Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Płyta nagrobna : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Płyta nagrobna
PostZamieszczono: 30 kwie 2010 10:41 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Witajcie,dwa dni temu przydarzyla mi się ciekawa historia.Otórz moja siostra zajmuje się geneaologią(ja jej odrobinkę pomagam ;) zbiera stare zdjęcia rodzinne,szuka aktów i o ile nie ma zdjęć danych osób poprostu robi zdjęcia pomników tych którzy odeszli.Ostatno szuka śladu prababci męża,o której nic nikt na dobrą sprawę nie wie,pozostały po niej dwie fotografie.Porobiła zdjęcia pomnika jej brata i tu szok :shock:,Po wrzuceniu w komputer na tle napisów pojawiły się postacie.Co ciekawe jest to ewidentnie postać prababci,postacie (jestich kilka)z począdku czanobiałe teraz stały się kolorowe,mocno nasycone kolorami,oprócz tego zmieniają się cyfry w datach urodzin i zgonu :roll: ,a zamiast nazwiska tworzy się wyraz ,który dla mnie i siostry nic nie znaczy(wyraz jest rozmazany i oczywiście też się zmienia :shock: ).Pozatym mimika twarzy postaci też ulega zmianie.Różne rzeczy w życiu mi się przytrafiały,ale coś takiego po raz pierwszy :o Tak więc się zastanawiamy,dlaczego ta kobieta pokazała się na tych zdjęciach,czy chce coś przekazać(a jeśli tak to co?i jak to odczytać?).Napiszcie proszę co o tym myślicie,a może mieliście podobne przypadki.Za odpowiedzi z góry dziękuję :) .

Tytuł: Re: Płyta nagrobna
PostZamieszczono: 30 kwie 2010 21:13 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

No moze okulary zmien :o :o

PostZamieszczono: 30 kwie 2010 23:05 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Dla mnie to wcale nie jest takie dziwne, to może być przekaz, który w jakiś sposób może nieść informację o rodzinie, dla mnie ważną rzeczą jest ten napis, bo może coś wskazać.
Może też to wszystko oznaczać, że zmarli buntują się względem fotografii, może nie chcą być uwieczniani, znaczy ich pomniki, może to narusza ich spokój.

Cytuj:
Tak więc się zastanawiamy,dlaczego ta kobieta pokazała się na tych zdjęciach,czy chce coś przekazać(a jeśli tak to co?i jak to odczytać?)

Dla mnie bardzo istotną wskazówką by było jakiego typu robi miny, a i te cyfry warto może przeanalizować.
W sumie całość może dać pewien przekaz.

PostZamieszczono: 01 maja 2010 13:11 
Nowicjusz

To cudowne, ze masz taką jasna odpowiedz. To co jest niewidzialne jest najbardziej oczywiste. Trzeba tylko nauczyc sie odczytywac. Powodzenia! KRUPMARA

PostZamieszczono: 01 maja 2010 13:15 
Administrator
Awatar użytkownika

brzanka pisze:
No moze okulary zmien :o :o

Brzanko, nieładnie. Proszę w przyszłości nie ośmieszać żadnych wypowiedzi, bo zrobi nam się nieprzyjemna atmosfera.

Aiszo, czytałam o podobnych zjawiskach. W niektórych przypadkach winowajcą dziwnych efektów na zdjęciu było prześwietlenie kliszy lub nietypowe załamanie światła w soczewce aparatu. Ale były też i takie fotografie, których nijak nie dało się logicznie wyjaśnić... Fotki były poddawane analizom wszelakim, okazywało się że technicznie wszystko jest z nimi w porządku, a jednak pojawiały się na nich zjawy i postacie których wcale tam być nie powinno.

Tu jest trochę o tym (część z UFO, część z dziwnymi energiami) http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2010

PostZamieszczono: 01 maja 2010 14:42 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Najlepiej byłoby, gdybyś te zdjęcia (przynajmniej niektóre) tutaj udostępniła. Trudno oceniać bez ich obejrzenia. Prosisz o wyrażenie zdania, a nie pokazujesz rzeczy, o której mamy się wypowiadać.

PostZamieszczono: 02 maja 2010 05:07 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Aisza zaintrygowałaś mnie, ale bez obejrzenia tych zdjęć cóż można ci odpowiedzieć. Może mogłabyś je tu zamieścić? To ciekawa historia i może jakiś przekaz dla ciebie.

PostZamieszczono: 02 maja 2010 12:27 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi :) Co do samych zdjęć,pierwsze co to chciałam je tu umieścić,ale powstał problem.Jak pisałam na wstępie są one na komputerze mojej siostry i ile razy próbowała mi je przesłać kończyło się to niepowodzeniem(po otwarciu poczty okazywało się że jest pusta wiadomość),dlatego poprostu postanowiłam opisać Wam jak to wygląda.Fotki zostały wykonane telefonem,z którego sobie zniknęły :roll: Mnie osobiście już to tak przerosło,że przestaje cokolwiek zaskakiwać.Natomiast siostra jest przerażona.Jeśli coś działoby się jeszcze w tej sprawie,to dam znać. :)

PostZamieszczono: 03 maja 2010 15:31 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Aisza, nie obraź się, ale pewnie niektórzy czytający ten wątek mogą mieć wrażenie, że to wszystko jest trochę niepoważne. Piszesz o bardzo ciekawych zdjęciach, prosisz o ich interpretację, a później zdjęcia owe w cudowny sposób znikają z aparatu i wyparowują z e-maili (jak na japońskich horrorach) i nie ma nic na poparcie, udowodnienie tej historii. Zostają tylko Twoje słowa, a powiedzieć można wszystko. Takich historyjek jest w sieci mnóstwo, ale charakterystyczne jest to, że jak przychodzi co do czego, to nagle nikt nie ma dowodu na to co mówi. Nie piszę tego, żeby Cie urazić, ale żeby uświadomić Cię, że przez takie działanie stajesz się mniej wiarygodna. Nie można zakładać wątku typu "mam ciekawe zdjęcia" a następnie pisać, że się właściwie ich nie ma, albo że nie można ich pokazać. Może miałaś dobre intencje, może to wszystko prawda, ale... nie ma sensu kontynuować tego wątku w takim kształcie. Chyba że przegrasz zdjęcia na pendrive'a lub prosto z laptopa siostry podlinkujesz je w sieci. Jeśli one istnieją i jeśli wyświetlają się w laptopie, to nie ma ku temu przeszkód.

PostZamieszczono: 03 maja 2010 16:23 
Pogromca Wszelkich Tematów

Aiszo, osobiście wierzę, że jest tak, jak napisałaś. Jeśli zdjęcia się zmieniają i jest to jakiś przekaz, to nikt nie zagwarantuje, że po umieszczeniu ich na forum postacie będą tam dalej. Po prostu. Jeśli chodzi o mnie, to nie mam nic przeciwko kontynuowaniu tematu również w przypadku, gdy zdjęć nie uda się zamieścić. :shock:

PostZamieszczono: 03 maja 2010 23:17 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Rasid nie uraziłeś mnie w żaden sposób,podobnie jak Ty czytałam w sieci wiele takich historii i zadawałam sobie pytanie jak to możliwe,że zdjęcia w,,cudowny"sposób znikają?To pytanie stawiam sobie też dziś,bo zrozumieć tego nie potrafię, jak to jest możliwe(nie jest to przecież rzecz pisana palcem na wodzie).A że poprzez brak zdjęć jestem mało wiarygodna, doskonale zdaję sobie z tego sprawę.Być może masz rację aby zamknąć temat w obecnej formie,a jeśli by udało mi się umieścić tu fotki wrócić do tematu(bo będę nadal się o to starać i wierzę,że w końcu się uda).Na dzień dzisiejszy wszystkim dziękuję za wyrażenie swojego zdania. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]