Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Numerologia : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Numerologia
PostZamieszczono: 03 sie 2010 19:17 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

no ale to mało,musisz miec PZ,wyzwania i cykle i na tej podstawie mozna dopiero cos powiedziec, sama DZ nie daje podstaw do wyciagania wniosków żadnych jeszcze

PostZamieszczono: 04 sie 2010 11:31 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

No z tego co mi wiadomo to naszym celem jest 3 Pz, a droga zycia to jest jak znak zodiaku w astrologii i ta wibracja tej liczby działa na nas przez całe zycie, natomiast punkty zwrotne sa jakby płaszczyznami 9 letnimi w naszym zyciu i w zaleznosci od tego czy ich liczby sa kompatybilne z nasza droga zycia czy nie wibrujemy pozytywnie lub negatywnie.
Oprócz liczby DZ sa jeszcze jej podliczby i zawsze trzeba znalezc ich jak najwiecej aby okreslic dokładnie program naszego życia. No i za p.Czarmińska sie oblicza je tak:

1.metoda wertykalna:
dzień urodzenia
+
miesiąc urodzenia
+
rok urodzenia
=
DROGA ŻYCIA
2.metoda horyzontalna, czyli suma pozioma wszystkich cyfr w dacie urodzenia.
3.suma cyfr wynikających z redukcji liczb złożonych w danej dacie.
18 maja 1950 roku.
1.metoda wertykalna:
dzień urodzenia
18
+
miesiąc urodzenia
5
+
rok urodzenia
1950
=
DROGA ŻYCIA
=1973
=1+9+7+3
=20/2
47
2. metoda horyzontalna:
18.05.1950 = 1+8 + 5+1+9 + 5 + 0 = 29/11/2
3. suma cyfr zredukowanych:
dzień urodzenia
18=(1+8) =9
+
miesiąc urodzenia
05= 5
+
rok urodzenia
1950= (1+9+5+0) = 15= (1+5) = 6
=
DROGA ŻYCIA
=20/2
W tym przypadku bierzemy pod uwagę liczbę 2 jako główną, oraz 20, 29 i 11 jako podliczby pogłębiające analizę.

Ostatnio zmieniony 04 sie 2010 11:38 przez brzanka, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 04 sie 2010 11:36 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Cytuj:
z 22-to liczba wiedzy jak i doświadczenia, liczba wyraża genialną twórczość,umie znależć
rozwiazanie dla problemów nierozwiązywalnych pod warunkiem że jest użyta dla dobra ludzkości. W przeciwnym razie daje depresję i szalenstwo.
z 40-ograniczenia , stagnacja kuszenie.Problemy rodzinne,zależnośc uczuciowa.Rozczarowujące związki i przyjaznie,przynosi żłobę , rozwody.
Koniecznośc doboru otoczenia i przyjaciół , dbałośc o stan zdrowia.

tj liczba mistrzowska

Wibracja liczby 22
Tworzenie struktur. Jest to jedyna liczba, która daje taki sam rezultat przez dodawanie, jak przez mnożenie: 2+2=4, 2x2=4. Rządzi nią planeta Pluton.
Dwadzieścia dwa jest liczbą zarówno wiedzy, jak i doświadczenia, liczbą geniuszu twórczego, konstrukcji, genialnego wynalazku. Wibracja ta wyraża genialną twórczość, jeśli jest użyta dla dobra ludzkości, lub całkowitą destrukcję (depresję, szaleństwo), jeśli jest używana dla celów egoistycznych.
Podobnie jak „jedenastka", 22 umie znaleźć rozwiązanie dla problemów nierozwiązywalnych, tyle że w sensie praktycznym i konkretnym, podczas gdy jedenastka reprezentuje podejście czysto koncepcyjne. Osoby naznaczone cyfrą 22 są tak zaabsorbowane swą pracą lub misją, jaką zawiera ich los, że nieświadomie zaniedbują potrzeby emocjonalne swych partnerów, zapominają o wymiarze ludzkim. Dlatego dobrze by było, gdyby uczyły się od liczby 33.
w sensie pozytywnym: wielkość, geniusz, sława i fortuna.
w sensie negatywnym: ruina, szaleństwo, nadmierny pociąg do przygód i włóczęgi, skłonność do gwałtownych reakcji.
jej lekcja: pracować dla ludzkości. Nigdy nie próbować czarnej magii.

PostZamieszczono: 04 sie 2010 20:12 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Zainteresowało mnie to co Ramona i Brzanka napisały, bo ja jestem podobnie jak Ramona wertykalnie 22 a horyzontalnie 31.
Dobrze wiedzieć, ze się chociaż ma teoretyczne zadatki na genialną :lol:
Jedno wiem, praca mnie lubi i to się podobno zgadza :cry:

Natomiast znam osobę, która ma wertykulowanie i horyzontalnie 22, i powiem wam, ze jest to zwykły gnojek (to mój szef :evil: )
a do genialności to mu hohoho..hohoho....

