Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Zarobić na reklamie : Hyde Park

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zarobić na reklamie
PostZamieszczono: 06 wrz 2017 20:19 
Rozglądam się

Tyle się mówi o kupowaniu mieszkań pod wynajem. Nie wiem ile można na tym zarobić, ale zastanawiam się czy nie jest ciekawsze zarabianie na wynajmie działki pod bilbord reklamowy? Montaż bilbordu nie wymaga odrolnienia ziemi, a zarobek będzie chyba wyższy niż dotacje unijne. Znalazłem firmę w internecie która zajmuje się wykonaniem takich bilbordów - fabrykareklamy.pro . Mówili że nie trzeba mieć nawet instalacji elektrycznej bo zwykły panel słoneczny wystarczy. Ciekaw jestem co o tym sądzicie. Przecież nawet takiej działki nie trzeba kupować wystarczy podpisać umowę z chłopem.

Tytuł: Re: Zarobić na reklamie
PostZamieszczono: 04 sty 2019 20:19 
Rozglądam się

Może posłużę się cytatem ze skeczu "Sęk" Kabaretu Dudek : "- Ile się zarobi, to się zarobi. Ja się pytam: ile trzeba mieć, żeby ryzykować w razie, że się straci?"Nie ma co owijać w bawełnę. Żeby wyjąć trzeba włożyć. Zgadzam się z przedmówcą że najlepsze inwestycje to usługi. Głównie dlatego, że nie trzeba mieć wielkiego kapitału. Wystarczy zainwestować w siebie i swój fach. Dużo więcej kosztuje handel, nie mówiąc już o uruchomieniu produkcji. Z pewnością ważne jest też ile zainwestujemy w reklamę. Nawet rozkręcenie sklepu czy punktu usługowego może sporo kosztować. To samo dotyczy firm chcących świadczyć usługi, czy prowadzić handel przez internet. Odpowiednie wypozycjonowanie strony internetowej to miesięczny koszt od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy od branży, ilości produktów i tego czy nawiążemy kontakt bezpośrednio z wykonawcą czy z pośrednikiem. Mnie się udało od początku współpracować z firmą z Łodzi która sama wykonuje wszystkie formy e-marketingu. Od pozycjonowania po content marketing, SEO Bohater http://www.newproject.biz.pl .

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]