Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 interpretacja snow : Strefa Ezo - Page 2

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: interpretacja snow
PostZamieszczono: 10 wrz 2010 18:28 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

1. ja w tym śnie - 9 bulaw -
2. czym ten sen był - Paz monet -
3. czym ten sen nie był - XIX Slonce -
4. co miał przekazać - XI Sprawiedliwosc -
5. przed czym miał mnie chronic - 2 bulaw -

W zasadzie zgadzam się z Natką ale dodam troszkę uzupełnienia. Moc wyborów których dokonujesz to przejaw Twojej wolnej woli. W podejmowaniu decyzji pomaga nam budowany od dziecka system wartości. Bywa, że zaczyna on nas uwierać o ile jest tam jakiś zły klocek. Potraktujmy więc na moment Twój sen jako ostrzeżenie a nie głaski, że wszystko jest w najlepszym porządku. Jeśli przekazem jest Sprawiedliwość to czytać to trzeba chyba jako ostrzeżenie, że Twój osąd z przeszłości jest niesprawiedliwy. Nie jesteś, a może nie byłaś w cieplarnianych warunkach otoczona doskonałą opieką i możliwe, że o to masz pretensje lub żal schowany głęboko. Ten sen jest przestrogą dla ciebie, nauką potrzebną na przyszłość bo Twój Anioł Stróż dba o Twoje dobro. Ta dbałość powinna zacząć się od zaakceptowania i pokochania siebie bo tylko wtedy jest się zdolnym aby kochać innych tak jak na to zasługują - i przebaczyć im. Wyzbyć się pretencji i żalu. Cokolwiek nam się w życiu przytrafia to jest wynik naszych wyborów a nie innych ludzi dokoła - najczęściej obwiniamy rodziców i starsze rodzeństwo.

[color=#0000FF]Tarot-dla-Siebie[/color]

PostZamieszczono: 10 wrz 2010 18:45 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Zibko pisze:
1. ja w tym śnie - 9 bulaw -
2. czym ten sen był - Paz monet -
3. czym ten sen nie był - XIX Slonce -
4. co miał przekazać - XI Sprawiedliwosc -
5. przed czym miał mnie chronic - 2 bulaw -

W zasadzie zgadzam się z Natką ale dodam troszkę uzupełnienia. Moc wyborów których dokonujesz to przejaw Twojej wolnej woli. W podejmowaniu decyzji pomaga nam budowany od dziecka system wartości. Bywa, że zaczyna on nas uwierać o ile jest tam jakiś zły klocek. Potraktujmy więc na moment Twój sen jako ostrzeżenie a nie głaski, że wszystko jest w najlepszym porządku. Jeśli przekazem jest Sprawiedliwość to czytać to trzeba chyba jako ostrzeżenie, że Twój osąd z przeszłości jest niesprawiedliwy. Nie jesteś, a może nie byłaś w cieplarnianych warunkach otoczona doskonałą opieką i możliwe, że o to masz pretensje lub żal schowany głęboko. Ten sen jest przestrogą dla ciebie, nauką potrzebną na przyszłość bo Twój Anioł Stróż dba o Twoje dobro. Ta dbałość powinna zacząć się od zaakceptowania i pokochania siebie bo tylko wtedy jest się zdolnym aby kochać innych tak jak na to zasługują - i przebaczyć im. Wyzbyć się pretencji i żalu. Cokolwiek nam się w życiu przytrafia to jest wynik naszych wyborów a nie innych ludzi dokoła - najczęściej obwiniamy rodziców i starsze rodzeństwo.

Zgadzam sie z toba calkowicie - troche mi ulzylo jak juz wiem o co chodzi moge sie postarac to zmienic i wtedy te sny sie wreszcie skoncza :D

PostZamieszczono: 10 wrz 2010 18:52 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Miejmy nadzieję, że się skończą - zakładając, że mam rację. Wogóle sny ostrzegające to świetna sprawa ale nie w każdym przypadku Anioł Stróż jest taki cierpliwy albo to powtarzać i powtarzać......i jeszcze powtarzać.

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 11:35 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Czy zdarzylo sie Wam, idac spac, poprosic Wasze Anioly, Boga, Podswiadomosc, jakkolwiek nie nazwiemy, o odpowiedz na wazne dla Was pytanie.. I rano, gdy sie obudzicie, pamietacie mgliscie swoje senne marzenia, ale pamietacie bardzo dokladnie i wyraznie jedno zdanie ktore bylo odpowiedzia na Wasze pyatanie ??? I co z tym zrobiliscie.. ?