Na pewno nie wie

A realizuje ją na 100% negatywnie.
A co z tą czarna magią, to tylko do 4 takie zastrzeżenia? (pomijając fakt, że to czarna magia i nikt tym nie powinien się parać).

PostZamieszczono: 07 sie 2010 16:05 
Nowicjusz

dzień dobry :) dopiero odkryłam coś takiego jak numerologia i przyznam wciągnęło mnie to ...więc wybaczcie mi jeżeli popełnię gafę w jakimś momencie spróbowałam wyliczyć sobie drogę życia i pod liczby ? wibracje ? jak to się zwie fachowo ? :) moja data urodzenia to 07.09.1972 r z moich obliczeń wyszło 26/8/35/8 .... 8 to droga życia czy tak ?
proszę o fachowa pomoc będę wdzięczna ...nie chcę przegiąć ,ale jakby jeszcze jakaś interpretacja to byłabym w siódmym niebie :)
pozdrawiam cieplutko
Izabela

PostZamieszczono: 07 sie 2010 18:14 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

twoja DZ jest 8/17/26/35 , w tym 26 liczb karmiczna, liczba wcielenia I PZ 7/16, bardzo wrazliwa na wszystko pewno jestes i najpewniej masz trudnosci na planie ucuciowym.Teraz jestes w III Pz- do 2018 roku 6/15/24/33/42 a po roku 2018 w 4 Pz 1/10/19/28 powinnas zaczac cos nowego.

PostZamieszczono: 07 sie 2010 18:42 
Nowicjusz

dziękuję ... chociaż załamałaś mnie troszkę ,aż osiem lat będę czekała na coś nowego ? nie widzisz dla mnie czegoś bardziej optymistycznego ? tak wiecznie problemy miłosne i wrażliwiec jakich mało :(

PostZamieszczono: 07 sie 2010 21:50 
Rozmowny Użytkownik

oj - niesamowicie to ciekawe - ALE TRUDNE :!: - czuję się jakbym znowu na lekcji fizyki siedziała :lol:

ale zmierzę się! co mi tam! ;)

bardzo proszę o pomoc w sprawdzeniu czy dobrze obliczyłam, bo dopiero w tym temacie raczkuję :) będę wdzięczna :)

data urodzenia: 02.03.1980

1) metoda wertykalna: 23/5
2) metoda horyzontalna: 23/5
3) suma cyfr zredukowanych: 14/5

no i teraz.... droga życia: 23/14/5 - tak?
czyli liczba 5 jako główna i 23 i 14 uzupełniające?

czy dobrze myślę :?:

PostZamieszczono: 08 sie 2010 18:06 
Nowicjusz

dziękuję .... przyznam ze kilka dni temu byłam u wróżki i wywróżyła mi rozpad związku .... rozpadł się .... a do roku pojawienie się w moim życiu króla denarów ... daje do myślenia ..boję się ,że podświadomie będę na takiego właśnie "króla"czekała .
fajnie ,że pochyliłaś się nad moim postem :)

PostZamieszczono: 08 sie 2010 21:59 
Rozmowny Użytkownik

Ramona: dziękuję najmocniej!

tylko - jak rozumieć te długi karmiczne do przepracowania?
bo stwierdzenie: "karma wolności" i "karma związków" uderza w czuły punkt, stąd moja ciekawość :)

PostZamieszczono: 09 sie 2010 14:30 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

DLA RAMONY

zrobiłam ci józwiakiem kartami

Droga życia
Młodość (do 29 roku życia).

Karta Tarota: Śmierć

Opis karty: Zdolności wróżbiarskie; siła psychiczna.
Wiek średni (od 29 do 49 roku życia).

Karta Tarota: Kochankowie

Opis karty: Charakter chwiejny, niezdecydowany. Niepokój, który czasem może stać się płodny (aby znaleźć, trzeba najpierw szukać). Przywiązanie i poświęcenie. Może też oznaczać zaburzenia osobowości, przejściowe albo głębokie.
Wiek dojrzały (powyżej 49 roku zycia).

Karta Tarota: Świat

Opis karty: Dążenie do doskonałości. Siła mentalna i psychiczna. Inwencja twórcza, przenikliwość. Uczucia pozbawione egoizmu i zmysłowości. Miłość ludzkości. Inspiracja artystyczna.
Predyspozycje
Ekspresja wewnętrzna.

Karta Tarota: Słońce

Opis karty: Siła sprawcza myśli. Energia, żywotność, zdrowie. Rycerskość, altruizm. Uzdolnienia artystyczne.
Ekspresja zewnętrzna.

Karta Tarota: Papież

Opis karty: Karta ta wyraża przede wszystkim dominację intelektualną. Panuje w Tarocie nad serią Kijów. Oznacza filozofię i inspirację, wykształcenie religijne i okultyzm, symbolizuje ewolucję moralną i intelektualną, którą człowiek osiąga dzięki kontroli nad sobą samym i nad ludźmi. Na planie fizycznym jest znakiem długiego życia, daje dobrą, pogodną starość. Powołanie religijne albo naukowe. Zwycięstwo duchowe. Odkryta tajemnica. Ułatwia powodzenie materialne dzięki wytrwałości i umiejętności doprowadzania spraw do końca. Zapowiada długotrwałe zmiany miejsca, podróże korzystne dla kariery zawodowej i osiągnięcia awansu społecznego. Jest symbolem porządku i organizacji.
Cel, do którego dążysz
Karta Tarota: Papieżyca

Opis karty: Karta ta przynosi bardzo silne uzależnienie od losu w sensie pozytywnym. Przyciąga tajemnicze sprawy i fakty niezależne od woli pytającego. Możliwe liczne podróże, a przynajmniej podróże odbywane w wyobraźni. Możliwość dziedziczenia, otrzymania darowizny. Karta czystej szansy. Stabilna pozycja. Dla artysty źródło twórczego talentu. Nie wskazuje na dużą witalność, ale też nie zagraża życiu. Karta ta może sugerować wpływ kobiety mądrej, inspirującej.
Karta psychiki
Karta Tarota: Cesarz

Opis karty: Wytrwałość, nieustępliwość, zrównoważenie, inteligencja. Stałość, zrozumienie, zmysł praktyczny. Instynkt władzy. Naturalna dyspozycja do nadużywania energii często bywa przyczyną fizycznego stresu.
Nasz obraz w oczach innych ludzi
Karta Tarota: Wisielec

Opis karty: Niezdecydowanie, szczególnie w wyborach uczuciowych, błędne sądy, zmienność, strach. W sprawach zdrowotnych: możliwe zaburzenia krążenia.
Sprawy ukryte przed światem, bez szans, rezygnacje
Karta Tarota: Kochankowie

Opis karty: Kochankowie - mówi o twórczym połączeniu się dwóch stron - jak mężczyzna i kobieta - które od tej pory będą tworzyć nową całość. Amorek jest dla zaznaczenia, że aby taki związek zaistniał, konieczny jest "znak z nieba" i błogosławieństwo od wyższych mocy.

PostZamieszczono: 09 sie 2010 22:46 
Rozmowny Użytkownik

Ramona - bardzo ci dziękuję!
bardzo dużo mi twoja odpowiedź wyjaśniła, a też nie będę ukrywać, otworzyła oczy na pewne sprawy :)
mam nadzieję, że pomoże mi to pozytywnie przepracować swoje karmy :)

w podziękowaniu:
Obrazek

mam nadzieję, że lubisz tulipany :mrgreen:

PostZamieszczono: 10 sie 2010 19:36 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

20-04-1973 no ta osóbka bardzo lui płec przeciwna :lol: :lol: i szybko wiaze sie uczuiowo i równie szybko rezygnuje. W wyzwaniach same 2 i w ogóle za duzo tych 2 tu. DZ 8/26/44 I 3 PZ ładny 1 bez karmicznej 19,nowe zycie i nowe mozliwosci.Ta piramidka nie ma za duzo rozsadku, w zyciu duzo pomyłek moze byc i trzeba byc uwazniejszym szczególnie w kontaktah z innymi ludzmi.No ta osoba bedzie bardzo dayła do stabilizacji materialnej przez całe zycie ,no 8 mocna jest al tu moze tez byc troche skandali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i z tego powodu toke za duzo stresu.No tak mysle

PostZamieszczono: 10 sie 2010 20:24 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Ramona wielkie dzięki. Dużo prawdy o mnie jest tu zawarte. Pięknie i delikatnie napisane. Brzanka, twoje uwagi są niezwykle cenne i prawdziwe.
Nie do końca rozumiem skróty. Dż-droga życia; Pz-punkt zwrotny; C-cykl (?); 1WW-?; 2WW-?; WG-?. Myślę ze z czasem skrobniecie kilka słów jak je wyliczacie i "z czym się to je".

PostZamieszczono: 13 sie 2010 07:18 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

ramona pisze:
marysiu wysłałam , ale nie wiem czy otrzymałaś , bo wczoraj otrzmałam zwrotnego maila
, ale to dlatego że żle napisałam twojego Mam nadzieję że dziś wszystko otrzymałas .
i te numerki coś rozjasnią .

wszystko ok :)
dzieki wielkie :)

PostZamieszczono: 29 sie 2010 10:51 
Nowicjusz

Witam serdecznie wszystkie Wiedźminki.
Mam pytanie: czy w portrecie numerologicznym możliwe jest dokładne odczytanie czym zajmowałam się w poprzednich wcieleniach numerologiczna 11? Jeżeli pytanie jest nie stosowne z góry przepraszam.

PostZamieszczono: 29 sie 2010 12:18 
sylka pisze:
Mam pytanie: czy w portrecie numerologicznym możliwe jest dokładne odczytanie czym zajmowałam się w poprzednich wcieleniach numerologiczna 11? Jeżeli pytanie jest nie stosowne z góry przepraszam.

na pewno mozna to odczytac z tarotowego portretu psychologicznego, na forum jest temat o nim. Tylko nie wiem jak umiescic link do tego tematu.

ramona pisze:
sylka pisze:

Twoja data urodzenie i numerologiczna 11 mówi o doczesnym życiu .

ale mozna z daty urodzenia wyliczyc i poprzednie portret-psychologiczny-z-kart-tarota-t779.html tam gdzies jest instrukcja

ramona pisze:
Portret jest na podstawie kart tarota nie numerologii

metoda Portret polaczeniem tarota i numerologii. Pomyslalam ze sie tej dziewczynie przyda..
Ale masz racje, to nie jest ,,czysta '' numerologia.
napisalas do naszej wspolnej znajomej?

PostZamieszczono: 31 sie 2010 20:27 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Dlaczego Obrazek rozmawiacie na moj temat za moimi plecami co? Ładnie to tak .W ramach przeprosin rozkład proszę .Znajoma!!!!! chyba towarzyszka doli i nie doli. Obrazek razem spałyśmy,jadłyśmy..........znajoma ,ech

PostZamieszczono: 31 sie 2010 22:12 
miriam pisze:
Dlaczego Obrazek rozmawiacie na moj temat za moimi plecami co? Ładnie to tak .W ramach przeprosin rozkład proszę .Znajoma!!!!! chyba towarzyszka doli i nie doli. Obrazek razem spałyśmy,jadłyśmy..........znajoma ,ech

rozklad? chetnie , na lopatki moze byc? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
uwielbiam Twoje posty
Obrazek

PostZamieszczono: 31 sie 2010 22:37 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Rani kochana ja jak czytam niektóre posty to normalnie Obrazek mi opada z wrażenia.Zastanawiam się co ja tutaj robię !? Dzieki Rani dziś mi tego trzeba ,doła mam. Obrazek

PostZamieszczono: 01 wrz 2010 08:18 
miriam pisze:
Rani kochana ja jak czytam niektóre posty to normalnie Obrazek mi opada z wrażenia.Zastanawiam się co ja tutaj robię !? Dzieki Rani dziś mi tego trzeba ,doła mam. Obrazek

juz pedze do Ciebie ze smoczkiem i butelka :D

PostZamieszczono: 03 wrz 2010 12:49 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Ramonai tak postarej znajomości prosze?Nie poganiam ,cierpliwię bede czekac.
Obrazek
11.06.1958

Ostatnio zmieniony 03 wrz 2010 13:29 przez miriam, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 03 wrz 2010 12:56 
miriam pisze:
Rani tak postarej znajomości prosze?Nie poganiam ,cierpliwię bede czekac.
Obrazek
11.06.1958

Miriam , aja na numerologii sie kompetnie nie znam, jesli ci o to chodzilo. Ale moge ci postawic Tarota.
A moze z tej daty zrobimy ci portret psychologiczny z Tarota ? To tylko trzba zmienic temat. My robimy swietne portrety, wyjdziesz pieknie ;)
Napisz czy chcesz zeby ci portret na forum zrobic?

PostZamieszczono: 03 wrz 2010 13:26 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Rani cos nie tak z moją głową
hm Portret wiedźmy już mi robiły .Na tym forum jest taka ilość wątkow ,że nie tylo zaczełam mylić byki z baranami ,ale i imiona.Tą prosbe do Ramony skierowałam,przeciez wiem ,ze ty tego nie robisz,ale dzięki za szybką reakcję .Obrazek

Ramono mam nadzieje ze cdn, :lol: bo posty do ciebie usune ,minusy same ,a gdzie podzialy sie te 11,22,44 co !!?
Obrazek ty jedna.

PostZamieszczono: 03 wrz 2010 23:20 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Dzieki Ramono!
Doszlam do wniosku ,ze najlepiej bede miala w okresie żniwnym :lol: 5 jak się patrzy .Już teraz zaczynam podspiewywac:
Wesole jest życie staruszka...
:lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna