Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Urok miłosny na magicznerytualy.pl : Strefa Ezo

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Urok miłosny na magicznerytualy.pl
PostZamieszczono: 03 mar 2015 18:53 
Nowicjusz

Kilka miesięcy temu jak rzucił mnie facet, koleżanka powiedziała mi w tajemnicy, że odzyskała ukochanego dzięki rytuałowi miłosnemu zamówionego na stronie http://magicznerytualy.pl
Na poczatku myslałam że zartuje. Jednak ona twierdziła, że naprawdę tak było. Z powodu coraz większej tęsknoty za swoim facetem powoli zaczęłam się sama zastanawiać nad tym. W końcu złamałam się. Również zamówiłam urok miłosny. Na rezultaty miałam czekać max 3 miesiące. Oto one:
pierwsze 4 tygodnie - zupełnie nic
5 tydzien - nagle zaczął szukać ze mną kontaktu
6 tydzień- pisał regularnie, zaproponował spotkanie
7 tydzien - wrócił do mnie, przepraszając za to że mnie wcześniej zostawił :usmiechniety:
Szczerze mówiąc nie oczekiwałam takich rezultatów!!!! Teraz już sama przekonałam się, że magia z której wcześniej zdarzało mi się szydzić istnieje.

Tytuł: Re: Urok miłosny na magicznerytualy.pl
PostZamieszczono: 03 mar 2015 19:33 
Stały Bywalec

Oj Dunia, Dunia - myślisz, że jak Twój facet wrócił dzięki jakimś rytuałom magicznym to jest wszystko pięknie i ładnie. Otóż na razie tak, bo myślisz, że usidliłaś i masz go w garści, A co będzie jak Ci się znudzi. znajdziesz nowy obiekt zainteresowania, stracisz głowę dla kogoś innego, zakochasz się ? Rytuał, który zrobiłaś wiąże Cię prawdopodobnie na długo bądź na zawsze. Przez co możesz mieć później kłopoty natury emocjonalnej i innej. Ale na ten temat niech się wypowiedzą osoby obeznane w temacie, Ale się rozpisałam nie chcę bym była posądzona o prawienie morałów.
Pozdrawiam cieplutko :usmiechniety:

PostZamieszczono: 12 mar 2015 17:15 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

To z pewnością tekst reklamowy, Basiuniu...

PostZamieszczono: 12 mar 2015 19:00 
Stały Bywalec

Witam :usmiechniety: Jolaa, przecież ja nic nie reklamuję - tylko dałam na pewno młodej osobie małe ostrzeżenie - nie wiem jak to nazwać ażeby z takimi rytuałami postępować ostrożnie :stop:

Pozdrawiam

PostZamieszczono: 17 mar 2015 19:09 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

stronka autora sam siebie poleca :)) to jest reklama

PostZamieszczono: 19 mar 2015 22:14 
Nowicjusz

Czytajac to forum http://magicum.pl/index.php/board,8.0.html widać, że nie ma zbyt wielu prawdziwych rytualistów.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]