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 18:05 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Ramona pisze:
Fajnie miriam że to piszesz napewno się przyda , a tak wogóle to dzisiaj mi się śniłas
był to dziwny sen.Byłyśmy razem gdzieś w pracy i była wypita butelka wódki , a Ty wziełaś
zakrętkę od tej butelki taka jakjest z dozownikiem i przekręciłaś tą zakretkę żeby wylać resztę tej wódki , a z tej zakretki naleciało jeszcze pół butelki wódki .
Ja się bałam bo tam były kamery i nas obserowali i mówie jak zobaczą co ty robisz to wyrzucą nas z pracy .No i zobaczyli i to było najgorsze że zapakjowali nas nie wiem jak to nazwać , ale to było jak akwarium kontener całe ze szkła i nas zamkneli i spuścili do wody
Jeszcze to widzę jak się zanurzmy i jest ciemno pod wodę i zadzwonił budzik i nie wiem co było dalej . Sen był okropny i dziwny sama nie wiem co o tym sądzić .

Zacytowałem to z innego wątku gdzie ten sen nie pasuje. Nie mam czasu patrzeć na karty ale są tu specjalistki od sennych symboli więc jak już się je wyciągnie i odgadnie znaczenie to karty uzupełnią sens snu. Ja nie widzę w tym śnie nic mrocznego. To co miał sen przekazać to 3 kielichy jest dosłownie takie samo we śnie - pijecie wódkę!

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 22:57 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Zibko pisze:
Ramona pisze:
Fajnie miriam że to piszesz napewno się przyda , a tak wogóle to dzisiaj mi się śniłas
był to dziwny sen.Byłyśmy razem gdzieś w pracy i była wypita butelka wódki , a Ty wziełaś
zakrętkę od tej butelki taka jakjest z dozownikiem i przekręciłaś tą zakretkę żeby wylać resztę tej wódki , a z tej zakretki naleciało jeszcze pół butelki wódki .
Ja się bałam bo tam były kamery i nas obserowali i mówie jak zobaczą co ty robisz to wyrzucą nas z pracy .No i zobaczyli i to było najgorsze że zapakjowali nas nie wiem jak to nazwać , ale to było jak akwarium kontener całe ze szkła i nas zamkneli i spuścili do wody
Jeszcze to widzę jak się zanurzmy i jest ciemno pod wodę i zadzwonił budzik i nie wiem co było dalej . Sen był okropny i dziwny sama nie wiem co o tym sądzić .

Zacytowałem to z innego wątku gdzie ten sen nie pasuje. Nie mam czasu patrzeć na karty ale są tu specjalistki od sennych symboli więc jak już się je wyciągnie i odgadnie znaczenie to karty uzupełnią sens snu. Ja nie widzę w tym śnie nic mrocznego. To co miał sen przekazać to 3 kielichy jest dosłownie takie samo we śnie - pijecie wódkę!

Sięgnę więc do swojego sennika.
Butelka - symbol żeński według interpretacji Freuda. Zasadniczo ma dwa znaczenia: oznacza łuk i statek. Wibruje w niej wiedza niosąca pokój i przyszłe objawienia, bo jej zawartość cenniejsza od szlachetnych metali jest boskim eliksirem. Czyż rola żeńska nie jest rolą nocy, inspiratorki dnia? Rolą kobiety zmuszającej mężczyznę, by ocknął się na drodze do swojej ewolucji?
Pusta butelka oznacza potrzebę uczucia, ludzkiego ciepła, jest wyrazem braku zadowolenia.
Jeśli butelka jest pełna, oznacza radość i miłość.
Pić alkohol umiarkowanie to znak powodzenia w interesach, szczęścia w miłości.
Upicie się - szczęśliwe upicie obiecuje wiele szczęścia. Jednak nadmierne opilstwo źle wróży śniącemu. Upicie się to przekroczenie świadomości, która wibruje w rytmie wartości innego świata. To wiedza, która olśniewa duszę i inspiruje nadprzyrodzoną i świętą ekscytację.
To miłość, która oświeca, podnosi, i każe wierzyć w ducha.
Kamera - służy do filmowania wydarzeń. Reprezentuje tę nieświadomą część życia, która rejestruje to wszystko, co należy umieścić w życiowym archiwum, jako punkt odniesienia w razie potrzeby.
Woda wciągająca w swoje głębie - odniesienie w senniku do Posejdona.
Posejdon - ten nadwrażliwy bóg żyje w każdym z nas, w swoim dobrym lub złym aspekcie, kiedy chcemy być kochani. Za jego pośrednictwem możemy zrozumieć prawdziwe znacznie wody. Dlaczego woda i miłość to synonimy, dlaczego królują, zatapiają nas, czyszczą lub inspirują?
Nie znalazłam więcej znaczeń w senniku.
Według mnie ten sen mówi o Twojej ogromnej miłości życia, miłości do ludzi i do tego, czym się zajmujesz - do Tarota. To Twoje życie, pasja, miłość. Przynosi Ci radość i zadowolenie.
Może karty wyjaśnią coś dodatkowo. :)

Ramono, dopiero teraz przeczytałam pozostałe posty, również te o chorobie Miriam i widzę, że moje tłumaczenie jest zupełnie do niczego, może przez to, że nie mogłam znaleźć w senniku wszystkich znaczeń. Ale nie pomyliłam się w jednej sprawie, że kochasz ludzi, troszczysz się o nich, nawet choroba Miriam Ci się wyśniła, a Miriam to przecież nasza czarownica, czyli to ma związek z Tarotem.
Ech, nieudane to moje tłumaczenie

Mod:sklejone posty

PostZamieszczono: 22 wrz 2010 23:33 
Stały Bywalec

Sny to moja pasja. W snach ujawniają się nasze konflikty i właśnie w śnie próbujemy je często przepracować. Mają bardzo wiele funkcji, właśnie od przepracowywania do ewakuowałania i proroctwa terści z którymi nie możemy sobie poradzić. Ogromne znaczenie mają właśnie sny, które się powtarzają. Sen pokazuje co się dzieje w naszej nieświadomości. Do interpretacji snu potrzebne są skojarzenia - czyli odpowiedź na pytanie co o tym myślisz, z czym ci się kojarzy, co przychodzi ci do głowy apropo osób, elementów ze snu i znajomość aktualnej sytuacji życia. Sen jest zawsze własnością człowieka, który go śni i to o nim, o tym co się dzieje w jego nieświadomości sen mówi. Znaczenie snu zawsze jest ukryte bo podlega cenzurze, gdyż ujawnia nasze pragnienia objęte taboo, nie do zaakceptowania (pragnienia agresywne, seksualne). Stąd często nie chcemy uwierzyć w prawdziwą interpretacje snu.

Neko dałas kilka skojarzeń do jednego snu, w którym stałaś z koleżanką nad wodą obok sitowie i dwaj chłopcy pluskający się w wodzie. Powiedziałaś, że ona wtedy była w ciąży. Wydaje się, że sen odnosił się do Twojej zazdrości o ciążę i macierzyństwo koleżanki. I we śnie Ty jesteś z nią, a tak naprawdę nią, staw i sitowie to Twoje łono płodne w dzieci.

Rani nie podałaś żadnych skojarzeń więc trochę mi trudno.

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 11:21 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Król Denarów to szef w pracy, ktoś cieszący się dobrą opinią i szacunkiem społecznym. Ten Paź na końcu skojarzył mi się z donosem na Ciebie.

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 13:49 
Stały Bywalec

Witaj Ramona, już Twój sen jest raczej jasny, ale nie wiem czy chciałabyś publicznie wiedzieć, no i pewnie będzie trudny do przyjęcia. Twoje choć skompe wyjaśnienia to jednak wiele wyjaśniają. Pozdrawiam.

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 14:59 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

To w takim razie odwrotnie to zrozumiałem. To ty doniosisz na szefa! :o

Ja dzisiaj miałem sen o wrożeniu. Byłem na jakimś jarmarku ezoterycznym. Zatrzymałem się przy straganie gdzie robili jakieś wróżby. Byłem w towarzystwie koleżanki z liceum Bożenki i to ona była taka napalona na wróżenie, koniecznie chciała spróbować chociaż to była wróżba dla par - a my nie byliśmy nigdy. W końcu sprzedawczyni zrobiła co trzeba i poprosiła abym zapłacił jej 13zł. Wyciągnąłem garść monet srebrnych i złotych, zapłaciłem i musiałem schować bo ona zaczęła tam grzebać. Byłem taki nieswój bo ta wróżba do żart, przecież nie byliśmy parą. Kątem oka zobaczyłem na drugim straganie takie wróżebne tabliczki i pomyślałem, że Natka tam była bo jedna była z jej imieniem.

