Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 interpretacja snow : Strefa Ezo - Page 6

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: interpretacja snow
PostZamieszczono: 28 sie 2011 16:19 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Anioł to zwiastuje śmierć .... ?
Pierwsze słyszę, ale to chyba ze sennika. Lub indywidualna ocena (ale nie u każdego będzie to samo oznaczać) więc lepiej nikogo nie straszyć. Tyle razy śnił mi sie już anioł. I odczucia z takim snem były różne. Nawet raz urosły mi piękne granatowo-czarne skrzydła anioła i latałam. Lubię takie symboliczne sny.

Co do snu z aniołami - bardzo symboliczny i trudno go odczytać przy pierwszym podejściu.

PostZamieszczono: 15 wrz 2011 12:34 
Nowicjusz

Fajnie, że są ludzie którzy zastanawiają się nad tym co ich uśpiony umysł ma im do powiedzenia. Ja czasem wolę swoich snów nie pamiętać, ale jest w nich nawet tych na oko złych coś co mi pomaga jestem wtedy taka jakby lżejsza. Przepraszam nie potrafię tego wyjaśnić. Zastanawiam się dlaczego ludzie za wszelką cenę starają się to, co nie poznane zapisać i naukowo wyjaśnić ot choćby taki artykuł http://sites.google.com/site/news048/; odbierając sobie tym samym radość z tajemnicy?

PostZamieszczono: 15 wrz 2011 15:11 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Wyjaśnianie moich snów pomaga mi, są tam czasami np. informacje dotyczące przyszłości. Jednak nie wariuje, nie trzymam się mocno tłumaczeń z senników - czas pokazuje czy mieliśmy racje, czy nie. Lubie zapisywać moje sny lub rysować, aby je pamiętać, gdyż niektóre są tak niezwykłe, że gdybym ich nie zapisała uleciałyby w niepamięć.

PostZamieszczono: 16 wrz 2011 22:56 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Mam pytanko ... od miesiąca mam sny związane z wężami - nic nowego tylko te węże i węże ... Gdyby ktoś mógł mi to w jakiś sposób "wyjaśnić" byłbym bardzo wdzięczny :)

Sny są krótkie i bardzo podobne do siebie. Dzisiaj śniło mi się że razem z kolegą mieliśmy zobaczyć jakiś zabytkowy pomnik który znajdował się "za kościołem" na początku nie chciałem iść ale kolega mnie przekonał - było ciemno - można powiedzieć że to była noc :P dziwnym trafem ludzi była masa / szliśmy taką kolumną do tego pomnika - niby nic nadzwyczajnego ale ktoś z tego tłumu krzyknął "żmije" spojrzałem pod nogi a tam były dwa węże -ludzie zaczęli uciekać ja również ale po chwili zauważyłem że tej gadziny jest mnóstwo , niektóre były małe a inne większe - wiedziałem ze jak się rusze to mnie dziabną , no a jak się nie rusze to się "zlezie" ich więcej , postanowiłem skoczyć tam gdzie był tylko jeden mały wąż (pomyślałem ze jak skocze mu na głowe to mnie nie ugryzie) - jak pomyślałem tak zrobiłem ale ten wąż mi się "wysmyknął" - był mały - koloru "kremowego - żółtego - nie ważne był jasny :P ) był gotowy aby mnie ugryźć i... sen się skończył .. - wszystkie sny są podobne różnią się jedynie miejscem w których spotykam te węże

PostZamieszczono: 17 wrz 2011 13:47 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

A jakie to miejsca są? Może one są kluczem do rozwiązania wężowej tematyki?

PostZamieszczono: 17 wrz 2011 16:06 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

ostatnio to był teren kościoła , wcześniej miejsce obok placu zabaw ( blisko mojego domu) poprzednie to piwnica ( jakieś podziemia) , teren szkoły do której kiedyś chodziłem , ogólnie ze snów najbardziej pamiętam te węże ( miejsca to raczej "tło" tych snów)

PostZamieszczono: 17 wrz 2011 16:21 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

ja prawie zawsze mam sny pod postacia zwierzat i zawsze mi sie sprawdzaja i jak kiedys sniło mi sie,ze kolezanka dała mi węzem w twarz to i tak sie stało rowniez w realu-okazała sie bardzo fałszywa osoba, oszukała mnie poprostu,wiec powinnenes przeanalizowac cała sytuacje i przypomniec sobie dokładnie osoby jakie tam były

PostZamieszczono: 19 wrz 2011 20:54 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Nie jestem fachowcem od snów , ale zawsze - podkreślam ZAWSZE kiedy śni mi się zwierzę, największe znaczenie ma to, jakie to zwierzę a dopiero potem otoczka, czyli co ono robiło w moim śnie - jak się zachowywało w stosunku do mnie, jak ja te zachowania we śnie odbierałam...
Równie ważne jest miejsce akcji - czyli gdzie spotkaliśmy dane zwierzę a jeszcze ważniejsza jest aura tego miejsca, to czy ono nas w tym śnie przerażało, czy odwrotnie napawało spokojem
Wiecie, np. 1-spotykacie na spacerze w parku we śnie psa i on jest cały czas miły, wesoły i niczego złego Wam nie robi
2-spotykacie tego samego psa ale nie na spacerze tylko podczas napadu rabunkowego , ale on zachowuje się jak wyżej
3-spotykacie tego samego psa podczas napadu rabunkowego i pies rzuca się na rabusiów i ratuje Wam skórę i portfel
W każdym wyżej opisanym śnie był pies ale sytuacja była inna...
i jak tu być mądrym????
Ja postawiłabym karty na to czego ten sen dotyczył.
Czasem tak robię.
Wyciągam 3 karty

............. 1 ...................................................................... 2 ...................................................................................... 3
o czym mówił mi sen .............................. przed czym przestrzegał............................................... jaką wnosi radę

Najczęściej wszystko mi ten rozkład wyjaśnia.

PostZamieszczono: 07 lis 2011 19:32 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Prosze o pomoc w interpretacji snu. Od jakiegos czasu, w nieregularnych odstepach nawiedza mnie ten sam sen.
Jestem w nim mezatka[rozwiedzona od 18lat], male jeszcze dzieci. Moje niezyjace aktualnie dziecko ma we snie 6lat.
Jestesmy pelna rodzina probujaca gdzies mieszkac i sa to ruiny. Mysle we snie, ze znowu musze odbudowywac i czuje we snie przeogromne, zniewalajace zmeczenie. Moj maz jest niezainteresowany budowa domu, czasami towarzysza mu mlode kobiety. Nie zwracam we snie na to uwagi; cala uwaga skupia sie na tworzeniu czegos dobrego dla nas.

Nie rozumiem znaczenia tego snu, zwlaszcza teraz, gdy jestem rozwiedziona, a moje jedyne dziecko jest w szczesliwym zwiazku i mieszka osobno i daleko ode mnie. aznaczam, ze nie zdrady meza byly przyczyna rozwodu

PostZamieszczono: 10 lis 2011 16:50 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Wiek dziecka we śnie może oznaczać że wisi nad tobą lub nad kimś z twoich bliskich choroba. Nie będzie to jakaś poważna choroba tylko raczej ostrzeżenie żebyś dbała o siebie.

Sen o domu, wbrew temu co mogłoby się wydawać oznacza pragnienie wyzwolenia się. Jesli sni ci się dom, który wygląda na bardzo zniszczony to w najbliższej przyszłości czeka cię smutek, seria ciężkich przeżyć. Moga być one związane ze stratami finansowymi lub własnie z problemami zdrowotnymi.

PostZamieszczono: 19 lis 2011 14:40 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Dziekuje Iskierko_Nadziei.
Lubie imie, ktore przyjelas na forum
Ella

Tytuł: sen z jabłkami
PostZamieszczono: 22 lis 2011 21:25 
Nowicjusz

witam miałam sen, śniło mi sie ze bylam w sadzie - piekne jablonie z zielonymi liscmi a na jabloniach piekne czerwone jablka, w sadzie tym stały juz skrzynie z tymi jablkami :) co on mogl oznaczac?
jablko- znak miłości; dążenie do dobrych, korzystnych stosunków życiowych
widzieć: wesele
abłoń kwitnąca albo pokryta owocami: nadciąga radosna wieść, która będzie ważna dla późniejszego życia.

Mariola: Przeniosłam Twój post ponieważ temat w którym użytkownicy interpretują sny już istnieje.

PostZamieszczono: 19 gru 2011 23:06 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Niektóre sny po prostu... nic nie znaczą. Możesz próbować je interpretować, ale to jak doszukiwanie się znaków w kałużach, czy pęknięciach chodnikowych.
Mi się kiedyś śniło Yeti grasujące po moim mieście... Wymyśliłem, że Yeti boją się siana, więc wszyscy w miasteczku się w nim zagrzebali... xD

Ale jabłka mogą oznaczać pokusy, czy... trudne decyzje?

Ja natomiast mam problem ze swoim snem. Od jakiegoś czasu rozmyślam nad nim i wiem, że był bardzo... znaczący.
Śniło mi się, że byłem w starym mieszkaniu babci. Oglądaliśmy z nią i z tatą telewizję, gdy nagle poczułem, że w tym mieszkaniu jest jakieś zło. Bardzo złe coś. Energia, duchy? Nie wiedziałem. Ale próbowałem to stamtąd wygnać.
Podczas tego "wygnawania", nagle dostałem wizji, że podchodzę do otwartych drzwi wyjściowych i babcia mnie łapie za ramię i zamyka te drzwi. Wtedy poczułem, że nie dam rady przegonić tego czegoś.
Otworzyłem oczy i zacząłem krzyczeć do taty i babci, że musimy stamtąd uciekać, bo tu jest coś bardzo złego, ale oni tylko mówili, żebym się nie darł, bo oglądają telewizję. Zauważyłem, że rogi ścian się palą (jakkolwiek dziwnie to brzmi), więc bardziej zacząłem na nich wrzeszczeć, ale tylko mnie uciszali.
Potem babcia poszła pod prysznic, a ja przechodząc obok drzwi do łazienki usłyszałem dziwne dźwięki z radia, które znajdowało się właśnie w łazience. Wiedziałem, że te dźwięki wydaje to coś, ale babcia w ogóle się tym nie przejmowała. Poszedłem do taty, który miał kłaść się spać w drugim pokoju, ale zastałem go klęczącego na podłodze i trzęsącego się ze strachu. Spytałem, co się stało, na co odpowiedział, że się boi, bo ściany się palą. Wtedy kazałem mu wstać, zabraliśmy babcię (która dopiero wtedy zauważyła, że coś jest nie tak) i wybiegliśmy z domu. Cały czas miałem wrażenie, że to jednak za nami idzie.
Potem sceneria się zmieniła i byłem w swoim starym mieszkaniu. I znowu poczułem, że coś złego tam jest. Nawet się nie zastanawiając, wybiegłem z domu. Znajdując się już na zewnątrz, zobaczyłem przez okno, że w moim pokoju, na dużej zielonej tablicy (jak w szkole) był napisany kredą, dużymi, drukowanymi literami wyraz "FOOL".
Po przebudzeniu siedziałem nieruchomo 20 minut, zastanawiając się, do jasnej ciasnej, co to było...

PostZamieszczono: 27 gru 2011 16:29 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Był kiedyś okres w moim życiu, kiedy namiętnie spisywałam sny, starałam się zapamiętać jak najwięcej szczegółów. Później przestałam to robić, a i sny zaczęły być mnie wyraźne, szczegółowe, nie dbałam o nie.

Ostatnio miałam dość ciekawy sen, a właściwie fragment, krótki - ale bardzo osobliwy. Śniła mi się prosta, asfaltowa droga, jechałam po niej (chyba) samochodem. Z obu stron drogi otaczało mnie brunatne, spienione morze, tak jakby przedzielone na pół. Widziałam jak groźne fale zbliżają się do wąskiej szosy, rozbijają się o jej skraj, ale mnie nie dotyka ani kropla. To było bardzo dziwne i miałam od razu skojarzenie z kartą: 2 mieczy. Tak jakbym jechała po ostrzu, a wokół mnie szalało morze emocji, od których powinnam się teraz odciąć.

PostZamieszczono: 20 sty 2012 14:51 
Moderator
Awatar użytkownika

Maralee pisze:
Był kiedyś okres w moim życiu, kiedy namiętnie spisywałam sny, starałam się zapamiętać jak najwięcej szczegółów. Później przestałam to robić, a i sny zaczęły być mnie wyraźne, szczegółowe, nie dbałam o nie.

Ostatnio miałam dość ciekawy sen, a właściwie fragment, krótki - ale bardzo osobliwy. Śniła mi się prosta, asfaltowa droga, jechałam po niej (chyba) samochodem. Z obu stron drogi otaczało mnie brunatne, spienione morze, tak jakby przedzielone na pół. Widziałam jak groźne fale zbliżają się do wąskiej szosy, rozbijają się o jej skraj, ale mnie nie dotyka ani kropla. To było bardzo dziwne i miałam od razu skojarzenie z kartą: 2 mieczy. Tak jakbym jechała po ostrzu, a wokół mnie szalało morze emocji, od których powinnam się teraz odciąć.

Nie da się ukryć, że mam biblijne skojarzenia:) Ciekawe tylko czy bliżej Ci do Mojżesza czy do Egipcjan :DD

A tak na serio to spieniona i tak jak określiłaś brunatna woda (czyli po prostu brudna, zanieczyszczona) ma związek z negatywnymi emocjami i tym, że w najbliższym czasie może czekać Cię coś przykrego.

PostZamieszczono: 20 sty 2012 15:13 
Awatar użytkownika

Woda nie była brudna, ani zanieczyszczona, tylko groźna, po prostu. I wiedziałam, że to raczej zimne morze, z wyglądu przypominało Bałtyk. Biblijne skojarzenia rzeczywiście nasuwają się od razu, ale ja poczułam w tym śnie energię 2 mieczy.

PostZamieszczono: 20 sty 2012 15:33 
Moderator
Awatar użytkownika

Maralee pisze:
Woda nie była brudna, ani zanieczyszczona, tylko groźna, po prostu. I wiedziałam, że to raczej zimne morze, z wyglądu przypominało Bałtyk. Biblijne skojarzenia rzeczywiście nasuwają się od razu, ale ja poczułam w tym śnie energię 2 mieczy.

Rozumiem Cie, tylko tutaj raczej chodzi o sam fakt, woda, która jest jasna i spokojna (brak fal i większego ruchu) oznacza emocje dobre, zaś woda, która jest ciemna i spieniona, oznacza emocje złe. Chodzi mi o to, że nie może być równocześnie "czysta" i spieniona (w kontekście rozpatrywania jej na płaszczyźnie emocjonalnej). Zresztą Twoje skojarzenie z 2 Mieczy może być bardzo trafne, gdyż jak wiemy, nie jest to karta dobrych uczuć i emocji.

PostZamieszczono: 20 sty 2012 15:40 
Awatar użytkownika

To prawda :) Odniosłam to do mojej sytuacji życiowej, bo też "2 mieczy" jest mi w tym momencie niezbędnie potrzebna - do przeżycia. Negatywnych emocji jest całe mnóstwo, trzeba jakoś siebie chronić.

PostZamieszczono: 23 cze 2012 16:56 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Dziś rano śniło mi się, że wymiotowałem. Zwymiotowałem po zjedzeniu pewnej zupy.
Był to bardzo sugestywny sen. Bardzo!
Kilka sekund po przebudzeniu jakobym jeszcze czuł posmak tych rzygowin w ustach :przerazony: Fu :!: Straszne :diablo:

I co to może znaczyć? Hę?

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 23 cze 2012 19:34 
Administrator
Awatar użytkownika

Hehehe, ostry sen. :D
Co to może znaczyć? Może (za przeproszeniem), rzygasz jakąś sytuacją?
A co to była za zupa i dlaczego ją jadłeś? Wyglądała apetycznie, czy od razu wzbudzała obrzydzenie?

PostZamieszczono: 23 cze 2012 22:00 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
A co to była za zupa i dlaczego ją jadłeś? Wyglądała apetycznie, czy od razu wzbudzała obrzydzenie?

To była jakaś zalewajka :lol: (śmieszy mnie ta nazwa) czy żurek. Jadłem ją dlatego bo nie chcialem zrobić przykrości panu domu, który mnie tak chwalił za pomoc; a w przeszłości i on sam pomagał mi.
Zupa wyglądała obrzydliwie. Fe! I potwierdziło się to w smaku.
Tak, rzygam pewną sytuacją, która ciągnie się już długo.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

Tytuł: Interpretacja snu
PostZamieszczono: 13 paź 2012 06:30 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Ostatnio mojej córce przyśnił się sen, który usiłowałysmy rozgryźć. Pokrótce było w nim tak: jest skalista góra, z której schodzimy. Natrafiamy na przepaść, ale przechodzimy przez nią dzięki linie, która pojawiła się na sąsiednim stoku. Na linie są regularnie rozmieszczone węzły, przypominające zwinięte ludzkie ciała. Jednego z tych węzłów brakuje. Dalej stok robi się oblodzony i znowu nie wiadomo , jak zejść. Odbieram telefon - dzwoni jakiś duch :hehehe: i każe szukać nart. Narty te podobne są do zamrożonego wilka, czy hieny. Zjeżdżamy na dół. Koniec.
Ogólnie moja interpretacja szła w kierunku problemu, który uda się rozwiązać przy pomocy osoby trzeciej. Stawiałam na sprawy bardziej emocjonalno- towarzyskie. Zamrożonego stwora odczytałam jako zawieszoną sytuację.
Postanowiłam położyć karty z pytaniem, co ten sen oznaczał.
4 karty -
sytuacja ogólna:
1. Sprawiedliwość 2. VI Mieczy - to mnie zaskoczyło, bo to kwestie formalne, urzędowe, umowy a przy tym karta brama - jakaś otwarta sprawa,
podstawa, podłoże sprawy:
3. IX Pustelnik - starsza osoba, w moich kartach zwrócony ku Karcie Sprawiedliwości, czyli mający z nią jakiś związek,
wynik:
4. III Monety - dotyczy pieniędzy, znowu umowa, sprawa rozwojowa.

Co się okazało-tego samego dnia zadzwonił do mnie mój ojciec - osoba starsza, emeryt, narzekając na problemy z telefonem. Pod koniec lata rodzice podpisali umowę z nowym operatorem, a od października telefon "zaniemówił" - karta Sprawiedliwości czasowo może odnosić się do Wagi, miesiąc październik. Kiedy zadzwoniłam do operatora konsultant stwierdził, że w ciągu 3 dni łącze będzie sprawne.
Właściwie pierwszy raz położyłam karty na znaczenie snu. Macie może podobne doświadczenia tego typu?

Tytuł: Re: Interpretacja snu
PostZamieszczono: 13 paź 2012 09:24 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Jolu, odpowiem Ci trochę mniej tarotowo ;)

Ogólnie w psychologii sny są manifestacją lęków i pragnień. To co nas męczy i nie wyciągamy tego za dnia, podświadomość wyciąga w nocy ;)
Twoja córka może mieć problemy z działaniem odnoszącym się do wyboru, który już dokonała. Ludzkie i zwierzęce ciała są dodatkowym elementem grozy. Pomoc osoby trzeciej jest manifestacją pewnej bezradności i chęci szukania pomocy u innych ludzi.

Jest jeszcze jeden bardziej parapsychologiczny motyw.
Często mówimy, że "mamy z kimś więź". Jak się okazuje nie jest to tylko i wyłącznie więź emocjonalna. Często zawiązuje się także więź duchowa - coś jak u bliźniaczek wyczuwających swoje działania i stany nastroju. Twoja córka dzięki takiej więzi mogła przewidzieć telefon Twojego ojca. Nie jest to niczym wielkim, czasem tak bywa, a już szczególnie jeśli córka jest młodszą osobą (choć niekoniecznie). Osoby zajmujące się medytacją, otwieraniem trzeciego oka i podobnymi praktykami z dziedziny świadomości miewają takie stany bardzo często. U mnie jest różnie, czasem cały dzień mam różne przebłyski, innym razem przez miesiąc nic się nie pokazuje. Oczywiście takie zjawisko najłatwiej zachodzi podczas snu - gdzie rozsądny umysł idzie w kimę :D

Tarotowo nic nie powiem, nie zajmuje się AM.

Tytuł: Re: Interpretacja snu
PostZamieszczono: 13 paź 2012 09:53 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Dziękuję za odpowiedź. Choć interesuje mnie interpretacja z perspektywy kart Tarota, nie odrzucam innych, zwłaszcza tej o motywach parapsychologicznych. Pewnie niektórzy mogliby tę kwestię podsumować działaniem przypadku. Czy istnieje ukryty porządek, czy tylko twórczy chaos to kwestia na inną ciekawą dyskusję. I pewnie nowy wątek.
:)

PostZamieszczono: 15 paź 2012 20:21 
Moderator
Awatar użytkownika

Moderator: Jolu przeniosłam Twóje posty o śnie do tematu o interpretacji snów :usmiechniety:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna