Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Numerologia : Strefa Ezo - Page 2

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Numerologia
PostZamieszczono: 23 wrz 2010 15:41 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

tylka pisze:
Zarejestrowałam się na tym forum, tylko po to, aby o tym powiedzieć.
Pozdrawiam.

Ja niestety tak własnie myślałam :roll:

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 15:57 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

tylka pisze:
Ramono, służysz w ramach ćwiczeń? Ale jak? Zwalając słowo w słowo od osoby medialnej? Ktoś opracoiwał jej program, umieścił to na forum, a ty, w ramach ćwiczeń zerżnęłaś i jako swoje opracowanie, analize , przedstawiasz?

Hmm...
Nauka polega na tym, by korzystać z wszelkich dostępnych źródeł.
Nigdzie nie mogę się doczytać by kopiowanie było zabronione.

Dalej piszesz:
Cytuj:
Ktoś opracoiwał jej program, umieścił to na forum,

A czy Ty posiadasz zezwolenie na rozpowszechnianie swoich opracowań na podstawie jej programu?

Ogólnie uważam, że burza w szklance wody, bo Ramona nigdzie nie napisała, że to jej dzieło, a jak napisałam wyżej nie zauważyłam na tym forum wzmianki o zakazie kopiowania czy powielania.

Przyznam, że ja bym się cieszyła gdyby moje opracowania były dla kogoś pomocne...
Myślę, że skoro jesteś w tym tak dobra, to zamiast tworzyć burzową atmosferę na tym forum dałabyś kilka cennych wskazówek początkującym.

Pozdrawiam :)

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:14 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Niedopatrzenie a moze niedoinformowanie Ramony. Na przyszlosc wszyscy bedziemy uwazniejsi w tej kwestii.
Z drugiej strony, wazny jest rozniez sposob w jaki sie o tym uchybieniu przypomni.

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:15 
Rozglądam się

Eremit pisze:
Dziewczyny, można wszystko cytować, ale źródło należy podać.

Właśnie, i o to mi chodziło, dziękuję Eremit ;)

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:19 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Oj tam, oj tam :)
Grunt, że mamy nowego użytkownika forum ;)
Jak to mawiają "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" :)

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:26 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

tak, to tylko wzmoze nasza czujnosc, teraz kazdy bedzie czytal swoj post 5 razy zanim wysle, a niektorzy raczej zdecyduja, ze opcja "usun" jest bezpieczniejsza :? :lol:
Prezpraszam za sarkazm, ale do tej pory wszyscy czulismy sie tutaj bezpiecznie, na luzie.. jesli nawet ktos napisal cos za duzo, nie tak, nie przytoczyl na czas zrodla, nie bylo to powodem do napasci w imie maksymalnej szczerosci i prawdy ponad wszystko.
Tyle mojej opini w tym temacie 8-)

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:27 
Rozglądam się

Maire pisze:
tylka pisze:

Dalej piszesz:
Cytuj:
Ktoś opracoiwał jej program, umieścił to na forum,

A czy Ty posiadasz zezwolenie na rozpowszechnianie swoich opracowań na podstawie jej programu?

Ogólnie uważam, że burza w szklance wody, bo Ramona nigdzie nie napisała, że to jej dzieło, a jak napisałam wyżej nie zauważyłam na tym forum wzmianki o zakazie kopiowania czy powielania.

Przyznam, że ja bym się cieszyła gdyby moje opracowania były dla kogoś pomocne...
Myślę, że skoro jesteś w tym tak dobra, to zamiast tworzyć burzową atmosferę na tym forum dałabyś kilka cennych wskazówek początkującym.

Pozdrawiam :)

Ja ujęłam post w cudzysłów, podałam źródło na dole postu, a także link, do forum, na którym to opracowanie jest do wglądu. Korzystam z wiedzy, także tych opracowań, ale nigdy nie wykorzystuję zdań, całych urywków, jako swoje słowa, przemyślenia, itp. Używam własnego, nie tak ładnego i bogatego języka, ale swojego! I to jest nauka, bo się trochę pomęczyć trzeba, a nie kopiować wsio, jak leci.

A odnośnie tego, czy bym się cieszyła gdyby moje opracowania były pomocne? Owszem, cieszyłabym się, ale pod jednym warunkiem, że ktoś, kto korzysta z moich opracowań, uważa je za moje, a nie za swoje dzieło.

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:32 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Miare nie mamy, bo ten użytkownik nie przyszedł tutaj by sie z nami uczyć a raczej pouczyć jedną z nas...jak na mój gust trochę zbyt ostro...matieriały udostępnione przez tą tarocistkę krążą po całym necie, różnych portalach więc naprawdę nie ma o co robić szumu...rozumiem po części Tylke, bo mnie na studiach też uczulali na punkcie dodawania odnośników, źródłeł, a przy pisaniu prac licencjackiej i magisterskiej w szczególności...ale ani Ramona nie przypisała sobie tego tekstu jako swojego, ani nie oczekuje żadnych profitów, znalazła coś co pomogło bardziej zrozumieć mi czy koledze wibrację swojej drogi...uważam tą cała sytuację za zbyteczne szarpanie i udowadnianie...hm...właśnie czego?

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:39 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

tylka pisze:

Ja ujęłam post w cudzysłów, podałam źródło na dole postu, a także link, do forum, na którym to opracowanie jest do wglądu. Korzystam z wiedzy, także tych opracowań, ale nigdy nie wykorzystuję zdań, całych urywków, jako swoje słowa, przemyślenia, itp. Używam własnego, nie tak ładnego i bogatego języka, ale swojego! I to jest nauka, bo się trochę pomęczyć trzeba, a nie kopiować wsio, jak leci.

A odnośnie tego, czy bym się cieszyła gdyby moje opracowania były pomocne? Owszem, cieszyłabym się, ale pod jednym warunkiem, że ktoś, kto korzysta z moich opracowań, uważa je za moje, a nie za swoje dzieło.

Jeszcze kilka postów i będziesz mogła prosić o interpretację rozkładu, wytrwaj, jeszcze tylko kilka postów :lol:

Cytuj:
Miare nie mamy, bo ten użytkownik nie przyszedł tutaj by sie z nami uczyć a raczej pouczyć jedną z nas..

Marysiu ja to wiem, lubię pisać tak z przesłaniem między wierszami ;)

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:40 
Rozglądam się

ramona pisze:
Eremit nie przyszło mi nawet do głowy żeby tak zrobić .Jest tylko ta karmiczna 8/26 ,o ktorej jest co poczytać i akurat wszyscy ja mieli więc skopiowałam i wkleiłam żeby sobie poczytali. Przecież logiczne że skoro się uczę to nie napisałam takiego tekstu.Nie wiem o co ta burza i co za przestępstwo .
Skoro taka mądra więc niech czegoś nas nauczy ,a wpadła jak huragan narobiła zametu i się wycofała.

Jak mam Ciebie nauczyć? To nie szkoła, że się pisać dzieci uczy, Sama sobie przyswajaj wiedzę, z każdego źródła, jakie ci się podoba, ale jeżeli już komuś coś przekazujesz, to niestetki, nie wcześniej, aż trochę tej wiedzy nabędziesz, zakotwiczysz się dobrze w numerologii, bo tak, to tylko na kopiowaniu cudzych opracowań poprzestaniesz. Tu se łopatą do głowy ne da nałożyć, trza się uczyć, ale samemu pomęczyć przy opracowywaniu portretu numerologicznego. To moja lekcja dla Ciebie, więcej nie będzie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w nauce.

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:47 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Tylka, chyba wyraze opinie innych, jesli powiem, ze my bardzo dziekujemy Ci za lekcje.. Dobrych manier rowniez.. :?

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:54 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Mi się na przykład robi mdło kiedy widzę, jak ludzie trwonią energię na szukanie problemów i wyrzucają na każdym kroku stumień jadu (wszytsko można powiedzieć spokojnie, napisać na pw, jest dużo cywilizowanych możliwości na zwrócenie komuś uwagi) - oj jak mi się robi wtedy mdło :roll:
Ramono, przejrzyj swój tekst i popraw, aby już nikomu nie robiło się słabo i nie dostawał apopleksji, ani globusa na ten straszny widok :lol:

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 17:05 
Stały Bywalec

Zrpbilo sie troche nieprzyjemnie. Ramona nie dziwie sie, ze ucieklas z tamtego forum, wystapienie przedstawicielki mowi samo za siebie.
Dziekuje Ci za informacje o wibracji 26/8 przeczytalam z zapartym tchem, musze poczytac jeszcze raz.

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 09:02 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Cytuj:
Zrpbilo sie troche nieprzyjemnie.

Dziewczyny , no to wam powiem ku pokrzepieniu serc, że taki czad ( nawet w lepszym, czytaj gorszym stylu ) już nie raz był odwalany na innych forach przez tych obrońców, tak można to zakwalifikować. Zupełnie jakby się szaleju napiły. Fanatyzm jest straszną rzeczą. A najśmieszniejsze w tym jest to ,że sam autor nie domaga się sprostowań ( do czego miałby ewentualnie prawo i nie było w tym nic dziwnego i nie ma ku temu przeszkód by się zarejestrować w obronie swoich słów) tylko poplecznicy wojują, chcąc pokazać swoje oddanie lub wierność w ten sposób to oczywiste. Brrr.
E tam nieprzyjemnie. Jest to fajna lekcja, tak odbierzcie to ;) , kogo i co można w necie najść. Ramono, chciałaś dobrze. :) To było z tv więc z mas mediów, głoszonych na całą Polskę, każdy mógł to usłyszeć. A jak komuś się nie podoba to niech sobie zrobi, prawa zastrzeżone i będzie po bólu. Lub pisze na swoim blogu ,wyda książkę z copyright i po zawodach.
Nie ma sobie co głowy nabijać ( choć link byłby wskazany, jak pisze Eremit, tu się z nim zgadzam o ile było to słowo w słowo a nie przetworzone własnymi słowami , ale tego nie wiem bo tamto forum jak dla mnie też , jak piszecie jazdę ma jazdą).
Nie każdy lubi takie przewalanki i to odróżnia się znacząco na duży plus.

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 11:17 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Ramono ,znowu sie nakrecasz ,dajzesz juz temu spokoj ,proszę! Obrazek

Osobom ,ktore wprowadzają zła atmosferę na forum dedykuje piosenke .

http://k7a7s7i7e7n7k7a7.wrzuta.pl/audio ... taj_robisz

Dla przypomnienia ,bo moze nie" wszyscy" czytali posta w wątku interpretacji snów.

"Korzyść z madrosci jest taka,że można głupiego udawać.Sytuacja odwrotna jest już trudniejsza"
Kurt Tucholski

Obrazek Miriam

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 11:22 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

:mrgreen: :lol: :lol: :lol:
przepraszam za nieprzepisowego posta.. po prostu padlam. :lol: :lol:

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 11:24 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

No własnie Ramono, pani jest niezdrowo podniecona różnymi postawami obywatelskimi, no niech się buja :roll: - mówiąc językiem młodzierzowym, niech dołączy do swoich koleżanek pod krzyżem i tam walczy na śmierć i życie :D

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 12:01 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

No co ? Jak światełka miłosci ,Aniołki nie były skuteczne ,to może ,piosenka pomoże zrozumiec głupote.Obrazek

"Za nadgorliwość wymierza się taką samą karę jak za słabość."

Autor: Stephen King

Źródło: Mroczna Wieża I: Roland - tłumaczenie: Andrzej Szulc
(w oryginale: The Dark Tower I: The Gunslinger)

Rozdział / księga: Rozdział 4, Powolne mutanty, V

Strona: 211

Tematy: kara, słabość

Miejsce wydania: Opole

ISBN: 978-83-7359-6

Wydawnictwo: Albatros Andrzej Kuryłowicz

Rok wydania: 2009
ObrazekHalo! Czy ktos mnie słyszy ,czy tak jest dobrze?
Obrazek Miriam

PostZamieszczono: 24 wrz 2010 12:03 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Tak, Miriam, nawet sam pan Stephen King bylby z Ciebie dumny gdyby tu zajrzal 8-)

PostZamieszczono: 13 gru 2010 05:37 
Nowicjusz

ramona pisze:
roo Cieszę się że mój opis cokolwiek Ci rozjasnił . Numerologia jest tez ciekawa
i dużo jest prawdy w tych cyferkach, przynajmiej w mojej dacie bardzo dużo się sprawdziło.
Jak ktoś ma ochotę to chętnie służę w ramach ćwiczeń.
brzanka też dobrze się oriętuje , więc wspólnymi siłami można się uzupełniać .
A może znajdzie się ktoś jeszcze co sie w tym temacie orietuje.

Witaj Ramono!
Jezeli mialabys czas moglabys sprawdzic moja (17.04.1975) oraz meza date urodzenia (3.7.1971). Probuje odnalezc siebie i cos mi brakuje.... wiem,ze mam jakies zadania do wypelnienia ale nie wiem od czego zaczac :?:
Dziekuje i pozdrawiam
Kasia

PostZamieszczono: 23 cze 2012 13:15 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Jestem ciekawe czy ktoś z was ma może same 0 w wyzwaniach?
Ja właśnie taki układ posiadam (jestem numerologiczną 9-tką) i zastanawiam się jak one oddziałują na moje zycie. Czytałam, że zera w wyzwaniach to 'wszystko albo nic' , że człowiek nie bedzie miał w zyciu żadnych wyzwań albo też wszytsko będzie wyzwaniem, bądź też sam bedzie decydował o swoim losie. Hmm.. po sobie stwierdzam, że przez ostatnio rok czuję bardzo silnie na sobie 'oddech przeznaczenia' tak jakby nic nie zależało ode mnie. Sama nie stawiam sobie w zyciu jakiś większych celów, bo często było tak, że gdy obiecałam sobie coś osiągnąć to akurat to nie wychodzilo albo 'szybko się zmywało'. Może taki jest 'urok' tych zer? Na nic nie można liczyć, trzeba zyć chwilą?

Dodam , że jestem osobą dość beztroską, z czym przez ostatni rok starałam się walczyć. Ale o dziwo takie 'beztroskie' podejście często wychodzi mi na lepsze niż skrupulatne kalkulowanie. Nie wiem na czym się skupić w zyciu, w która stronę isć, do czego jestem stworzona. Ci którzy mają zera w wyzwaniach - tez tak macie?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2