Forum i poruszam sie niezdarnie, wiec nie moge szybko trafic tam gdzie bym chciala. :mrgreen: :mrgreen:

PostZamieszczono: 25 paź 2010 02:32 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Dzidka ja dzis pije w Listopadzie ,Zibko Tawerne zamknąl ,wiec badziam sie po wątkach :)

Ostatnio zmieniony 25 paź 2010 03:01 przez miriam, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 25 paź 2010 02:37 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

A co ty na bezsenność cierpisz? :lol:

PostZamieszczono: 25 paź 2010 02:40 
Stały Bywalec

Nie "cierpie" tylko taki jest program :lol: :lol: :lol:
W nocy rodzina sie nie czepia, nikt nie zaglada mi w monitor.
A poza tym, u mnie na wsi nie dziala net ( od 10 dni)
chodzi tylko noca ( jesli wogole)

PostZamieszczono: 25 paź 2010 02:43 
Stały Bywalec

A Ty Aniolku, tez juz chyba powinnas przytulic sie do poduchy.
Wszystkich podtrzymujesz na duchu, a Ciebie nie ma komu?

PostZamieszczono: 25 paź 2010 02:48 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Nie jest tak żle .Ty tez jestes :) Ja tak zawsze poźno chodze spac Sowa jestem :lol:
A dzis mam szczególny dzien i pozwaliłam sobie na mało co nieco :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 542 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna