Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 związek karmiczny : Strefa Ezo - Page 3

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: związek karmiczny
PostZamieszczono: 19 sie 2013 16:58 
Administrator
Awatar użytkownika

Coś znów nie działa, powinna zacząć się nowa strona. Nie ma mojego ostatniego postu w odpowiedzi dla La Mandragora i postu Eqiunoxe. :(

Edit: Niby przeszło teraz na drugą stronę, ale tamtych postów nadal nie ma. Mogłabym przysiąc, że gdy swój publikowałam (ok. półtorej tygodnia temu?) normalnie go wyświetlało... Ech... :ups:

PostZamieszczono: 20 sie 2013 00:55 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Kingo, czytalam tamten post i nawet odpisalam. Kurcze... tez wcielo.

:)
Nic to... dziekuje za cenne informacje. Za bardzo przyssalam sie do tej numerologii jak widac. :) w kontekscie tej calej karmy... :)

PostZamieszczono: 20 sie 2013 05:42 
Wszędzie mnie pełno!

A ja otrzymałem - chyba po raz pierwszy - zawiadomienie na e- mail o pojawieniu się odpowiedzi w tym temacie na Tarotnet.pl (od piotr dolistowski ) , ale tylko dwa zaiadomienia, a pisałem kilka razy na różne tematy w ostatnim czasie.

P.S - Przez ostatnie 2 dni otrzymuję codziennie powiadomienia o odpowiedziach na Forum , czego wcześniej nie było i to ułatwia kontakt z Forum.

PostZamieszczono: 21 sie 2013 22:43 
Administrator
Awatar użytkownika

Fakt, powiadomienia od pewnego czasu nie działały, a teraz znowu są - też je dostaję.
Jak by komuś było za dużo tych maili, to aby przestało informować o odpowiedzi w danym wątku trzeba nad pierwszym postem od góry kliknąć "zaprzestań obserwacji tematu". Subskrypcja chyba włącza się automatycznie jeśli gdzieś się wypowiemy, ale jeśli nie to trzeba ją aktywować w ten sam sposób - klikając w opcję nad pierwszym postem.

Piotr to dawny admin techniczny. Adminem od spraw IT dawno jest ktoś inny i ten mail nie działa, ale jakoś tego nie zmieniono...

Co do zaginionych wiadomości, one tutaj są, nie skasowało ich na szczęście. Widać je w podglądzie jeśli pisze się w pełnym edytorze odpowiedzi. W każdym razie to oznacza, że zostaną jeszcze przywrócone. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3