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 15:40 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Sanna pisze:
Czy zdarzylo sie Wam, idac spac, poprosic Wasze Anioly, Boga, Podswiadomosc, jakkolwiek nie nazwiemy, o odpowiedz na wazne dla Was pytanie.. I rano, gdy sie obudzicie, pamietacie mgliscie swoje senne marzenia, ale pamietacie bardzo dokladnie i wyraznie jedno zdanie ktore bylo odpowiedzia na Wasze pyatanie ??? I co z tym zrobiliscie.. ?

Niesmialo przypomne sie z moim pytaniem.. Czy jakas dobra duszyczka zechcialaby podzielic sie ze mna swoim doswiadczeniem w tej materii.. ?

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 15:43 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Mi niestety nie, ja mam sny tak pokręcone, że nawet opisać ich nie potrafię :? A już nie myślę o tym, aby z nich wyciągać jakieś wnioski- oszalałabym :lol:

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 15:52 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

a ja miałam kiedyś taki sen, że już wszystko po nim było jasne...

z moim już wtedy byłym facetem rozstaliśmy się w jeden moment, w nerwach, szybko...i przed snem sobie pomyślałam M... powiedz mi co o tym myslisz, jaki masz stosunek do mnie, powrotu, itp, wyjaśnij sytuację...
no i mi wyjasnił :? :( nie mieliśmy już potem kontaktu...nie było to miły sen, ale tak dosadny jakbym z nim rozmawiała na żywo i wszystko z niego rano pamietałam...

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:08 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Zibko pisze:
Ja dzisiaj miałem sen o wrożeniu. Byłem na jakimś jarmarku ezoterycznym. Zatrzymałem się przy straganie gdzie robili jakieś wróżby. Byłem w towarzystwie koleżanki z liceum Bożenki i to ona była taka napalona na wróżenie, koniecznie chciała spróbować chociaż to była wróżba dla par - a my nie byliśmy nigdy. W końcu sprzedawczyni zrobiła co trzeba i poprosiła abym zapłacił jej 13zł. Wyciągnąłem garść monet srebrnych i złotych, zapłaciłem i musiałem schować bo ona zaczęła tam grzebać. Byłem taki nieswój bo ta wróżba do żart, przecież nie byliśmy parą. Kątem oka zobaczyłem na drugim straganie takie wróżebne tabliczki i pomyślałem, że Natka tam była bo jedna była z jej imieniem.

Nie przejmując się drobnym niepowodzeniem z poprzednim tłumaczeniem, już tłumaczę symbolami sennika sen Zibka, muszę to zrobić, bo mu się przecież śniłam :)

Nie ma znaczenia wróżby ani wróżenia, więc trzeba przyjąć znaczenie tych symboli dosłownie.
Liczba 13 - obietnica duchowej nieśmiertelności. Zapowiada czas, który minął, koniec. Nie daje żadnej nadziei na kontynuację dzieła, uczucia czy interesu.
Moneta - wartość wymiany. Istnieje moneta prawdziwa i fałszywa, czyli uczciwość lub nieuczciwość.
W znaczeniu symbolicznym moneta kojarzy się z faktami i czynami opartymi na sprawiedliwości, związanymi z prawdą duchową.
W sensie ludzkim - otrzymywać lub dawać monety - to handlować swoimi możliwościami i cnotami.
Złote monety są zawsze pomyślne, przypisuje się im wartości aktywne, które się realizują.
Srebrne monety - opóźniają szansę, kojarzone są z pasywnością, tym co spóźnione, ukryte.
Stragan - ostrzega śniącego, że potrzebuje wsparcia, które w końcu otrzyma.
Tabliczka z napisem - konwencjonalnym językiem wskazuje drogę do decyzji, którą wkrótce podejmiesz, zgodnie z tekstem napisu. Postaraj się zrozumieć jego symbolikę.
Nie znalazłam więcej znaczeń.

Zdaje mi się Zibku, że jako Mag przeczułeś, że dzisiaj wieczorem będziemy wszystkie wróżyć. :lol: :lol:
Sen mówi Ci, że wkrótce w Twoim życiu nastąpi przełom, ostatecznie zakończysz pewien etap życia, pozbawiony obecnie głębszych uczuć i przywiązania. Według Ciebie sprawiedliwości stanie się zadość, gdyż zasłużyłeś na szczęście. Twoje marzenia spełnią się, choć z pewnym opóźnieniem. Potrzebujesz wsparcia od bliskiej Ci osoby. No i ten ostatni symbol, podejmiesz decyzję związaną zgodnie z tekstem na tabliczce, a tam moje imię :oops: :oops: Czy masz jakieś plany w stosunku do mnie? :roll:
Rozłóż karty na ten sen, zobaczymy, co one powiedzą. ;)

PostZamieszczono: 23 wrz 2010 16:19 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Marysiu, dzieki ze podzielilas sie swoim doswiadczeniem ze mna.. Wiec wychodzi na to, ze nie zawsze jest tylko wymysl naszego umyslu.. Czy ktos jeszcze zetknal sie z czyms takim..? Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Czy mozna traktowac takie sny powaznie, czy zlozyc to wszystko na karb naszej, wyzwolonej z pet kontroli umyslu, wyobrazni???

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 12:23 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Natka,
Dzięki pięknę za interpretację mojego znu. Ty jedna mnie nie zignorowałaś. Wyciągnąłem karty pytając o sens tego snu:
1. ja w tym śnie - Cesarz – mam moc i dyscyplinę aby zrealizować swoje najwyższe ambicje – może związane z czarami?!
2. czym ten sen był – As Buław – kreatywnym pomysłem na biznes – kram z czarami i wróżbami
3. czym ten sen nie był - Eremita – poszukiwaniem prawd czy sugestią samotności
4. co miał przekazać - Dama Mieczów – sugeruje jakąś kobitkę
5. przed czym miał mnie chronic - 3 Monet – tradycyjną pracą dla innych

Poprawiłem Damę.

Ostatnio zmieniony 25 wrz 2010 15:03 przez Zibko, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 14:58 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Moze pomozeci wyjasnic moj sen.Pare dni temu sniłam ,ze leże w łozku ,obok mnie na fotelu siedzi moj przyjaciel ,ktoremu opowiadam historię swojego zycia .On nic nie mowi tylko na mnie patrzy i od czsu do czasu gładzi niedotykajac mnie po twarzy.(energetycznie)Czuje sie bezpiecznie ,wiem ,ze moge mu zaufac.

1.Ja w snie- 4 denarow.--pracoholiczka ,przywiązanie do materi,zebrak emocjonalny
2.Czym ten sen był-paź buław-poczatek przedsięwziecia a moze kochanek? :lol:
3.Czym ten sen nie był-10 mieczy-nie był tym wielkim strachem ,ktory czasami mnie ogarnia i przeraza
4 .Co miał przekazac-krolowa mieczy-że to wszystko jest w mojej głowie,ze doswiadczenia życiowe sa moim bogactwem i musze sie z tym uporac.
5.Przed czym miał mnie chronic-XI sprawiedliwosc-przed pochopnymi decyzjami (moze rozwodem) :lol: , :lol: lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. :lol: :lol:

ObrazekMiriam

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 15:29 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

miriam pisze:
Moze pomozeci wyjasnic moj sen.Pare dni temu sniłam ,ze leże w łozku ,obok mnie na fotelu siedzi moj przyjaciel ,ktoremu opowiadam historię swojego zycia .On nic nie mowi tylko na mnie patrzy i od czsu do czasu gładzi niedotykajac mnie po twarzy.(energetycznie)Czuje sie bezpiecznie ,wiem ,ze moge mu zaufac.

1.Ja w snie- 4 denarow.--pracoholiczka ,przywiązanie do materi,zebrak emocjonalny
3.Czym ten sen nie był-10 mieczy-nie był tym wielkim strachem ,ktory czasami mnie ogarnia i przeraza
4 .Co miał przekazac-krolowa mieczy-że to wszystko jest w mojej głowie,ze doswiadczenia życiowe sa moim bogactwem i musze sie z tym uporac.
5.Przed czym miał mnie chronic-XI sprawiedliwosc-przed pochopnymi decyzjami (moze rozwodem) :lol:

ObrazekMiriam

Przetłumaczę Twój sen Miriam symbolami z sennika, będzie do dodatkowe wyjaśnienie do symboliki kart.
Łóżko - reprezentuje centrum życia, posiada związek pomiędzy ciałem i duszą śniącego. Jest tym wszystkim, co decyduje o stabilności osnowy życia.
Widzieć w łóżku siebie - zapowiedź dyskomfortu psychicznego, istnieje coś, do czego nie możesz się przystosować.
Fotel - jesteś zmęczony? Zachęca Cię do odpoczynku. Przeżywasz okres kompromisów? Rekompensuje pragnienia narzucenia swojej woli przy zachowaniu godności i szacunku.
Przyjaciel - reprezentuje pozytywną stronę naszej osobowości, która pomaga przebrnąć przez okresowe zmagania. Kiedy się śni, może to również oznaczać pomoc z jego strony. Na ogół taki sen oznacza wsparcie w trudnych chwilach.

Jesteś przemęczona, potrzebujesz wypoczynku, może to też mieć związek z kłopotami ze zdrowiem, co się trochę odbija na Twojej kondycji. Dręczą Cię jakieś wątpliwości, pragnienia, które chciałabyś zrealizować, jesteś więc rozerwana wewnętrznie. Pragniesz być kochana i by Ci to okazywano, by Cię doceniono.Twoja silna osobowość, Twój hart ducha pozwoli Ci przez ten trudny okres przejść zwycięsko, masz wokół siebie przyjazne osoby, które podtrzymają Cię na duchu. Jesteś wśród nich bezpieczna, możesz na nie liczyć. Masz też kochającego męża, tylko musicie nawzajem bardziej zadbać o swoje potrzeby.
Według mnie karty podobnie mówią jak sennik, dodatkowo ostrzegają Ciebie przed pochopnymi decyzjami.

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 18:01 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Dziekuje Natko za Twoja interpretacje ! :D Bardzo fajnie to ujełas.
Zibko pisze:
Natka,Dzięki pięknę za interpretację mojego znu. Ty jedna mnie nie zignorowałaś. Wyciągnąłem karty pytając o sens tego snu:1. ja w tym śnie - Cesarz – mam moc i dyscyplinę aby zrealizować swoje najwyższe ambicje – może związane z czarami?!2. czym ten sen był – As Buław – kreatywnym pomysłem na biznes – kram z czarami i wróżbami.3. czym ten sen nie był - Eremita – poszukiwaniem prawd czy sugestią samotności 4. co miał przekazać - Dama Mieczów – sugeruje jakąś kobitkę5. przed czym miał mnie chronic - 3 Monet – tradycyjną pracą dla innychPoprawiłem Damę.

Dobra ,zebys nie mowił ,ze sie Cie ignoruje :lol:
1.Ja w tym snie- dojrzały,ambitny,o silnej osobowosci męzczyzna ,dązący do celu
2.Czym ten sen byl- Prezentem od losu,poczatkiem nowej aktywnosci w życiu,Nowa praca ,biznes ( Uważaj!!! Bo ,byc moze niezrealizowane potrzeby sexualne moga dac znac o sobie) :lol: :lol:
3.Czym ten sen nie był -nie był uswiadomieniem Twoich błedow ,poszukiwaniem drogi zyciowej ,ale tez nie był poczuciem samotnosci i niezrozumieniem.
4.Co miał przekazac-,ze przy Tobie jest dojrzała ,inteligentna ,niezalezna kobieta ,ktora wspiera cie we wszystkich Twoich poczynaniach(wdowa ,rozwodka?) :lol: :lol:
5.Przed czym miał mnie chronic-przed niewykorzystaniem szansy jaka daje ci los.(as buław)
Tak to widze! Miłego dnia i nocy z niedźwiedziami :lol:
ObrazekMiriam

-

Ostatnio zmieniony 25 wrz 2010 18:16 przez miriam, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 18:15 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Miriam, dzięki za interpretację. Teraz o Twoich kartach.
Ja je widzę troszkę inaczej. Twoja moc jest w Twoich własnych rękach i poczucie bezpieczeństwa na tej ufności się opiera. Opierasz się na sobie i wykazujesz upór w trwaniu na wybranym stanowisku. Niestety są w tym i skutki uboczne: zazdrość i zawłaszczenie. Następny problem to brak zadowolenia z tego co się ma.
Sen wskazuje, że uczysz się i rośniesz, chcesz rozpocząć jakieś działanie. Czekasz na nowiny, propozycje zapoznawczego spotkania. Przedsięwzięcia mogą okazać się ryzykowane. Paź raczej za młody na kochanka :o ale być może to wiadomość o randce. :roll:
Sen przekazał, że jesteś w stanie rozpoznać swoją wewnętrzną mądrość i potrafisz być obiektywna i sprawiedliwa. To pomaga dostrzegać alternatywy przez wskazanie Ci rzeczy w racjonalny, a być może krytyczny sposób. Czujesz się samotna.
Sen przypomina aby być uczciwym wobec siebie we wszystkich swoich decyzjach.
Pomocne w znalezieniu przed czym ostrzega będzie znaleźć odpowiedź na następujące pytania:
Jakie dycyzje właśnie rozważasz?
Co świadczy za a co przeciw?
Jakich doświadczasz konsekwencji jako wynik poprzedniego działania?
Jakie jest właściwe wynagrodzenie albo wymiana energii potrzebna aby zrównoważyć sytuację?
Co potrzebujesz aby uświadomić samemu sobie prawdę?

PostZamieszczono: 25 wrz 2010 20:41 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Zibko pisze:
Ja Twoje karty widzę troszkę inaczej. Twoja moc jest w Twoich własnych rękach i poczucie bezpieczeństwa na tej ufności się opiera. Opierasz się na sobie i wykazujesz upór w trwaniu na wybranym stanowisku. Niestety są w tym i skutki uboczne: zazdrość i zawłaszczenie. Następny problem to brak zadowolenia z tego co się ,Sen wskazuje, że uczysz się i rośniesz, chcesz rozpocząć jakieś działanie. Czekasz na nowiny, propozycje zapoznawczego spotkania. Przedsięwzięcia mogą okazać się ryzykowane. Paż raczej za młody na kochanka :o ale być może to wiadomość o randce. Sen przekazał, że jesteś w stanie rozpoznać swoją wewnętrzną mądrość i potrafisz być obiektywna i sprawiedliwa. To pomaga dostrzegać alternatywy przez wskazanie Ci rzeczy w racjonalny, a być może krytyczny sposób. Czujesz się samotna.Sen przypomina aby być uczciwym wobec siebie we wszystkich swoich decyzjach.Pomocne w znalezieniu przed czym ostrzega będzie znaleźć odpowiedź na następujące pytania:Jakie dycyzje właśnie rozważasz?Co świadczy za a co przeciw? Jakich doświadczasz konsekwencji jako wynik poprzedniego działania? Jakie jest właściwe wynagrodzenie albo wymiana energii potrzebna aby zrównoważyć sytuację?Co potrzebujesz aby uświadomić samemu sobie prawdę?

Twoja interpretacja jest mocna i trafia prosto w Obrazek,daje mozliwosc zastanowienia sie przeanalizowania swojej drogi i misji zyciowej.Dziekuje za szczerosc.Fakt jestem osoba niezwykle silna i upartą w działaniu ,ale nie trwam zawziecie na swoim stanowisku .Umiem ,tez isc na kompromis.Zawsze starm sie dostrzec drugiego człowieka .Mozesz mi nie wierzyc ,ale we mnie nie ma uczucia zazdrosci,wyzbyłam sie go dawno ,dawno temu ,a zawłaszczenie nie niezgadzam sie z Toba nie zawłaszczam ,ani mienia ,ani ludzi ,daje wolnosc i pozwalam odejsc jesli tego chcą .To ja czuje sie zawłaszczona ,i jak w pułapce ,a stało sie to wtedy kiedy zaczęłam dostrzegac swoje własne potrzeby ,a nie ich.Tak ,masz racje nie jestem, do konca zadowolona z tego co mam,czesto mowie sobie ,wiecej pokory Miriam,ciesz sie z tego co masz ,ale ja już ma dosc brania wszystkiego na swoje barki ,stac w miejscu nie rozwijac sie ,nie moc realizowac swoich marzen potrzeb i byc, masz racje ,mimo małzonka bardzo samotną.(Zdaje sobie sprawe z tego,ze moja samotnosc to tez po częsci moja wina.) Nowe wyzwania -nie boje sie ich ,"kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi"Piszesz ,ze paz za mlody na kochanka ,a czy dojrzała kobieta nie moze miec młodego ukochanka ,zawsze musi byc odwrotnie :lol: (mnie uczyli ,ze paż buław to ukochanek,ale z randki tez bede zadowolona) :lol:Gdybym miała pewnośc,ze Bog zaplanował mi ,jescze raz poczuc w zajemnoscia motylki w brzuchu i realizowac wspolnie z ta druga osoba marzenia ,nie zastanawiałabym sie nawet minuty.Poszłabym vabank.Ale tego nie wiem i dlatego zastanowie sie nad Twoimi pytaniami.Dziekuje Ci jeszcze raz ,moze otworzysz mi oczy ?Kto to wie ,ale odpowiedz musze znalesc sama w sobie.
Pozdrawiam
Obrazek Miriam

PostZamieszczono: 27 wrz 2010 14:28 
Mózg Forum

miriam pisze:

5.Przed czym miał mnie chronic-XI sprawiedliwosc-przed pochopnymi decyzjami (moze rozwodem) :lol: , :lol: lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. :lol: :lol:

ObrazekMiriam

Miriam czy ten sen mialas po tym jak twoj syn prosil cie o postawienie tarota?
Zerkam na karty, choc nie jestem do konce przekonana, co do tego sposobu tlumaczenia snow----
1.ja w snie -4den- skoncentrowana zbytnio na zabezpieczeniu siebie i bliskich aby starczylo na wszystkie oplaty i aby zwiazac koniec z koncem, a przeciez nie jest zle, masz dochody, ktore starczaja na wszystko,wolisz otaczac sie ludzmi, ktorym powodzi sie dobrze finansowo i nikt nic od ciebie nie chce(to z tej 4ki denarow)
2.czym ten sen byl-Paz Bulaw- to syn , ktory sie do ciebie dobija, mamo poradz!
3.czym ten sen nie byl-10 mieczy-sen nie jest "rozpacza" ale jakby krzykiem, co bedzie jesli mnie to spotka
4.co mial przekazac- Krolowa Mieczy- przypomina ci ,ze jestes Krolowa Mieczy, moze podpowiedz zebys mniej kocentrowala sie na swoim wnetrzu i swoich zainteresowaniach, a wiecej na rodzinie, moze oczekuja wiecej ciepla(?)
5.XI SPRAWIEDLIWOSC- mial cie chronic przed- jakas czesc swego zycia zaniedbujesz, nie da sie obdzielic wszystkich po rowno, zwlaszcza uczuciami, byc jednoczesnie w kilku miejscach, zawsze nam cos umyka i ...cos nas omija, pomysl! co ci umyka....
To sa troche takie spekulacje z tym stawianiem kart na sen, jakos mnie to nie przekonuje.Poza tym te punkty 2 i 3 sa dla mnie niezbyt jasne, wydaje mi sie ,ze te pytania trzeba jakos inaczej sformulowac. Ja tego nie rozumiem"czym ten sen byl" , "czym ten sen nie byl". Wlasciwie to powinnam napisac do Zibko, ale mysle, ze on to i tak przeczyta.
Wracajac do snu- ja tu widze twoje pragnienie bycia wysluchana przez kogos. Kazda z nas chcialaby miec takiego przyjaciela z ktorym sie mozna nagadac, lub ktoremu sie mozna wygadac... A moze to byl twoj edytor , ktoremu opowiadalas swoja ksiazke? :roll:

PostZamieszczono: 27 wrz 2010 16:00 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

rudalila pisze:
Miriam czy ten sen mialas po tym jak twoj syn prosil cie o postawienie tarota?Wracajac do snu- ja tu widze twoje pragnienie bycia wysluchana przez kogos. Kazda z nas chcialaby miec takiego przyjaciela z ktorym sie mozna nagadac, lub ktoremu sie mozna wygadac... A moze to byl twoj edytor , ktoremu opowiadalas swoja ksiazke? :roll:

Nooo, ale tutaj to dalas, Miriam... A ktoby nie chcial poczuc tych motylkow w brzuchu....tylko jakby co do czego przyszlo to i tak wrzucilabys cala sytuacje na szale SprawiedliwosciXI i ocenila logicznie za i przeciw, ja zreszta tez.
My przeciez Zelazne Damy jestesmy obie.

Rudalisico ,jestes niemozliwa,bardzo dobra na jesienne dni,buzia od ucha do ucha mi sie usmiecha jak czytam to co piszesz.
Dzieki ,ze sie trudziłas z tym rozkładem,ale to mnie dotyczyło.Co do przyjaciela ,to tak mu dałam popalic z tym gadaniem ,ze teraz monosylabami mi odpowiada .Rozmawiac chyba ze mnał nie chce,Skeypa wyłącza jak mnie widzi ,Trudno przeboleję,poczekam ......no własnie musze przypomniec o tej ksiązce.....
Co do motylkow zgadzam sie z toba w 100%,ale marzenia to dobra rzecz...
Obrazek Miriam

PostZamieszczono: 27 wrz 2010 22:35 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Ramono, na to licze, ze to tylko moj niepokoj wylazl w tym rozkladzie.. dziekuje, dobrze slyszec, ze Tobie w podobnych sytuacjac nic nie walilo sie z hukiem na glowe, "tylko" strachy sie pokazywaly..

Tytuł: Re: tak/nie i co dalej
PostZamieszczono: 03 paź 2010 14:41 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Dzięki Aurelian,
Już miałem pytać skąd ten Wisielec się przyplątał ale Lili mnie ubiegła. To mówisz aby odmiennie, jakoś inaczej na te karty i sprawę spojrzeć? Na te karty to chyba nie bo Eremit larum podniesie aby skupić się na pytaniu. Z tą karmą to może dobry trop. Muszę dopytać dokładnie czy to takie pozamałżeńskie kontakty i czy tutaj karma coś miesza.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna