Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Co może oznaczać ta pomyłka ? : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co może oznaczać ta pomyłka ?
PostZamieszczono: 15 lis 2009 21:38 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Nie wiem, może ktoś mi pomoże... chciałabym dowiedzieć się od strony numerologicznej (numerologii powiązanej z tarotem) na temat takiej oto mojej sytuacji: urodziłam się 30 lipca 1972 roku, a więc jestem "2" wynikającą z "11" - odpowiada Kapłance; natomiast we wszystkich dokumentach,a zaczęło się od błędnego wpisu w akcie urodzenia - figuruje data 31lipca 1972 (to jest numerologicznie "3" Cesarzowa. Czy ta druga liczba wynikająca z daty wpisanej w tym akcie - wpływa jakoś istotnie na moje życie? Co taka sytuacja może oznaczać i jak mogę to rozumieć? Może to dla mnie jakaś wskazówka; zastanawiam się nad tym... Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc w wyjaśnieniu :|

Tytuł: Re: Co może oznaczać ta pomyłka ?
PostZamieszczono: 16 lis 2009 16:07 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Witam,
To duza róznica czy urodziłas sie 30-07 czy 31-07.
Z dnia 30-07 jestes numeroloogiczna 2/11 /20/29/38/47/56 wg tarota rydwan
a z 31-07 3/12/21/30/39/48/57 wg tarota sprawiedliwosc

To sa tzw karty zycia lub karty osobiste

Piramidki dla tych dat sa zupełnie rózne od siebie

To jak widzisz sa 2 rózne drogi zycia jak dla 2 róznych osób - układ jest karmiczny
wspolny to 5/14/23/32/41/50/59/68/77/86/95

PostZamieszczono: 16 lis 2009 17:34 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Dziękuję, choć mało z tego rozumie; w jakich źródłach mogę znaleźć informacje na temat tych piramidek? Byłam zawsze przekonana, że patronuje mi Kapłanka (jako dwójce) jestem zaskoczona; chciałabym znaleźć te informacje w konkretnym źródle. Z góry dziękuję za odpowiedź

PostZamieszczono: 16 lis 2009 17:35 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

nie rozumiem :):):)

PostZamieszczono: 16 lis 2009 18:06 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Proponuje kupic ksiazke p.Czarminskiej-wpisz jej nazwisko w google-to o numerologii, lub wejd na strone p.Józwiaka www.taraka.pl-chyba i sie zaloguj tam

PostZamieszczono: 17 lis 2009 09:14 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

dzięki serdeczne :D

PostZamieszczono: 21 lis 2009 13:37 
Administrator
Awatar użytkownika

Takie pomyłki oczywiście mają znaczenie. W praktyce powinno się rozpatrywać dwa portrety numerologiczne - ten liczony z normalnej daty, oraz ten wynikający z błędu.
Hmmmm... a jakiż może być sens takiej pomyłki? Ciężko powiedzieć, ale może to mieć jakiś związek z poprzednim wcieleniem. Mogłaś na przykład gdzieś "tam" mieć podobną zamianę, dokonaną celowo lub w wyniku błędu, to się utrwaliło i dlatego wraca.

Z innej beczki, pamiętam ciekawą historię opowiedzianą przez Piotra Palagina (homeopata, irydolog, astrolog, mag). Przyszedł do niego na konsultację facet - jego problemem było zdaje się to, że całe życie wszystko układało się normalnie, a lekko po pięćdziesiątce zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Zaczął chwilami czuć się obco w swoim życiu i swojej "skórze", pojawiły się absurdalne kłopoty zdrowotne, ale najciekawsze że analiza energetyczna i horoskop wykazały coś jakby on był podwójnym człowiekiem, na jego osobowość nakładała się osobowość drugiego człowieka.
Zaczęli drążyć temat i co się okazało - otóż w tym życiu (nie w poprzednich) miał brata bliźniaka, jednak ten drugi chłopczyk zmarł po kilku tygodniach od narodzin. Rodzice oczywiście go pochowali, ale... jemu który przeżył zmienili imię, wpisali do oficjalnych dokumentów - zaczęli nazywać go tak jak miał na imię zmarły braciszek, natomiast braciszkowi dostało się jego imię. W oficjalnych dokumentach "był" zmarłym chłopcem, a nieżyjący brat był nim... :roll:
Po pięćdziesiątce coś się po prostu uaktywniło w horoskopie i portrecie numerologicznym, dlatego zaczął odczuwać skutki owej zamiany. Palagin oczywiście coś z tym fantem zrobił, nie pamiętam już co dokładnie więc nie powiem, żeby nie pokręcić. :)

PostZamieszczono: 23 lis 2009 12:04 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Ciekawa historia. A wracając do mojej "pokręconej" :lol: daty zawsze byłam przekonana, że ta pomyłka uniemożliwi mi naznaczony mi bieg losu, osobistą drogę, że się tak wyrażę; Teraz wydaje mi się, ze chyba nie ma tego złego - a mianowicie, po przeczytaniu wskazówek z książki p. Antonowicz Wlazińskiej ("Tarot intuicyjny) o liczbie urodzeniowej odpowiadającej danej karcie doszłam do wniosku, że wolę być "Cesarzową" iż "Kapłanką" :lol: Otóż z mojej faktycznej daty ur. wynika 2 z 11, czyli kapłanka;zaś z przekręconej daty (figurującej w każdym dokumencie) wynika 3 - czyli cesarzowa, coś mi mówi, że ta cesarzowa ułatwia mi życie ;) Na marginesie dodam, że kapłankę z jej nadprzeciętną wrażliwością czuję w sobie od dziecka i niestety nielekko mi z tym.Tak więc ta cesarzowa to nieoceniona pomocnica, nadająca mojemu życiu nieco lżejszy przebieg - co widzę :D

PostZamieszczono: 23 lis 2009 19:03 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Mysle,ze powinnas zrobic sobie portret tarotowy ze strony

http://horoskopia.info/tarot.html

PostZamieszczono: 24 lis 2009 01:11 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Dzięki serdeczne! Właśnie "wróciłam" z tej stronki, bardzo fajna zarejestrowałam się tam nawet :D

PostZamieszczono: 10 gru 2009 22:59 
Administrator
Awatar użytkownika

Na Horoskopii można też zrobić portret numerologiczny, oprócz opisów wibracji są też wyliczone cykle życia. Wszystko przejrzyste, więc nawet początkujący sobie poradzi.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]