Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Louise Hay - Myśli tworzą Twoje życie (napisy PL) : Ezoteryczna Biblioteka

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Louise Hay - Myśli tworzą Twoje życie (napisy PL)
PostZamieszczono: 13 sty 2011 22:32 
Znalazlam ciekawy filmik Louise Hay - Myśli tworzą Twoje życie napisy PL
http://www.youtube.com/watch?v=ZY4LKedBlpM

Tytuł: Re: Louise Hay - Myśli tworzą Twoje życie (napisy PL)
PostZamieszczono: 13 sty 2011 23:53 
Administrator
Awatar użytkownika

Super znalezisko, chętnie obejrzę w wolnej chwili! Chociaż o wolne chwile ostatnio u mnie trudno, ufff... Rozwiązał się worek z robotą czy co? :shock:

Ok, nie narzekam, ostatecznie to dział o pozytywnych wibracjach i pozytywnym myśleniu.... :P Wspaniale jest mieć pracę, duuużo pracy, codziennie od rana do wieczora. :lol:

PostZamieszczono: 27 sie 2011 07:52 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

A ja wam powiem, że pozytywne myślenie tak naprawdę działa.
Ile razy mówiła. Nie chcę..... a wyszło że chcę. nawet jak to miłe rzeczy nie były.
Pamętam za czasów studiów jak wizualizowałam oceny i wizualizacja wyszła znaczenie lepiej niż wyobrażałam sobie .

PostZamieszczono: 05 gru 2011 12:38 
Rozglądam się
Awatar użytkownika

Myślę, że można wizualizować nauczycieli, aby patrzyli na nas przychylniejszym okiem. Bo oceny dostajemy za nasza pracę, musimy włożyć trochę wysiłku aby dostać lepsza ocenę niż mierny (jeśli oczywiście jest to egz.ustny).

Gdy byłam w ciąży BARDZO chciałam wygrać 1 z 3 leżaków dla dzieci :P z gazety dla przyszłych mam, myślałam o nim i myślałam, ale nie wygrałabym jego gdybym nie włożyła trochę wysiłku i nie wysłałabym sms-a. Myśli tworzą nasza przyszłość jak najbardziej, z natury jestem pesymistka, więc wiem, jak przyciągnąć do siebie złe rzeczy, osoby itp. uczę się pozytywnego myślenia i wielkim zaskoczeniem dla mnie było to, że wygrałam ten leżaczek :lol: , tak bardzo go chciałam i wiedziałam, że na pewno mi się przyda. Więc świat dał znak, że nie dzieją się tylko złe rzeczy, ale spotykają nas i pozytywne zdarzenia, ale musimy o nich pozytywnie myśleć i dawać coś z siebie.

PostZamieszczono: 05 gru 2011 14:35 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Isis79 masz racje, od samego siedzenia i pozytywnego myślenia, nic dobrego do nas nie przyjdzie. Trzeba działać, a nie siedzieć z założonymi rękoma i czekać aż wszystko zostanie podane pod sam nos :P

PostZamieszczono: 17 lut 2012 12:06 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Świetna książka, od niej zaczynałam swoją przygodę z wizualizacją. I napisana tak ciepło, pozytwnie. Czuć że autorka piszę nie z chęcie zysku, a po prostu chce sie podzielić swoją wiedzą. Polecam.

PostZamieszczono: 21 sie 2013 13:24 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Ja przeczytałam inną książkę tej autorki "Jak uzdrowić swoje życie", podejrzewam, że oparta jest na tym samym. Po przeczytaniu długo byłam naładowana pozytywnymi myślami, dobrą energią. Również polecam :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]